Kas yra IGTV? Susipažinkite su „Instagram“ „Youtube“ alternatyva


Pradėta 2018 metų vasarą, „IGTV“ yra „Instagram“ konkurentas „YouTube“. Autonominė vaizdo įrašų programa pasiekiama visame pasaulyje ir suteikia galimybę bet kam sukurti iki valandos trukmės turinį.

Deja, ne visi gali laisvai mėgautis IGTV. Tiesą sakant, keliose šalyse gyventojai iš esmės neturi prieigos prie „Instagram“ dėl labai cenzūruoto interneto ir griežtų socialinės žiniasklaidos apribojimų.

Jei jūs gyvenate šalyje, kurioje naudojamas neribotas internetas, naudodamiesi socialinės žiniasklaidos svetainėmis, tokiomis kaip „Instagram“ ir „IGTV“, galite užsikrėsti kenkėjiška programa ar įsilaužti į savo paskyras..

VPN leis toms šalims, kuriose labai cenzūruojama interneto prieiga, prieiti prie IGTV, prijungdamas juos prie serverio šalyje, kuri neužblokuoja paslaugos. Be to, aukščiausios klasės VPN saugos funkcijos apsaugo jūsų internetinius duomenis ir privatumą, leisdamos jums tai padaryti naudokite IGTV visiškai anonimiškai.

„ExpressVPN“ yra svarbiausias mūsų VPN pasirinkimas, norint pasiekti IGTV, nes jame yra serveriai daugiau nei 160 pasaulio vietų, neprilygstamas greitis ir geriausios saugos funkcijos.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie IGTV, kodėl norint naudotis paslauga reikia VPN, ir svarbiausias VPN naudojimo rekomendacijas..

Kas yra IGTV?

Nors „IGTV“ yra atskira vaizdo įrašų bendro naudojimo programa, pagrindinės funkcijos taip pat pasiekiamos „Instagram“ svetainėje ir programoje. Iš pradžių paleista leidžiant tik vertikalius vaizdo įrašus, atnaujinta 2019 m. Gegužės mėn. Programa palaikė vertikalius ir horizontalius vaizdo įrašus.

Norint prisijungti, IGTV reikia „Instagram“ paskyros, o kai prisijungsite, vaizdo įrašai bus paleidžiami iš jūsų sekamų vartotojų. Kaip ir „Instagram“, galite bendrauti su „IGTV“ vaizdo įrašais mėgdami, komentuodami ir siųsdami tiesiogines žinutes. Remdamiesi jūsų sąveika, pamatysite vaizdo įrašų rekomendacijas kitoje „IGTV“ vietoje.

„IGTV“ kanalo ir vaizdo įrašų matomumą galite reguliuoti naudodami savo paskyrų privatumo nustatymus. Jei nustatysite savo kanalą visuomenei, visi gali pamatyti jį ir jūsų vaizdo įrašus. Kai nustatyta kaip privati, jūsų turinį gali pamatyti tik patvirtinti stebėtojai.

„IGTV“ yra reklama, gauti pajamų už „Facebook“ priklausantį „Instagram“.

Kodėl norint prisijungti prie IGTV reikia naudoti VPN?

Kai kurios šalys, turinčios a cenzūruotas internetas - tokios kaip Kinija, Pakistanas, Iranas ir Šiaurės Korėja - turi visiškas draudimas „Instagram“, IGTV ir kituose socialinės žiniasklaidos tinkluose. Šie blokai socialinėje žiniasklaidoje neturėtų apriboti jūsų laisvos išraiškos, ir jie neprivalo, jei naudojate VPN.

Su tvirtas VPN, galite įveikti geografinius apribojimus per IGTV, prisijungę prie serverio, esančio ne regione, kuris blokuoja socialinę mediją. Tai suteikia jums IP adresą, kurio reikia norint patekti į IGTV, kitas socialinės žiniasklaidos svetaines ir papildomą užblokuotą turinį.

VPN taip pat leidžia naudoti IGTV bet kurioje pasaulio vietoje, nesijaudindamas dėl cenzūros, vyriausybės stebėjimo ir galimų teisinių padarinių, susijusių su „netinkamo“ turinio pasidalinimu. Ačiū karinio lygio šifravimas Aukščiausio lygio VPN, jūsų internetinis privatumas yra apsaugotas ir jokios jūsų veiklos „IGTV“ metu jums neatsekti.

„Instagram“ naudoja geografinės padėties nustatymo technologiją, kad galėtų sekti savo vartotojų vietą. Tai suteikia jiems galią įterpti tikslines reklamas į jūsų naujienų kanalus ir profilį. VPN saugo jūsų buvimo vietą ir veiklą privačią, tuo pat metu blokuojant bet kokius priverstinius skelbimus. Galite mėgautis atradę naują turinį „IGTV“ be patirties, kurią sugadins nepageidaujami skelbimai.

Geriausi IGTV VPT

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra pagrindinė mūsų VPN rekomendacija naudoti IGTV. Su daugiau 3000 serverių 94 šalyse, saugiai pasiekti vietinį turinį ir mušti cenzūrą nėra problema. Be to, tai galite padaryti tuo pačiu metu ir dėl puikios dalijimosi tuneliu funkcijos.

Vietos valdžios institucijos ir jūsų interneto paslaugų teikėjas negali stebėti jūsų veiklos, kaip siūlo „ExpressVPN“ karinio lygio šifravimas, griežta nerašymo politika ir „OpenVPN“ palaikymas visose platformose. Be to, jums nereikės rūpintis, kad jūsų duomenys bus veikiami dėl apsaugos nuo DNS nutekėjimo ir automatinio žudymo jungiklio.

Kaip greičiausias VPN, kurį išbandėme, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas norint įkelti ir transliuoti vaizdo įrašus naudojant „IGTV“ be begalinio įkėlimo, buferio ar vėlavimo. „ExpressVPN“ gali būti viena iš aukščiausios kokybės paslaugų, tačiau, pasak vartotojų, už savo pinigus jūs gaunate daug. Išbandykite patys su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Dėl ypač greito greičio ir aukščiausios klasės saugumo, lengva suprasti, kodėl „ExpressVPN“ yra toks populiarus.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Pasiekite IGTV naudodami „ExpressVPN“!

2. „NordVPN“

Kas yra IGTV? Susipažinkite su „Instagram“ „Youtube“ alternatyva

„NordVPN“ į jūsų privatumą nežiūri lengvai. „OpenVPN“ ir „IKEv2 / IPSec“ protokolassaugokite ir slėpkite savo veiklą internete. Nors išplėstiniai užtemimo nustatymai užtikrinkite, kad „NordVPN“ galėtų naudotis IGTV tose šalyse, kuriose labai cenzūruojama, tokiose kaip Kinija ir Pakistanas.

Tai apsaugo nuo VPN nutekėjimo naudojant du skirtingi naikinimo jungikliai ir pasirinktiniai DNS parametrai. Be to, Panamos VPN yra toli nuo šalių, kuriose yra duomenų saugojimo žurnalai, leidžianti vykdyti griežtą nulinio žurnalo politiką..

Įspūdingas „NordVPN“ tinklas turi 5400+ serverių daugiau nei 60 šalių. Taigi jūs turite daug serverio pasirinkimo galimybių įveikti geografinius blokus ir cenzūrą, kad galėtumėte nevaržomai naudotis IGTV iš bet kurios vietos.

„CyberSec“ rinkinys yra populiari funkcija tarp vartotojų, nes ji suteikia papildomą apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir skelbimų blokavimą. Išbandykite ir visas kitas puikias „NordVPN“ savybes nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Pasiekite IGTV naudodami „NordVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei dar nesate prisijungę prie VPN, galbūt įvertinsite patogią „CyberGhost“ sąsają ir paprastą dizainą.

„CyberGhost“ turi visas funkcijas, kurių reikia, kad jūsų IGTV ir kita veikla internete būtų saugi ir privati, įskaitant patikimas šifravimas, nulio registravimas, nepraleidžiančios programos ir apsauga nuo perjungimo.

Nors ir ne taip greitai kaip „ExpressVPN“ ar „NordVPN“, greičio yra daugiau nei pakankamai, kad būtų galima įkelti vaizdo įrašus į IGTV ir sklandžiai transliuoti turinį iš mėgstamų kanalų..

Rumunijoje įsikūręs paslaugų teikėjas turi padorūs atblokavimo sugebėjimai, tačiau jei susiduriate su problema, visada rasite puikų klientų aptarnavimą visą parą. Išbandykite puikų universalųjį įrankį sau 24 valandų nemokamas bandymas arba 45 dienų grąžinimo laikotarpis.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Pasiekite IGTV naudodami „CyberGhost“!

Išvada

A VPT leidžia įveikti blokus ir cenzūrą taigi galite pasiekti ir naudoti IGTV bet kurioje pasaulio vietoje.

Vietos valdžios institucijos, teikdamos karinio lygio šifravimą ir aukščiausio lygio saugumo funkcijas, nukreipia reklamuotojus į internetinę svetainę, o jūsų interneto paslaugų teikėjas negali sekti jūsų IGTV veiklos ir atsekti jos atgal.

Mūsų pagrindinė VPN rekomendacija naudoti IGTV yra „ExpressVPN“, nes jame yra platus pasaulinis tinklas, kuriame yra užmaskuotų serverių, spartų ir neprilygstamą šifravimą.

Papildoma literatūra

 • Kaip pasiekti „Instagram“ muziką iš bet kurio regiono (2019 m. Atnaujinimas)
 • Šri Lanka blokavo socialinę mediją (vėlgi) - štai kaip ją susigrąžinsite
 • Visas Kinijos užblokuotų svetainių sąrašas & Kaip prie jų prieiti
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me