Kaip transliuoti kiekvieną KIJK laidą už Nyderlandų ribų


Ar jūs svajojate žiūrėti savo mėgstamą Nyderlandų televiziją kanalus, tokius kaip „SBS6“, „Net5“ ir „Veronica“, arba gaukite naują požiūrį į olandų naujienas naudodamiesi Hartas van Nederlandas? Tada jums reikia visiškos prieigos prie KIJK transliacijos platformos!

Deja, KIJK naudoja geografinės padėties nustatymo technologiją, kad užblokuotų didelę jos turinio dalį žiūrintiesiems už Nyderlandų ribų. Kai kuriuos ankstesnius epizodus galima srautiniu būdu transliuoti bet kur, tačiau geriausius ir naujausius pasirodymus galima žiūrėti tik šalyje.

Tai blogos naujienos keliautojams iš Nyderlandų ir emigrantams, taip pat ir puikios Nyderlandų televizijos gerbėjams. Jei neturite Nyderlandų IP, jūs praleidžiate, nebent naudojate VPN apeiti KIJK geografinį blokavimą!

Aukštos kokybės VPT turi Nyderlandų serverius atrakinkite KIJK srautus iš bet kurios pasaulio vietos, suteiksite jums neribotą prieigą prie visos internetinio tinklo bibliotekos.

Parodysime, kaip tai daroma, ir pateiksime keletą patarimų, kaip rasti VPN, užtikrinantį sklandų srautinį perdavimą be jokių rūpesčių.. Tiesiog sekite mūsų trumpą vadovą, ir tu būsi transliuojate bet kurią norimą laidą KIJK niekuomet, nesvarbu, kur esate.

Kaip bet kur žiūrėti „KIJK“: Trumpas vadovas

Reikia tik tiek keturi paprasti veiksmai, kaip atblokuoti KIJK.

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Nyderlanduose - „NordVPN“yra mūsų pasirinkimas Nr. 1 dėl lengvos prieigos ir puikios transliacijos kokybės!
 2. Atsisiųskite ir paleiskite savo VPN. Vykdykite teikėjo instrukcijas, kad nustatytumėte.
 3. Prisijunkite prie serverio Nyderlanduose.
 4. Viskas baigta - eikite į KIJK svetainę ir mėgaukitės!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti KIJK

KIJK geoblokuoja daugelį savo srautų už Nyderlandų ribų. Taigi, jei jūs gyvenate ar keliaujate už šalies ribų, jums reikės VPT, kad pamatytumėte, kaip naujausioji nuotaka reaguoja į savo sužadėtinės vestuvių dienos pasirinkimą Als de Bruid van Huis Is, arba transliuokite kitas jūsų mėgstamiausias olandų laidas..

Sukūręs saugų, užšifruotą ryšį tarp savo įrenginio ir Olandijos serverio, jūsų VPN leidžia atrodyti taip, lyg jūs pasiektumėte KIJK iš Nyderlandų. Jūs taip pat galėsite atrakinkite geografiškai ribotas paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ir net vietinės televizijos stotys.

Be to, jūsų VPT apsaugokite savo ryšį nuo kenkėjiškų išpuolių ir saugokite savo asmeninę informaciją saugią ir anoniminę. Nei vyriausybės atstovai, nei jūsų interneto paslaugų teikėjas neįsivaizduoja, ką darote internete.

Norint gauti geriausią KIJK patirtį, jums reikės veikiančio VPN greitųjų serverių Nyderlanduose ir duoda neribotas pralaidumas. Nėra nieko blogiau, nei jūsų ryšys nutrūksta įpusėjus naujam „Dokter Tinus“ epizodui!

Taip pat malonu naudoti VPN, kuris tai leidžia vienu metu prijunkite kelis įrenginius, taigi visa šeima gali žiūrėti mėgstamus pasirodymus nekariaudama per vieną ekraną.

Norėdami apsaugoti savo duomenis ir apsaugoti anonimiškumą internete, ieškokite VPN su aukštos klasės saugumo funkcijomis, tokiomis kaip 256 bitų šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis užmušimo jungiklis.

Geriausi KIJK stebėjimo VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ kombainai dideli greičiai, neribotas pralaidumas, ir aukščiausio lygio saugumas, kad jums būtų kuo sklandesnė KIJK transliacijos patirtis. Su daugiau 5000 serverių pasirinkti iš 62 šalių, įskaitant 291 Nyderlanduose, niekada nepraeis virtualios vietos.

Naudodamas unikalią „SmartPlay“ technologiją, „NordVPN“ leidžia nepaprastai lengvai transliuoti bet kurį geografiškai užblokuotą turinį. VPT sugeba aptikti serverį, kuriam reikia apeiti geobloką susiduriate, ir perjunkite automatiškai.

Testuodami bandėme žiūrėti KIJK iš JAV serverio ir gavome prieigą sklandžiai, rankiniu būdu neturėdami pasirinkti naujos vietos Nyderlanduose - „SmartPlay“ padarė visą darbą už mus!

„NordVPN“ taip pat saugo jūsų asmeninę informaciją šifruodamas karinio lygio slaptumą, griežtą nerašymo politiką ir automatinis užmušimo jungiklis. Tiesą sakant, tai iš tikrųjų du kartus užšifruoja jūsų duomenis naudojant dvigubą VPN protokolą.

Įspūdinga visapusiška paslauga pelnė puikius „NordVPN“ klientų atsiliepimus, ir jūs galite tai išbandyti be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite su „NordVPN Now“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN rinkoje, ir tai tikrai parodo, kai transliuojate KIJK turinį! Su neribotas pralaidumas, galite atsisveikinti su atsilikimu ir buferiu bei pasveikinti su „MasterChef Holland“ maratonais.

Galite pasirinkti iš daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse, įskaitant serveriai Amsterdame, Roterdame ir Hagoje. Vis dėlto „ExpressVPN“ yra ne tik puikus srautinis perdavimas. Šiuolaikinės saugos priemonės reiškia, kad jūsų duomenys visada bus saugūs.

„ExpressVPN“ pasiūlymai yra neįtikėtini Klientų palaikymas visą parą naudodamiesi internetiniais pokalbiais, jei turite kokių nors problemų (nors mes labai abejojame, kad jums taip pat bus), taip pat a 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija ir a 7 dienų nemokamas bandymas „Android“ ir „iOS“ programoms.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, ką gali padaryti šis žaibiškas VPN, patikrinkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „ExpressVPN“.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite naudodami „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas transliuoti KIJK iš bet kurios pasaulio vietos. Jos pastoviai greitas greitis ir neribotas pralaidumas užtikrinkite sklandų stebėjimą.

Tiesą sakant, „CyberGhost“ patogią vartotojo sąsają sudaro: iš anksto sukonfigūruotas srautinio perdavimo profilis optimizuoti žiūrėjimą vos keliais paspaudimais! Naudodami „CyberGhost“ galite pasirinkti iš daugiau nei 6000 serverių 90 ir daugiau šalių, įskaitant 110 greitųjų serverių Nyderlanduose.

„CyberGhost“ aukščiausios klasės saugumo savybės palaikys jūsų ryšį privatų, o dosniai galite išbandyti nerizikingai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, su nemokami bandymai iki 7 dienų „Android“, „iOS“ ir „Windows“.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite naudodamiesi „CyberGhost Now“!

Santrauka

Jei esate už Nyderlandų ribų ir negalite laukti, kol pasieksite visus savo KIJK parankinius, VPN leis jums apeiti geoblokavimą ir transliuokite mėgstamas laidas. Nėra paprastesnio būdo pasiekti turinį iš viso pasaulio saugiai ir anonimiškai.

Jei dar nesate prisijungę prie VPN, mes turime išsamų vadovą, skirtą jums, apimantį ne tik tai, ką daro VPN, bet ir kaip jie tai daro. Tai puikiai tinka skaityti visiems, kam rūpi internetinė privatumas.

Mes turime dar ką nors dar geresnio už jus - kolekciją geriausi geriausi šiuo metu galimi VPN pasiūlymai, reguliariai atnaujinama mūsų siūlomų medžioklės privalumų!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me