Kaip stebėti RTP už Portugalijos ribų


RTP („Rádio e Televisão de Portugal“), Portugalijos visuomeninio transliavimo tinklas, yra puiki vieta stebėti visas svarbias UEFA ir FIFA varžybas kartu su tokiomis laidomis kaip „Big Brother Portugal“ ir „Mèdico de Familia“. Vis dėlto, nors RTP turi tarptautinių filialų, daugelyje regionų taikomi geografiniai apribojimai, neleidžiantys žiūrovams pasiekti RTP vietinio programavimo.

Jei atsidūrėte vienoje iš šių sričių, jums nebūtinai pasisekė - jums tiesiog reikia būdo, kaip apeiti geoblokus.! Tinkamas VPN yra puikus sprendimas šiai ir daugeliui kitų problemų, su kuriomis galite susidurti bandant žiūrėti RTP iš vietų visame pasaulyje.

Naudodami šį paprastą vadovą parodysime, kaip galite žiūrėkite visus RTP programas bet kur įdiegę VPN kompiuteryje, maršrutizatoriuje, televizoriuje ar mobiliajame įrenginyje.

Kaip žiūrėti: Trumpas vadovas

  1. Pasirinkite VPN paslaugą su serveriais Portugalijoje kuri tinka jūsų įrenginiui ir jo operacinei sistemai. (Rinkoje yra tūkstančiai VPT, bet mes juos išbandėme ir pateikiame toliau pateiktas rekomendacijas, įskaitant 1 variantą „CyberGhost“ VPT.)
  2. Įsigykite prenumeratos planą iš VPN teikėjas arba prisiregistruokite nemokamai bandymui.
  3. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą jūsų įrenginyje.
  4. Norėdami prisijungti prie serverio Portugalijoje, naudokite VPN.
  5. Eikite į RTP grotuvo svetainę, pasirinkite turinį, kurį norite žiūrėti, ir mėgaukitės!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti RTP

Kaip mes paaiškinome aukščiau, VPN su serveriais Portugalijoje padės jums praeiti iš RTP blokadų. Taigi ar čia visko yra? Net nepanašu. Tarkime, kad jums pavyksta gauti prieigą prie visų RTP žiniasklaidos priemonių, tik jūs turite tai sužinoti įstrigote žiūrėdami užšalusius kadrus ir vaizdo įrašų fragmentus, nes VPT ryšys lėtas arba nestabilus.

Norint sklandžiai transliuoti mėgstamą RTP laidą be trikdžių, labai svarbu, kad gautumėte žinomą VPN dideliu greičiu ir ryšio patikimumas. Tai suteiks jums geriausia galimybė išvengti susierzinimų, tokių kaip atsijungimas, buferizavimas ir vėlavimas.

Kitas raktas norint pasirinkti tinkamą paslaugą yra peržiūrėkite konkrečias kiekvieno VPN siūlomas saugos funkcijas. Pvz., Kai nutrūksta saugus ryšys su kai kuriomis VPN paslaugomis, jūsų įrenginys automatiškai prisijungs prie kito tinklo per jūsų interneto paslaugų teikėją (IPT), palikdamas jus šnipinėjimo. Jei norite apsaugoti savo duomenis ir išlaikyti anonimiškumą, pasirinkite VPN paslaugą su automatiniu užmušimo jungikliu kad programa nutrauktų duomenų siuntimą ir gavimą, jei nutrūktų VPN ryšys.

Norėdami užtikrinti visišką saugumą transliuodami, naršydami ar kankindami, įsitikinkite, kad jūsų VPN taip pat turi stiprų šifravimą ir kelis VPN protokolus.

Nors daugelis paslaugų pasižymi panašiomis savybėmis, dar kartą patikrinkite ir įsitikinkite, kad prieš prisiregistruodami gausite tai, ko jums reikia iš savo VPN. Pavyzdžiui, kai kurios paslaugos yra suderinamos su „Apple TV“, o kitos - ne.

Geriausi RTP stebėjimo VPN iš Portugalijos

1. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ turi daugiau nei 1 300 serverių visame pasaulyje, iš jų 10 Portugalijoje. Jis veikia daugelyje platformų, tokių kaip Windows, MacOS, iOS, Android, Linux ir maršrutizatoriai. Ir jūs galite naudoti visus savo įrenginius vienu metu, nes a viena prenumerata leidžia septynis vienu metu prisijungti.

„CyberGhost“ ne tik įsikūrusi Rumunijoje (šalyje, garsėjančioje dėl privatumą užtikrinančių interneto įstatymų), bet ir garantuoja 256 bitų AES šifravimas, griežta nerašymo politika, apsauga nuo DNS ir IP. Tarnyba siūlo skirtingus VPN profilius skirtingais tikslais, nuo „P2P“ ir „torrenting“ iki prieigos prie srautinio perdavimo paslaugų (pvz., „Netflix“, „Hulu“ ir BBC).

Paprastai vartotojai mano, kad „CyberGhost“ yra taupus VPN sprendimas, tačiau jūs turėsite daug laiko patys nuspręsti, nes kiekvienos įmonės planuose yra a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat yra 7 dienų nemokamas bandymas, su kai kuriais prieigos ir naudojimo apribojimais.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Tiesa, savo vardu „ExpressVPN“ yra žinomas dėl savo greičiu, tačiau jis taip pat siūlo stiprias saugos funkcijas. Naudodami karinio lygio šifravimą ir daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 90 šalių, įskaitant Portugaliją, galite greitai ir saugiai pasiekti praktiškai bet kurią svetainę..

„ExpressVPN“ lengva atsisiųsti ir įdiegti „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ įrenginiuose, taip pat maršrutizatoriuose. programinę įrangą taip pat galima atsisiųsti į „Apple TV“, „Fire TV Stick“, „Playstation“ ir kitus įrenginius, ir leidžiama iki penkių vienu metu jungčių.

Klientai ypač vertina puikų bendrovės klientų aptarnavimą. Norėdami užtikrinti visišką jūsų pasitenkinimą, „ExpressVPN“ siūlo: 7 dienų nemokamas bandymas mobiliuosiuose įrenginiuose ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visoms programoms.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Su daugiau nei 4500 serverių 62 šalyse, įskaitant 17 Portugalijoje, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas, jei jums svarbus greitis. „NordVPN“ yra suderinamas su „Windows“, „Mac OS / iOS“, „Linux“, „Android“, maršrutizatoriais, išmaniaisiais televizoriais ir kitais prietaisais bei vienu metu gali būti naudojamas iki šešių įrenginių. „NordVPN“ taip pat siūlo visas savo galimybes programos portugalų kalba.

Šis VPN taip pat siūlo daugybė funkcijų, kurios saugo naudotojų duomenis, tokias kaip DNS apsauga nuo nutekėjimo ir automatinis užmušimo jungiklis. Nors „NordVPN“ tai daro pasiūlyti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, abonentai pajuto mažą poreikį tuo pasinaudoti ir pasirinko laimėjimą iš draugiško, visą parą veikiančio klientų aptarnavimo, kuris yra ypač naudingas iškilus klausimams.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Bet kuriam mūsų skaitytojui, kuris kada nors buvo apibūdinamas kaip „nekantrus“, „PrivateVPN“ gali būti puikus pasirinkimas. Jos programas galima atsisiųsti ir įdiegti „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir maršrutizatoriuose per 60 sekundžių! Vos keliais paspaudimais galite prisijungti prie serverio Portugalijoje.

Įjungę ir paleisdami, vartotojai mėgaujasi šiuo saugiu VPN ryšiu įspūdingais greičiais. „PrivateVPN“ taip pat palaiko neribotas kankinimas ir P2P failų bendrinimo ir turi nulio registravimo politiką. „PrivateVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau tik tuo atveju, jei naudojate mažiau nei 100 GB duomenų prieš kreipiantis dėl grąžinamosios išmokos.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

5. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

„IPVanish“ yra suderinamas su „Windows“ ir „Windows Mobile“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Linux“, „Chromebook“ ir maršrutizatoriais ir leidžia vienu metu jungiami iki 10 įrenginių. Skirtingai nuo kitų paslaugų teikėjų, „IPVanish“ valdo visus savo serverius, suteikiant vartotojams papildomą saugumo lygį be karinio lygio šifravimo ir kitų standartinių saugumo protokolų. Tokių serverių yra trys Portugalijoje.

Tiesiog atminkite, kad išbandę „IPVanish“, turėsite greitai nuspręsti, ar tai jums, nes pinigų grąžinimo garantija trunka tik septynias dienas. Perskaitykite, ką kiti vartotojai turi pasakyti.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Santrauka

Ten yra VPN paslauga, kuri gali jus sujungti su visomis laidomis ir tiesioginiais įvykiais, kuriuos RTP gali pasiūlyti iš bet kurios pasaulio vietos. Tinkamas VPN taip pat pagerins jūsų visą internetinę patirtį, nesvarbu, ar tai jūsų prioritetas visišką privatumą, apsaugą nuo elektroninių nusikaltimų, stabilų ryšio greitį arba prieigą prie konkrečių svetainių ir turinio.

Būdami „vpnMentors“, mes norime, kad jūs mėgautumėtės visais šiais privalumais ir tuo pačiu gautumėte didelę pinigų sumą, todėl kasdien mes šukuojame internetą už geriausius geriausios kokybės VPN pasiūlymus. Norėdami peržiūrėti dabartinius kuponų kodus, nuolaidas ir kitas akcijas, būtinai apsilankykite mūsų VPN pasiūlymų puslapyje!

Pradėkite nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją dabar

Tau taip pat gali patikti:

  • Geriausi VPT
  • 6 populiariausios tikrai nemokamos VPN paslaugos, kurias naudoti yra saugu
  • Garantuojami 5 VPN, kurie įveikia „Netflix“ VPN draudimą
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me