Kaip stebėti MLS taurę internetu iš bet kurios vietos, 2020 m


„MLS“ sezone liko tik vienas žaidimas: „MLS taurė“Sietlo „Sounders FC“ ir „Toronto FC“. Jei esate JAV ar Kanadoje, jūs ruošiatės gydymui, tačiau jei ne, jums gali nepavykti pamatyti šio MLS čempionato demonstravimo..

Geografiniai apribojimai neleidžia pamatyti žaidimo ir pamatyti, kas pėsčiomis pasieks MLS taurės šlovę. Tačiau yra keletas būdų, kaip išvengti šių apribojimų. Su VPN ir žemiau pateiktu trumpu vadovu, Jūs galite pamatyti šį finalinį žaidimą ir būti liudininku MLS čempionu.

Trumpas vadovas - žiūrėkite JAV laidą „ABC per Hulu“

Norėdami pamatyti „ABC“ transliaciją, galite žiūrėti MLS taurę Hulu mieste. Norėdami pamatyti MLS taurę Hulu, vykdykite šias instrukcijas:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN ir JAV serverius. Mano rekomendacija yra „NordVPN“ transliuojamoms futbolo varžyboms.
 2. Prisiregistruokite prie VPN ir įdiekite programą, paleiskite ją ir prisijunkite, tada prisijunkite prie JAV serverio.
 3. Eikite į Hulu ir įsigykite prenumeratą. Galite naudoti „PayPal“.
 4. Prisijunkite prie Hulu, raskite „MLS Cup“ „ABC“ srautą ir mėgaukitės!

Žiūrėkite „MLS Cup“ dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite JAV transliaciją „ABC“ per AT&T TV dabar

AT&„T TV Now“ suteikia prieigą prie ABC. Žiūrėti MLS taurę „ABC“ per AT&T TV dabar:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN teikėją ir JAV serverius. „SmartPlay“ funkcija, kurią teikia „NordVPN“ padeda prisijungti prie MLS taurės, nes praeina geografiniai apribojimai ir leidžia transliuoti žaidimą.
 2. Prisiregistruokite pasirinktame VPN, atsisiųskite programą, prisijunkite ir tada pasirinkite JAV esantį VPN.
 3. Eikite į www.atttvnow.com ir užsiprenumeruokite. Jums reikia JAV kredito ar debeto kortelių.
 4. Prisijunkite prie AT&T TV Dabar ir mėgaukitės žaidimu!

Žiūrėkite „MLS Cup“ dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Kanados transliaciją per TSN

TSN Kanadoje transliuoja MLS taurę anglų kalba. Norėdami žiūrėti MLS taurę naudodami TSN, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Kanadoje. aš siūlau „NordVPN“ dėl savo „SmartPlay“ funkcijos, dėl kurios jis idealiai tinka pralaužti geoblokus ir žiūrėti „MLS Cup“. Prisiregistruokite prie savo VPN ir atsisiųskite.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Kanadoje.
 3. Eikite į www.tsn.ca ir užsiregistruokite „TSN Direct“ tiesioginiame garuose. Turite naudoti Kanados kredito kortelę.
 4. Žaidimo dieną prisijunkite prie „TSN Direct“ ir mėgaukitės MLS taure!

Žiūrėkite „MLS Cup“ dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti MLS taurę

MLS taurės ypatybės Sietlo „Sounders FC“ ir „Toronto FC“ viename futbolo šlovės žaidime. Bet jei nesate JAV ar Kanadoje, galite praleisti rungtynes. Atsižvelgiant į jūsų fizinę vietą, geografiniai apribojimai neleidžia prisijungti prie savo srauto iš šalies.

VPT gali tai ištaisyti. Tu pasirinkite savo virtualią vietą, kai prisijungiate prie VPN. Prisijungiate prie toje vietoje esančio serverio. Tas serveris veikia taip, lyg tai būtų jūsų tikroji vieta. Tada, kai srautinio perdavimo svetainė mato tą serverį, ji galvoja, kad esate ten, kur esate ir kur esate tai atblokuos jūsų turinį.

Su VPN jūs galite pamatyti čempionato futbolo varžybas nesvarbu, kur esate. Tai labai daug. Bet tai ne viskas, ką VPN gali padaryti už jus.

VPN taip pat apsaugo jus, kai esate prisijungę! VPN užšifruoja tinklo srautą tarp jūsų prietaiso ir VPN serverio. Tai saugo jūsų duomenis iš visų, bandančių tai pavogti ar pamatyti jūsų internetinę veiklą.

Kai pasirinksite paslaugą, įsitikinkite, kad esate pasirinkite premium VPN. Srautinės svetainės paprastai gali atpažinti žemos kokybės VPT, todėl jos gali užblokuoti savo turinį. Aukščiausio lygio VPT užmaskuoja efektyviau, padėti atrakinti čempionato žaidimą ir pasenusi anti-VPN technologija.

Turėdami VPN, gausite abu interneto laisvė ir interneto saugumas. Peržiūrėkite mano 3 populiariausias VPN naudojimo rekomendacijas, kad galėtumėte sugauti visus „MLS Cup“ veiksmus.

3 geriausi VPT, skirti stebėti MLS taurę

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

„NordVPN“ yra mano geriausias VPN pasirinkimas. Tai siūlo daugybę serverių pasirinkimų JAV ir Kanadoje, tuo pačiu teikiant jums turtingas funkcijas. Rinktis iš daugiau nei 1500 serverių JAV ir 300 ir daugiau Kanadoje transliuoti MLS taurę.

„SmartPlay“ funkcija pagerina jūsų transliacijos patirtį. Tai tau padeda apeiti geografinius apribojimus ir palaikykite tvirtą, greitą ryšį tokioms svetainėms kaip „Netflix“.

„NordVPN“ vartotojo sąsaja yra paprasta naudoti, palengvinant norimo ryšio suradimą.

„NordVPN“ naudoja nesulaužomas AES 256 bitų šifravimas apsaugoti savo duomenis srautiniu būdu ar naršant internete. Jei norite papildomos apsaugos, dvigubas VPN prideda dar vieną šifravimo sluoksnį prie jūsų duomenų.

„CyberSec“ gina jūsų įrenginius nuo skelbimų ir kenkėjiškų programų, pridedant prie aukščiausios kokybės VPN saugos funkcijų.

Jei kyla problemų ar turite klausimų, galite susisiekti su „NordVPN“ el. Paštu arba naudoti 24/7 tiesioginio pokalbio parinktį. „NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, suteikiant jums daug asmeninės patirties prieš prisiimant ilgalaikį įsipareigojimą.

Turėdami vieną sąskaitą galite naudoti visus savo įrenginius, nes tai leidžia naudoti „NordVPN“ iki šešių įrenginių vienu metu.

Norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ saugos funkcijas ir kodėl tai yra jums tinkamiausias pasirinkimas? Pažvelkite į mūsų nuodugni apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: Per 30 dienų.

„NordVPN“ gali atblokuoti:
AT&„T TV Now“, TSN, ESPN, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:
Yra P2P specialūs serveriai.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su kai kuriais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite MLS taurę naudodamiesi „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ - „vpnMentor“

„ExpressVPN“ turi keletą iš geriausi jungimosi greičiai , todėl jis idealiai tinka žiūrėti tiesiogines sporto varžybas, tokias kaip „MLS Cup“. Visame pasaulyje jis siūlo daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 160 vietų.

Dėl didesnio „ExpressVPN“ pralaidumo jums nereikia jaudintis dėl sumažėjusių kadrų ar buferio problemų. Niekada daugiau nepraleiskite jaudinančio tikslo. „ExpressVPN“ teikia reikiamą greitį neatsilikti nuo HD srauto tokiose svetainėse kaip DAZN.

Reikia palaikyti ryšį su vietiniais įrenginiais? „ExpressVPN“ leidžia jums: padalinkite srautą tarp VPN ir vietinių svetainių, nepažeisdami savo vietinių ryšių. Jūs netgi galite pasirinkti tinklo protokolą.

Su AES 256 bitų šifravimas, „ExpressVPN“ saugo jūsų duomenis siunčiant per užšifruotą tunelį. Griežta „nulio žurnalų“ politika užtikrina, kad visada būsite anonimiški kol prisijungę.

„ExpressVPN“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas galima bet kada, kai jums to reikia. Tu gali atšaukite prenumeratą per pirmąsias 30 dienų, kad gautumėte visą grąžinamą kainą.

Reikia prisijungti namuose ir keliaujant? „ExpressVPN“ leidžia jums: naudoti iki penkių prietaisų tuo pačiu metu, suteikiant lankstumo naudojant kelis įrenginius.

Sužinokite daugiau apie tai, kodėl „ExpressVPN“ yra labai populiarus mūsų rinkoje išsami apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
AT&„T TV Now“, „TSN“, „DAZN“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:
Visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „MLS“ taurę naudodami „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Puikus VPN su greitaisiais serveriais, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas žiūrėti MLS taurę.

Jei jums reikia jungčių daugelyje šalių, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas. Su daugiau nei 5500 serverių pasirinkti iš ir 80 šalių, talpinančių „CyberGhost“ serverius, ryšį rasite beveik bet kurioje pasaulio vietoje, įskaitant Kiniją.

Visiems, kas dar nėra srautiniai per VPN, „CyberGhost“ tai palengvina srautiniams serveriams. Šie serveriai yra optimizuoti peržengus geografinius apribojimus per tokius transliuotojus kaip FOX ar NBC.

Karinio lygio, 256 bitų AES šifravimas saugo jūsų duomenis „CyberGhost“ serveriuose, net jei prisijungiate prie nesaugių „Wi-Fi“ tinklų.

„CyberGhost“ pasiūlymai priverstinis HTTPS variantas kad automatiškai siunčia visas žiniatinklio užklausas į saugų HTTPS protokolą.

„CyberGhost“ tinklas blokuoja internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenksmingą turinį, saugokite įrenginį nuo kenksmingo turinio ir smalsių akių.

Jei turite klausimų apie jūsų ryšį, „CyberGhost“ siūlo tiesioginius pokalbius su techninės pagalbos atstovais.

Tu gali vieną dieną naudokite „CyberGhost“ tinklą ir sužinokite, ar jis skirtas jums prieš pirkdami. Įsigiję paslaugą grąžinate grąžinamąją išmoką, kai atšaukiate per 14 dienų nuo trumpalaikio plano pirkimo arba per 45 dienas su 6 mėnesių ar ilgesniu planu..

Naudokite „CyberGhost“, kad transliuotumėte futbolo varžybas ir kitą turinį iki septynių įrenginių vienu metu.

Jei norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“ ir jo funkcijas, pažvelkite į mūsų puslapį ekspertizė.

Pinigų gražinimo garantija: 14 dienų pagal trumpus planus, 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus.

Nemokamas bandymas: vienos dienos bandymas staliniams kompiuteriams ar mobiliesiems įrenginiams.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Specialus srautinio perdavimo profilis su serveriais, optimizuotais AT&„T TV Now“, TSN, „Eurosport“, ESPN, FOX, NBC, „Netflix“, „Hulu“ ir kt..

Palaiko kankinimą:
Taip. Specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite „MLS“ taurę naudodami „CyberGhost“ dabar!

Santrauka

Liko dvi komandos, tačiau čempionas gali būti tik vienas. MLS taurė yra pasirengusi vainikuoti geriausią „Major League Soccer“ komandą. Šiandien prisiregistruokite prie papildomo VPN ir pasinaudokite viskuo, ką gali pasiūlyti!

Negalite išsiaiškinti, kuris VPN jums tinka? Rekomenduoju savo serverio parinktis, greitį ir saugos funkcijų sąrašą „NordVPN“ stebėti MLS taurę.

Nepamirškite aplankyti mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapis norėdami pamatyti, kaip galite sutaupyti prenumeruodami!

Papildoma literatūra

Peržiūrėkite šiuos puslapius, kad sužinotumėte daugiau apie VPN ir jų funkcijas:

 • Geriausi nemokami VPN, skirti „Mac“ - kuris jums tinka?
 • Geriausi (išbandyti) VPN be žurnalų
 • Kaip žiūrėti JK televiziją užsienyje
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me