Kaip stebėti išaugusį 2020 m


Zoey išsiskirstė kartu su Luca ir išskrido į Londoną vasaros darbui su Joey Bada $$, o dabar atėjo laikas trečiajam suaugusiam sezonui. Ar negali laukti? Jei tai taip juokinga ir šiuolaikiška, kaip pirmieji du sezonai, 3 sezonas bus nuostabus.

Jis eteryje rodomas JAV televizijos kanale „Freeform“, bet jūs galite žiūrėti jį be kabelinio abonemento per „Hulu“ transliacijos paslaugą. Vis dėlto, pasiekti „Hulu“ galite tik tuo atveju, jei esate JAV.

Taip yra todėl, kad, kaip ir daugelis transliacijos paslaugų, „Hulu“ naudoja geoblokavimo programinę įrangą neleidžia žiūrovams už JAV žiūrėti jo turinio. Ar tai reiškia, kad praleisite visus su amžiumi susijusius veiksmus?

Ne zinoma ne. Naudodami VPN galite praleisti Hulu geografinius apribojimus ir stebėkite suaugusį 3 sezoną iš bet kur. Kai transliuojate naudodamas VPN, prisijungiate prie JAV serverio, „Hulu“ mato jūsų naują JAV IP adresą, o ne jūsų tikrąją vietą, ir tai leidžia jums transliuoti trečiąjį suaugusiųjų sezoną. Tai lengva naudoti ir nustatyti.

Iš visų mano išbandytų VPT yra mano „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas stebint suaugusius. Jis turi reikiamą srautinį transliavimo greitį be jokių buferių ir daugybės pasirinkimo JAV serverių.

Trumpas vadovas - kaip stebėti „Hulu“

 1. Pasirinkite premium VPN. Mano pirmasis pasirinkimas yra „NordVPN“ dėl savo plataus JAV serverių tinklo ir didžiausio greičio.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą savo įrenginiuose arba maršrutizatoriuje, jei įmanoma.
 3. Norėdami prisijungti prie serverio JAV, naudokite savo VPN.
 4. Prisiregistruokite arba prisijunkite prie „Hulu“ ir transliuokite naujienas iš bet kur.

PRO PATARIMAS: „Hulu“ reikalauja, kad vartotojai pasirašytų JAV kreditinę kortelę, tačiau tai padaryti yra labai lengva. Tiesiog eikite į „MyGiftCardSUPPLY.com“ ir įsigykite „Hulu“ dovanų kortelę. Vykdydami dovanų kortelės instrukcijas, pridėkite likutį prie savo „Hulu“ sąskaitos. Įsigykite prenumeratą ir iškart pradėkite transliuoti trečiąjį suaugusiųjų sezoną.

Pradėkite tiesioginės transliacijos srautą dabar!

Trumpas laikas?

 • Eikite tiesiai į tris VPN, kurie geriausiai tinka srautiniam suaugusiųjų srautui
 • Ką dar gali padaryti VPT? Aš tau parodysiu čia!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte stebėti suaugusius žmones

Aš žinau, kad su malonumu stebite Zoey, kai ji eina į jaunesniųjų metų studijas, tačiau dėl licencijavimo ir kitų priežasčių Hulu pateikia geoblokus savo turiniui užkirsti kelią vartotojams, kurie nėra JAV, gauti prieigą prie jo turinio. Jei „Hulu“ aptinka bandymą prisijungti prie svetainės IP adresu, kurio nėra JAV, esate užrakintas. Jokio suaugusio tau.

Štai kodėl reikalingas VPN. Norėdami bet kur pasiekti Hulu ir užmegzti srautą, turite paslėpti savo tikrąjį IP adresą ir pakeiskite jį JAV. Aukščiausio lygio VPN gali padėti jums lengvai atlikti abu šiuos veiksmus.

Naudokite savo VPN, kad prisijungtumėte prie serverio JAV ir jis priskiria jums JAV IP adresą. Tai klaidina „Hulu“ manydami, kad transliuojate transliaciją iš JAV vietos. Dabar gali srautas, išaugęs ir kitas „Hulu“ turinys, kad ir kur būtumėte.

3 geriausi VPN, skirti stebėti suaugusius

1. „NordVPN“

Kaip stebėti išaugusį 2020 m

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5500 ir daugiau serverių 59 šalyse, 1 600 ir daugiau JAV
 • Stulbinantis greitas transliacijos greitis
 • „SmartPlay“ DNS nustatymai, skirti įveikti geoblokus
 • „CyberSec“, skirtas apsaugoti įrenginius nuo kenkėjiškų programų
 • Rizikinga, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: „Hulu“, „Netflix“, „HBO DABAR“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Sling TV“, „Shudder“, „YouTube“ televizija, „Sky TV“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Firefox“, „Chrome“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Linux“, „Android TV“, maršrutizatoriais

„NordVPN“ 1600 ir daugiau JAV serverių garantuosite stabilų ryšį ir greitą greitį transliuodami suaugusį 3 sezoną su „Hulu“.

Tiesą sakant, „NordVPN“ turi greičiausias bet kurio mano išbandyto VPN greitis, ir tu esi garantuotas nėra pralaidumo mažinimo. Tai puikiai tinka sklandžiam tiesioginės transliacijos HD formatu - atsisveikinkite su buferiu ir atsilikite.

Niekada nepraleisite nė vieno iš „Junior“ legendinių kamavų, kaip „NordVPN“ „SmartPlay“ technologija užtikrina, kad visada atsitrauksite į „Hulu“ blokus prisijungdami prie geriausio darbo serverio. Be to, labai lengva perjungti mėgstamas transliacijos paslaugas.

Greitis ir saugumas puikiai suderinami su „NordVPN“. Karinio laipsnio šifravimas - su daugialypės platformos „OpenVPN“ palaikymu - apsaugo jūsų duomenis ir internetinę veiklą iš trečiųjų šalių, stebinčių ar renkančių.

AES 256 bitų šifravimas neįmanoma nulaužti, net ir labiausiai patyrusiems elektroniniams nusikaltėliams.

Dvigubas VPN teikia dvigubą šifravimą, siųsdami savo duomenis per du saugius serverius. Kai transliuojate naudodamiesi „NordVPN“, tai darote ramiai ir saugiai.

Jei staiga prarasite saitą su NordVPN, automatinis užmušimo jungiklis akimirksniu nutraukia jūsų ryšį su internetu. Tai neleidžia jūsų slaptai informacijai pasirodyti atvirame internete.

Kadangi „NordVPN“ yra registruotas Panamoje, jis gali veikti griežta nulinių žurnalų politika. Todėl, nė vienas jūsų duomenų ar veiklos žurnalas nėra saugomas serveryje. Tai reiškia, kad „NordVPN“ neturi informacijos, kurią galėtų perduoti tretiesiems asmenims, pavyzdžiui, vyriausybinėms agentūroms.

Aukščiausia „NordVPN“ sauga taip pat taikoma ir jūsų įrenginiams. „CyberSec“ rinkinys apsaugo nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kito pavojingo turinio užkrėsti jūsų įrenginius. Be to, „CyberSec“ daro šias baisias iššokančias reklamas praeitimi.

Ekspertas Tiesioginių pokalbių palaikymas yra prieinamas visą parą jei jums reikia patarimų, kaip nustatyti savo VPN, arba reikia kitos pagalbos.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko išbandyti „NordVPN“ funkcijas ir našumą. Dalykitės ryšiu ir su šeima, nes iki šiol galite naudoti „NordVPN“ šeši vienu metu veikiantys prietaisai.

Jei persigalvosite per 30 dienų, gausite visą grąžinamąją išmoką, neužduodamų klausimų. Bet jei jūs esate panašus į mane, jums tikrai patiks jūsų patirtis naudojant „NordVPN“ - tuomet galite sutaupyti šiek tiek pinigų naudodamiesi mūsų puikūs prenumeratos pasiūlymai.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „NordVPN“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

Suaugęs srautas su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

išreikšti pardavėjo įvaizdį

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse, įskaitant JAV
 • Srautas visuose įrenginiuose naudojant „MediaStreamer“
 • Žaibo greičiai
 • Nėra droselio ir neribotas pralaidumas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Shudder“, „Amazon Prime Video“, „ITV Hub“, „HBO GO“, „Showtime“
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, maršrutizatoriais, išmaniaisiais televizoriais, „iOS“, „MacOS“, „Chrome“, „Linux“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“

Juokitės iš Zoey koledžo nuostabių HD vaizdo įrašų dėka „ExpressVPN“ žaibišku greičiu - nėra jokio buferio, vėlavimo ar užšaldytų taškų, tiesiog sklandus srautas suaugusių ish.

Naudojant „ExpressVPN“, „Hulu“ ir visų kitų mėgstamų srautinių transliacijų paslaugų atblokavimas nebus problema dėl plačiai paplitusio pasaulinio tinklo 3000 ir daugiau serverių, su daugeliu vietų JAV.

Unikali „MediaStreamer“ funkcija leidžia transliuoti išaugusius duomenis visuose įrenginiuose, net tie, kurie nepalaiko VPN programų. Stebėkite Zoey ir jos draugus per savo išmanųjį televizorių arba transliuokite per savo žaidimų pultą.

Zoey kovoja su kai kuriomis problemomis koledže, tačiau su „ExpressVPN“ jums nepavyks susidurti internete tvirtas karinio lygio šifravimas apsaugoti savo anonimiškumą ir neskelbtinus duomenis.

Plius, Apsauga nuo DNS nutekėjimo sustabdo privatumo praradimą iš DNS užklausų, rodomų atvirame žiniatinklyje, kai perjungiate tinklo sąsajas.

Saugumas tuo nesibaigia. An automatinis užmušimo jungiklis ir griežta nulio registravimo politika pasakysiu, kad nesvarbu, su ExpressVPN jūs žinote savo veikla internete yra privati ir jūsų duomenys nepateks į blogas rankas.

Jei jums reikia serverio pasiūlymo, paprašykite šiek tiek pagalbos nustatant arba turėkite bendrų klausimų, ekspertas 24/7 tiesioginis pokalbis visada yra po ranka.

Išbandykite „ExpressVPN“ ir išbandykite visas neprieinamų VPN ypatybes a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nesvarbu, kokį planą pasirinksite, jums leidžiama penki vienu metu jungiami įrenginiai. Tai padidėjo jūsų telefone, planšetiniame kompiuteryje ir nešiojamajame įrenginyje ir dar daugiau vienu metu.

Jei „ExpressVPN“ pažymėjo visus jūsų VPN reikalavimo laukelius, būtinai gaukite geriausias pasiūlymas pagal jūsų prenumeratos planą.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „ExpressVPN“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

„ExpressVPN“ srautas!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5900 ir daugiau serverių 90 šalių, daugiau nei 1 000 JAV
 • Specialūs srautiniai serveriai
 • Greitas greitis
 • Neribotas pralaidumas
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: „Hulu“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“, „Disney +“, „CBS All Access“, „Sling TV“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Firefox“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, maršrutizatoriais, žaidimų konsolių

Su daugiau nei 1000 serverių vien JAV, naudodamiesi „CyberGhost“ galite bet kur atblokuoti „Hulu“.

3-iojo sezono transliacija bus daug sklandesnė nei Zoey kelionė per kolegiją optimizuoti srautiniai serveriai, greitas greitis ir neribotas pralaidumas.

Jei pirmą kartą naudojate VPN, kad atblokuotumėte visuotinį turinį, jūs tai įvertinsite paprastas sąranka ir lengvai naudojamos programos iš „CyberGhost“.

Žinokite, kad esate palaikomas. Srautas, visiškai nerimaujantis, nerimauja karinio lygio šifravimas. Nepermatoma šifravimo siena saugo jūsų anonimiškumą. Jokie kibernetiniai žvalgymai negali sekti jūsų skaitmeninėmis pėdomis.

Dėka „CyberGhost“, jūs turite apsaugą 100% laiko nepralaidžios programos ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai apsaugo jūsų neskelbtinus duomenis matomoje interneto vietoje.

Užpildykite savo visapusišką apsaugą griežta politika be žurnalų ir pramoninių standartų šifravimo protokolo, OpenVPN, palaikymas keliose platformose.

Jei jūs ir technologijos nesimaišote gerai, „CyberGhost“ turi Gyvas pokalbis klientų aptarnavimo tarnyba, padėsianti išspręsti bet kokias problemas.

Paimkite „CyberGhost“, jei norite suktis iki septyni vienu metu veikiantys prietaisai tuo pačiu naudodamasi labai dosnia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums patinka važiavimas ir tai yra VPN jums, peržiūrėkite dabartinės „CyberGhost“ prenumeratų nuolaidos.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „CyberGhost“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

„CyberGhost“ srautas!

DUK

Ką dar gali padaryti VPT?

Galimybė atrakinti turinį visame pasaulyje yra tikras VPN pranašumas, tačiau jie taip pat saugokite jus internete. Paslėpdamas tikrąjį IP adresą ir užšifruodamas duomenis, VPT užtikrina, kad jūsų internetinė veikla ir anonimiškumas yra saugus ir neatsekiamas.

Tvirtas karinio lygio šifravimas neleidžia įsilaužėliams, jūsų interneto paslaugų teikėjui, reklamuotojams ir kitiems internetiniams naršyklėms įsiterpti į jūsų duomenis ar sekti jūsų veiklą internete. Apsaugodami neskelbtiną informaciją nesulaužomu šifravimu, jūsų duomenys visada yra privatūs, net prisijungę prie nesaugių viešųjų „WiFi“ tinklų.

Geriausiuose VPN taip pat yra įmontuota apsauga nuo kenkėjiškų programų kuris blokuoja kenkėjiškas programas, virusus ir kitas elektronines grėsmes užkrėsti ar užgrobti jūsų įrenginius.

Ar VPN sulėtins mano srautus??

Norint užkoduoti jūsų duomenis, VPT gali prireikti laiko, todėl tai gali turėti įtakos jūsų interneto greičiui, ypač jei jungiatės prie serverio kitame pasaulio krašte. Tačiau jei naudojate aukščiausios kokybės VPN, neturėtumėte pastebėti savo interneto greičio skirtumo; iš tikrųjų galite pastebėti, kad tai pagerės užkertant kelią pralaidumui mažinti iš savo IPT.

Mūsų straipsnis apie greičiausias VPN turi daug daugiau informacijos apie tai, kaip VPN gali paveikti jūsų interneto greitį.

Ar savo VPN galiu pasiekti kitas srautinio perdavimo svetaines??

Taip, dauguma premium VPN, kaip ir mano sąraše, gali atblokuoti kitas populiarias srautinio perdavimo svetaines, tokias kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime Video“. Aukščiau pateiktas sąrašas kitų srautinių transliacijų svetainių, kurias kiekvienas VPN gali atrakinti, tačiau sąrašai yra išsamesni. Kai pasirenkate aukščiausios kokybės paslaugą, turite prieigą prie begalinio turinio.

Ar mano šalyje VPT yra legalūs?

VPN yra legalūs daugelyje šalių, tačiau niekada neturėtumėte jų naudoti vykdydami neteisėtą ar nepatartiną veiklą internete. Kai kurios šalys, paprastai turinčios griežtus cenzūros įstatymus, draudžia naudoti VPT. Jei norite sužinoti, ar VPN naudojimas jūsų šalyje yra teisėtas, perskaitykite mūsų įrašą VPT ir kur jie yra teisėti.

Apatinė eilutė

Sužinokite apie visus suaugusių žmonių jausmus, kai atblokuosite „Hulu“ naudodami aukščiausio lygio VPN. Turėdami prieigą prie JAV IP adreso, galite srautiniu būdu perduoti visus savo mėgstamiausius „Hulu“.

Leiskite man lengvai apsispręsti dėl išaugusio vaizdo transliavimo VPN. Mano # 1 rekomendacija yra „NordVPN“. Su neprilygstamu našumu, neribotu pralaidumu ir plačiu JAV serverių tinklu, „NordVPN“ yra idealus srautams be vargo.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Hulu“ transliaciją iš bet kurios pasaulio vietos, peržiūrėkite mūsų straipsnį geriausi „Hulu“ VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me