Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)


Susierzinęs, ar negalite transliuoti mėgstamų britų TV laidų iš JAV per „Netflix“? Supratau. Sėdite prie kavos, užkandžiaujate ir esate pasirengę per daug žiūrėti savo mėgstamą laidą, tačiau „Netflix“ turi ir kitų idėjų, tiesa?

Išeiti iš sunkių „Netflix“ blokų nėra lengva. Na, nebent naudodami VPN pakeistumėte savo vietą ir pasiektumėte geografiškai užblokuotą turinį.

Aš valandas praleidau tyrinėdamas ir plačiai testuodamas VPN tiekėjus, norėdamas rasti tuos, kurie dirba su „Netflix“ ir garantuoja greitą spartą, HD kokybę ir jokio buferio. Už tai, mano pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“.

Skaitykite toliau pažiūrėkite, kaip galite greitai pakeisti savo buvimo vietą norėdami pasiekti norimą „Netflix“ biblioteką ir kurie trys teikėjass Aš rekomenduoju „Netflix“ transliaciją be vargo.

Trumpas vadovas - Kaip pakeisti savo vietą „Netflix“

 1. Pasirinkite aukščiausią VPN, kuris atblokuoja „Netflix“. Aš rekomenduoju „NordVPN“ dėl savo greičio, saugumo ir vertės už pinigus.
 2. Diegti jūsų srautinio perdavimo įrenginio VPN.
 3. Prisijunkite prie serverio šalyje, kurioje yra norimas „Netflix“ turinys.
 4. Atidarykite „Netflix“ ir mėgaukitės naujais pasirodymais ir filmais!

Siųskite „Netflix“ naudodami „NordVPN“ dabar!

Kodėl jums reikia VPN, norint žiūrėti „Netflix“?

„Netflix“ vietose geografiniai apribojimai srautiniam turiniui atsižvelgiant į jūsų dabartinę vietą.

Tai reiškia, kad atidarę „Netflix“ JK, jūs turite prieigą prie kitokio turinio, nei turėtumėte prisijungdami prie „Netflix“ JAV. Be to, net jei „Netflix“ yra JAV įsikūrusi įmonė, JAV „Netflix“ neturi prieigos prie visų parodų, rodomų JK, Vokietijoje ar Japonijoje.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip „Netflix“ naudoja jūsų IP adresą. Arba jei skubate, pereiti prie to, kaip naudoti VPN arba, pažiūrėkite, kurie kiti VPN pateko į mano sąrašo viršų stebėdami „Netflix“.

Kaip „Netflix“ naudoja jūsų IP adresą

VPN gali slėpti tikrąją jūsų vietą ir atrodykite, kad jungiatės prie „Netflix“ iš kitos šalies. Jie tai daro maskuoti tikrąjį IP adresą. Tai reiškia, kad naudodamiesi VPN galite žiūrėti mėgstamiausias „Netflix“ laidas iš bet kurios pasaulio šalies.

„Netflix“ regioną nustato šalis, susietas su jūsų IP adresu. Tačiau kai prisijungsite prie serverio užsienio valstybėje, atidarysite prieigą prie šio regiono „Netflix“ bibliotekos, o paslėpsite turinį iš kitų bibliotekų..

Anksčiau VPN buvo lengviau gauti ankstesnius geoblokus, tačiau „Netflix“ ir kitas populiarias srautinio perdavimo svetaines tikrai buvo nulaužtas ant geografinis sukčiavimas pastaraisiais metais. Srautinio transliavimo paslauga dabar saugo IP adresus, priklausančius VPN įmonėms. Tada jie gali užblokuoti šiuos IP adresus, palygindami juos su sąrašu. Jei bus atitikmenų, jie jus užblokuos.

Štai kodėl svarbu naudoti vieną iš mano rekomenduotų VPT, nes jie reguliariai atnaujina savo IP adresus, ir neskirkite „Netflix“ pakankamai laiko juos aptikti, suvokti, kad jie priklauso VPN ir blokuoti.

Jei „Netflix“ nustato, kad naudojate VPN, jis gali parodyti klaidos puslapį bandant įkelti laidą ar filmą. Tikrai nemalonu patekti į šį klaidų puslapį, kai norite tiesiog atsipalaiduoti ir žiūrėti mėgstamą laidą, ar ne?

Laimei, geriausi VPT sugeba apeiti „Netflix“ aptikimą kad galėtumėte be problemų žiūrėti „Netflix“ parankinius iš bet kurios vietos.

Kaip naudotis VPN, norint pasiekti „Netflix“

„Netflix“ regiono keitimas naudojant VPN yra tikrai toks paprastas, kaip atrodo aukščiau pateiktame trumpame vadove.

Kai pasirinksite savo VPN, nustatymas trunka tik keletą minučių nuo pradžios iki pabaigos.

Čia yra išsamesnė apžvalga to, ko galite tikėtis atlikdami kiekvieną veiksmą:

1. Pasirinkite aukščiausią VPN

Tinkamo VPN pasirinkimas yra pats svarbiausias žingsnis. Aš rekomenduoju „NordVPN“, dėl įspūdingų atblokavimo galimybių, serverio aprėpties visose „Netflix“ vietose ir žaibiško greičio. Arba, patikrinkite kitus du mano siūlomus teikėjus.

Aš išbandžiau visus šiuos VPN Aš pats patvirtinau, kad jie gali sėkmingai apeiti „Netflix“ blokus. Bandymų metu aš taip pat daviau šiuos VPN aukšti greičio, patikimumo, saugumo, tinklo dydžio ir klientų palaikymo pažymiai.

Šiame straipsnyje, Aš naudoju „NordVPN“ parodyti jums, kaip pakeisti „Netflix“ regioną.

Čia yra svarbiausios funkcijos, kurių reikia ieškoti VPN, kad būtų galima naudoti su „Netflix“:

 • Gebėjimas apeiti „Netflix“ blokus ir reguliariai atnaujinamus IP adresus todėl jie nebus aptikti
 • Didelės spartos, patikimos jungtys sklandžiam srautiniam perdavimui
 • Serveriai, esantys jūsų norimo turinio vietose. Pvz., Jei norite pasiekti „Netflix“ turinį Japonijoje, įsitikinkite, kad VPN ten yra serveriai. Serverių vietų sąrašą galite rasti VPN teikėjo svetainėje.

2. Įdiekite VPN savo srautinio perdavimo įrenginyje

Pasirinkę VPN, eikite į jos svetainę. Pasirinkite norimą planą spustelėdami jo svetainės kainų zoną.

Įveskite savo mokėjimo informaciją ir pasirinkite mokėjimo metodą. Jūsų taip pat gali būti paprašyta užsiregistruoti paskyrai.

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

Siūloma daugybė VPT nemokami bandymai ir pinigų grąžinimo garantijos, taigi galite išbandyti paslaugą nerizikuodami.

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

Viskas, ką turite padaryti dabar atsisiųskite ir įdiekite jūsų prietaiso VPN programinę įrangą. Įsitikinkite, kad atsisiuntėte konkretaus įrenginio programą. Įdiegimas paprastai yra greitas ir lengvas, tačiau visada galite rasti nuoseklų diegimo vadovą VPN svetainėje arba susisiekti su klientų palaikymo tarnyba, jei kyla kokių nors problemų.

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

3. Prisijunkite prie serverio šalyje, kurioje yra norimas „Netflix“ turinys

Savo VPN programoje rasite sąrašą serverio vietų, iš kurių galite pasirinkti. Pasirinkite norimą šalį ar serverio vietą.

Jei naudojate „NordVPN“, visos galimos šalys yra nurodytos kairėje prietaisų skydelio pusėje. Galite spustelėti norimą naudoti šalį arba užveskite pelės žymeklį virš trijų baltų taškų šalia jos ir pasirinkti serverį konkrečiame mieste. Tai taip pat parodo, kurie serveriai veikia greičiausiai.

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

Tiesiog spustelėkite norimą šalį ar miestą ir VPT automatiškai sujungs jus su geriausiu ten esančiu serveriu.

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

4. Atidarykite „Netflix“ ir mėgaukitės naujomis laidomis ir filmais!

Eikite į „Netflix“ kaip įprasta ir turėtumėte pastebėti, kad pasikeitė jums prieinamas turinys. Sėkmė!

Pradėkite „Netflix“ transliaciją naudodami „NordVPN“!

3 populiariausi „Netflix“ VPN

1. „NordVPN“

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

 • 5400+ serverių 59 šalyse
 • Neribotas serverio perjungimas
 • Neribotas pralaidumas ir duomenys
 • Žaibiškas greitis
 • „SmartPlay“ funkcija, skirta srautiniam perdavimui
 • Karinio lygio šifravimas ir įmontuotas skelbimų blokavimas
 • Veikia su: „Netflix“, „Disney +“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, MTV, ESPN, „Sky Go“
 • Suderinamas su: „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Apple TV“, „Linux“, maršrutizatoriais

„NordVPN“ yra mano viršutinė „Netflix“ transliacijos rekomendacija. Tai turi daugiau nei 5400 serverių 59 šalyse, kad galėtumėte perjungti „Netflix“ bibliotekas kaip norite. Serverių jungikliai neriboti, taip pat.

Ji turi greičiausias bet kurio mūsų išbandyto teikėjo greitis. Norite pamatyti rezultatus patys? Peržiūrėkite greičio testus apžvelgdami greičiausius VPN. „NordVPN“ iš tikrųjų gali padidinti jūsų greitį, todėl srauto kokybė yra dar geresnė nei tuo atveju, jei išvis nenaudotumėte VPN. Tu turi ypač didelis HD, greitas transliavimas kur tik prisijungsi.

„NordVPN“ pasiūlymai neribotas duomenų kiekis su visomis jo prenumeratomis, o tai yra būtina, jei jūs per daug žiūrite savo mėgstamus pasirodymus vienas po kito ir nenorite jaudintis dėl valgymo, kai yra duomenų pašalpa.

Tai net turi „SmartPlay“ funkcija, todėl galite prisijungti prie serverių, optimizuotų srautui už tikrai vientisą patirtį. Ši savybė kartu naudoja VPN technologiją ir intelektualųjį DNS lengvai apeiti geografinius apribojimus ir jus apsaugoti.

Jūs esate užtikrintas karinio lygio šifravimas, pramonėje svarbiausi saugumo protokolai ir griežta politika be žurnalų. Taip pat yra Apsauga nuo DNS ir IP nuotėkio ir automatinis užmušimo jungiklis dar daugiau privatumo internete.

Nerimaujate dėl skelbimų? „NordVPN“ „CyberSec“ skelbimų blokavimo funkcija sustabdo visus erzinančius trikdžius ir apsaugo jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų. Perskaitykite apie visas šias funkcijas ir dar daugiau mūsų išsami „NordVPN“ apžvalga.

Tu taip pat gali vienu metu prijunkite šešis įrenginius perduoti „Netflix“ į visus jūsų įrenginius.

Išbandykite tai be rizikos naudodami „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nori eiti tiesiai į priekį ir užsiregistruoti? Norėdami gauti nuolaidą prenumeratai, naudokite mūsų kuponą.

„Netflix“ transliacija naudojant „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

 • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
 • Liepsnojantis greitis
 • Neribotas pralaidumas ir duomenys
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • Padalijimo tuneliu funkcija
 • 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis
 • Veikia su: „Netflix“, BBC iPlayer, CBS, NBC, „Lightbox“, „Disney +“, „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „Linux“, „iOS“, „MacOS“, naršyklėmis, maršrutizatoriais

„ExpressVPN“ yra vertas bėgikas. Siūloma žaibiškas greitis ir įspūdingos atblokavimo galimybės kurie gali lengvai pasiekti „Netflix“.

Tu turi neribotas duomenų kiekis ir pralaidumas, šalia prieigos prie 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse. Nėra „Netflix“ bibliotekos, prie kurios neturite prieigos. Gana įspūdinga, tiesa?

„ExpressVPN“ pasiūlymai padalinta tuneliavimo funkcija, kuri suteikia daugiau lankstumo srautiniu būdu. Galite užšifruoti „Netflix“ programą per VPN, tačiau vis tiek naudokite socialinę mediją ir kitas programas su savo vietiniu IP adresu. Jei norite sužinoti apie šią funkciją ir dar daugiau, Peržiūrėkite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą.

Jo saugumas yra aukštos klasės, įskaitant 256 bitų AES šifravimas, nulio registravimo politika ir automatinis žudymo jungiklis. „ExpressVPN“ taip pat kiekviename serveryje palaiko savo DNS, taigi jūsų DNS užklausos yra saugios.

Jei norite transliuoti keliuose įrenginiuose, galite. „ExpressVPN“ leidžia penkis vienu metu jungtis, ir yra suderinamas su populiariausiais įrenginiais, įskaitant maršrutizatorius.

Galite nustatyti „ExpressVPN“ „MediaStreamer“ funkcija maršrutizatoriuose, kad būtų optimizuotas jūsų srautinio perdavimo našumas neužšifruodami srauto. Tai leidžia atblokuoti geografiškai apriboto turinio blokavimą, bet apsaugo nuo jūsų lėtėjimo dėl saugumo.

Galite išbandyti rizikingai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, ir pasinaudokite mūsų kuponu, kai jūs užsiregistruosite norint gauti didelę nuolaidą.

Siųskite „Netflix“ naudodami „ExpressVPN“!

3. „Surfshark“

Kaip per sekundę pakeisti „Netflix“ regioną (2020 m. Atnaujinimas)

 • 1 040 serverių 61 šalyje
 • Atblokuoja 15 „Netflix“ bibliotekų
 • Neribotas duomenų ir pralaidumo diapazonas
 • „CleanWeb“ skelbimų blokatorius
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Karinio lygio šifravimas ir griežta politika be žurnalų
 • Veikia su: „Netflix“, BBC iPlayer, HBO GO, „Amazon Prime Video“, „Hulu“, „SHOWTIME“, „DAZN“
 • Suderinamas su: „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Chromebook“, maršrutizatoriais, „Amazon Fire TV“

„Surfshark“ yra puikus universalus, ypač jei visa jūsų šeima yra „Netflix“ transliacija. Tai leidžia neribotas vienalaikis ryšys, todėl atsisiųskite programą į tiek prietaisų, kiek jums patinka.

Tai turi 1 040 serverių daugiau nei 61 šalyje. Tai gali būti ne tokia įspūdinga, kaip kai kurių kitų pirmaujančių tiekėjų, tačiau ji serveriai yra patikimi 15 „Netflix“ bibliotekų atblokavimui, taigi mažesnis serverių skaičius neturi jokios reikšmės, ar jis tai daro?

Yra neribotas duomenų kiekis ir pralaidumas, taigi nėra jokių apribojimų, kiek greitai srautai keičiasi ar kiek galite žiūrėti. Kalbant apie greitį, „Surfshark“ turi greitus serverius, leidžianti srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašą HD, nekeliant buferio ar atsilikimo.

Čia nėra skelbimų! Surfshark turi įmontuotą skelbimų blokavimo įrankį „CleanWeb“, kuris ne tik blokuoja erzinančius iškylančiuosius langus, bet ir apsaugo jūsų įrenginį nuo stebėjimo priemonių, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo bandymų.

Jūs esate užtikrintas AES 256 bitų šifravimas ir keli saugos protokolai. Yra automatinis užmušimo jungiklis ir nulio registravimo politika, taip pat.

Jei manote, kad „Surfshark“ gali būti skirtas jums, kodėl gi neišbandžius jos be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija? Žinoma, galite pasikliauti, kad turėsime išskirtinis nuolaidos kodas sumažinti abonemento kainą.

„Netflix“ transliacija naudojant „Surfshark“!

Apibendrinant

Naudodami aukščiausio lygio VPN, galite greitai ir lengvai pakeisk savo „Netflix“ regioną tiek kartų, kiek norite. Tai išlaisvina jus nuo „Netflix“ blokų ir suteikia prieigą prie visų laidų ir filmų, pasiekiamų kitose pasaulio šalyse.

Tačiau ne visi VPN gali atblokuoti „Netflix“ ar „ sujungti jus į norimą vietą, ir ne visi VPN gali jums suteikti greitis ir patikimumas jums reikia HD transliacijos.

Aš rekomenduoju „NordVPN“, dėka besiūlių atblokavimo galimybių, plataus serverių tinklo ir greito greičio.

Ar norite sužinoti daugiau apie tą nemalonų klaidų puslapį? Perskaitykite mūsų vadovą Kaip ištaisyti „Netflix“ tarpinio serverio klaidą naudojant VPN.

Jūs esate praktiškai ekspertas! Paimk visa tai su savo Galutinis geografinio apgavystės vadovas.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me