Kaip per sekundę pakeisti „Google Play Store“ šalį 2020 m


Kai pateksite į „Google Play“ parduotuvę, tai, ką matote, visiškai priklauso nuo jūsų regiono / apskrities nustatymų. Kai kurios programos, filmai ar muzika tiesiog nebus rodomi reitinguose ar paieškos rezultatuose, nebent jūsų „Google Play“ parduotuvės vieta sutaps su tinkama šalimi.

Galbūt jūs gyvenate JK, bet tikrai norite atsisiųsti žaidimą, kuris prieinamas tik JAV. O gal ruošiatės kelionei į Australiją ir nerandate savo mėgstamiausių programų. Neturėdami tinkamo IP adreso, norėdami pasiekti norimas ar reikalingas programas, gali būti neįtikėtinai nemalonu.

„Play Store“ automatiškai atnaujins šalies ir profilio parinktis, kai pasikeis jūsų IP adresas, bet „Google“ riboja, kiek kartų galite pakeisti savo šalį, kartą per metus.

Tačiau yra paprastas būdas išvengti šių apribojimų - galite pakeiskite „Google Play“ parduotuvės vietą naudodami VPN. Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, kaip tai lengva.

Kaip pakeisti vietą „Google Play“ - trumpas vadovas

Patikėkite ar ne, norint pakeisti „Google Play“ parduotuvės regioną naudojant VPN, reikia atlikti tik 4 paprastus veiksmus:

  1. Pasirinkite aukščiausią VPN kad atblokuotumėte „Google Play“ parduotuvę ir įdiegtumėte ją į savo įrenginį. Mes rekomenduojame „NordVPN“.
  2. Išvalyti duomenis „Google Play“ parduotuvės programoje.
  3. Prisijunkite prie serverio, kuriame yra norimas „Google Play“ parduotuvės turinys.
  4. Pakeiskite „Google Play“ parduotuvės vietą ir mėgaukitės visomis programomis ir turiniu, kurių anksčiau negalėjote turėti.

Naudokite „Google Play“ kartu su „NordVPN Now“!

Kodėl jums reikia VPN norint pasiekti programas „Google Play“ parduotuvėje

Yra programų, kurias galite pasiekti „Google Play“ parduotuvėje, geografinius apribojimus pagal jūsų dabartinį IP adresą.

A VPN gali užmaskuoti jūsų tikrąją vietą kad pasirodytų, kad prisijungiate prie „Play“ parduotuvės iš kitos šalies. Todėl „Play“ parduotuvėje galite pasiekti turinį ir programas iš daugelyje pasaulio šalių naudojant premium VPN.

Kaip naudoti VPN norint pasiekti „Google Play“ parduotuvę

Taip paprasta pakeisti „Google Play“ parduotuvės vietą naudojant VPN. Kai pasirinksite savo VPN, visas procesas trunka vos kelias minutes. Jums bus įdomu, kodėl to nepadarėte anksčiau.

Čia yra išsamesnė nuoseklaus vadovo apžvalga:

1. Pasirinkite aukščiausio lygio VPT

Tinkamo VPN pasirinkimas yra svarbiausias žingsnis. Mes rekomenduojame pasirinkti VPN iš mūsų dešimtukas VPN sąrašo.

Mes griežtai patikrinome šiuos VPN ir jie visi buvo gauti aukšti balai už greitį, saugumą, patikimumą, tinklo dydį ir klientų aptarnavimą. Juos taip pat labai rekomenduoja VPT vartotojai.

Šiame straipsnyje mes ketiname naudoti savo VPN pasirinkimą numeris vienas „NordVPN“ parodyti, kaip pakeisti „Google Play“ parduotuvės vietą.

Kai pasirenkate VPN, kurį norite naudoti „Google Play“ parduotuvėje, ieškokite šių funkcijų:

  • Gebėjimas patikimai apeiti geoblokus.
  • Didelis greitis ir patikimas tinklas greitam parsisiuntimui.
  • Serveriai, esantys šalyje, kurioje yra norimos programos. Pvz., Jei norite pasiekti programas iš Kanados, įsitikinkite, kad VPT ten yra serveriai. VPT svetainėje bus visas jų serverių vietų sąrašas.
  • Programos mobiliesiems daugelyje skirtingų platformų nes „Google Play“ parduotuvė paprastai pasiekiama mobiliuosiuose įrenginiuose.

Eikite į „Google Play Store“ ir atsisiųskite pasirinkto VPN programą. Arba galite apsilankyti teikėjo svetainėje, pasirinkti norimą planą ir įvesti savo mokėjimo informaciją.

Daugybė geriausių VPN siūlo nemokami bandymai ir pinigų grąžinimo garantijos, kurios yra puikios norint išbandyti paslaugą ir sužinoti, ar ji atitinka jūsų reikalavimus.

2. Išvalykite „Google Play“ parduotuvės programos duomenis

Savo mobiliajame įrenginyje atidarykite Nustatymų programa ir pasirinkite mygtuką „Programos“. „Android“ telefono meniu jis gali būti pavadintas kažkuo kitu, pvz., „Taikymas“ arba „Programos“ & Pranešimai “. Pasirinkite „Programos“ arba „Visos programos“ ir pamatysite visų telefone įdiegtų programų sąrašą.

Slinkite žemyn iki „Google Play“ parduotuvėje, pasirinkite ją ir bakstelėkite parinktį „Priversti sustabdyti“. Tada pasirinkite 'Išvalyti duomenis'Galimybė išvalyti talpyklą ir duomenis. Tai iš tikrųjų neištrins nei vienos jūsų programos ar mūsų profilio. Tai tiesiog iš naujo nustato „Google Play“ parduotuvę kad jūsų šalis būtų atnaujinta kitą kartą atidarius programą.

3. Prisijunkite prie serverio šalyje, kurioje yra jūsų norima programa

„NordVPN“ mobiliojoje programoje galite slinkti pagrindiniu puslapiu žemyn ir rasti serverio vietų sąrašas. Į paieškos laukelį galite įvesti šalį arba slinkite žemyn iki atitinkamos vietos.

Spustelėkite krumpliaračio piktogramą šalia šalies ir jums bus parodytas a atitinkamas žemėlapis ir serverio vietų sąrašas. Spustelėkite norimą šalį ar miestą ir „NordVPN“ automatiškai prisijungs prie greičiausio serverio.

„Google Play“ vietos keitimas naudojant VPN - Pasirinkite šalies serverį

4. Atidarykite „Google Play“ parduotuvę ir mėgaukitės daugybe naujų programų

Atidarykite „Google Play“ parduotuvę ir, jei pasikeitė valiuta šalia mokamų programų į savo pasirinktos šalies valiutą, kurią esate pasiruošę eiti.

Jei nematysite šio pakeitimo, turėsite tai padaryti atnaujinkite savo vietą rankiniu būdu. Pasirinkite „Google Play Store“ meniu ir bakstelėkite Parinktis „Paskyra“ ir pasirinkite „Šalis ir profiliai“. Dabar turėtų būti rodoma jūsų numatytoji šalis ir nauja šalis, prie kurios prisijungėte per „NordVPN“.

Pasirinkite savo naują šalį ir jūsų paprašys įvesti vietinį mokėjimo metodą, kad patvirtintumėte vietos pakeitimą, jei jūsų paskyra buvo nustatyta su esamu mokėjimo profiliu.

Ankstesnės informacijos apie mokėjimą gavimas

Norėdami išvengti mokėjimo informacijos, galite: sukurkite naują „Google“ paskyrą arba pridėkite kitą paskyrą, su kuria nėra susietas mokėjimo metodas į jį.

Sukūrę naują paskyrą, pasirinkite ją iš „Google Play“ parduotuvės programos meniu ir pakartokite 1–3 veiksmus. Paleidę „Google Play“ parduotuvės programą iš naujo šalis dabar turėtų sutapti tas, prie kurio esate prisijungę prie savo VPN.

Galite naudoti kelias „Google Play“ paskyros perjungti regionus, nesirūpindami apribojimais taikomi jūsų pagrindinės sąskaitos šalies nustatymams. Pvz., Savo mobiliajame įrenginyje galėtumėte turėti sąskaitą JK „Google Play“ parduotuvėje, o atskiras - JAV ir Kanados parduotuvėse..

Atsisiuntę programą ar kitą turinį iš regiono „Google Play“ parduotuvės, ją galėsite pasiekti bet kuri paskyra, nesvarbu, kokie yra šalies nustatymai..

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Kaip matai, naudodami aukščiausios kokybės VPN, per kelias minutes galite lengvai pakeisti „Google Play“ parduotuvės vietą. Tai leidžia apeiti geografinius blokus ir pasiekti programas, muziką ir filmus, kurie pasiekiami kitose šalyse.

Tačiau ne visi VPT gali patikimai įveikti geografinius apribojimus arba suteikti greitį, kurio reikia norint greitai atsisiųsti.

Mūsų svarbiausios VPN rekomendacijos visi buvo kruopščiai patikrinti, ar įsitikinsite, kad jie leis greitai atsisiųsti visas norimas „Google Play“ parduotuvės programas, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate.

Nesustokite prie „Google Play“ parduotuvės. Sužinokite, kaip tai padaryti naudokite VPN, norėdami pakeisti savo vietą naudodamiesi „Netflix“ pasiekti visą katalogą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me