Kaip pasiekti „Google“ iš Kinijos 2020 m. – greitas ir saugus nulaužimas


„Google“ yra viena iš daugelis Vakarų svetainių buvo uždraustos Kinijos vyriausybės. Tačiau tai nereiškia, kad prieiti iš Liaudies Respublikos neįmanoma.

Kinijos vyriausybė turi įtemptą istoriją su „Google“, kuri 2010 m. Uždarė savo kinų paieškos variklį. Nors yra daugybė vietinių variantų, jie dažniausiai negrąžins Vakarų šalių paieškos rezultatų. Jei keliaujate į Kiniją, būtina išlaikyti prieigą prie šių svetainių.

Yra paprastas būdas apeiti „Google“ draudimą iš Kinijos sienų. Naudodamiesi gera VPN paslauga, apeisite vyriausybės cenzūrą ir kartu apsaugosite savo veiklą nuo stebėjimo. Vis dėlto, ne visi VPT gali apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Mūsų geriausias pasirinkimas VPN, kuris iš tikrųjų veikia Kinijoje „NordVPN“. 

Trumpas vadovas: Kaip pasiekti „Google“ iš Kinijos

  1. Pasirinkite VPN, kuris veikia Kinijoje. Mes rekomenduojame „NordVPN“
  2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN PRIEŠ keliaudami į Kiniją
  3. Prisijunkite prie užsienio serverio prieš pradedant bet kokią veiklą internete Kinijoje
  4. Atidarykite „Google“ ir ieškokite laisvai

Kodėl jums reikia VPN, norint pasiekti „Google“ Kinijoje

Internetas susiduria su didele Kinijos vyriausybės cenzūra. Jų blokuojamų svetainių sąraše yra beveik visos „Google“ skėtyje esančios paslaugos. Norėdami apeiti jų ugniasienę, turėsite prisijungti prie užsienio serverio.

Pirmiausia VPT užšifruos jūsų duomenis, sukurdamas saugų kanalą, kuriuo jie galės keliauti. Tai abu apsaugo jūsų veiklą nuo įsilaužėlių ir slepia ją nuo vyriausybės priežiūros. Tada užšifruoti duomenys perduodami į serverį, kurį valdo VPN tarnyba, o ne į IPT (interneto paslaugų teikėjas). IPT turi laikytis vyriausybės nustatytų apribojimų, tačiau užsienio VPT nepatenka į tą patį skėtį.

Tai gali padaryti VPT užmaskuokite tikrąją IP vietą, kuri leidžia pasiekti net cenzūruotas svetaines, tokias kaip „Google“.

Tačiau padidėjus Kinijos vyriausybės interneto cenzūrai, jos taip pat pradėjo drausti VPT. Didžioji ugniasienė uždraudė žinomus VPN šifravimo protokolus, todėl šios paslaugos tampa neveiksmingos. Kinija taip pat atranda VPT per gilus paketų patikrinimas.

Mes sudarėme geriausių Kinijos VPT sąrašą, kad padėtume išsiaiškinti, kurie VPN vis dar veikia.

„NordVPN“ apeina šį draudimą, siūlydamas užmaskuotus serverius, kurie yra sukonfigūruoti padėti vartotojams prisijungti iš labai ribotų sričių. Svarbu tai įsidėmėti prieš keliaudami privalote atsisiųsti savo VPNl, nes jų tinklalapiai blokuojami Kinijoje.

Dabar jums parodysime, kaip žingsnis po žingsnio prisijungti prie „NordVPN“ iš Kinijos.

Kaip naudoti „Google“ VPN Kinijoje

1. Savo prietaise atidarykite „NordVPN“ programą. Ieškokite specialiųjų serverių. Tai yra svarbu jungiantis Kinijoje.

Kaip pasiekti „Google“ iš Kinijos 2020 m. - greitas ir saugus nulaužimas

2. Eikite į savo išplėstinius nustatymus. Tai galite rasti spustelėję „Nustatymai“ viršutiniame kairiajame kampe. Kairėje ekrano pusėje rasite išplėstines parinktis. Įjungti Pašalinti serveriai. Jungiklis taps mėlynas, kai jis bus įjungtas.

Kaip pasiekti „Google“ iš Kinijos 2020 m. - greitas ir saugus nulaužimas

3. Grįžkite į serverių ekraną. Pusėje dabar galėsite pasirinkti šalis, kuriose yra užblokuoti serveriai. Greičiausiems greičiams, rekomenduojame pasirinkti serverį, kuris yra geografiškai artimas Kinijai, tokiose kaip Honkongas ar Singapūras.

Kaip pasiekti „Google“ iš Kinijos 2020 m. - greitas ir saugus nulaužimas

Jei norite prisijungti prie vieno iš įprastų serverių už Kinijos ribų, nesunku išjungti mygtuką „Užsiblokuoti serveriai“. Tiesiog grįžkite į išplėstinius nustatymus ir spustelėkite „išjungti“.

Santrauka

Prieiga prie interneto be apribojimų Kinijoje nėra pati lengviausia užduotis. Tačiau a geras VPN gali padėti jums pasiekti Vakarų svetaines kad tu pasitiki diena iš dienos. Pavyzdžiui, „NordVPN“ siūlo vartotojams Netikėti serveriai gali apeiti griežtus Kinijos VPN blokus.

Nors dėl šios technologijos VPN paslauga tampa prieinamesnė, Kinijos pastangos blokuoti VPT kartais gali padaryti ją sudėtingesnę. Galite pastebėti, kad jums kyla problemų norint patekti į cenzūruotas svetaines Kinijoje net ir naudojant užmaskuotą serverį. Šiuo atveju „NordVPN“ yra puikus 24/7 klientų aptarnavimas padės pašalinti triktis.

Jums nereikės nerimauti, kai naršote ribotame ir stebimame internete, kol esate Liaudies Respublikoje.

Papildoma literatūra

Peržiūrėkite visą sąrašą svetainių, kurias užblokavo Didžioji Kinijos ugniasienė.

Arba galite įvesti svetainę čia, norėdami patikrinti, ar ji nėra užblokuota Kinijoje.

Taip pat esame parašę vadovus, kurie padės pasiekti „Gmail“ ir „YouTube“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me