Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]


„Pokemon GO“ žaidėjai, gyvenantys kaimo vietovėse yra nepalankioje padėtyje, palyginti su žmonėmis, gyvenančiais miestuose ir priemiesčiuose. Jei jūs gyvenate kaimo vietovėje, turėsite mažiau „Pokemon“, sporto salių ir „Pokestops“ vadinasi, gausite mažiau elementų ir jums bus sunku pasiekti tam tikrus retus „Pokemon“.

Laimei, yra populiarios mobiliųjų programų kaimo žaidėjams, kurios leidžia naudotis tokia pat patirtimi, kaip ir jūsų kolegoms mieste, pataisa..

Naudojant VPN kartu su GPS sukčiavimo programa ir maskuojančių vietų maskavimo moduliu, galite efektyviai pakeisti savo vietą „Pokemon GO“.

Daugeliui programų mobiliesiems, norint pakeisti jūsų regioną ar vietą, pakanka naudoti VPN. Bet „Pokemon GO“ pradėjo stebėti jų serverius žaidėjams, kurių vieta nesutampa su jų telefono GPS koordinatėmis.

Tokie žaidėjai gali būti sustabdyti ar uždrausti. Apgaulingos programos ir maskavimo moduliai padeda neleisti „Pokemon GO“ aptikti, kad pakeitėte savo buvimo vietą.

Vietos pakeitimas „Pokemon GO“ yra gana paprastas, ir jūs galite pradėti savo artimiausius didelius „Pokemon“ nuotykius atlikdami kelis paprastus veiksmus:

Trumpas vadovas - kaip pakeisti savo regioną „Pokemon GO“

„Android“:

 1. Pasirinkite VPN - „Pokemon GO“ rekomenduojame naudoti „NordVPN“.
 2. Įdiekite „NordVPN“ į savo mobilųjį įrenginį.
 3. Iš „Google Play“ parduotuvės atsisiųskite netikrų GPS vietos nustatymo programą.
 4. Atsisiųskite modulį „Mock Mock Locations“.
 5. Prisijunkite prie jūsų pasirinkto VPN serverio naudodami „NordVPN“.
 6. Atidarykite „Pokemon GO“ ir pradėkite žaisti.

„iPhone“:

 1. Pasirinkite VPN - „Pokemon GO“ rekomenduojame naudoti „NordVPN“.
 2. Įdiekite „NordVPN“ į savo mobilųjį įrenginį.
 3. Atsisiųskite ir įdiekite „Location Spoofer“ programą iš „Cydia“.
 4. Įdėkite smeigtuką į norimą vietą.
 5. Prisijunkite prie jūsų pasirinkto VPN serverio naudodami „NordVPN“.
 6. Atidarykite „Pokemon GO“ ir pradėkite žaisti.

Pradėkite žaisti „Pokemon GO“ naudodamiesi „NordVPN“!

Kaip VPN padeda bet kurioje vietoje pakeisti „Pokemon GO“ regioną

„Pokemon GO“ gali nustatyti jūsų buvimo vietą tikrindamas jūsų IP adresą. Bendrovė taip pat peržiūrės jūsų mobiliojo prietaiso GPS koordinates, kad įsitikintų, jog jie sutampa su jūsų IP adreso vieta.

Jei bus nustatyta, kad apgavote, „Pokemon GO“ gali naudoti jūsų IP adresą, kad veiksmingai uždraustų jums žaisti žaidimą.

VPT (kartu su GPS sukčiavimo programomis šiuo atveju) leidžia išvengti tapatybės pagal jūsų IP adresą.

Tai reiškia, kad jūs galite užmaskuokite internetinę veiklą ir pakeiskite savo vietą „Pokemon GO“. Pakeitę savo vietą, galite pasiekti tam tikrus „Pokemon“ ir elementus, kurių kitaip negalėtumėte rasti.

VPT taip pat teikia stiprią apsaugą naršantiems internete arba naršyti po skirtingas programas. Galingas šifravimas apsaugo jūsų informaciją nuo įsilaužėlių ar kitų trečiųjų šalių.

Kaip pakeisti savo regioną „Pokemon GO“

Regiono keitimas „Pokemon GO“ skiriasi priklausomai nuo to, ar naudojate „iPhone“, ar „Android“ mobilųjį įrenginį. Atsisiuntę ir įdiegę VPN į savo mobilųjį įrenginį, taip pat turėsite įdiegti GPS sukčiavimo programą.

„Android“:

 1. Pasirinkite VPN ir užsiregistruokite tarnybai. Mes rekomenduojame pasirinkti „NordVPN“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN į savo mobilųjį įrenginį. „NordVPN“ galite rasti „Google Play“ parduotuvėje.
 3. Grįžkite į „Google Play“ parduotuvę ir atsisiųskite „Netikros GPS vietos“ programą.
 4. Dabar apsilankykite „Android“ įrenginio nustatymuose.
 5. Nustatymuose spustelėkite „Apie telefoną.“Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]
 6. Bakstelėkite „Sukurti skaičiusSeptynis kartus. Tai įjungs kūrėjo režimą.Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]
 7. Grįžkite į nustatymus ir apsilankykite „Gamintojo nustatymai.“Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]
 8. Spustelėkite parinktį, kuri sako „„Mock Locations“ programa“Arba„Leisti tariamąsias vietas.“Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]
 9. Dabar turėsite įdiegti modulį pavadinimu „Mock Mock vietos.Tai turi užkirsti kelią tokioms programoms, kaip „Pokemon GO“, suprasti, kad turite įjungtas apgaulingas vietas.
 10. Atsisiųskite „Mock Mock“ vietas čia, iš „Xposed“ modulio saugyklos.
 11. Įjunkite „Mock Mock“ vietas.
 12. Dabar įjunkite savo VPN mobiliajame įrenginyje ir pasirinkite serverį toje vietoje, kur norėtumėte rasti „Pokemon“.Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]
 13. Įsitikinkite, kad įjungėte „klastojimo“ programą ir taip pat pasirinkote vietą, idealiai tą pačią vietą, kad jūsų IP adresas sutaptų su jūsų GPS.
 14. Štai ir jums gera eiti. Įjunkite „Pokemon GO“ ir pradėkite ieškoti mėgstamiausių „Pokemon“, tokių kaip „Gengar“, „Snorlax“ ir „Pikachu“..

„iPhone“:

 1. Pasirinkite VPN ir užsiregistruokite tarnybai. Mūsų rekomendacija yra „NordVPN“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN į savo mobilųjį įrenginį. „NordVPN“ galite rasti „App Store“.
 3. Jei norite pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ savo „iPhone“, turėsite tai padaryti įkalinti prietaisą. Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip tai padaryti.
 4. Dabar, kai jūsų „iPhone“ neveikia, norite aplankyti Cydia. „Cydia“ iš esmės yra „jailbroken“ įrenginių programų parduotuvė.
 5. „Pokemon GO“ tikrina, ar nėra įsibrovusių įrenginių, todėl jums reikės programos, kuri slepia jūsų telefono įsibrovėlių būseną. Atsisiųskite „tsProtecter“.
 6. Įdiegę „tsProtector“, taip pat norėsite atsisiųsti „Location Spoofer“ programą iš Cydia.
 7. Įsitikinkite, kad veikia tiek „tsProtecter“, tiek „Location Spoofer“ programa. Pasirinkite vietą „Spoofer“ programoje.
 8. Įjunkite telefono VPN ir įsitikinkite, kad jis yra toje pačioje vietoje kaip ir vieta, kurią pasirinkote „Spoofer“ programoje.
 9. Tu pasiruošęs. Apsilankykite „Pokemon GO“ ir pradėkite ieškoti savo mėgstamiausio „Pokemon“!

Pradėkite žaisti „Pokemon GO“ naudodamiesi „NordVPN“!

„NordVPN“ - geriausias VPN, skirtas fiksuoti vėlavimą ir mažinti delsą

Kaip pakeisti savo vietą „Pokemon GO“ [Super Easy Hack]

Geriausias VPN pasirinkimas „Pokemon GO“ žaidėjams yra „NordVPN“. „NordVPN“ teikia platų svarbių funkcijų spektrą, įskaitant galingą šifravimą, neribotą pralaidumą ir šešis vienalaikius ryšius. „NordVPN“ taip pat turi daugiau nei 5000 serverių, esančių visame pasaulyje.

Atsilikimas ir delsimas dažniausiai yra pagrindinės žaidėjų problemos, todėl pralaidumas visada kelia susirūpinimą. „NordVPN“ šiuos rūpesčius nuteikia miegoti neribotas pralaidumas, todėl tai yra vienas iš pagrindinių VPN mobiliųjų žaidimų, tokių kaip „Pokemon GO“, rinkoje.

„NordVPN“ karinio lygio šifravimas trečiosioms šalims ir įsilaužėliams neleidžia peržiūrėti jūsų internetinės veiklos. Tai taip pat neleidžia kitiems „Pokemon GO“ grotuvams matyti savo IP adresą ar vietos duomenis.

„NordVPN“ taip pat leidžia jums turėti iki šešios vienalaikės jungtys, o tai yra didžiulis privalumas „Pokemon GO“ žaidėjams. Galite turėti „NordVPN“, apsaugančią kelis įrenginius, kurie visi žaidžia žaidimą tuo pačiu metu.

Pradėkite žaisti „Pokemon GO“ naudodamiesi „NordVPN“!

Santrauka

Tu gali naudokite VPN kartu su kitomis GPS sukčiavimo programomis, kad gautumėte visą „Pokemon GO“ patirtį nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos. Kai naudojatės VPN, galite pasiekti „Pokemon“, „Sporto salės“ ir elementus, kurių kitaip negalėtumėte pasiekti.

„NordVPN“ yra puikus pasirinkimas „Pokemon GO“ grotuvams, nes jis siūlo stiprų šifravimą ir neribotą pralaidumą. Neribotas pralaidumas yra ypač svarbus norint padėti žaidėjams išvengti vėlavimo, kai kalbama apie žaidimus internete. Jei norite pakeisti savo vietą „Pokemon GO“, „NordVPN“ yra jūsų ieškoma programa.

Papildoma literatūra

Norite sužinoti daugiau apie tai, kurie premium VPN gali būti jums tinkamiausi? Peržiūrėkite mūsų 5 geriausius žaidimų VPT čia.
Bandote surasti greičiausius VPN savo žaidimų patirčiai? Mes juos visus išbandėme, kad nereikėtų.
Norite rasti naują VPN už tinkamą kainą? Čia pateikiami populiariausi VPT su nuolaidomis.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me