Kaip pakeisti savo išmaniosios televizijos regioną 2020 m


Kai perkate išmanųjį televizorių, tai yra iš anksto įkeltas su programomis pagal jūsų regioną. Todėl turinys, kurį galite pasiekti ir per šias programas priklauso nuo jūsų vietos. Pakeitę išmaniosios TV regioną, galėsite pasiekti papildomas programas ir papildomą turinį iš srautinių paslaugų, tokių kaip „Netflix“,.

VPT gali įveikti geografinius apribojimus programose ir turinyje leisdami prisijungti prie serverių skirtinguose regionuose. Tačiau kai kurie išmanieji televizoriai nepalaiko vietinių VPN programų, tačiau yra keli paprasti būdai.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip naudoti VPN, norint pakeisti intelektualiojo televizoriaus regioną, kad būtų galima žiūrėti geografiškai ribotą turinį.

Trumpas vadovas - Kaip pakeisti savo intelektualiosios televizijos regioną

Atlikite šiuos paprastus veiksmus ir per kelias minutes jūsų išmanioji televizija galės pasiekti geografiniu požiūriu ribotą turinį iš viso pasaulio.

 1. Pasirinkite premium VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“, nes jis suderinamas su įvairiais įrenginiais ir keliais maršrutizatoriais.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programinę įrangą į savo išmanųjį televizorių, jei tai įrenginys, palaikantis VPN programas.
 3. Jei jūsų išmanusis televizorius nepalaiko VPN programų, atsisiųskite VPN į savo maršrutizatorių arba sukurkite bendrą tinklo ryšį iš savo kompiuterio.
 4. Naudokite savo VPN, kad prisijungtumėte prie serverio šalyje, kurioje norite atblokuoti turinį.
 5. Eikite į savo išmaniojo televizoriaus nustatymus, perjunkite regioną ir mėgaukitės naujomis pasiekiamomis programomis ir turiniu.

PASTABA: Vienu metu galite pasiekti programas ir turinį tik iš vieno regiono. Pvz., Negalima tuo pačiu metu įkelti JAV „Netflix“ programos ir „BBC iPlayer“.

Pakeiskite savo „Smart TV“ regioną dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad pakeistumėte savo „Smart TV“ regioną

Vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su jūsų išmaniuoju televizoriumi, yra tai, kad per televizorių galite naudotis savo mėgstama srautinio perdavimo paslauga.

Išmanusis televizorius leidžia atsisiųsti programas ir žiūrėti turinį prisijungus prie maršrutizatoriaus, taigi ir prie interneto. Jūsų interneto ryšio IP adresas nustato jūsų išmaniosios TV regioną, taigi ir turinį, kurį galite pasiekti.

Už šio regiono ribų, turinys ir programos bus blokuojami geografiškai, tai reiškia, kad prieiti prie turinio galite tik turėdami IP adresą iš reikiamos vietos. Srautinio transliavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“, turi daug katalogų, priklausomai nuo regiono, kai kurie siūlo geresnį turinį nei kiti.

A patikimas VPN leidžia prisijungti prie serverio norimo turinio vietoje. Turėdami naują IP adresą, galite pakeisti savo išmaniojo televizoriaus regioną, kad gautumėte geriausias mėgstamų transliacijos paslaugų versijas.

Plačiai žinomoms transliacijos paslaugoms ne tik taikomi geografiniai turinio apribojimai, jos taip pat turi anti-VPN programinę įrangą, kuri blokuoja jūsų prieigą, jei ji nustato, kad jūsų duomenys yra užšifruoti VPN. Tik geriausi VPN gali įveikti tiek geoblokus, tiek ir anti-VPN programinę įrangą suteikti jums prieigą prie riboto pasaulinio turinio.

Kaip naudoti VPN kartu su savo išmaniąja televizija

Priklausomai nuo televizoriaus modelio ir modelio, išmaniojo televizoriaus regionui pakeisti galite naudoti keletą būdų, naudodami VPN.

„Android“ televizoriai

Išmanieji televizoriai, naudojantys „Android“ operacinė sistema, leisti tiesiogiai įdiegti VPN programas iš „Google Play“ parduotuvės. Turite atsisiųsti VPN programinę įrangą ir įdiegti „Android“ klientą (.APK failą) į savo išmanųjį televizorių. Paleiskite programą ir prisijunkite prie norimoje vietoje esančio serverio ir pakeiskite išmaniojo televizoriaus regioną.

Jei jūsų televizoriuje nėra „Android“ operacinės sistemos, tačiau turite prieigą prie „Google Play“ parduotuvės, vis tiek turėtumėte turėti galimybę įdiegti VPN programą į savo intelektualųjį televizorių..

VPN maršrutizatorius

Jei jūsų išmaniajame televizoriuje nėra „Android“ operacinės sistemos, galite susieti jį su VPN kitu būdu įdiegti VPN į savo maršrutizatorių. Papildomas pranašumas yra tai, kad jis taip pat kiekvieną įrenginį, prijungtą prie jūsų maršrutizatoriaus, jungia prie VPN.

Yra keli iš anksto mirksėję maršrutizatoriai kurie aprūpinti jau įdiegtu VPN. Tačiau šie VPN maršrutizatoriai dažnai būna su didelėmis kainomis.

Su „VPN“ programine įranga suderinamus maršrutizatorius galite atvaizduoti patys. Atminkite, kad pasirinkdami šį metodą rizikuojate „pritvirtinti“ savo maršrutizatorių, kad jis taptų nenaudojamas. Sumažinkite riziką pasirinkdami a VPN, suderinamas su jūsų kelvedžiu ir atidžiai vykdykite teikėjo diegimo instrukcijas.

Kai jūsų maršrutizatoriuje bus įdiegtas VPN, jūsų išmanioji televizija bendrins VPN ryšį ir galėsite prisijungti prie serverio kitoje vietoje ir pakeisti savo išmaniojo televizoriaus regioną..

Tinklo ryšio bendrinimas

Kitas būdas sujungti savo VPN ir intelektualųjį televizorių yra prijungdami jį prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio eterneto laidu. Tai leidžia jūsų išmaniajam televizoriui dalytis kompiuterio interneto ryšiu, taigi ir jo ryšiu su jūsų VPN.

Iš naujo paleidę televizorių ir kompiuterį, galite naudoti savo VPN per kompiuterį, kad prisijungtumėte prie serverio norimoje šalyje. Tada pakeiskite regioną savo išmaniajame televizoriuje ir mėgaukitės nevaržomu pasauliniu turiniu.

Geriausi „Smart TV“ regionų keitimo VPN

1. „NordVPN“

Kaip pakeisti savo išmaniosios televizijos regioną 2020 m

„NordVPN“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija, kaip pakeisti regioną išmaniajame televizoriuje. A patikimas sugebėjimas įveikti geoblokus, anti-VPN programinė įranga ir greitas serverio greitis padarykite tai puikiu pasirinkimu transliuoti mėgstamas laidas.

„Android“ programą lengva įdiegti išmaniuosiuose televizoriuose su „Android“ operacine sistema ir galite įsigyti maršrutizatoriai su iš anksto įdiegtu „NordVPN“ televizoriams, nepalaikantiems VPN. „NordVPN“ teikia nuoseklias instrukcijas, skirtas įdiegti programinę įrangą įvairiems maršrutizatoriams. Taip pat galima įsigyti programinės įrangos diegimo „Amazon Fire TV“ ir „Android TV“.

Jei turite kokių nors su konfigūracija susijusių problemų, puikus palaikymas 24/7 tiesioginių pokalbių klientų aptarnavimo srityje yra kartu su ekspertų patarimais.

Įdiegę „NordVPN“ į savo intelektualųjį televizorių, galite ne tik pakeisti televizoriaus regioną, bet ir patikima naršymo istorija bei duomenys yra patikimi dėl patikimo šifravimo ir griežtos neprisijungimo politikos. Išbandykite šį mėgstamą minios a 30 dienų nerizikinga garantija iki šešių įrenginių.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Jis taip pat suderinamas su daugeliu maršrutizatorių.

Pakeiskite savo „Smart TV“ regioną naudodami „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra dar viena „premium“ paslauga, gerai veikianti su išmaniaisiais televizoriais, todėl lengva pakeisti regioną ir pasiekti geoblokuotą turinį. Be to, kaip greičiausias VPN, kurį išbandėme, galėsite transliuoti be buferio.

„Android“ programą mums lengva naudotie., arba jei jūsų išmanusis televizorius nesuderinamas, yra vis daugiau maršrutizatorių, kuriems iš anksto įdiegta „ExpressVPN“ programinė įranga. VPT taip pat yra suderinamas su keliais skirtingais maršrutizatoriais, su viena iš lengvesnių konfigūracijų ir išsamių sąrankos instrukcijų.

Tai dar ne viskas. Populiariausias „MediaStreamer“ funkcija, kurį galite nustatyti naudodamiesi „ExpressVPN“ svetaine, galite srautiniu būdu transliuoti įrenginiuose, kurie nepalaiko VPN, pvz., jūsų išmaniojoje televizijoje.

Tai gali būti brangesnės nei kai kurios kitos aukščiausios kokybės paslaugos, tačiau su viršutinės lentynos apsaugos funkcijos - Įskaitant stiprų šifravimą, nenaudojamus žurnalus ir automatinį užmušimo jungiklį - ir akinantis greitis, jis yra vertas savo kainos. Pabandykite patys trys įrenginiai su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Pakeiskite savo „Smart TV“ regioną naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Kaip viena iš geriausi VPN pradedantiesiems, „CyberGhost“ yra žinomas dėl to, kad viskas yra paprasta, ir tai tiesa, suporuojant ją su savo išmaniuoju televizoriumi. Šiuo metu ji gali būti iš anksto neįdiegta maršrutizatoriuose, bet jūs galite gana lengvai įdiekite jį į suderinamus maršrutizatorius dėka lengvai sekamų vadovėlių.

„CyberGhost“ turi suderinamos programos, skirtos „Android TV“ ir „Fire OS“ įrenginiams, palengvindami greito ir patikimo VPN įdiegimą į savo išmanųjį televizorių. Jei kyla problemų, reaktyvus tiesioginių pokalbių klientų aptarnavimas gali padėti išspręsti bet kokią problemą.

Tinkamos atblokavimo galios ir greitas greitis, leisti HD srautą per daugybę paslaugų, o karinio lygio šifravimas ir patikimos saugumo funkcijos apsaugo jūsų internetinę veiklą privačią.

Sužinokite daugiau apie „CyberGhost“ per mūsų ekspertų ir tikrų vartotojų apžvalgas ir išbandykite patys naudodami 24 valandų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Pakeiskite savo „Smart TV“ regioną naudodami „CyberGhost“!

Santrauka

Išmaniuosiuose televizoriuose įdiegtos programos priklauso nuo jūsų regiono. Naudodamiesi papildomu VPN, galite pakeisti savo išmaniosios TV regioną, kad pasiektumėte apribotą turinį ir programas iš viso pasaulio.

„NordVPN“ yra geriausias mūsų VPT pasirinkimas keičiant jūsų intelektualiosios televizijos regioną nes joje yra puiki „Android“ programa, suderinamumas su maršrutizatoriais, puikios atblokavimo galios, greitas greitis ir tvirta sauga, reikalinga sklandžiam ir saugiam srautiniam perdavimui.

Papildoma literatūra

 • Nauji VPN? Sužinokite pagrindus naudodamiesi mūsų VPN vadovu naujokams.
 • Jei maršrutizatoriui jums reikia VPN, peržiūrėkite geriausius 2019 m. Maršrutizatorių VPN
 • Ieškai susitarimo dėl geriausių VPT? Suraskite jį dabar su mūsų VPN kuponais.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me