Kaip niekur negalima žiūrėti keistų dalykų 2 sezono


Jei yra vienas dalykas, dėl kurio nėra keista Svetimi dalykai, tai yra vis didėjančio populiarumo priežastys. Ir jei jūs ieškote spektaklio, skirto žiūrėti prieš spalio antrojo sezono premjerą, tai tikrai.

Su įvairiomis telekinezės, vyriausybės vadovaujamomis laboratorijomis ir eksperimentais su žmonėmis, Svetimi dalykai išlaiko savo titulą. Pasak gerbėjų, antras populiariausio sezono sezonas atrodo dar labiau kvapą gniaužiantis, tačiau - atsižvelgiant į jūsų vietą - jums gali nepatikti tuo mėgautis, kai tik jis paleidžiamas.

Sugavimas

Tai yra problema, su kuria susiduria kai kurie žmonės Svetimi dalykai - tai „Netflix Original“ serija. „Netflix“ nėra nieko blogo (nes taip yra atsitiktinai kaip viena geriausių srautinių svetainių), tačiau kol kas jo pasiekiamumas nėra visiškai globalus.

Jei atsitiksite šalyje, kurioje „Netflix“ nėra prieinamas, jums gali pasisekti.

„Netflix“ taip pat linkę pirmiausia transliuoti savo originalias serijas JAV, paskui - kitose šalyse. Taigi galbūt negalėsite žiūrėti pirmosios laidos, kai ji turėtų pasirodyti spalio 27 d.

Laimei, galite transliuoti Svetimi dalykai daugelyje šalių, kuriose yra „Netflix“, tačiau jei jūs gyvenate Graikijoje, Turkijoje, Jamaikoje, Čilėje ar Venesueloje (ir dar keliose), negalėsite jos pasiekti. Štai kur yra naudingas VPN.

Žiūrėti Svetimi dalykai su VPN

VPN yra jūsų patikimas šaltinis, jei norite pasiekti šou ir filmus, kurie yra blokuojami (ir mes turime lengvai suprantamą pradedančiųjų vadovą apie tai, kaip čia veikia VPN).

Paprasčiau tariant, jis užšifruoja jūsų duomenis ir užmaskuoja jūsų IP adresą, kad atrodytumėte tarsi būtumėte Amerikoje ar kur tik norite, su sąlyga, kad yra galimų vietų.

Kalbant apie „Netflix“ sprendimo būdus, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gauti VPN ir pamiršti apie viską. Deja, garsioji transliacijos paslauga saugo tarpinius serverius ir ypač VPN:

Kaip niekur negalima žiūrėti keistų dalykų 2 sezonoVPN adresai dažnai tampa juodaisiais sąrašais. Tikėtina, kad net ir užsiprenumeravę žinomą VPN, bent kartą pateksite į liūdnai pagarsėjusį tarpinio serverio klaidą. Kaip tada jūs užtikrinsite, kad galėsite visą laiką prisijungti prie „Netflix“??

Pasirinkite VPN paslaugą, kuri, kaip žinoma, daugelį kartų išlaikė „Netflix“ testą. Jums reikia VPN, apimančio didelį pralaidumą, įvairius serverius ir puikų klientų palaikymą (tik tuo atveju, jei paspausite užkliudymą)).

Žemiau mes sudarėme geriausių „Netflix“ VPN sąrašą - patikrinkite!

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

Pasirinkę savo VPN, paleiskite programą ir pakeiskite savo buvimo vietą taip, tarsi būtumėte valstijoje. Tada eikite į „Netflix USA“ tinklalapį. Būsite paraginti įvesti savo duomenis ir prisijungti prie savo sąskaitos, ir jūs, viskas, esate pasiruošę.

Nereikia jokių papildomų būdų. Dabar esate pasirengęs mėgautis ne tik Svetimi dalykai, bet kas antrą kartą parodykite, kad galite išgalvoti, laukdami antrojo sezono starto spalio mėn. Svarbiausia, kad turėsite tokią galimybę, nepaisant dabartinės jūsų buvimo vietos!

Bet kokios alternatyvos?

Žinoma, jūs galite lengvai rasti „nemokamą“ VPN paslaugą, tačiau nemaža dalis tų nepadės apeiti paprastų geoblokų, jau nekalbant apie kažką tokio pažangiausio kaip „Netflix“..

Pasirinkimas nemokamas VPN pakenks jūsų kokybei, padidins jūsų darbo laiką ir patikimumą, ir net nepradėk manęs pradėti skurdžiai. Taip pat gali tekti keisti teikėjus kas antrą dieną - dažnai suteikdami jiems asmeninę informaciją proceso metu. Jau neminint kai kurių šių nemokamų paslaugų, kurios geriausiu atveju gali būti apibūdintos kaip silpnos, teisėtumo.

Nėra prasmės rizikuoti. Vietoj to, mes patartume pasirinkti patikimą, paprastą metodą:

  1. Pasirinkite patikimą VPN su patikimais „Netflix“ įrašais.
  2. Paleiskite jį ir nustatykite savo buvimo vietą kur nors JAV.
  3. Atidarykite „Netflix“ ir pasiekite savo sąskaitą.
  4. Mėgaukitės artėjančiais 9 serijomis Svetimi dalykai ir nesuskaičiuojamos valandos visų kitų serijų.

Ne kiekvienas VPT visą laiką gali pasiekti „Netflix USA“ be žagsėjimo, tačiau jei jūs priimsite pagrįstą sprendimą, šansai bus jūsų naudai. Liko tik džiaugtis šiuo TV serialo šedevru.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me