Kaip žiūrėti WBA pasaulio sunkiasvorių titulą: „Charr vs Oquendo“


Su WBA čempionato diržu jo pusėje, Manuelis Charras turės pirmąją galimybę ginti savo titulą namuose rugsėjo 29 d. Kelne, Vokietijoje. Jo varžovas? 45-erių puertorikietis Fresas Oquendo, kuris bandys atgauti tiek titulą, tiek jaunystę.

Rungtynės bus rodomos tik „Sky Deutschland“ Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, bet tiesioginės transliacijos bus pasiekiamos per „Sky“ JK sukurtą mobiliąją programą, „Sky Go“. Jei esate už šių keturių šalių ribų, nebent turite prieigą prie olandų kabelio, norint sugauti šį mačą gali prireikti papildomų pastangų, kad praeitumėte iš tarptautinių blokų.

Vis dėlto turint gerą virtualų privatų tinklą (VPN), absoliučiai lengvai galite stebėti „Charr“ ir „Oquendo“ sunkiaatlečių kovas iš bet kurios vietos. Ne kiekvienas VPT gali suteikti jums prieigą prie transliacijos, todėl žemiau pateikėme keletą naudingų patarimų, kaip pasirinkti tinkamiausią darbui..

Pirma, čia yra paprastas mūsų ekspertų keturių žingsnių metodas, skirtas stebėti titulo kovą, nesvarbu, kur esate.

Trumpas vadovas: Kaip stebėti WBA sunkiasvorių kovą tarp Manuelio Charro ir Freso Oquendo

„Sky Go“ yra geriausias jūsų pasirinkimas norint transliuoti rungtynes ​​iš bet kurios vietos.

Bet prieš prisijungdami prie „Sky Go“ jums reikės VPN, kad būtų galima užmaskuoti tikrąją vietą ir pasiekti JK serverį. Štai kaip tai padaryta:

 1. Pasirinkite geriausią VPN jūsų poreikiams ir įsitikinkite, kad JK yra gausu serverių. (Patikrinkite žemiau pateiktą mūsų rekomendacijų sąrašą, į kurį yra Nr. 1 „CyberGhost“ VPT).
 2. Prisijunkite prie JK serverio gauti praeities geografinius blokus ir pasiekti „Sky“ laikmenas.
 3. Prenumeruokite „Sky Go“ jei dar neturite sąskaitos.
 4. Rugsėjo 29 d. Tiesiog prisijunkite prie „Sky Go“ ir raskite kovos sąrašą „Sky Deutschland“ transliacijos skiltyje. Liko tik atsipalaiduoti ir žiūrėti!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte stebėti būsimas WBA pasaulio sunkiosios atletikos varžybas:

Kova reiškia išskirtinę geografinę aprėptį bokso gerbėjai daugumoje šalių negalės prisiderinti prie transliacijos. Išplėstinis „Sky Go“ tinklas leidžia JK žiūrovams stebėti veiksmą, tačiau jei esate ne JK, vis tiek būsite užblokuotas ...

Tai yra, nebent jūs naudokite VPN, norėdami užmaskuoti jūsų buvimo vietą ir apeiti geografinius apribojimus, kad galėtumėte mėgautis bet kurio regiono pasaulio sunkiosios atletikos kova.

Vis dėlto transliacijos pasaulyje, ne visi VPT sukurti lygūs. Kai kurie negali praeiti pro blokus, o kiti pateikia baisią vaizdo kokybę dėl lėto ryšio ir tinklo trikdžių. Tiesą sakant, yra keletas esminių veiksnių, kurie gali paveikti jūsų žiūrėjimo patirtį.

Ieškodami geriausių WBA kovos VPT, įsitikinkite, kad jie:

 • Pateikite greitas susisiekimas aukštos raiškos, nepertraukiamo srauto transliacijai (ypač svarbu, kai sportas vyksta sparčiai)
 • Užtikrinkite a stabilus ryšys
 • Pateikite prieiga prie JK serverių
 • Pakelkite a aukštas saugumo lygis
 • Turėk skaidri privatumo politika
 • Pasiūlymas skirtas, patogioms programoms visiems jūsų įrenginiams
 • Padėkite greitai išspręsti bet kokias problemas lengvai prieinamomis priemonėmis Pagalba klientams

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, teisingai rasime tinkamą VPN, kad galėtumėte žiūrėti „Charr“ ir „Oquendo“!

Geriausi VPT stebint WBA sunkiasvorių čempionatą

1. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Jei jūs tik bandote patekti į „Heavyweight“ titulo rungtynes ​​su kuo mažiau rūpesčių, „CyberGhost“ jus apėmė vienas iš paprasčiausios vartotojo sąsajos bet kokio premium VPN. A Iš anksto sukonfigūruotas transliacijos profilis leidžia lengvai pradėti stebėti kovą HD formatu vos keliais paspaudimais.

„CyberGhost“ turi daugiau nei 6000 serverių visame pasaulyje, įskaitant įspūdingas JK serverių rinkinys. Visas tinklas yra paremtas nepriekaištingas saugumas (įskaitant apsaugą nuo DNS nutekėjimo, užmušimo jungiklį ir 256 bitų AES šifravimą).

Tai ne tik idealiai tinka „Sky Go“ transliacijai, bet ir „CyberGhost“ draugiškas tavo piniginei: ilgalaikiai planai yra tikras sandoris, o tai yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl vartotojų vertinimai iškėlė šį VPN į mūsų sąrašo viršų.

„CyberGhost“ siūlo 45 dienų grąžinimo garantija, taip pat a nemokama savaitės trukmės bandomoji versija „iOS“ ar „Android“ vartotojams.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Kovodamas su dideliais VPN varžovais, „NordVPN“ gali būti tiesiog stipriausias konkurentas, kokį tik galite rasti. Tai gali pasigirti 4500 serverių, iš jų daugiau nei 500 JK vienas! Geriausias iš visų kovos gerbėjų, daugelis serverių yra optimizuoti srautiniam perdavimui.

Vartotojai mėgsta „NordVPN“ už greitą greitį, priimtiną kainą ir duomenų neprisijungimo politiką. Vis dėlto turbūt svarbiausia yra ji patikimos saugumo priemonės: 2048 bitų AES šifravimas, „Anti DDoS“, dvigubas VPN ir „Onion over VPN“ - visi šie darbai yra skirti apsaugoti jus..

Su atsakingas palaikymas ir paprasta sąsaja, tikrai nėra ko nemylėti „NordVPN“. Ir jei vis dar abejojate, žinokite, kad galite užsisakyti užtikrindami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Greitis gali būti geriausias boksininko ginklas, o greičiausias šios grupės smūgis greičiausiai priklauso „ExpressVPN“, kuris yra ypač populiarus dėl savo žaibiškas ryšio greitis. Jei atsilikimas ir buferis verčia išrauti plaukus, šis VPN gali būti skirtas tik jums

Dabar reikia pabrėžti, kad jūs neturėtumėte paaukoti saugumo vardan greičio, o naudodamiesi „ExpressVPN“ to daryti nereikia. Jos aukšti saugumo standartai atitinka bet kurio geriausio VPN, su 256 bitų AES šifravimas, padalijimas tuneliu, užmušimo jungiklis ir DNS / IPv6 apsauga nuo nuotėkio - visa tai jus saugos..

Jei iškyla kokių nors problemų, „ExpressVPN“ penkių žvaigždučių palaikymo komanda padės išspręsti problemą ir nedelsiant prisijungs prie kovos. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali pasinaudoti 7 dienų nemokamas bandymas, ir visi klientai gauna a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Nors jis gali neturėti to paties pavadinimo atpažinimo kaip mūsų trys geriausi, keli „PrivateVPN“ JK serveriai puikiai dirbkite su „Sky Go“. Naudotojų atsiliepimai patvirtino, kad VPN „Sky“ geoblokas apeina ir transliuoja našumą, taip pat patikimus ryšius.

„PrivateVPN“ neišleidžia daug lėšų reklamai, ir tai yra gera žinia jums. Kainos yra žemos nepaisant privatumo priemonės, konkuruojančios su bet kurio rinkoje esančio VPN. Priešingai nei dauguma VPN, šis teikėjas priklauso ir palaiko visišką savo serverių sistemos kontrolę, pašalinant bet kokią trečiųjų šalių kišimosi riziką.

Jei jums gerai tinka paprastas, praktiškas VPN, kuris leis lengvai pasiekti „Charr vs. Oquendo“, „PrivateVPN“ gali būti tik tai, ko jums reikia. Ir jei nesate tikri, yra 30 dienų garantija taigi nieko neprarasite, jei apsigalvosite.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

Kitas populiariausių VPN tinklas prisijungti prie „Sky Go“ yra „Hotspot Shield“ keli greiti serveriai JK pasirinkti iš. Su savo patikimas transliacijos našumas ir paprasta, nesudėtinga sąsaja, tai yra idealus VPN, skirtas įsitraukti į kovą.

Duomenų registravimo istorija pakenkė šiam VPN reputacijai, kai atsižvelgiama į privatumą, tačiau „Hotspot Shield“ tai padarė nemažos pastangos pagerinti savo privatumo politiką vėlai. Remiantis vartotojų apžvalgomis, neturėtumėte atgrasyti nuo to išbandymo, ypač jei „Sky“ programų žiūrėjimas yra jūsų pagrindinis VPN prioritetas.

Jei jums patinka išbandyti paslaugas prieš pasirašant ilgalaikę prenumeratą, jums patiks vienas pastebimas skirtumas tarp „Hotspot Shield“ ir kitų geriausių WBA čempionato VPT: a 45 dienų laikotarpis, kad galėtumėte tai išbandyti naudodamiesi pinigų grąžinimo galimybe!

Peržiūrėkite „Hotspot Shield“ pasiūlymus

Santrauka

Vis dar nežinote, kurį iš šių VPT pasirinkti žiūrėti WBA pasaulio sunkiosios atrankos varžybų mačą tarp Charr ir Oquendo iš bet kurios pasaulio vietos? Arba tiesiog įdomu, kaip apskritai sužinoti daugiau apie VPN?

Peržiūrėkite išsamų VPN pasirinkimo vadovą, kuris geriausiai atitinka jūsų ieškomą variantą. Mes gilinamės į visumą, pradedant nuo to, kaip jie veikia, iki to, kodėl vienas veikia geriau nei kitas. Svarbiausia yra rasti geriausią balansą tarp srauto greičio, plano kainos, saugumo priemonių ir ryšio kokybės. Tik geriausi VPT nuolat teikia tą pusiausvyrą.

Kalbant apie nuotraukos kainą, galime padėti jums ten mūsų išskirtinio reklaminio kodo puslapis, kuris padės jums sutaupyti, nesvarbu, kurį VPN pasirinksite. Pažvelkite, tada užsidėkite bokso pirštines ir mėgaukitės aukštos kokybės smagaus svorio kovos srautu tiesiai ekrane.!

Pradėkite nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją dabar

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me