Kaip žiūrėti visų populiariausių sezonų sezoną nemokamai internetu!


Šį rudenį pasiruoškite patekti į teisinio chaoso pasaulį su visiškai nauja drama „All Rise“, kurią galima rasti tik CBS. Deja, CBS geografiškai riboja jo turinį - prasmė negalite žiūrėti, jei esate už JAV ribų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip naudoti VPN, norint apeiti CBS geografinius apribojimus ir žiūrėti pirmąjį sezono sezoną All Rise iš bet kur. Mes taip pat rekomenduosime geriausius VPN šiam darbui.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti visus kilimus, 1 sezonas

 1. Pasirinkite VPN naudodami serverių JAV. Mes rekomenduojame „NordVPN“ greitam ir sklandžiam srautiniam perdavimui.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN.
 3. Prisijunkite prie a JAV serveris.
 4. Eikite į CBS.com ir prisijunkite prie savo paskyros arba pradėkite nemokamą bandomąją versiją jei to neturite ir pradėkite transliuoti!

Žiūrėkite „Visi kilę“, 1 sezonas dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti visus kilimus, 1 sezonas

CBS naudoja jūsų IP adresą jūsų vietai nustatyti. Jei bandysite pasiekti CBS iš JAV, būsite užblokuoti.

Štai kur atsiranda VPN. VPN užmaskuoja jūsų IP adresą, užšifruoja jūsų duomenis, ir nukreipia srautą per saugų serverį jūsų pasirinktoje vietoje.

Tu gali naudokite VPN, kad prisijungtumėte prie serverio JAV ir gauti JAV IP adresą. Tai verčia CBS (ar kitus tinklus) galvoti, kad gyvenate JAV, ir atblokuoti jos turinį.

Naudodamiesi a premium VPN, galite džiaugtis neribota prieiga į visus puikius CBS pasirodymus, įskaitant „All Rise“.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Vienas iš pagrindinių VPN naudojimo pranašumų yra tai, kad galite atrakinti mėgstamą turinį, kad ir kur būtumėte. Tačiau VPT jums siūlo ne tik sklandų srautinį perdavimą.

VPN užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą ir užkoduoja jūsų interneto srautą. Tai leidžia jums išlikti anoniminiais ir saugiais internete.

Dėl to jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP), reklamuotojai, įsilaužėliai ir kitos smalsios akys negali stebėti jūsų internetinės veiklos.

Tokios apsaugos funkcijos kaip 256 bitų šifravimaspolitika be žurnalų, ir automatinis užmušimo jungiklis užtikrinsite papildomą saugos lygį, todėl ramiai galėsite naršyti ir srautiniu būdu internete.

3 geriausi VPN, stebintys visus kilimus, 1 sezonas

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

„NordVPN“ yra įvertintas geriausiu VPN rinkoje dėl rimtos priežasties. Dėl lengvos sąsajos jis puikiai tinka pradedantiesiems, tuo pačiu ir siūlo aukščiausios kokybės funkcijos ir greitas aptarnavimas.

Galite mėgautis naršymu ir srautiniu perdavimu be apribojimų naudojant „NordVPN“. Yra 5700+ serverių į 59 šalys, įskaitant JAV.

Jos „SmartPlay“ technologija leidžia automatiškai prisijungti prie geriausio serverio, todėl jis puikiai tinka sklandžiai transliuoti „All Rise“.

Saugumo požiūriu, jūs negalite suklysti naudodamiesi „NordVPN“. Funkcijos apima karinio lygio šifravimaspolitika be žurnalųnužudymo jungiklis, ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

A dviguba VPN funkcija du kartus užšifruoja jūsų ryšį „CyberSec“ blokuoja nepageidaujamus skelbimus ir kenksmingas svetaines.

Pasirinkite vieną iš „NordVPN“ planų - visi jie turi neribotą pralaidumą - ir mėgaukitės 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir CBS.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Stebėkite „All Rise“ su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Kaip žiūrėti visų populiariausių sezonų sezoną nemokamai internetu!

Su 3000 ir daugiau serverių į 160 ir daugiau vietų, neturėsite problemų žiūrėdami „All Rise“ su „ExpressVPN“.

Žinomas dėl žaibiško greičio, „ExpressVPN“ žada greitą ir sklandų srautinį perdavimą. Jums nereikės jaudintis dėl buferio ir krovimo laiko.

Naudodamiesi „ExpressVPN“ galite jaustis saugiai prisijungę. Jis siūlo puikias apsaugos funkcijas, įskaitant: įmontuotas nužudymo jungiklis, DNS apsauga nuo nutekėjimo, IPv6 apsauga nuo nuotėkio, ir padalintas tunelis.

Tai yra „TrustedServer“ technologija taip pat nuvalo kiekvieną „ExpressVPN“ serverį kai jis bus paleistas iš naujo.

Išbandykite „ExpressVPN“ ir jo puikias savybes naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „CBS“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Stebėkite „All Rise“ naudodami „Express VPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ yra populiarumo VPN dėka patogumo vartotojui. Yra 6 200+ serverių daugiau nei 90 šalių, todėl lengva žiūrėti puikias laidas, tokias kaip „All Rise“.

Tu gali vienu metu prijunkite iki 7 įrenginių su viena prenumerata ir „CyberGhost“ galite naudoti su programomis, skirtomis „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Linux“, ir Maršrutizatoriai.

„CyberGhost“ labai rimtai atsižvelgia į jūsų saugumą. Jo ypatybės: automatinis užmušimo jungiklis, DNS ir IP apsauga nuo nuotėkio, a griežta politika be žurnalų, ir 256-AES šifravimas. Galite susisiekti su Klientų palaikymas visą parą jei turite kokių nors problemų.

Galite išbandyti „CyberGhost“ su dosnia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN, CBS ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Stebėkite „All Rise“ su „CyberGhost“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Su papildomu VPN galite: praeiti geografiniai apribojimai ir žiūrėkite visas mėgstamiausias laidas, įskaitant „All Rise“ per CBS.

Mes pasirinkome „NordVPN“ kaip pagrindinis VPN žiūrėjimui Visi auga ant CBS. Su savo puikios savybėsdidelis greitis, ir aukščiausias saugumas, „NordVPN“ suteikia galimybę lengvai pasiekti puikų turinį iš bet kurios vietos.

Sužinokite daugiau apie Kaip žiūrėti CBS už Amerikos ribų

Ar esate futbolo gerbėjas? Perskaitykite mūsų vadovą Kaip žiūrėti NFL futbolo sezoną iš bet kur 2019 m

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me