Kaip žiūrėti Vienos kraują bet kur nemokamai internete 2020 m


Pažadėjęs gilų ir nerimą keliantį nusikalstamo proto tyrinėjimą bei kruviną žmogžudystę, „Vienos kraujas“ per „BBC iPlayer“ yra įtikinamas.

Bet jei nesate JK, negalėsite žiūrėti „Vienna Blood“, nes „BBC iPlayer“ blokuoja savo turinį. Naudodami premium VPN, niekada nepraleisite akimirkos žiaurios žmogžudystės paslapties, nesvarbu, kur esate.

„BBC iPlayer“ geografiniai blokai neatitinka aukščiausios klasės VPN, kuris suteikia jums JK IP adresą, kad galėtumėte žiūrėti Vienos kraują iš bet kurios vietos.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte mano pagrindines VPN rekomendacijas žiūrėti „Vienos kraujo“ per „BBCiPlayer“ ir kitus VPN naudojimo pranašumus..

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti Vienos kraują „BBC iPlayer“

 1. Pasirinkite tvirtą VPN. Rekomenduoju „NordVPN“ dėl savo didelio greičio JK serverių tinklo ir patikimos saugos.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN savo įrenginiuose.
 3. Prisijunkite prie JK serverio.
 4. Prisiregistruokite arba prisijunkite prie „BBC iPlayer“ ir pradėkite transliuoti „Vienna Blood“.

PRO PATARIMAS: Ar galite pasiekti BBC iPlayer be JK televizijos licencijos? Taip tu gali. BBC iPlayer veikia garbės sistema. Prieš transliuodamas „Vienos kraują“, iššokantis langas paklaus, ar turite TV licenciją, tiesiog spustelėkite „Aš turiu TV licenciją“.

Kaip žiūrėti Vienos kraują bet kur nemokamai internete 2020 m

Jei jūsų paprašys JK pašto kodo, kad prisiregistruotumėte prie „BBC iPlayer“, galite naudoti kažką panašaus į SW1A 1AA, kuris yra Buckinghamo rūmai.

Kodėl jums reikia VPT, kad stebėtumėte Vienos kraują

„BBC iPlayer“ blokuoja savo turinį, taigi prieiti gali tik JK vartotojai. Jei neturite JK IP adreso, jis neleis jums transliuoti „Vienna Blood“ ir bet kokio kito turinio iš „BBC iPlayer“.

Turėdami tvirtą VPN, galite apeiti šiuos geografinius apribojimus. VPN slepia jūsų tikrąją vietą paslėpti savo IP adresą ir užšifruoti duomenis, tuneliuoti jį per jūsų pasirinktos šalies serverį.

Prisijunkite prie serverio JK naudodami savo VPN ir jūs gauti JK IP adresą. Dabar galite pasiekti „BBC iPlayer“ ir mėgautis bet kokiu puikiu jo turiniu, įskaitant „Vienos kraują“.

Pasirinkite VPN naudodami dideli pasauliniai greitųjų serverių tinklai ir turėsite prieigą prie daugybės reguliariai atnaujinamų IP adresų. Kuo daugiau IP adresų, tuo labiau tikėtina, kad VPN gali įveikti geoblokus ir VPN blokavimo technologijas.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

„Premium VPN“ gali padaryti daug daugiau, nei atblokuoti jūsų mėgstamų srautinių transliacijų paslaugų visuotinį turinį.

Aukščiausios kokybės VPN apsaugo jūsų internetinį anonimiškumą naudojant karinio lygio šifravimą ir iki maskuoti tikrąjį IP adresą. Tai neleidžia įsilaužėliams užgrobti jūsų duomenų, o jūsų interneto paslaugų teikėjui ir kitoms trečiosioms šalims - sekti jūsų veiklą internete.

Nesulaužomas šifravimas reiškia, kad jūs esate apsaugotas VPN kiekvieną kartą, kai naudojatės internetu, net kai naudojate nesaugius viešuosius „Wi-Fi“ tinklus.

3 geriausi VPN stebintys Vienos kraują

1. „NordVPN“

nordvpn

Beveik 600 JK greitųjų serverių, garantuoja sklandų Vienos kraujo garą iš bet kurios vietos. Visos „NordVPN“ programų funkcijos „SmartPlay“ technologija optimizuotam srautiniam perdavimui, taip pat galimybė perjungti transliacijos paslaugas.

Kaip saugu, nes greita, „NordVPN“ du kartus užšifruoja jūsų duomenis dvigubai apsaugai. Papildomos saugos funkcijos apima pramonės standarto palaikymą „OpenVPN“, nepralaidžios programos, griežta politika neprisijungti, šifravimas karinio lygio ir automatinis užmušimo jungiklis, o tai neleidžia atskleisti jūsų duomenų, jei prarandate VPN ryšį.

Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ ypatybes naudodami mūsų išsami apžvalga. Išbandykite paslaugą sau naudodami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei tai tinka jūsų internetiniams poreikiams, gaukite didelę nuolaidą prenumeratos planui per mūsų kupono puslapis

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5 200+ serverių 59 šalyse
 • Nėra sklendės, kad srautas būtų sklandus
 • Neribotas pralaidumas ir žaibiškas greitis
 • Tvirtas šifravimas
 • 30 dienų nė vienam klausimui nebuvo užduota pinigų grąžinimo garantija šešiuose įrenginiuose
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Hulu“, „Netflix“, HBO, „SlingTV“
 • Suderinamas su: „macOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, maršrutizatoriais, „Chrome“.

Srautas Vienos kraujas su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Kaip žiūrėti Vienos kraują bet kur nemokamai internete 2020 m

Per dieną stebėkite visą Vienos kraujo sezoną „ExpressVPN“ yra neribotas pralaidumas ir pūslių greitis. Pasaulinį savo tinklą sudaro 3000 ir daugiau kaip 90 serverių daugiau nei 90 šalių, įskaitant JK puiki serverių įvairovė įveikiant „BBC iPlayer“ blokus.

„ExpressVPN“ Savo maršrutizatoriaus programos „MediaStreamer“ funkcija pašalina visus žiūrėjimo apribojimus leisdami transliuoti įrenginiuose, kuriuose nėra VPN programų, pvz., kai kuriose žaidimų konsolėse ir išmaniuosiuose televizoriuose.

 padalijimo tuneliu funkcija leidžia pasirinkti, kurias programas užšifruoti - tai reiškia, kad galite transliuoti „Vienos kraują“ naudodamiesi „BBC iPlayer“ ir tuo pat metu tikrinti vietinius el. laiškus.

Karinio laipsnio šifravimas neleidžia trečiosioms šalims jus sekti internete. Plius, Apsauga nuo DNS nuotėkio, užmušimo jungiklis ir griežta nerašymo politika Neleiskite įsilaužėliams ir kitoms smalsiai žiūrėti į jūsų duomenis.

Su „OpenVPN“ palaikymas visose platformose, esate saugūs, nesvarbu, kuriame įrenginyje transliuojate. Sužinokite daugiau apie „ExpressVPN“ naudodami mūsų nuodugni apžvalga.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija iki penkių vienu metu veikiančių jungčių suteikia daug laiko išbandyti „ExpressVPN“. Jei pažymėsite visas dėžutes, sutaupykite šiek tiek pinigų naudodami naujausi kuponai ir nuolaidos.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių 160 pasaulio vietų
 • „MediaStreamer“ funkcija, skirta srautiniam perdavimui visuose įrenginiuose
 • Pūslių greitis ir be droselio
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija iki penkių įrenginių
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, ITV grotuvu, „Amazon Prime“, HBO, „Hulu“, „Showtime“
 • Suderinamas su: „macOS“, „Windows“, „Android“, „Roku“, „Amazon Fire“, „iOS“, maršrutizatoriais.

Srautas Vienos kraujas su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Vienos kraujo srautas su „CyberGhost“ su Dėl neriboto pralaidumo, didelės spartos ir specialių srautinių serverių nėra jokio buferio ar atsilikimo. Plius, beveik 500 JK serverių padės įveikti „BBC iPlayer“ blokus.

„CyberGhost“ siūlo puikus greičio ir saugumo balansasAES 256 bitų šifravimas slepia jūsų duomenis ir neleidžia trečiosioms šalims sekti jūsų internetinės veiklos. Nepralaidžios programos, nulio žurnalo politika ir apsauga nuo perjungimo apsaugokite nuo slaptų duomenų perėmimo.

Puikus pradedantiesiems skirtas VPN, „CyberGhost“ turi paprasta naudoti sąsają, tačiau, jei kyla problemų, palaikomas tiesioginis pokalbis visą parą. A 24 valandų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija suteiksite daug laiko išbandyti aukščiausios kokybės paslaugą.

Sužinokite daugiau apie patogų VPN pas mūsų ekspertą „CyberGhost“ apžvalga. Jei „CyberGhost“ yra jūsų VPN, peržiūrėkite naujausi pasiūlymai ir nuolaidos už papildomas santaupas.

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • Daugiau nei 5700 serverių daugiau nei 110 vietų visame pasaulyje
 • Severiai, optimizuoti srautui
 • Neribotas pralaidumas ir didelis greitis
 • AES 256 bitų šifravimas
 • Nemokamas 24 valandų bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis septyniuose įrenginiuose
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Disney +“, „Netflix“, CBS, „Comedy Central“, „Hulu“.
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „iOS“, „macOS“, „Linux“, „Android“, „Chrome“

Srautas Vienos kraujas su „CyberGhost“!

Santrauka

Siųskite „Vienos kraują“ su „BBC iPlayer“ iš bet kurios vietos, naudodami aukščiausio lygio VPN. Peržiūrėkite mūsų ekspertų rekomendacijas geriausius „BBC iPlayer“ VPT.

Aš rekomenduoju naudoti aukščiausios kokybės VPN, kad būtų užtikrintas saugus ir sklandus „Vienos kraujo“ ir „NordVPN“ srautas. Tai mano geriausias pasirinkimas dėl aukščiausių saugumo funkcijų ir įspūdingo JK serverių tinklo..

Apsaugokite savo duomenis ir anonimiškumą naudodami VPN kiekvieną kartą prisijungę prie interneto. Naudodamas VPN, jūsų interneto srautas visada yra privatus ir neatsekiamas. Sužinokite daugiau apie VPN naudojimo pranašumai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me