Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

„UFC 226 Miocic“ ir „Cormier“ yra liepos 7 d., Šeštadienis. Žinome, kad nenorite praleisti nė vieno veiksmo, todėl atlikdami tik 3 paprastus veiksmus parodysime, kaip žiūrėti iš bet kurioje pasaulio vietoje, kur taikoma daugiau nei 50 proc. Jums reikės VPN, tačiau jį naudoti yra tikrai paprasta ir pateiksime jums patarimą, kaip nemokamai įsigyti vieną iš populiariausių.

Nemokamos internetinės svetainės yra sugautos 

Jums gali kilti klausimas, kodėl jūs turėtumėte iš viso mokėti už bet ką. Taip, ten yra svetainių, kurios teigia, kad kova vyksta nemokamai, bet kaip ir daugybė nemokamų pasiūlymų, yra didelis laimikis.  

Tai todėl Daugelis iš šių svetainių iš tikrųjų sustabdo transliaciją per kelias sekundes ir reikalauja, kad jūs užregistruotumėte arba atsisiųstumėte programą, kad pamatytumėte likusią dalį. Tai gana erzina ne tik todėl, kad norisi nervintis dėl savo kompiuterio kovojant su dideliais statymais, bet ir todėl, kad kas žino, kokia kenkėjiška programa gali paslėpti tuos atsisiuntimus.

Geriau lažintis saugiai žaisti ir žiūrėti UFC jų oficialioje svetainėje - UFC.TV.

Vis dėlto mes suprantame, kodėl galite nesiryžti tai daryti. Dėl licencijavimo susitarimų su vietinėmis transliuotojais, kai kuriose šalyse negalėsite pasiekti visų muštynių (įskaitant „Miocic“ ir „Cormier“) - net jei norėtumėte mokėti.

Ir net tose šalyse, kur nėra jokių apribojimų, mokestis už peržiūrą gali būti tikrai brangus.

VPN padės sutaupyti pinigų naudojantis UFC

Laimei, VPN ne tik atblokuos geografinius apribojimus, bet ir gali sutaupyti pinigų. Taip yra todėl, kad VPT užmaskuos jūsų IP adresą ir pasirodys taip, tarsi būtumėte kitoje vietoje. Kitaip tariant, net jei esate Prancūzijoje ar Vokietijoje, kur kova užblokuota, galite pasirodyti taip, tarsi esate JAV, kur tai įmanoma.

Ar dar geriau, nesirinkite serverio JAV - nes iš ten turėsite sumokėti 64,99 USD, kad galėtumėte pamatyti kovą.

Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

Dėl geresnio susitarimo, prisijungti prie serverio Indonezijoje, kur peržiūra kainuoja tik 24,99 USD.

Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

Yra toks VPN, kurį rekomenduojame žiūrėti „Miocic vs Cormier“ „ExpressVPN“.

Su neribotu pralaidumu ir didžiuliu serverių tinklu, išsibarsčiusiu visame pasaulyje, „ExpressVPN“ yra vienas greičiausių VPN rinkoje - darau tai idealiai tinka transliuoti.

Be to, skirtingai nei konkurentai, jis skiria daugybę išteklių geografiniams apribojimams apeiti, taigi jums nereikia jaudintis, kad vieną dieną galėsite patekti į užsienio svetainę, o kitą dieną - užblokuoti..

Geriausia dalis: „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl galite ją gauti tik „Miocic vs Cormier“ ir tada atšaukti - iš esmės gauti nemokamai.

Žiūrėkite „UFC 226“ per 3 paprastus veiksmus

„ExpressVPN“ atsisiuntimo ir diegimo procesas yra labai paprastas. Kai tik jis bus jūsų kompiuteryje, jūs tiesiog:

1. Pasirinkite savo vietą, pasirinkdami Indoneziją.

Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

2. Paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte savo VPN.

Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

3. Eikite į UFC.TV ir įsigykite „Miocic vs. Cormier“.

Kaip žiūrėti „UFC 226 Miocic“ prieš „Cormier Fight Night Online“

Išnaudokite dar daugiau savo VPN galimybių

Kaip jau sakėme, tiesiog galite gauti „ExpressVPN“, skirtą „Miocic“ ir „Cormier“. Tačiau iš tikrųjų jų yra labai daug svarių priežasčių jį išlaikyti po kovos.

Taip yra todėl, kad „ExpressVPN“ yra naudingas ne tik tinklalapių, kuriems taikoma geografiškai ribota galimybė, atblokavimui. Tai taip pat užkoduoja visą jūsų interneto srautą, apsaugo jus nuo įsilaužėlių. Be to, tai saugo jus anonimu, taigi vyriausybinės agentūros ir jūsų interneto paslaugų teikėjas negali stebėti to, ką darote internete.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia VPT? Paspauskite čia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me