Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną iš bet kur


Čia yra Didysis karas, kaip ir „Game of Thrones“ 8 sezonas.

Visus naujus epizodus bus galima transliuoti HBO DABAR ir „Hotstar“, bet jums reikės VPT, kad juos stebėtumėte, jei gyvenate ar keliaujate už JAV ar Indijos ribų.

Tiek HBO, tiek „Hotstar“ naudoja geografinės padėties nustatymo technologiją blokuoti žiūrovus iš savo šalių, bet geras VPT gali užmaskuokite savo vietą ir apgauti, kad leis tau praeiti. VPT taip pat apsaugoti savo asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių, sekėjų ir šnipų.

Žemiau mes jums parodysime kaip naudoti VPN, norint transliuoti „Game of Thrones“ 8 sezoną. Mes jums tai taip pat pateiksime ekspertų patarimai, kaip rasti geriausią paslaugą tau.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti sostų žaidimą, 8 sezonas

Žiūrėti „Hotstar“ - pigiausias žiūrėjimo būdas:

  1. Įdiekite ir sukonfigūruokite savo VPN. „ExpressVPN“ yra mūsų pasirinkimas Nr. 1!
  2. Prisijunkite prie serverio Indijoje.
  3. Eikite į „Hotstar“ ir prisiregistruokite gauti priemokos planą. Mes rekomenduojame „Hotstar“ transliuoti „Sostų žaidimus“, nes jis yra daug pigesnis nei HBO (vos 3 USD / mėn., Palyginti su HBO 15 USD / mėn.). „Game of Thrones“ eteriai tuo pačiu metu vyksta JAV ir Indijoje.

Svarbu: mes išbandėme „Hotstar“ ir nustatėme, kad norint užsiregistruoti jums reikia indiško mobiliojo telefono numerio. Rekomenduojame naudoti nemokamą bandomąją versiją šioje svetainėje, norint gauti laikiną Indijos numerį.

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Žiūrėkite HBO DABAR

  1. Įdiekite ir sukonfigūruokite savo VPN (mes rekomenduojame „ExpressVPN“ srautiniam HBO srautui).
  2. Prisijunkite prie serverio JAV.
  3. Eikite į HBO DABAR ir užsiregistruokite!

Kaip DABAR registruotis HBO užsienyje

Norėdami užpildyti registraciją, HBO paprašys jūsų JAV kredito kortelės. Jei naudojate kreditinę kortelę iš ne JAV, jūsų operacija bus atmesta.

Laimei, galite naudokite HBO DABAR dovanų kortelę kreditinės kortelės. HBO rekomenduoja įsigyti skaitmeninę dovanų kortelę iš „eGifter“. Tada galite naudokite savo dovanų kortelę, kad užsiprenumeruotumėte HBO DABAR naudodamiesi šia nuoroda.

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, norint žiūrėti „Sostų žaidimų“ 8 sezoną

„HBO DABAR“ ir „Hotstar“ naudoja jūsų įrenginio IP adresą jūsų vietai nustatyti. Jei transliuojate srautą iš JAV ar Indijos, jie užblokuos jūsų ryšį ir negalėsite žiūrėti „Game of Thrones“.

VPN yra saugiausias ir lengviausias būdas įveikti šį geobloką. VPN prijungia jūsų įrenginį prie nuotolinio serverio jūsų pasirinktoje vietoje. Tai užmaskuoja jūsų IP adresą ir leidžia atrodyti, kad transliuojate iš kito pasaulio krašto. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie serverio JAV ar Indijoje, ir galėsite transliuoti „HBO DABAR“ arba „Hotstar“. Savo VPN galite naudoti atrakinkite geografiškai užblokuotą turinį iš bet kurios pasaulio vietos.

VPT užkoduoja jūsų interneto srautą į apsaugokite savo duomenis nuo įsilaužėlių, stebėtojų ir šnipų. Tai daro jūsų asmeninę informaciją neįskaitomą ir niekas negalės pamatyti to, ką žiūrite internete.

Svarbu pasirinkti tinkamą VPN taigi jūsų internetas išlieka greitas ir saugus. Ieškokite teikėjų, kurie siūlo neribotas pralaidumas ir didelės spartos serverių JAV pašalinti buferį ir ilgą krovimo laiką.

Jūsų pasirinktas VPN turi būti siūlykite programas visuose savo įrenginiuose. Jei norite, kad visas jūsų buitis būtų linksmas, atkreipkite dėmesį į teikiamus VPN keli vienu metu jungiami ryšiai.

Kalbant apie saugumą ir privatumą, turėtų pasiūlyti jūsų VPT 256 bitų šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis užmušimo jungiklis neleisti neapsaugotiems duomenims išeiti iš tinklo retu atveju, jei nepavyksta sugadinti VPN.

Geriausi sosto žaidimų stebėjimo VPN 8 sezonas

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra mūsų greičio bandymo čempionas, ir tai tikrai parodo, kai transliuojate HBO! Jos neribotas pralaidumas ir specializuoti serveriai reiškia, kad galite atsisveikinti su buferiu, kai žiūrite savo „Sostų žaidimo“ maratoną.

Turėsite pasirinkimą iš daugiau 3000 serverių 94 šalyse, įskaitant greitųjų serverių JAV.

Tačiau „ExpressVPN“ nėra tiesiog puikus srautinis perdavimas. Jos moderniausias saugumas funkcijos apsaugo jūsų asmeninę informaciją, kad visada būtumėte anonimi prisijungę.

„ExpressVPN“ pasiūlymai 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija ir a 7 dienų nemokamas bandymas „Android“ ir „iOS“ programoms. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, ką gali padaryti šis žaibiškas VPN, patikrinkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „ExpressVPN“.

Žiūrėti naudojant „ExpressVPN“!

2. „NordVPN“

Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną iš bet kur

„NordVPN“ kombainai dideliu greičiu, neribotas pralaidumas, ir aukščiausios kokybės saugumo savybės kad gautumėte sklandžiausią transliavimo patirtį. Su virtualiomis vietomis 60 ir daugiau šalių, įskaitant JAV, niekada netrūks ką nors žiūrimo.

„NordVPN“ „SmartPlay“ technologija leidžia lengvai transliuoti geografiškai užblokuotą turinį. Tai automatiškai sujungia jus su serveriu, kuriame turite būti apeiti bet kurį geobloką. Galite pereiti nuo „BBC iPlayer“ prie „HBO DABAR“ nekeisdami jokių nustatymų.

„NordVPN“ taip pat saugo jūsų asmeninę informaciją karinio lygio šifravimas, a griežta politika be žurnalų, ir automatinis užmušimo jungiklis. Tiesą sakant, tai iš tikrųjų du kartus užšifruoja jūsų duomenis naudojant dvigubą VPN protokolą.

Įspūdinga visapusiška paslauga pelnė puikius „NordVPN“ klientų atsiliepimus, ir jūs galite tai išbandyti be rizikos 7 dienų nemokamas bandymas ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėti su „NordVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

Itin greitas greitis ir neribotas pralaidumas daro „CyberGhost“ populiarų. Net turi specializuoti serveriai srautiniam HBO perdavimui!

„CyberGhost“ veikia 3600+ serverių 60 šalių taigi galite transliuoti turinį iš viso pasaulio. Geriausia iš visų aukščiausios klasės saugumo savybės saugosite asmeninę informaciją naršydami.

Galite išbandyti „CyberGhost“ be rizikos naudodami 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Žiūrėti naudojant „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

Kaip žiūrėti sosto žaidimų sezoną iš bet kur

„Surfshark“ yra dar viena puikus pasirinkimas HBO DABAR. Siūloma dideliu greičiu, auganti pasaulinis serverių tinklas, ir galingos saugos funkcijos kurie apsaugo jus, kol srautuojate.

Surfshark turi programas beveik visiems įrenginiams ir siūlo neribotas vienalaikis ryšys taigi galėsite visą savo buitį linksminti.

Jei nesate tikri, ar „Surfshark“ jums tinka, spustelėkite čia, kad perskaitytumėte tikrus vartotojų atsiliepimus. Taip pat yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Žiūrėti su „Surfshark“!

5. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ yra biudžetą teikiantis tiekėjas su pažangiausias saugumo savybes ir neribotas pralaidumas.

Tai lengva naudoti, ir puikus pradedantiesiems. Nors nėra tiesioginio pokalbio palaikymo, jei dar nesate prisijungę prie VPN, galite tai padaryti paprašykite klientų aptarnavimo agento įdiegti jums VPN programinę įrangą per nuotolinę pagalbą.

Išnaudokite visas jo galimybes 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išsiaiškinti, kodėl vartotojai vertina „PrivateVPN“.

Žiūrėti naudojant „PrivateVPN“!

Santrauka

VPN yra greičiausias ir saugiausias būdas perduoti „Sostų žaidimus“ iš JAV ribų.

Tinkamas VPN atrakinkite geoblokuotą turinį iš viso pasaulio ir apsaugoti savo ryšį nuo įsilaužėlių ir užpuolikų.

Jei vis dar nesate tikri, kuris VPN jums labiausiai tinka, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jūs netgi galite išbandykite nemokamai!

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!

Papildoma literatūra

Norite išsaugoti dalį sunkiai uždirbtų pinigų? Mūsų biudžetą taupantys ekspertai sudarė geriausių šiuo metu galimų VPN pasiūlymų sąrašą.

Sužinokite, kurie VPT teikėjai mus sužavėjo 2020 m. VPN apdovanojimuose.

Jus domina ne tik saugus srautinis perdavimas? Peržiūrėkite mūsų ekspertų rekomendacijas, kaip rasti geriausią VPNS be žurnalų.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me