Kaip žiūrėti „Schitt Creek“ finalinį sezoną 2020 m


Kreipiamės į visus žiaurius „Schitt’s Creek“ gerbėjus - ar esate pasiruošę? Tai grįžo. Bet 6 sezonas nėra tik senasis sezonas, bet ir paskutinis.

Jei esate Kanadoje, galite nemokamai perduoti ją kas savaitę „CBC Gem“ (CBC). Ir jei esate JAV, galite tai žiūrėti tiesiogiai naudodamiesi „Pop TV“, jei turite kabelį, arba „Pop TV“ per „Sling TV“..

Kažkur kitur pasaulyje? Tada jūs negalite prisiderinti, nes jis skirtas tik Kanados ir JAV gyventojams. Štai kodėl jūs esate čia. Aš turiu sprendimą!

Jei naudojate VPN, galite prisijungti prie saugaus serverio Kanadoje ir transliuokite iš bet kur. Įspėjimas apie spoilerį: mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“, dėl patikimumo, greičio ir galimybės apeiti „CBC Gem“ geoblokus.

Parodysiu jums savo tris svarbiausius VPT, kad galėčiau žiūrėti „Schitt's Creek 6“ sezoną „CBC Gem“, o ne „Pop TV“. „CBC Gem“ gali nemokamai transliuoti, kadangi „Pop TV“ nėra. Ir jūs nenorite mokėti už kažką, jei to nereikia, ar ne? Nemaniau.

Skaitykite toliau pažiūrėkite, kuriuos tris VPN aš rekomenduoju skirtas transliuoti finalinį sezoną bet kurioje pasaulio vietoje. Arba, jei norite ten nuvykti iškart, spustelėkite čia.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti „Schitt's Creek“ 6 sezoną „CBC Gem“

 1. Atsisiųskite VPN - mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“ dėl greitų Kanados serverių.
 2. Įdiekite VPN savo įrenginyje ir tada prisijunkite prie serverio Kanadoje.
 3. Apsilankykite „CBC Gem“ svetainėje ir užsiregistruokite.
 4. Pradėkite žiūrėti „Schitt‘s Creek“ 6 sezoną!

PRO PATARIMAS: Galite nemokamai užsisakyti „CBC Gem“, kuris suteikia prieigą prie „Schitt’s Creek". Arba galite išbandyti priemoką, kurią teikia 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis.

Pradėkite „Schitt's Creek“ 6 sezono transliaciją dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti „Schitt‘s Creek“ 6 sezoną

Jei jūs buvote su Schitt’s Creek nuo pat pradžių, o ne JAV ar Kanadoje, žinote,.

„CBC Gem“ naudoja geoblokus, kad užrakintų savo turinį, išlaikant jį tik Kanadoje, todėl viskas, ką matote, yra tuščias ekranas su klaidos pranešimu. Tai daro jis jūsų buvimo vietos stebėjimas naudojant savo IP adresą.

Bet kuri jūsų aplankyta svetainė siunčia DNS užklausą, kuri atskleidžia jūsų IP adresą. Taigi, kai jūs einate į „CBC Gem“, jis žino, kur esate, nes jūsų DNS užklausoje nurodoma tiksli fizinė jūsų buvimo vieta. Visada jauskite, kad esate stebimi?

Tu gali padarykite visiškai nematomą naudodamiesi VPN, vis dėlto ir apeikite „CBC Gem“ geografinius blokus.

Įdiegiate VPN tiesiogiai savo įrenginyje per programą, kad galėtumėte prisijungti prie Kanados serverio. Jums suteiktas Kanados IP adresas ir tikrasis IP adresas yra visiškai paslėptas.

Kai išsiųsite kitą DNS užklausą, visi „CBC Gem“ mato jūsų Kanados IP adresą. Tai reiškia, kad visas 6 sezonas yra pasirengęs žiūrėti, kai esate.

Prieš pasirinkdami: ką dar gali padaryti VPT??

Ar kada nerimavote dėl savo saugumo internete? Jei naudojate VPN, jums to nereikia.

Naudojant galingą šifravimą, VPT saugo visus jūsų duomenis ir internetinę veiklą paslėptą ir saugią siunčiant per tunelį, atskirą visam interneto srautui.

Niekas negali matyti, kur esate ar ką darote, net ir viešajame „Wi-Fi“. Jei turite šiek tiek internetinės bankininkystės, jūsų slaptažodžiai ir informacija yra saugūs.

VPN taip pat gali padės jums surasti geriausius pasiūlymus. Atsižvelgiant į jūsų vietą, kainos didėja ir mažėja. Jei planuojate kelionę, prisijungdami prie skirtingų vietų, norėdami rasti skrydžių ir viešbučių pasiūlymus, galite sutaupyti daug pinigų!

Kas dar? VPN gali pagerinti savo ryšio greitį (taip, tikrai) vengdami droseliavimo, leiskite jums apeiti skaitmeninę cenzūrą, ir saugokite savo prietaisą saugus nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo bandymai.

3 geriausi VPT, skirti žiūrėti „Schitt‘s Creek“ 6 sezoną

1. „NordVPN“

„NordVPN“

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 400 greitų serverių Kanadoje
 • Negalimi serveriai
 • „SmartPlay“ funkcija srautiniam perdavimui
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „CBC Gem“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „ITV Hub“, ESPN, „Sky TV“, „Hulu“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „iOS“, „macOS“, maršrutizatoriais, „Android TV“, „Amazon Fire TV“, „Chrome“, „Firefox“

„NordVPN“ lengvai pasiekia „CBC Gem“ blokus ir viskas mano geriausias pasirinkimas transliuoti „Schitt’s Creek“ 6 sezoną.

Galite pasirinkti iš 400 serverių Kanadoje, visi jie yra patikimi norint pasiekti „CBC Gem“. Jei norite šokinėti aplink pasaulį, galite prieiti daugiau nei 5400 serverių visame pasaulyje su neribotais serverio jungikliais.

„NordVPN“ netgi siūlo užmaskuoti serveriai, taigi, jei jūs keliaujate iš šalies, kurioje yra didžiulė skaitmeninė cenzūra, pvz., Kinija, jis jums idealiai tinka.

 užmaskuoti serveriai slepia faktą, kad apskritai naudojate VPN, taigi esate visiškai nematomas ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) negali jūsų užblokuoti. Jei jums reikia pagalbos naudojant šiuos serverius, eikite į „NordVPN“ 24/7 tiesioginis pokalbis pagalbai.

Dėl „SmartPlay“ funkcijos srautiniu būdu užblokuoto turinio srautas yra lengvas, kaip visi serveriai jau yra optimizuoti srautiniam perdavimui su išmaniuoju DNS ir aukščiausios klasės saugumu. Tai reiškia, kad jums nereikia imtis jokių papildomų veiksmų, nes tai yra „viskas viename“ paketas.

Dėl greičio. Jie greitai. Nuo pradžios iki pabaigos galite transliuokite „Schitt’s Creek“ 6 sezoną ypač HD, be atsilikimo ar buferio.

O ir kaip su skelbimais? Su „NordVPN“ įmontuotas skelbimų blokatorius, „CyberSec“, jūsų įrenginys yra apsaugotas nuo kenkėjiškų programų ir jums netrukdo iššokantys skelbimai.

Yra aukštos klasės saugumas, įskaitant AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis, ir Apsauga nuo DNS ir IP. 

Jūs taip pat turite maksimalų privatumą, kuriame nėra duomenų takų griežta politika be žurnalų.

Su šešios vienalaikės jungtys leidžiama, galite pasiimti ten, kur palikote, kitame įrenginyje naudodami „Schitt’s Creek“. Arba leiskite šeimos nariams derintis prie savo prietaisų, jei jaučiatės kaip pasidalinę prenumerata.

Sužinokite daugiau apie pažangų „NordVPN“ saugumą mūsų išsami apžvalga.

Jūsų pinigai taip pat yra apsaugoti a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, Taigi kodėl gi neišbandžius to nerizikinga? Turime kuponą, kuriuo galite naudotis už didžiulę nuolaidą jūsų prenumeratai.

„Stream Schitt's Creek“ 6 sezonas su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • Serveriai penkiose Kanados vietose
 • Liepsnojantis greitis
 • Padalintas tunelis
 • Neribotas duomenų kiekis
 • 256 bitų AES šifravimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Penki vienu metu jungiami įrenginiai
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas prieinamas visą parą
 • Veikia su: „CBC Gem“, „Sling TV“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Disney +“, „Hulu“, „HBO GO“, „YouTube TV“, „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: maršrutizatoriais, žaidimų konsolėmis, „iOS“, „MacOS“, „Linux“, „Windows“, „Android“, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“, išmaniaisiais televizoriais

Norite greito, patikimo srautinio perdavimo, nesvarbu, kur esate? Naudodami „ExpressVPN“ turite būtent tai.

„ExpressVPN“ turi serveriai penkiose vietose visoje Kanadoje, ir daugiau nei 3000 visame pasaulyje. Norėdami būti konkretūs, yra 94 šalys galite prisijungti prie, taigi atrakinkite geografiškai ribotą turinį bet kurioje pasaulio vietoje.

Su žaibišku greičiu ir neribotu duomenų kiekiu, esate uždengtas visą paskutinį „Schitt's Creek“ sezoną, nesijaudinkite dėl to, kad pritrūks duomenų. Nepraleisite nė vienos akimirkos, kai Rose šeimos shenaniganai.

Pasiimkite su savimi „Schitt’s Creek“ 6 sezoną penki prietaisai vienu metu, net savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Geriausias šifravimas klasėje užtikrina, kad srautiniu būdu jūsų buvimo vieta ir interneto srautas yra visiškai anonimiški, ir apsaugo jus nuo internetinių šnipinėjimų. Be to, yra automatinis užmušimo jungiklis už garantuotą anonimiškumą praradus VPN ryšį.

Nerimaujate palikę žymę, kai baigsite transliaciją? „ExpressVPN“ yra esančioje Britų Mergelių salose, taigi tai tikrai palaiko griežta politika be žurnalų. Nei vienas jūsų duomenų nelieka serveriuose.

Taip pat yra kelis saugos protokolus pasirinkti iš jūsų, kad galėtumėte rasti geriausią savo įrenginiui. Tai įtraukia pramonėje pirmaujantis protokolas „OpenVPN“. Jei nežinote, kas yra geriausia, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Tiesioginis pokalbis galimas visą parą ir visą parą.

Kad net labiau valdyti transliacijos sesiją, galite naudoti „ExpressVPN“ padalijimo tuneliu funkcija. Nukreipkite naršyklę ar CBC programą per VPN, o visa kita palikite lauke, kad galėtumėte tęsti savo vietinį IP adresą. Taip, tai yra tuo pačiu metu.

Nori patirti visa tai, ką turi? Išbandykite tai nerizikingai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir visą mėnesį tyrinėk. Taip pat galite perskaityti daugiau apie „ExpressVPN“ funkcijas šioje svetainėje visa mūsų apžvalga.

Aš visada ieškau būdų, kaip padėti jums sutaupyti pinigų už VPN prenumeratą. Štai parengta naudoti išskirtinė nuolaida.

„Stream Schitt's Creek“ 6 sezonas su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • Daugiau nei 230 serverių Kanadoje, 5900 ir daugiau visame pasaulyje
 • Optimizuotas transliacijos serveris CBC
 • Greitas greitis
 • 256 bitų šifravimas
 • „WiFi“ apsauga
 • Visa grąžinimas per 45 dienas
 • Septyni prietaiso jungtys
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „CBC Gem“, „Disney +“, „Netflix“, „Hulu“, ESPN, DAZN, „Sky TV“, „Amazon Prime Video“, „YouTube“, „Hotstar“
 • Suderinamas su: „Linux“, „Firefox“, „Chrome“, „iOS“, „macOS“, „Windows“, „Android“, maršrutizatoriais, „Amazon Fire TV“, „Android TV“

„CyberGhost“ yra viena iš aukščiausių transliacijų, kurias mačiau Kanadoje 230 serverių, apimančių tris miestus. Dar įspūdingesnis yra jos visuotinis aprėptis 5900 ir daugiau serverių 90 šalių. 

Jis lengvai skrieja pro „CBC Gem“ geografinius blokus, todėl visa „Rose Brood“ antika yra po ranka..

Tai turi įspūdingas greitis, taip pat, kad galėtumėte srautiškai transliuoti. Ir yra neribotas duomenų kiekis, o tai, žinoma, neriboja to, kiek paskutinio sezono „Schitt‘s Creek“ sezono galite žiūrėti.

„CyberGhost“ taip pat turi tai, ko daro ne kiekvienas VPT: optimizuotus serverius, skirtus konkrečioms srautinio perdavimo platformoms. Prieš klausdami, taip, CBC yra sąraše. Norėdami mėgautis geriausiu greičiu ir kokybe, meniu pasirinkite Kanados serverį, optimizuotą CBC.

Geriausia transliacijos kokybė pasaulyje nieko nereiškia, jei nesate saugus, ar ne? „CyberGhost“ pasiūlymai karinio lygio šifravimas, taigi jūs esate visiškai privatus nuo kibernetinių vagysčių ir trečiųjų šalių.

Jūs taip pat turite DNS ir IP apsauga nuo nutekėjimo, automatinis užmušimo jungiklis ir skaidri skaidrių neprisijungimo politika. Tai yra kiekviename jūsų septyni vienu metu jungiami įrenginiai, taip pat.

Kai transliuojate naudodamiesi „Wi-Fi“, taip pat gausite šią apsaugą, taigi, kai Schitt'o epochos metu verkiate iš juoko (ar ašarų), nėra jokio snapo..

Jei turite klausimų dėl srautinių serverių, kreipkitės tiesiai į „CyberGhost“ tiesioginių pokalbių palaikymas.

Norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“ funkcijas? Mes išbandėme viską, ką jis gali pasiūlyti. Perskaitykite rezultatus mūsų apžvalgoje.

Galite žengti tiesiai į priekį ir išbandyti tai nerizikingai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai ypač dosnus laikotarpis, leidžiantis išbandyti viską, ką jis gali pasiūlyti.

Taupus pirkėjas? Jums pasisekė. Mes turime išskirtinę nuolaidą, kuria galite naudotis kai jūs užsiregistruosite.

„Stream Schitt's Creek“ 6 sezonas su „CyberGhost“!

DUK

Ar šie VPN veikia kartu su kitomis srautinio perdavimo svetainėmis?

Dauguma „premium VPN“, kaip ir tie, kurie yra šiame sąraše, gali atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį tokiose populiariausiose srautinio perdavimo svetainėse kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Prime Video“. Aš pateikiau srautinių svetainių sąrašą kiekvienai savo rekomendacijai, tačiau sąrašai yra šiek tiek išsamesni. Norėdami būti tikri, prieš prisiregistruodami, susisiekite su tiesioginio pokalbio palaikymo tarnyba naudodamiesi svarstomu VPN.

Ar šie VPN suderinami su mano įrenginiais??

Taip. Didžioji dalis visų mano apimtų VPT veikia dažniausiai naudojamuose įrenginiuose ir platformose. Kiekvienas VPN turi savo suderinamų įrenginių sąrašą.

Ar Kanadoje VPT yra legalūs??

Absoliučiai. Kanadoje VPN naudoti yra legalu, bet todėl, kad Kanada yra VPN dalis „Penkių akių aljansas“, Rekomenduoju naudoti VPN, kad vyriausybė išvengtų interneto šnipinėjimo, kai naudojate VPN legaliam naudojimui, pavyzdžiui, srautiniu būdu užblokuoto turinio srautui. Niekada nenaudokite VPN neteisėtai veiklai.

Esmė

Ištikimi gerbėjai neatsisako to, ką myli, ar ne? Taigi nepasiduokite ir Schitt's Creek. Tu gali lengvai transliuokite iš bet kur, naudodami VPN, prisijungdami prie saugaus serverio Kanadoje.

Mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“. Jo serverio aprėptį Kanadoje, patikimą greitį ir galimybę apeiti geografinius apribojimus sunku rasti kitur.

Įdomu, kokie saugos protokolai tinka jūsų įrenginiui? Skaitykite mūsų vadovas apie VPN protokolus padėti jums apsispręsti.

Jei sąraše yra kitų srautinio perdavimo paslaugų, pavyzdžiui, „Netflix Canada“, Peržiūrėkite mūsų geriausius „Netflix“ VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me