Kaip žiūrėti „Rookie“ 2 sezoną nemokamai internete!


Seniausias LAPD naujokas Johnas Nolanas grįžta ir toliau įrodyti save „The Rookie“ 2 sezone.

Tiems, kurie neturi ABC kabelinės abonemento, antrasis „The Rookie“ sezonas transliuojamas per Hulu. Tačiau „Hulu“ yra srautinio perdavimo paslauga, kuri yra išskirtinis JAV žiūrovams.

Jei jūs gyvenate ne JAV, jums nebus uždrausta patekti į Hulu ir negalėsite pasivyti kovos su nusikalstamumu veiksmų.

A VPT leidžia įveikti Hulu geografinius apribojimus ir žiūrėkite „The Rookie“ 2 sezoną iš bet kurios pasaulio vietos. Perskaitykite toliau ir sužinokite kaip.

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti naujoką Hulu

Naudoti VPN žiūrėti „Rookie“ televizijos laidą Hulu paprasta: tai užtenka keturių paprastų žingsnių.

 1. Pasirinkite premium VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“ dėl savo plataus greitųjų JAV serverių tinklo ir aukščiausio lygio saugumo funkcijų.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą savo prietaise.
 3. Norėdami prisijungti prie JAV serverio, naudokite savo VPN.
 4. Važiuokite į Hulu, prisijunkite arba prisiregistruokite ir pradėkite transliuoti „The Rookie“ 2 sezoną.

Dabar transliuokite „Rookie“ 2 sezoną!

Kaip prisiregistruoti Hulu

„Hulu“ yra užblokuotas bet kuriam žiūrovui už JAV ribų. Todėl prisijungdamas jis prašo nurodyti JAV adresą ir mokėjimo metodą. Jei turite JAV draugą, kuris nori pasirašyti už jus, puiku. Bet jei to nepadarysite, vis tiek galite išspręsti šią problemą.

 1. Iš „MyGiftCardSUPPLY“ įsigykite „Hulu“ dovanų kortelę, kurioje bus nurodytas jūsų prenumeratos plano pasirinkimas.
 2. Taikykite dovanų kortelės likutį į savo „Hulu“ sąskaitą.
 3. Prisijunkite ir pradėkite transliuoti „The Rookie Season 2“.

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti „The Rookie 2“ sezoną

„Hulu“ gali naudotis tik vartotojai JAV. Jei norite žiūrėti „The Rookie“ už JAV ribų, net turėdami „Hulu“ prenumeratą, geoblokai neleidžia jums pasiekti „Hulu“ katalogo.

A premium VPN padeda jums pasiekti „Hulu“ užšifruoti savo duomenis ir paslėpti tikrąją vietą. Prisijungę prie JAV serverio gausite JAV IP adresą, kurio jums reikia norint atblokuoti „Hulu“ ir žiūrėti „The Rookie“.

Geriausiai įvertinti VPN turi įspūdingi pasauliniai greitųjų serverių tinklai, su šimtais ar tūkstančiais reguliariai atnaujinamų IP adresų. Kuo daugiau IP adresų turi VPN, tuo didesnė tikimybė, kad jis galės apeiti „Hulu“ blokus ir anti-VPN programinę įrangą.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Aukščiausios kokybės VPN yra geriausias būdas atblokuoti ribojamą visuotinį turinį, kad galėtumėte žiūrėti visas savo mėgstamas laidas ir filmus iš bet kurios pasaulio vietos. Tačiau geriausi VPT gali nuveikti dar daugiau.

A VPN yra neįkainojamas, kai kalbama apie saugumą internete visoje jūsų internetinėje veikloje, ne tik srautiniu būdu.

Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų slaptus duomenis, slepia jūsų buvimo vietą ir neleidžia niekam ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklos internete.

Jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) negali registruoti jokių jūsų duomenų, kad galėtų juos perduoti ar parduoti. Piratai visiškai užkerta kelią perimti jūsų informaciją.

Naudodamas aukščiausios kokybės VPN, jūsų privatumas visada bus apsaugotas, net kai esate prisijungę prie nesaugių viešojo „Wi-Fi“ tinklų.

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti „The Rookie 2“ sezoną

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

„NordVPN“ turi stabilumą ir greitį todėl tai yra mano VPN rekomendacija Nr. 1 žiūrėti „The Rookie“ 2 sezoną su „Hulu“.

Virš 1800 JAV serverių garantuoja patikimą ryšį su „Hulu“. „SmartPlay“ DNS nustatymai žada sklandžiausią patirtį, kai prisijungiate prie bet kurios srautinio perdavimo paslaugos.

Tvirtas šifravimas ir „OpenVPN“ palaikymas apsaugoti savo privatumą ir neleisti trečiosioms šalims sekti jūsų veiklos. Be to, a griežta nulio registravimo politika, sandarios programos, ir užmušti jungiklio apsaugą neleiskite, kad jūsų duomenys patektų į netinkamas rankas.

Be to, „CyberSec“ rinkinys yra populiarus tarp vartotojų. Tai teikia skelbimų blokavimo funkcijas ir papildomą apsaugą nuo kenkėjiškų programų—Paprastas srauniems transliuotojams ir siųstuvams.

Sužinok dar ką vartotojai sako apie „NordVPN“. Tada išbandykite visas puikias „NordVPN“ savybes naudodami nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei to nepakanka, prisiregistruodami naudokite kuponą.

70% nuolaida

Sutaupykite 70% savo „NordVPN“ plano šiandien!

Gaukite 3 metų „NordVPN“ planą už 3,49 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Hulu“, „Netflix“, HBO, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

„Rookie 2“ sezonas transliuojamas naudojant „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Kalbant apie našumą ir greitį, „ExpressVPN“ sunku įveikti. Siūlo platus pasaulinis serverių tinklas, įskaitant vietas JAV svaiginantis greitis ir puikūs atblokavimo sugebėjimai. Be to, neribotas pralaidumas reiškia, kad buferizavimas ar atsilikimas niekada nebus problema.

„ExpressVPN“ saugos funkcijos apima AES-256 bitų šifravimas, „OpenVPN“ palaikymas visuose įrenginiuose, an automatinis užmušimo jungiklis, ir nepralaidžios programos.

Vartotojai labai vertina padalijimo tuneliu funkciją, nes tai leidžia vienu metu pasiekti ir vietinį, ir užsienio turinį. Tai naudinga, jei norite žiūrėti „The Rookie“, kai tikrinate savo el. Laiškus.

30 dienų grąžinimo laikotarpis suteikia daug laiko eksperimentuoti su visomis puikiomis „ExpressVPN“ funkcijomis. Norite sutaupyti šiek tiek pinigų prisijungę? Naudokite kuponą.

49% nuolaida

Geriausi greičiai rinkoje su didele nuolaida - sutaupykite iki 49% naudodami „ExpressVPN“!

Sutaupykite 49% savo „ExpressVPN“ plane šiandien!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Hulu“, „Netflix“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Sklaidykite „Rookie 2“ sezoną naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei ieškote tokio VPN lengva nustatyti ir pritaikyti, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas jums.

Patogi vartotojui sąsaja ir vieno spustelėjimo veiksmai padaro „CyberGhost“ a paprastas VPN, kuriame vis dar yra funkcijų, reikalingų sklandžiam garui iš „The Rookie“.

Virš 1 300 greitųjų serverių JAV garantuoja patikimą priėjimą prie Hulu. Be to, kiekvieną kartą prisijungę prie srautinio perdavimo paslaugos automatiškai prisijungiate prie greičiausio serverio.

„CyberGhost“ saugos funkcijos visiškai apsaugo jūsų privatumą. Jie įtraukia karinio lygio šifravimas, a griežta politika be žurnalų, a nužudyti jungiklį, ir a įmontuotas skelbimų blokatorius. Neprivaloma „NoSpy“ serveris siūlo papildomą saugumo lygį.

Visos šios funkcijos yra nugalėtojai „CyberGhost“ vartotojai.

Pažiūrėkite, ką „CyberGhost“ gali pasiūlyti sau su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir pasinaudokite kai kuriomis santaupomis pasinaudodami mūsų kuponu.

79% nuolaida

Sutaupykite 79% savo „CyberGhost“ VPN plane šiandien!

Gaukite 3 metų „CyberGhost“ planą už 2,75 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 45 dienos

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Hulu“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Siųskite „Rookie“ 2 sezoną naudodamiesi „CyberGhost“!

Santrauka

Su premium VPN, tu gali apeiti Hulu geoblokus ir „The Rookie“ TV laidos 2 sezonas iš bet kur.

„NordVPN“ yra mūsų pirmoji VPT rekomendacija, kurią reikia naudoti žiūrint „The Rookie“. Jis turi įspūdingas greitųjų JAV serverių tinklas ir aukščiausios klasės saugumas reikalingi sklandžiam ir saugiam srautui su „Hulu“.

Primygtinai rekomenduojame naudoti VPN kiekvieną kartą prisijungiant prie interneto. Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų neskelbtiną informaciją ir suteikia jums anonimiškumą vykdant bet kokią veiklą internete.

Papildoma literatūra

 • Kaip bet kur gauti JAV (Amerikos) IP adresą
 • Kaip bet kur atrakinti „Hulu“ [VISIEMS ĮRENGINIAMS]
 • Ar „NordVPN“ veikia su „Hulu“? Tik jei taip darote
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me