Kaip žiūrėti netipišką 3 sezoną bet kur nemokamai!


Pingvinų apsėstas Sam vėl grįžta į netipinį 3 sezoną! Grįžta staigmena apie paauglius, kovojančius su autizmu. Jei gyvenate JAV, žiūrėdami kiekvieną laidos minutę neturėsite problemų.

Šiuo metu laidą gali įsigyti JAV „Netflix“ abonentai. Jei dėl kokių nors priežasčių atsiduriate ne JAV, žiūrėti laidą bus sunku. Visas internetinio tinklo turinys yra ribotas.

Tai paprastas būdas pasakyti, kad net jei esate prenumeratorius, jei gyvenate ne patvirtintoje laidos platinimo internete vietoje,, „Netflix“ automatiškai blokuoja jūsų tiekimą.

Geros žinios yra tai, kad nesvarbu, kur gyvenate, galite žiūrėti Atipinį 3 sezoną naudodami dabartinį „Netflix“ prisijungimą ir patikimą, greitą VPN. Net jei turite IP adresą ne JAV, VPN leidžia prisijungti prie serverio toje valstybėje, kurioje turinys yra licencijuotas.

Trumpas vadovas - kaip netipiškai žiūrėti „Netflix“

 1. Pasirinkite VPN. Rekomenduoju „NordVPN“ norint apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV.
 4. Prisijunkite prie „Netflix“, pasirinkite laidą ir mėgaukitės!

Pradėkite netipiškas transliacijas dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti netipiškai

Visi internetiniai tinklai, įskaitant „Netflix“, dalyvauja sudarant labai griežtas sutartis, kurios daro įtaką kur ir kada galite žiūrėti jo turinį internete. Taip, tai apima net originalius pasirodymus, tokius kaip „Atypical“.

Jei turite IP adresą, kurio nėra šalies ar regiono, kuriame galima transliuoti laidą, platforma neleidžia jums žiūrėti to turinio. Šis procesas vadinamas geoblokavimu.

Patikimas VPN suteikia prieigą prie pasaulinių serverių tinklo. Prisijungę prie VPN, galite pasirinkti serverį, esantį toje pačioje šalyje, kur leidžiamas turinys. Tada tas serveris priskiria jums IP adresą, kuris nėra užblokuotas.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN taip pat visiškai užšifruoja visus jūsų klavišų paspaudimus, taigi viskas, ką darote internetu, yra paslėpta. Viešieji „Wi-Fi“ tinklai yra ypač pažeidžiami elektroninių nusikaltėlių ir kenkėjiškų programų, taigi VPN šifravimas apsaugo jūsų duomenis nuo visų, kurie nori juos pavogti.

Daugelis šalių taip pat griežtai riboja interneto laisvę, blokuoja ir cenzūruoja naujienas ir internetinių vaizdo įrašų turinį. Slėpdami savo veiklą nuo savo IPT, VPT apeina vyriausybės cenzūrą ir atblokuokite visas svetaines, kurias norite pamatyti ar perskaityti, nesvarbu, ar keliaujate, ar gyvenate vienoje iš šių ribojančių sričių.

3 geriausi VPN, skirti netipiškam žiūrėti

1. „NordVPN“

nordvpn

Kai mes išbandėme ir peržiūrėta „NordVPN“ mes jį pavadinome svarbiausiu VPN 2019 m. Kalbant apie greitį, serverių tinklą ir įsipareigojimą dėl privatumo, dėl svarbių priežasčių „NordVPN“ yra šio sąrašo viršuje..

Jo serverių tinklas yra daugiau nei 5100+ serverių 59 šalyse. Tai suteikia prieigą prie daugybės JAV serverių, kad galėtumėte žiūrėti antrąjį sezoną „Atipinis“ minimalus vėlavimas iš bet kurios pasaulio vietos.

Kompanija yra įregistruota Panamoje, taigi nebūtina laikytis 5/9/14-Eyes aljanso. Net jei jis tai padarė, „NordVPN“ turi aiškiai išreikšta neprisijungimo politika. Ta politika tai diktuoja jame nėra jokių jūsų naršymo duomenų ar internetinės veiklos kol esate prisijungę prie paslaugos.

Siekdamas užtikrinti aukščiausią saugumą, „NordVPN“ siūlo savo Dviguba VPN funkcija kuris du kartus užšifruoja jūsų duomenis, siųsdamas juos ne dviem, o dviem skirtingais serveriais. AES 256 bitų šifravimas užtikrina, kad niekas, įskaitant interneto paslaugų teikėjus, vyriausybes ar net nusikaltėlius, negalėtų užfiksuoti nė vieno jūsų paspaudimo.

An automatinis užmušimo jungiklis išjungia bet kokį interneto srautą, įeinantį į įrenginį ar iš jo, jei dėl kokių nors priežasčių jūsų VPN programinė įranga yra atjungta. DNS apsauga nuo nutekėjimo Be to, IPT negali aptikti to, ką jūs skaitote ar darote internete.

Jo privatumo nustatymai ir tuneliavimo funkcija leidžia naršyti ar skaityti cenzūruotas svetaines griežtose šalyse kaip Kinija ar JAE.

„NordVPN“ „Cybersec“ saugos funkcija sustabdo svetainių įkėlimą, jei joje aptinkama kenksminga kenkėjiška programa. Jis taip pat veikia kaip efektyvus skelbimų blokatorius.

Jei esate pasirengęs pasirinkti „NordVPN“, kad apsaugotumėte savo duomenis naršydami internete, pažvelkite į mūsų „NordVPN“ kuponai puslapis, kuriame rasite būdų, kaip sutaupyti prenumeratoje.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • Daugiau nei 5100 serverių
 • Siūlo „OpenVPN“ protokolo standartą
 • Dedikuoti P2P serveriai
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Leidžia vykdyti šešis tiesioginius ryšius vienu metu
 • Neribotas duomenų kiekis su visais mokamais planais
 • Bilietų pardavimo sistema
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „iTunes“, „Amazon“, „Hulu“ ir kt
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Linux“, kai kuriais išmaniaisiais televizoriais ir dauguma maršrutizatorių

Srautas netipiškas naudojant „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Peržiūrėdami daugiau nei 300 VPN visame pasaulyje, mes buvome tokie sužavėti „ExpressVPN“ ir užėmėme antrą vietą. Kalbant apie greitį, mes jį pavadinome greičiu VPN. Galite sužinoti daugiau iš greičio testų mūsų nuodugni apžvalga.

Su 3000 serverių daugiau nei 160 vietų, „ExpressVPN“ turi pasaulinį tinklą, kuris padės apeiti geografinius blokus įvairiuose turinio tinkluose.

Kalbant apie privatumą, aš džiaugiuosi galėdamas apie tai pranešti „ExpressVPN“ palaiko labai griežtą „neprisijungimo“ politiką. Kaip ir „NordVPN“, įmonė neišsaugo ir nelaiko jokios naršymo istorijos ar elgesio internete. Kai esate prisijungę, viskas, ką darote, yra privati.

Su karinio lygio 256 bitų AES šifravimas, „ExpressVPN“ blokuoja visus jūsų klavišų paspaudimus nuo IPT aptikimo ir galimos elektroninės vagystės. Šis šifravimas yra nuoseklus ir pakankamai patikimas apeiti ugniasienes Kinijoje ir kitos ribojančios šalys.

„ExpressVPN“ automatiniai nustatymai koreguojami atsižvelgiant į jūsų tinklo nustatymus, todėl jis idealus tiek ekspertams, tiek pradedantiesiems VPN. Jei jums reikia ar norite „OpenVPN“, galite rankiniu būdu pasirinkti protokolą, kuris jums atrodo geriausias.

An automatinis užmušimo jungiklis išjungia visą interneto srautą, jei nutrūksta ryšys su jūsų VPN sesija. DNS apsauga nuo nutekėjimo Pažymima, kai aptinkama, kad srautas kažkaip apeina jūsų VPN ryšį.

Paslauga suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti nerizikingai. Taip pat galite apsilankyti mūsų „ExpressVPN“ kuponai puslapyje surasti daugiau pasiūlymų.

Pagrindinės „ExpressVPN“ savybės

 • Daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse
 • Leidžia visą P2P veiklą
 • Nėra pralaidumo ribų
 • Vienu metu prisijunkite prie penkių įrenginių
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „Netflix“, „Amazon Prime“, HBO, „Showtime“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „YouTube“
 • Suderinamas su: „Windows“, „iOS“, „Mac“, „Android“, „Linux“, visomis žaidimų konsolėmis, išmaniaisiais televizoriais ir priedėliais

Srautas netipiškas naudojant „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ fizinis 5900 serverių tinklas 88 šalyse suteikia VPN didžiulį pėdsaką visame pasaulyje. Šis didelis tinklo dydis jums padeda žiūrėkite turinį iš beveik bet kurios pasaulio vietos žaibišku greičiu.

Jei jums reikia pasiekti riboto turinio šalyje, kurioje taikomi griežti cenzūros įstatymai, pvz., Kinijoje, UA ir Saudo Arabijoje, turiu dar daugiau gerų naujienų.. „CyberGhost“ sėkmingai apeina tuos cenzūros apribojimus, padidinsite savo prieigą prie informacijos internete.

Kalbėdamas apie cenzūrą ir saugumą, „CyberGhost“ apie tai supranta skaidriai ne žurnalų politika. Tai reiškia, kad jie neišsaugo jokių duomenų, susijusių su jūsų naršymo istorija.

„CyberGhost“ yra įregistruota Rumunijoje, Taigi tai yra jam netaikomi jokie 5/9/14-Eyes aljanso parametrai.

Jo aukščiausio lygio 256 bitų AES šifravimas iššifruoja visus jūsų paspaudimus, kad paslėptų juos nuo trečiųjų šalių. An automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga papildomai užtikrinkite, kad visa jūsų interneto sesija būtų apsaugota nuo pašalinių grėsmių ar smalsių akių.

Jei esate pasirengę išbandyti paslaugą, pažiūrėkite, ar jų nėra „CyberGhost“ kuponai kurie gali sumažinti jūsų prenumeratos kainą.

Pagrindinės „CyberGhost“ savybės

 • Virš 5900 serverių
 • Nemokamas 24 valandų bandomasis laikotarpis
 • Apima P2P optimizuotus serverius
 • Siūlo neribotą pralaidumą
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • Tiesioginis pokalbis ir palaikymas visą parą
 • Veikia su: „Netflix“, BBC iPlayer, „Hulu“, „Amazon Prime“, „Disney +“, HBO, „Showtime“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriais, „Chrome“ ir kt

Srautas netipiškas naudojant „CyberGhost“!

Apibendrinant

Prisiregistravę prie VPN galėsite neatsilikti nuo to, kaip Sam pakeitė savo gyvenimą kaip kolegijos studentas. Jei esate ne JAV, tikriausiai bus lengviausia žiūrėti netipinį 3 sezoną „NordVPN“. Tai yra VPN, kurį rekomenduoju peržiūrėti turinį, greitį ir bendrą saugumą bei privatumą.

Reikia patarimo jūsų „Windows“ mašinai? Peržiūrėkite geriausias mūsų rekomendacijas „Windows“ VPN.

Jei nesate tikri dėl to, kurį VPN pasirinkti, nes jums reikia daugiau informacijos apie tai, kaip jie veikia, mūsų VPN vadovas naujokams gali padėti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me