Kaip žiūrėti NCIS 17 sezoną bet kurioje vietoje nemokamai, 2020 m


Legendinė televizijos laida NCIS grįžo į CBS savo 17-ąjį sezoną. Pasiruoškite stebėti, kaip Karinių jūrų pajėgų kriminalinių tyrimų tarnyba sprendžia nusikaltimus, pradedant nuo žmogžudysčių ir šnipinėjimo iki terorizmo.

Deja, CBS naudoja geoblokus, o tai reiškia, kad tokios parodos kaip „NCIS Season 17“ yra prieinamos tik žiūrintiesiems JAV.

Tačiau yra paprastas būdas išvengti geografinių apribojimų iš CBS. Tai apima naudojimą VPT, kuri leidžia žiūrėkite CBS turinį, nesvarbu, kur esate.

Yra ir daugiau gerų naujienų. VPN taip pat apsaugo jūsų naršymą ir srautiniai įpročiai užtikrinant aukšto lygio saugumą.

Šiame straipsnyje aš rekomenduoju 3 VPN kurie puikiai tinka žiūrėti NCIS 17 sezoną per CBS.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti NCIS 17 sezoną per CBS

 1. Pasirinkite VPN, turinčius serverius JAV. Rekomenduoju „NordVPN“ dėl patogaus aptarnavimo, konkurencingo greičio ir puikių saugos funkcijų.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV.
 4. Prisijunkite prie savo CBS paskyros ir pradėkite žiūrėti „NCIS 17 sezoną“!

Žiūrėkite „NCIS“ 17 sezoną dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti NCIS 17 sezoną

CBS atpažins jei bandote pasiekti jo turinį naudodamiesi a ne JAV IP adresas ir užblokuos tave nuo žiūrėjimo kaip rezultatas.VPN išsprendžia šią problemą ir autoriuspraeina bet kokius apribojimus, reiškia, kad galite žiūrėti iš bet kur.

Tai daro jis maskuoti savo IP adresą ir srauto nukreipimas per saugų serverį jūsų pasirinktoje šalyje. Tada VPT priskiria jūsų naują IP adresą iš jūsų pasirinktos šalies, todėl atrodo, kad žiūrite iš ten.

Pvz., Jei prisijungsite prie serverio JAV, gausite JAV IP adresą, leidžiantį atrakinti CBS turinį.

Tačiau yra keletas tinklų, įskaitant CBS, kurie naudojasi anti-VPN technologija už jų transliacijos paslaugas. Anti-VPN technologija nustato ir blokai kai kurie VPT, dar kartą sustabdydamas jūsų prieigą prie turinio.

Laimei, tam yra kelias. Aukštos kokybės, premium VPN reguliariai atnaujinkite savo serverių IP adresus, kad išvengtumėte aptikimo. Rezultatas reiškia, kad galite pasiekti srautus be jokių problemų.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPT suteikia jums neribotą prieigą prie srautinių transliacijų galimybių pasaulio, tačiau jie taip pat suteikia jūsų internetinė patirtis saugesnė ir saugesnis.

Skaitmeninis privatumas kiekvieną dieną tampa vis aktualesne problema, ir jūs turite apsaugoti sau nuo galimų internetinių grėsmių ir erzinimai.

VPN užkoduoja jūsų srautą naršant ir srautiniu būdu internete, turintys omenyje trečiąsias šalis negaliu stebėti ar sekti jūsų veikla. VPN taip pat apsaugo jus, kai esate prisijungę prie viešųjų „wi-fi“ serverių.

Teikia aukštos kokybės VPT įmontuota apsauga nuo kenkėjiškų programų ir skelbimų sistemos, kurie apsaugo jus nuo kibernetinių grėsmių, tokių kaip šnipinėjimo programos, sukčiavimas ir įsilaužimas.

Greitis yra dar vienas svarbiausias prioritetas, ypač jei jums patinka reguliariai transliuoti. Kai kurie interneto paslaugų teikėjų (IPT) droselis pralaidumas kai jie aptikti duomenų reikalaujanti veikla kaip transliacija.

VPN slepia jūsų transliacijos įpročius iš IPT, kurios užkerta kelią droseliui ir duoda geriausi jungties greičiai.

3 geriausi VPN, skirti stebėti NCIS 17 sezoną

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti NCIS 17 sezoną bet kurioje vietoje nemokamai, 2020 m

„NordVPN“ yra vienas iš populiariausios VPN paslaugos, jos dėka naudojimo paprastumas, puikus saugumas ir didelis greitis. Tai taip pat yra priežastys, kodėl mano geriausias pasirinkimas žiūrėti NCIS 17 sezoną CBS.

Yra 5600+ serverių 60 šalių pasirinkti iš „NordVPN“ ir daugiau 1800 yra JAV.

„SmartPlay“ funkcija pašalina poreikį konfigūruoti rankiniu būdu, leisdami prieiti prie turinio vienu mygtuko paspaudimu.

„NordVPN“ turi keletą prenumeratos planus, kurie pateikiami kartu neribotas pralaidumas. Taip pat galite mėgautis naudodamiesi iki 6 įrenginiai vienu metu su „NordVPN“.

Apsaugos funkcijos yra moderniausios ir apima 256 bitų šifravimas, a nerašymo politika ir žudymo jungiklis. Yra 24/7 tiesioginio pokalbio funkcija, tik tuo atveju, jei turite klausimų, į kuriuos reikia atsakyti.

Mėgaukitės a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija naudodamiesi „NordVPN“ ir sumokėkite dar mažiau už prenumeratą su kuponu.

70% nuolaida

Sutaupykite 70% savo „NordVPN“ plano šiandien!

Gaukite 3 metų „NordVPN“ planą už 3,49 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • CBS, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite NCIS 17 sezoną naudodamiesi „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ naudojasi greičiausia ryšio sparta rinkoje, taigi turėsite jokių problemų žiūrėti HD kokybės „NCIS“ 17 sezono srautai kad ir kas. „ExpressVPN“ yra daugiau. Pažiūrėk į vartotojų apžvalgos sužinoti apie visas priežastis, kodėl žmonės renkasi šį premium VPN.

Be puikių greičių, „ExpressVPN“ turi daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 160 skirtingų vietų, įskaitant JAV. Patogu padalintas tunelis funkcija reiškia, kad galite vienu metu pasiekti visuotinį ir vietinį turinį.

Saugumas taip pat puikus. Naudodami „ExpressVPN“, jūs gaunate DNS apsauga nuo nutekėjimo, IPv6 apsauga nuo nuotėkio, AES 256 šifravimas, ir a įmontuotas nužudymo jungiklis.

Tuo pačiu metu galite mėgautis iki 5 įrenginių „MediaStreamer“ funkcija leidžia transliuoti platformose, nepalaikančiose VPN naudojimo.

Gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kai gausite „ExpressVPN“ prenumeratą. Sutaupykite pinigų ir naudodamiesi kupono kodu prisiregistruokite.

49% nuolaida

Geriausi greičiai rinkoje su didele nuolaida - sutaupykite iki 49% naudodami „ExpressVPN“!

Sutaupykite 49% savo „ExpressVPN“ plane šiandien!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • CBS, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „NCIS“ 17 sezoną naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ turi patogus dizainas tai daro a mėgstamiausias VPN pradedantiesiems. Funkcijos, tokios kaip sąranka vienu spustelėjimu, suteikia vientisą patirtį, kurios dėka galėsite lengvai žiūrėti „NCIS 17 sezoną“.

Rasti JAV serverį taip pat nėra problema. „CyberGhost“ baigėsi 5700+ serverių 90-yje šalių, įskaitant JAV.

Apsaugos priemonės apima: nepralaidžios programos, a ne žurnalų politika, nužudymo jungiklis, 256 bitų šifravimas, ir skelbimų bei kenkėjiškų programų blokavimo priemonė. Tiesioginio pokalbio funkcija reiškia, kad turėdami klausimų galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba.

„CyberGhost“ taip pat leidžia prisijungti prie 7 įrenginiai vienu metu.

Mėgaukitės įspūdinga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija naudodamiesi „CyberGhost“ ir mokėkite mažiau už prenumeratą su kuponu.

79% nuolaida

Sutaupykite 79% savo „CyberGhost“ VPN plane šiandien!

Gaukite 3 metų „CyberGhost“ planą už 2,75 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 45 dienos

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • CBS, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt., Turinčius specialų srautinį profilį su optimizuotais serveriais.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „Android TV“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite NCIS 17 sezoną naudodamiesi „CyberGhost“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Legendinis NCIS bėgimas tęsiasi, kai pasieks 17-ąjį sezoną, ir jums nereikia praleisti nė minutės veiksmo. Mano rekomenduojami VPN leisti bet kurioje vietoje žiūrėti CBS visoje jo šlovėje jūsų pasirinkimas.

Jos dėka gausus serverių pasirinkimas, aukščiausio lygio saugumas, didelis greitis, ir naudojimo paprastumas, „NordVPN“ yra mano pagrindinis pasirinkimas žiūrėti NCIS ir kitą puikų turinį be apribojimų.

Ieškai fantastiškesnio turinio iš kitų transliacijos paslaugų? Peržiūrėkite šiuos vadovus, kaip žiūrėti „Netflix“ ir „Hulu“:

Kaip atblokuoti „Netflix US“ sekundėmis [bet kuriam įrenginiui]

Garantuojami 5 geriausi „Hulu“ VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me