Kaip žiūrėti naująjį popiežių 2020 m


Jei jums nepavyko gauti pakankamai 2016 m. Minisijos, „Jaunasis popiežius“, esate laukiami. Tu pagaliau gauti atsakymus į ilgai lauktus klausimus sukurtas iš minisparnių Cliffhanger. Serialo „Naujasis popiežius“ tęsinys pasirodė HBO, o Jude'as Law'as sugrįžta kartu su mėgstamiausiu Johnu Malkovichu..

HBO yra galima įsigyti tik JAV. Taigi ką daryti, jei nesate už JAV ribų? Jūs susidursite su blokavimais, nes HBO seka IP adresus ir riboja kitų šalių žiūrinčiuosius. Nesijaudink. Jūs esate čia dėl priežasties, o aš čia norėčiau padėti.

Jei esate ne JAV, galite tai padaryti vis dar mėgaukitės naujuoju popiežiumi naudodamiesi VPN. Kaip jūs klausiate?

Naudodamiesi VPN, galite pasirinkti JAV serverį, kuris suklaidina HBO geografinio blokavimo technologiją manant, kad esate tikroji jūsų vieta, o jūs lengvai apeis geografiškai ribotą turinį, pvz., Naująjį popiežių. VPN yra paprastas įrankis, kurio nustatymas užtrunka vos kelias minutes.

Atlikau daugybę tyrimų ir sugalvojau geriausius VPT žiūrėti „Naująjį popiežių“ ir mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“. Čia yra viskas: greitis, didžiulis JAV serverių sąrašas ir galimybė įsilaužti geografiškai užblokuotą turinį.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti naująjį popiežių HBO DABAR

 1. Pasirinkite VPN su serveriais JAV. Rekomenduoju „NordVPN“ dėl patogumo, greičio ir saugumo.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN ir tada prisijunkite prie JAV serverio.
 3. Eikite į „HBO DABAR“ ir prisiregistruokite / prisijunkite (norint užsiregistruoti jums reikės JAV mokėjimo metodo arba „HBO Now“ dovanų kortelės).
 4. Dabar esate pasirengęs džiaugtis naujuoju popiežiumi!

Pradėkite transliuoti naująjį popiežių dabar!

Trumpas laikas?

 • Sužinokite, kurie 3 VPN yra geriausios transliuojant naująjį popiežių
 • Ką dar gali padaryti VPT? Leiskite man parodyti jums!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti naująjį popiežių

Aš žinau, kaip tai gali būti nelinksma. Jūs laukėte daugiau nei trejus metus, kad gautumėte atsakymus į klausimus apie jaunąjį popiežių, o dabar, kai atsakymai yra pasiekiami, jūs turite geoblokus savo kelyje.

Dėl griežtų licencijavimo sąlygų „HBO DABAR“ naudoja geografinės padėties nustatymo technologiją, kad blokuotų vartotojus iš už JAV ribų. Lengviausias būdas apeiti šiuos geografinius apribojimus yra su VPN.

Naudodami VPN, turite galimybę pakeisti savo IP adresą nukreipdami srautą per saugų serverį jūsų pasirinktoje šalyje. Tai taip pat vadinama geografinis sukčiavimas.

Kai prisijungiate prie serverio JAV, jūsų VPN paskiria jums JAV IP adresą taigi jūs galite atblokuoti „HBO DABAR“ ir transliuoti „Naująjį popiežių“ ir visus kitus puikius šou, kuriuos „HBO DABAR“ siūlo.

3 geriausi VPN stebint naująjį popiežių

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti naująjį popiežių 2020 m

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5500 ir daugiau serverių 59 šalyse, 1 600 ir daugiau JAV
 • Žaibiškas greitis transliacijai
 • „SmartPlay“ - apeiti geografiškai blokuotą turinį
 • „CyberSec“ blokuoti skelbimus, sukčiavimą ir kenkėjiškas programas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Dirbkite su: „HBO DABAR“, „Netflix“, „YouTube“ televizija, „Sling TV“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Sky TV“, „Showtime“, „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „Windows“, „macOS“, „iOS“, „Android“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, „Android TV“, „Raspberry PI“, maršrutizatoriais

„NordVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas žiūrėti naująjį popiežių HBO DABAR dėl jo saugumo, greičio ir daugybės serverių.

Tinklas per 5500 serverių 59 šalyse ir 1 600 ir daugiau JAV vien tik jūs turėsite daugybę pasirinkimo serverių, kad galėtumėte žiūrėti Naująjį popiežių.

„NordVPN“ „SmartPlay“ technologija garantuoja, kad turite prieiga prie riboto geografinio turinio ir jums nebus jokių problemų atblokuoti HBO DABAR norint patekti į Naująjį popiežių. Tai paprasta funkcija, kuriai nereikia rankiniu būdu konfigūruoti.

Šis premium VPN yra greičiausias, kurį išbandžiau ir nėra pralaidumo apribojimų. Transliuodamas Naująjį popiežių, jums nereikės susidurti su buferio nusivylimu ar praleisti sekundę Malkovičiaus popiežiaus, kaip naujojo popiežiaus, karaliavimo.

Kalbant apie saugumą ir privatumą, „NordVPN“ jus aprėpia. AES 256 bitų šifravimas, kuri yra karinio lygio apsauga, saugo jūsų vieta ir veikla paslėpti nuo smalsių akių, pavyzdžiui, kibernetinių vagysčių, vyriausybių ir kitų trečiųjų šalių.

Su unikaliu „NordVPN“ „CyberSec“ funkcija, jums patinka tolesnė apsauga, nes ji užkerta kelią jūsų įrenginiams patekti į kenksmingas svetaines ir nuolat erzinantys skelbimai netrukdo įsitraukti į naująjį popiežių.

Griežta nulio registravimo politika užtikrina, kad naršymo istorija yra privati ​​ir niekada neprieinama pašalinėms šalims, ir automatinis užmušimo jungiklis prisijungia prie interneto, jei nepavyksta sugadinti VPN.

Su galimybe prisijungti prie šeši prietaisai vienu metu, galite transliuoti naujausias HBO serijas bet kur ir bet kada, ir dalintis su kitais, jei jaučiatės dosnus.

Jei bent jau nesate protingi technikos srityje, nesijaudinkite, pagalba visada yra po ranka. kontaktas tiesioginis pokalbis 24/7 ir gaukite visą reikiamą techninę pagalbą bet kuriuo paros metu.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija reiškia, kad galite išbandyti „NordVPN“ ir nerizikuoti bei visą mėnesį ištirti jo ypatybes. Jei nuspręsite, kad jums tai patinka, sutaupykite šiek tiek pinigų mūsų kupono kodas.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „NordVPN“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

Žiūrėkite naująjį popiežių su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • Daugiau nei 160 serverių, esančių 94 šalyse, daugiau nei 25 JAV serveriuose
 • Greitas srautas
 • Dėl VPN lankstumo padalintas tunelis
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Dirbkite su: „HBO DABAR“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“, „Netflix“, „Disney +“, „BBC iPlayer“, „Sling TV“, „YouTube“, „Showtime“
 • Suderinamas su: „Chrome“, „Linux“, „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Kindle Fire“, „Nook“, „Firefox“, išmaniaisiais televizoriais, žaidimų konsolių, maršrutizatoriais

„ExpressVPN“ yra vienas greičiausių VPN ir jo įspūdingas tinklas yra daugiau nei 3000 serverių apima per 160 vietų visame pasaulyje su 25 ir daugiau vietų JAV. Tai reiškia, kad gali lengvai atblokuokite HBO DABAR taip pat daugelį kitų transliacijos paslaugų.

Jei daug transliuoji, gali mylėti dalijimosi tuneliu funkcija, kuri leidžia nukreipti kai kuriuos įrenginius ir srautą per VPN, o likusius palikti prieigai prie interneto. Sklaidykite naujausią „Naujojo popiežiaus“ epizodą, kai naršote internete norėdami gauti gimtadienio dovaną.

Su galingas šifravimas, be registracijos garantija ir automatinis užmušimo jungiklis, jūsų asmeninė informacija, vieta ir tai, ką darote internete visiškai saugus kol esate prisijungę ir prarandate ryšį. Niekas kitas nesužinos apie jūsų apsėstąjį Naująjį popiežių.

„ExpressVPN“ funkcijos „TrustedServer“ technologija, tai garantuoja, kad ji niekada nerašys jūsų duomenų į standųjį diską. Šis saugos protokolas reiškia, kad jūsų duomenys išvalomi kiekvieną kartą iš naujo paleidus. Tai suteikia jums padidėjusi ramybė kad nesąžiningi interneto šnipai negali pasiekti jūsų duomenų.

Turite vieną prenumeratą penki vienu metu jungiami įrenginiai taigi jūs ir jūsų šeima galite stebėti Naująjį popiežių atskiruose kambariuose.

Tiesioginis pokalbis visada prieinamas visą parą. Sužinokite, kokias kitas srautinio perdavimo paslaugas, be „HBO DABAR“ ir dar daugiau, galite atblokuoti naudingu ir reaguojančiu klientų aptarnavimu.

Ar svarstote „ExpressVPN“ kaip savo srautinio perdavimo partnerį? Čia yra nedidelė pagalba. Pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir skirkite sau daug laiko išbandyti nerizikuodami.

Pažvelkite į mūsų „ExpressVPN“ kupono puslapis už nedidelę paskatą ir sutaupykite pinigų prenumeratoje.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „ExpressVPN“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

Žiūrėkite naująjį popiežių naudodamiesi „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5900 ir daugiau serverių 89 šalyse, įskaitant 1 000 ir daugiau JAV
 • Itin greitas transliacija
 • Skirtos srautiniams serveriams
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Dirbkite su: „HBO DABAR“, „Netflix“, „Sling TV“, „Hulu“, „Disney +“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Vudu“, „YouTube“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, maršrutizatoriais, žaidimų pultomis

„CyberGhost“ turi viskas, ko jums reikia premium VPN ir gali lengvai atblokuoti „HBO“ DABAR. Didelis greitis ir neribotas pralaidumas garantuoja, kad galite žiūrėti Naująjį popiežių be jokių atsilikimų, trukdydami dramai..

Kai esate JAV serveriuose, kad transliuotumėte Naująjį popiežių, esate sugadinti dėl pasirinkimo. Yra daugiau 1000 serverių JAV, ir visame pasaulyje „CyberGhost“ turi daugiau nei 5900 serverių.

Turėdamas didžiulį „CyberGhost“ serverių sąrašą, lengvai surasi idealų serverį srautiniam „HBO“ transliavimui DABAR optimizuota serverio funkcija. Tai automatiškai sujungs jus su geriausiu serveriu kai pasirinksite savo buvimo vietą ir srautinio perdavimo paslaugą. Taip, yra serveris, skirtas jūsų „Naujojo popiežiaus“ srautams - „HBO DABAR“ serveris.

Jį nesunku nustatyti ir naudoti Išmaniosios taisyklės Skirtuke galite sukonfigūruoti savo paleidimo taisykles, kad užtikrintumėte visada reikalingą apsaugą ir netgi prisijungtumėte prie konkretaus serverio.

„CyberGhost“ užtikrina, kad esate saugūs internete kol jūs intensyviai transliuojate naująją HBO seriją, naudokitės 256 bitų šifravimas. Šis karinio lygio šifravimas padeda užkirsti kelią kibernetiniams žmonėms nuo įsilaužimo į jūsų duomenis.

VPT taip pat apsaugo jūsų anonimiškumą nulio registravimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai garantuoja, kad savo serveriuose nebus saugoma jokia interneto istorija, ir nutrūks jūsų interneto ryšys, jei VPN sumažės, saugoti savo duomenis iš neužtikrinto interneto ir toliau nuo snaiperių.

Jei norite išbandyti tai nerizikingai, dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko tyrinėti. Bet prieš užsiregistruodami eikite į mūsų „CyberGhost“ kupono puslapis norėdami pamatyti, kokį sandorį galite rasti.

Jei turite kokių nors bėdų, tiesioginių pokalbių palaikymas yra tik už kelių paspaudimų. Gaukite visą reikiamą pagalbą su atsakingais klientų aptarnavimo agentais.

Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų „CyberGhost“ apžvalga norėdami pamatyti visus tyrimų ir bandymų rezultatus.

Žiūrėkite naująjį popiežių su „CyberGhost“!

DUK

Ką dar gali padaryti VPT?

Aukščiausio lygio VPN ne tik aplenkia geografiškai ribotą turinį HBO DABAR. Taip pat yra puiki saugumo priemonė kai esate prisijungę, nes tai padeda apsaugoti jūsų informaciją privačią ir saugią veiklą.

VPT užkoduoja jūsų duomenis kai jūsų informacija praeina saugiu tuneliu, o šifravimas yra karinio lygio. Tai apsaugo kibernetinius nusikaltėlius nuo prieigos prie jūsų internetinių duomenų ar trečiosioms šalims to nemačius, kad jie galėtų siųsti jums taikomus skelbimus ar bandymus sukčiauti.

Tai ypač svarbu, jei apsipirkinėjate ar apsilankote banke internetu arba naudojatės viešuoju belaidžiu internetu tokiose vietose kaip kavinės, restoranai ir viešbučiai. Viešieji tinklai dažnai nėra apsaugoti ir nesudėtingose ​​vietose internetiniams internetiniams parduotuvėms pavogti jūsų duomenys.

Šifruodamas savo duomenis, VPN taip pat gali padėti išvengti patirties IPT droselis. Jūsų IPT gali sustabdyti jūsų greitį, ypač atliekant didelio pralaidumo veiklą, pavyzdžiui, TV laidų transliaciją. Aukščiausios kokybės VPN yra neribotas pralaidumas, taigi, kol jūsų duomenys yra šifruojami, neribotas pralaidumas suteikia greitą ryšį, o tai reiškia jokio buferio.

VPN taip pat gali padėti jums išvengti cenzūros įstatymų. Jei gyvenate tokiose šalyse kaip JAE, Kinija ar Saudo Arabija, VPT gali suteikti jums daug daugiau laisvės internete..

Ar VPT yra teisėtas?

VPN yra legalus daugelyje vietų, įskaitant JAV, JK ir Kanadą. Tačiau kai kurios šalys, tokios kaip Kinija, Rusija ir Šiaurės Korėja, uždraudė VPT. Jei nesate tikri, ar VPN teisėtas jūsų vietoje, patikrinkite mūsų įrašą VPT teisėtumas. Be to, atminkite, kad net jei jūsų šalyje VPN yra teisėtas, tai, ką darote, yra neteisėta, vis tiek yra neteisėta naudojant VPN.

Ar VPN sulėtina jūsų internetą transliuodamas??

Naudojant VPN gali šiek tiek paveikti jūsų srautinį ryšį. Tačiau premium VPN, kaip ir trys aukščiau išvardyti, sukelia minimalų sulėtėjimą, kurio galbūt net nepastebėsite. Žiūrėdami „Naująjį popiežių“ jums nereikės susidurti su lėtu krovimo laiku ar buferiu. Jei norite sužinoti, ar jūsų VPN sulėtėja, atlikite greičio testą prieš prisijungdami prie VPN ir dar kartą po to, kai prisijungiate prie savo VPN.

Ar galima užblokuoti VPN??

Srautinės svetainės, tokios kaip „HBO DABAR“, dažnai blokuoja VPN IP adresus, jei juos randa. Tačiau naudojant papildomas paslaugas, tai paprastai nėra problema. Jei bandote žiūrėti Naująjį popiežių ir nustatote, kad jūsų VPN serveris užblokuotas, pakeisdami serverį, problema paprastai išsprendžiama. Turėdami VPN, esančius mano sąraše, turite daugybę serverio variantų, į kuriuos galite pereiti.

Apatinė eilutė

Nepraleiskite progos žiūrėti naująjį popiežių HBO DABAR ir pamatyti, kas nutiko po to, kai jaunasis popiežius baigėsi.

Jei nesate JAV, jums gali kilti pavojus prarasti naują seriją. Bet su premium VPN, galite jį atrakinti ir būti be geografinių apribojimų. Transliuokite naująjį popiežių ir kitas HBO DETALES dabar su kokybišku VPT.

Jūs turite keletą pasirinkimų, bet jei paprašykite manęs, Aš rekomenduoju „NordVPN“ dėl savo greičio, saugumo ir daugybės JAV serverio galimybių. Tai taip pat lengva nustatyti ir naudoti, todėl tai yra puikus pasirinkimas naujiems ir patyrusiems VPN vartotojams.

Visuose šiuose kalbėjimuose apie VPN ir jų siūlomą interneto laisvę jums turėtų būti įdomu sužinoti daugiau apie tai, kaip naudoti VPN srautiniam kitam internetiniam turiniui. Peržiūrėkite mūsų įrašą kaip žiūrėti „Sling TV“ už JAV ribų.

Jei visos jūsų laidos transliuojamos Hulu, tada skaitykite mūsų straipsnį apie geriausi „Hulu“ VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me