Kaip žiūrėti „MTV Europe“ muzikos apdovanojimus nemokamai internete!


Negalite laukti „MTV Europe Music Awards“? Jau beveik laikas prisijungti prie šeimininko Becky G saulėtoje Sevilijoje.

Bet jei esate už JAV ribų, galite būti praleisti. Nors užsienio vartotojams prieinama daug MTV internetinio turinio, tik JAV klientai gali tiesiogiai transliuoti MTV. 

Nesijaudinkite, naudodami premium VPN galite sugauti kiekvieną linksmybės minutę.

Dėl įvairių priežasčių, kanalus, tokius kaip MTV naudoti geografinis blokavimas, norint apriboti turinį tam tikro regiono vartotojams.

Bet pagal ekranuoti jūsų buvimo vietą ir suteikti jums JAV IP adresą, VPT gali padėti jums išvengti MTV blokadų ir jus giedoti tiesiogiai.

Taigi čia yra penki geriausi mano pasirinkimai geriausi VPT, žiūrintys MTV Europos muzikos apdovanojimus. Olė!

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti EMA per MTV

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su JAV serveriais. Aš rekomenduoju „NordVPN“ maksimaliam našumui!
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programinę įrangą.
 3. Atidarykite programą ir prisijunkite prie nuotolinio serverio JAV.
 4. Atsisiųskite „MTV Play“ programą, pradėkite nemokamą bandomąją versiją ir mėgaukitės!

Norint transliuoti MTV tiesiogiai internetu, jums reikia JAV televizijos abonemento. Taigi geriausias pasirinkimas, jei esate ne JAV, yra atsisiųsti „MTV Play“ programą. Štai taip.

Trumpas vadovas - kaip gauti nemokamą MTV žaidimo bandymą

 1. Prisijunkite prie nuotolinio JAV serverio per savo VPN.
 2. Atsisiųskite „MTV Play“ iš savo mėgstamos programų parduotuvės.
 3. Pasirinkite „Pradėti nemokamą bandomąją versiją“ ir prisiregistruokite.
 4. Mėgaukitės 30 dienų prieiga prie MTV laidų ir tiesioginių transliacijų.

Kodėl jums reikia VPT, norint žiūrėti „MTV Europe“ muzikos apdovanojimus

Beveik viskam MTV serijoje yra taikomi licencijavimo ir transliavimo apribojimai. Tai reiškia, kad MTV mėgsta žiūrėti skirtukus ten, kur žiūrite.

Tai daroma naudojant kompleksą geografinės padėties programinė įranga kuris nustato jūsų fizinę vietą atsekti jūsų IP adresą. Vienu paprastu žingsniu, MTV gali tiksliai nustatyti, kurioje pasaulio vietoje esate, ir uždrausti jums prieigą prie daugybės laidų. 

Tačiau geriausias būdas įveikti MTV blokus yra VPT.

Kai prisijungiate prie nuotolinio serverio JAV per VPN, jums priskirtas JAV IP adresas. Tuo tarpu, jūsų senas IP adresas yra užšifruotas ir paslėptas.

Taigi, kai prisijungiate prie „MTV Play“ savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, programa manys, kad žiūrite iš JAV. Daugiau jokių erzinančių iššokančių langų. Tiesiog greita ir lengva prieiga prie „MTV live“.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPT yra puikus būdas pasiekti turinį, kuriam taikoma geografinė iš viso pasaulio. Bet jie gali padaryti tiek daug daugiau.

Per pastaruosius kelerius metus mes tai matėme mūsų duomenims gresia didžiulė rizika. Kiekvieną kartą naudodamiesi savo prietaisais, neskelbtiną informaciją galime atiduoti į rankas įsilaužėlių, sukčių ir interneto sukčių. 

Štai kur atsiranda VPN. Autorius: šifruoti interneto srautą, Svarbius duomenis, pvz., naudotojo vardus, slaptažodžius ir mokėjimo informaciją, galite saugoti nuo smalsių akių.

Dar daugiau, autorius nuslėpti savo IP adresą, VPT gali išlaikyti jūsų tapatybę paslaptyje. Slapukai ir duomenų nutekėjimas reiškia, kad pirštų atspaudus paliekame kiekvienoje mūsų lankomoje svetainėje. Bet VPN jums padeda naršykite internete anonimiškai.

Puikus VPN apeinant cenzūros apribojimus taip pat. Jei svetainė jūsų šalyje neprieinama, tiesiog naudokite VPN, kad pakeistumėte savo IP adresą ir atvertumėte galimybių pasaulį..

Jeigu nori saugiai ir saugiai mėgaukitės nevaržomu internetu, VPN yra geriausias būdas tai padaryti.

1. „NordVPN“

nordvpn

Prieinamas VPN, kuriame yra daugybė funkcijų, „NordVPN“ turi puikių JAV TV, įskaitant MTV, atblokavimo rezultatų. Tai dėka plataus JAV serverių pasirinkimo.

Tai siūlo daugiau 5500 saugių serverių visame pasaulyje, 1 800 - daugiau nei JAV. Jūs netgi galite pamatyti, kurie serveriai yra kuo mažiau užimti, kad pasiektumėte geriausią įmanomą greitį.

Ir tie greičiai yra įspūdingi. Su nėra pralaidumo apribojimų, galite mėgautis srautiniu perdavimu be buferio, nerizikuodami įpūsti. Be to, „NordVPN“ yra unikalus „SmartPlay“ DNS funkcija reiškia, kad jums patiks vienas iš geriausių VPN srautinių transliacijų.

Jei nerimaujate dėl internetinės saugos, „NordVPN“ jus įtraukė. 256 bitų AES šifravimą papildomai apsaugo „NordVPN“ „DoubleVPN“ funkcija. Ir su ja „CyberSec“ technologija nukreipdami į pavojingas reklamas ir kenkėjiškas programas, galite ramiai transliuoti EMA.

Ar norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ transliacijos galimybes? Peržiūrėkite mūsų pilna peržiūra.

 

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

 

„Stream MTV Europe“ muzikos apdovanojimai kartu su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra viskas greitis, greitis ir greitis. Tiesą sakant, mes tai išbandėme prieš kitus VPN ir „ExpressVPN“ pasirodė viršuje. Tai puiki žinia transliuojant „MTV Europe Music Awards“.

Kodėl taip greitai? Na, „ExpressVPN“ pasiūlymai neribotas pralaidumas kovoti su įgaliotojo serverio klaidomis. Programos greičio testai taip pat padeda prisijungti prie greičiausio įmanomo serverio.

Yra daugybė pasirinkimų. „ExpressVPN“ siūlo daugiau 3000 serverių 94 šalyse, įskaitant JAV. Taigi jis puikiai tinka transliuoti MTV. Jos patogi padalijimo tuneliu funkcija taip pat padeda tuo pačiu metu pasiekti užsienio ir vietines interneto paslaugas.

„ExpressVPN“ siūlo ekspertų saugumą, naudodamas geriausius savo klasėje AES-256 šifravimas, neprisijungimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis. Tuo tarpu, DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo užtikrina, kad jūsų privatumas išliks nepažeistas.

Sužinokite, kodėl „ExpressVPN“ puikiai tinka srautui, skaitykite mūsų nuodugni apžvalga.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„Stream MTV Europe“ muzikos apdovanojimai su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Nors ne taip greitai, kaip kai kurie kiti VPN, „CyberGhost“ siūlo patogus greičio ir saugumo derinys. Turėdami didelį JAV serverių pasirinkimą, MTV transliacija yra greita ir lengva.

Iš tikrųjų „CyberGhost“ siūlo daugiau nei 5000 serverių 94 šalyse, įskaitant 1 300 ir daugiau JAV. Jie visi taip pat siūlo neribotą pralaidumą, kad galėtumėte transliuoti Europos muzikos apdovanojimus nepažeisdami savo atlikimo greičio.

Labai lengva naudoti, „CyberGhost“ leidžia jums nuslėpkite savo IP adresą tik vienu paspaudimu todėl jums nereikia išleisti amžių konfigūruojant sąranką.

Kai tik prisiregistruosite, galėsite mėgautis įspūdinga apsauga. „CyberGhost“ funkcijos Griežta 256-AES bitų šifravimo technologija nerašymo politika ir naudingas užmušimo jungiklis. Be to, sustabdomi bet kokie netikėti duomenų pažeidimai Apsauga nuo DNS nuotėkio.

Sužinokite, kodėl „CyberGhost“ yra puiki priemonė pirmą kartą mūsų tinklalapyje esantiems vartotojams išsami apžvalga.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

„Stream MTV Europe“ muzikos apdovanojimai su „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

„Surfshark“

Jei norite apsaugoti visus savo įrenginius vienu metu, „Surfshark“ yra jūsų VPN. Tai leidžia jums sujungti neribotus įrenginius su vienu planu, tai reiškia, kad galite pasiekti geografiškai ribotą turinį iš MTV savo telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje.

Pamatysite įspūdingą greitį naudodami „Surfshark“ neribotas pralaidumas. Be to, jos unikalios „NoBorders“ režimas puikiai tinka atblokuoti turinį net ribojamuose regionuose. Tai taip pat siūlo didelį pasirinkimą serverių su daugiau nei 1 000 saugių variantų 60 ir daugiau šalių.

Už savo pinigus taip pat gausite puikią apsaugą. „Surfshark“ yra vienas iš labiausiai prieinamų VPN rinkoje, tačiau vis dar siūlo 256 bitų AES šifravimas, DNS ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio, užmušimo jungiklis ir griežta be žurnalų politika.

Tinkamas nebrangus VPN „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas žiūrėti EMA. Peržiūrėkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti mūsų svetainėje pilna „Surfshark“ apžvalga.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

„Stream MTV Europe“ muzikos apdovanojimai su „Surfshark“!

 

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Neleisk, kad jo mažas dydis jus apgaudinėtų, „PrivateVPN“ yra įspūdingas atlikėjas. Ji teigia siūlanti ypač greitas serverio ryšys nesvarbu, kur esate pasaulyje. Ir tai aukštos kokybės tinklai be abejo, turite įvykdyti užduotį.

Nors „PrivateVPN“ siūlo palyginti nedaug serverių (150 ir daugiau serverių 60 šalių), vis tiek galite greitai ir lengvai transliuoti „MTV Europe Music Awards“ apdovanojimus neribotas pralaidumas.

Jūs taip pat būsite apsaugoti. Kiekviename „PrivateVPN“ pakete yra 2048 bitų karinio lygio šifravimas. Be to, jums patiks DNS apsauga nuo nutekėjimo, neprisijungimo politika ir jos unikalus „Connection Guard“ užmušimo jungiklis. 

Sužinokite, kodėl vartotojams patinka transliacijos naudojant „PrivateVPN“ mūsų svetainėje nuodugni apžvalga.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

„Stream MTV Europe“ muzikos apdovanojimai kartu su „PrivateVPN“!

Apibendrinant

Jei norite tiesiogiai mėgautis „MTV Europe Music Awards“ drama, jums reikės greitasis VPN tai jūsų nenuvils.

Ir su puikus įrenginių suderinamumas ir a įrodyta geografinio turinio atblokavimo istorija, mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip išlaikyti žiniatinklio veiklą privačią, perskaitykite mūsų vadovą penki populiariausi VPN be žurnalų

Arba norėdami greitai paslėpti savo tapatybę, peržiūrėkite mūsų keturi paprasti būdai nuslėpti savo IP adresą.

 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me