Kaip žiūrėti „MLB World“ seriją iš bet kur – atnaujinta 2020 metams!


Atėjo laikas vėl Pasaulio serija, skirta vainikuoti čempionų titulą. Šių metų „Fall Classic“ dėl beisbolo viršenybės užfiksuoja „Houston Astros“ prieš Vašingtono nacionalinius piliečius. Bet jei esate užsienyje, galite jo praleisti.

Laimei, jūs atvykote į reikiamą vietą. Mano trumpame vadove parodyta, kaip galite žiūrėkite pasaulinį serialą, kur bebūtumėte.

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti „FOX“ pasaulinį serialą

„FOX“ transliuoja pasaulinę seriją JAV. Jei turite JAV televizijos paslaugų teikėją (pvz., „Sling TV“, „Cox“ ar „Dish“), galite transliuoti „World Series“ per FOX. Norėdami žiūrėti „FOX“ pasaulio seriją:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN teikėją ir JAV serverius. aš siūlau „NordVPN“ nes tai yra beisbolo transliacijos viršūnės. Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir tada pasirinkite JAV serverį.
 3. Eikite į www.fox.com ir prisijunkite per savo TV teikėją. *
 4. „Pasaulio serijos“ transliacija!

* Naudokite „Sling TV“, jei neturite JAV televizijos paslaugų teikėjo ar mokėjimo būdo. Įsigykite „Sling TV“ dovanų kortelę „MyGiftCardSUPPLY.com“ ir vykdykite instrukcijas, kad išpirktumėte kortelę ir užsiprenumeruotumėte „Sling TV“..

Žiūrėkite „World Series“ dabar!

Trumpas vadovas - transliuokite pasaulinę seriją per MLB.TV

MLB.TV transliuoja pasaulinį serialą žmonėms už JAV ribų. Jei esate JAV ir norite transliuoti „World Series“ per MLB.TV:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais už JAV ribų. „NordVPN“ yra geriausia srautinio beisbolo transliacijai. Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį už JAV ribų.
 3. Eikite į MLB.TV ir užsiprenumeruokite.
 4. Prisijunkite prie MLB.TV ir transliuokite žaidimus!

Žiūrėkite „World Series“ dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti pasaulinį serialą

Nėra nieko didesnio už Pasaulio seriją beisbolo gerbėjams. Beveik 120 metų tai buvo didžiausias viso beisbolo prizas. Bet galite to praleisti, jei esate ne toje šalyje.

Tai todėl FOX neleidžiama rodyti savo srautų už JAV ribų ir MLB.TV neleidžiama parodyti savo JAV. Jei esate neteisingoje vietoje, jums nepavyks per „Fall Classic“ žaidimą. Čia gali padėti VPT!

Prisijungę prie VPN galite pasirinkti vietą, į kurią eina tinklo srautas. Tokiu būdu srautiniu būdu svetainė ieško jūsų buvimo vietos ir mato tą VPN serverį, o ne jūsų vietinį IP adresą. Tada jis mano, kad esate tinkamoje šalyje, ir atrakina srautą, leidžianti pamatyti pasaulinę seriją.

Interneto laisvė yra jums su VPN. Bet tai dar ne viskas, ką jis gali padaryti. Taip pat apsaugo jus internete.

VPT užkoduoja jūsų tinklo srautą, apsaugoti jus nuo visų, bandančių pavogti jūsų duomenis. Vyriausybės, korporacijos ir įsilaužėliai nori matyti jūsų siunčiamą informaciją internete. VPN užšifruoja šią informaciją, saugodamas jus iš visų, bandančių jus šnipinėti.

Įsitikinkite, kad jums pasirinkti premium VPN. Transliuotojai dažnai gali atpažinti žemos kokybės VPT ir blokuoti juos. Aukštos kokybės VPT efektyviai slepia save nuo apsaugos nuo VPN technologijos, padėdami jums venkite programinės įrangos blokavimo todėl galite žiūrėti visus žaidimus.

VPT suteikia jums geriausius iš abiejų pasaulių: interneto laisvė ir duomenų saugumas. Prisiregistruokite dabar ir pažiūrėkite, ką VPN gali padaryti už jus!

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti pasaulines serijas

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Galingas VPN su lengvai naudojama sąsaja, „NordVPN“ yra mano pagrindinis pasirinkimas „premium“ VPN. Jis siūlo platų serverių sąrašą - iš viso 5500 - visame pasaulyje, suteikiantį daug prisijungimo galimybių.

Didelės spartos tinklas užtikrina, kad galėsite neatsilikti nuo beisbolo transliacijos.

„SmartPlay“ funkcija jums padeda gauti ir palaikyti tvirtus srautinius ryšius. Dvigubas VPN suteikia jums antra šifravimo sluoksnis jūsų duomenims. „CyberSec“ saugo jūsų įrenginį saugus nuo kenkėjiškų programų.

Duomenų apsaugos pramonės lyderė „NordVPN“ saugo jūsų informaciją. Jūs netgi galite prisijungti prie 6 įrenginiai vienu metu. Kai atsijungsite, „NordVPN“ užtikrins jūsų anonimiškumą griežta politika be žurnalų.

Jei norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ ir kodėl tai yra puikus pasirinkimas jums, apsilankykite vartotojų apžvalgos.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„FOX“, „MLB.TV“, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite pasaulinį serialą su „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jums reikia greičio norėdami pamatyti, kas vyksta beisbolo žaidime. Galų gale, HD srautams reikia daug pralaidumo, o jums reikia greito tinklo, kad galėtumėte neatsilikti. „ExpressVPN“ pasiekia tą greitį naudodama kai kuriuos iš greičiausias tinklo greitis VPN rinkoje.

„ExpressVPN“ teikia kietas, 256 bitų šifravimas ir VPN protokolų pasirinkimas. Jei nutrauksite ryšį su internetu, automatinis užmušimo jungiklis sustabdo visą eismą ir neleidžia jūsų duomenims veikti bet kam.

Palaikykite ryšį su vietinėmis svetainėmis, paskirstydami srautą tarp vietinio ryšio ir VPN, ir naudoti 5 prietaisus iškart.

Įrodyta sugebėjimas atblokuoti turinį padeda patekti į norimus srautus. Dėl greito „ExpressVPN“ greičio jis tampa mano geriausias pasirinkimas kankinančioms ir atlikti kitas didelės spartos veiklas.

Norite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“? Pažvelkite į šiuos dalykus klientų atsiliepimai ir pažiūrėk, ką turi pasakyti kiti žmonės.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„FOX“, „MLB.TV“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:
Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite pasaulinį serialą „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ tai daro lengva rasti srautinį ryšį siūlydamas srautiniams serveriams. Pasirinkite vieną iš šių serverių ir gausite stabilų, greitą ryšį, kuris atblokuos jūsų MLB turinį.

Programa padeda apsaugoti savo prietaisą iš skelbimų ir kenksmingo turinio su įmontuotais blokatoriais. Be to, „CyberGhost“ siūlo papildomą saugumą „NoSpy“ serveriai specialiai suprojektuoti ir išdėstyti būti saugiam nuo 14 akių aljanso.

Su didžiulis šalių sąrašas, virš 90 metų, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas bet kam kuriam reikia daug tarptautinių ryšių. Jūs netgi galite naudoti iki 7 įrenginių vienu metu. Be to, jei planuojate jį naudoti kankinimui, jis taip pat siūlo tam sukonfigūruotus serverius.

Sužinokite daugiau apie „CyberGhost“ ir kodėl tai puikus pasirinkimas jums skaitant vartotojų apžvalgos.

Pinigų gražinimo garantija: 14 dienų pagal trumpus planus, 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 1 dienos bandomasis kompiuteris ar mobilusis įrenginys

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „FOX“, „MLB.TV“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:
Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite pasaulinį serialą su „CyberGhost“ dabar!

Pasaulio serijos tvarkaraštis

1 žaidimas: 2019 m. Spalio 22 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Washington Nationals @ Houston Astros“
2 žaidimas: 2019 m. Spalio 23 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Washington Nationals @ Houston Astros“
3 žaidimas: 2019 m. Spalio 25 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Houston Astros“ @ Vašingtono piliečiai
4 žaidimas: 2019 m. Spalio 26 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Houston Astros“ @ Vašingtono piliečiai
5 žaidimas (jei būtina): 2019 m. Spalio 27 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Houston Astros“ @ Vašingtono piliečiai
6 žaidimas (jei būtina): 2019 m. Spalio 29 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Washington Nationals @ Houston Astros“
7 žaidimas (jei būtina): 2019 m. Spalio 30 d. 8:00 val. EDT, 7:00 val. CDT - „Washington Nationals @ Houston Astros“

Santrauka

Po daugiau nei šešis mėnesius beisbolo žaidimo liko tik „Washington Nationals“ ir „Houston Astros“. Septynios rungtynės nulems MLB čempioną. Prisiregistruokite gauti VPN šiandien ir būk pasiruošęs pamatyti pasaulio seriją, nesvarbu, kur esate.

Nežinote, kurį VPN pasirinkti? Rekomenduoju „NordVPN“ žiūrėti „World Series“ serverių skaičių, greitį ir saugumą. Prieš įsigydami prenumeratą, pasidomėkite pasiūlymai ir kuponai norėdami pamatyti, kaip galite sutaupyti pinigų.

Papildoma literatūra

Norite sužinoti daugiau apie VPN? Pažvelkite į šiuos puslapius:

 • Greičiausias VPT - tik tas, kuris išlaikė greičio testus
 • Geriausi (išbandyti) VPN be prisijungimo
 • Geriausi „PayPal“ VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me