Kaip žiūrėti kriminalinių minčių finalinį sezoną 2020 m


Ar praleidote savo įprastą šiurkštų žmogžudysčių įvykį ir kas kelias sekundes girdėjote žodį „atsisakyti“? Na, laukimas baigėsi. Čia jau 15-asis ir paskutinis kriminalinių minčių sezonas.

Serijos bus transliuojamos CBS ir srautinio perdavimo paslaugos CBS All Access. Deja, abu yra užblokuotas žiūrovams už JAV ribų. Nepanikuokite !! Galite neatsilikti nuo visų Elgesio analizės skyriaus (BAU) tyrimų iki naudojant VPN iš bet kurios vietos pasiekti CBS visateisę prieigą.

Su VPN - pavyzdžiui, mano mėgstamiausias # „NordVPN“ - virtualią vietą galite pakeisti prisijungę prie JAV serverio. Tada jūs turite JAV IP adresas, kurį reikia atblokuoti CBS kad ir kur būtumėte, ir ženkite į kriminalinių minčių pasaulį.

Noriu kreiptis į VPN paslaugų sąrašą, kurį rekomenduoju transliuoti kriminalinių minčių 15 sezonui? Paspauskite čia.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti kriminalinį protą 15 sezono naudojant „CBS All Access“

 1. Pasirinkite VPN su tinkamu greitųjų serverių JAV tinklu. Mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“ nes lengvai apeina geografiškai ribotą turinį ir siūlo geriausias saugumo funkcijas.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą savo įrenginiuose.
 3. Norėdami prisijungti prie JAV serverio, naudokite savo VPN.
 4. Prisiregistruokite / prisijunkite prie „CBS All Access“ ir pradėkite transliuoti kriminalinių minčių 15 sezoną.

PRO PATARIMASJei laukiate, kol pasirodys visas „Kriminalinio proto“ 15 sezonas, galite nemokamai žiūrėti, prisijungę a nemokamas 7 dienų bandymas su „CBS All Access“.

Pradėkite transliuoti kriminalinių minčių 15-ąjį sezoną dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti kriminalinį protą 15 sezoną

Jūs stebėjote kriminalinį protą nuo 1 sezono, bet dabar, nes esate ne JAV, jums neleidžiama naudotis „CBS All Access“ pamatyti galutinį bėgimą. Kaip nelinksma! Jei svetainėje matote ne JAV IP adresą, jums nesiseka transliuoti 15 sezono.

Štai kodėl jums reikia VPN. Jei nesate už JAV ribų, naudojate VPN, kad ekranas apsaugotų tikrąjį IP adresą ir gautų JAV. VPN užmaskuoja jūsų tikrąją vietą ir klaidina „CBS All Access“ manydamas, kad jūs lankotės svetainėje iš JAV.

Dabar galite transliuoti galutinį kriminalinių minčių sezoną, kad ir kur būtumėte, ir sužinoti, kaip pasibaigia šou po visų šių metų. Tai yra lengva ir saugu ir trunka tik kelias minutes - tada tu esi!

Tačiau jūs turėtumėte tai žinoti ne visi VPT gali įveikti CBS ir kitų srautinių transliacijų paslaugų geoblokus.

Padidinsite patikimo ryšio su „CBS All Access“ ir BAU galimybes, kai pasirinksite VPN su dideliu JAV serverių tinklu. Daugiau serverių suteikia prieigą prie didesnio IP adresų skaičiaus, ir kuo daugiau IP adresų turite pasirinkti, tuo tikresni esate. pasiekti visuotinį geografinio blokavimo turinį. 

Prieš pasirinkdami: ką dar gali padaryti VPT??

Gaunate daugiau už savo pinigus naudodami VPN. Tai leidžia ne tik prieiti prie geografiškai riboto turinio iš bet kurios vietos, bet ir VPN Apsaugokite jus internete naudodamiesi pažangiausiais saugumo protokolais.

Karinio lygio šifravimas sukuria nepralaidžią sieną tarp jūsų tapatybės ir neskelbtinų duomenų bei elektroninių vagysčių ir jūsų interneto paslaugų teikėjo (IPT). Nėra duomenų vagystės ir greičio mažinimo.

Šis patikimas šifravimas neleidžia interneto slapstytis nuo jūsų duomenų perėmimo arba jūsų internetinių pėdsakų stebėjimas. Saugiai transliuokite ir naršykite žinodami, kad niekas nerenka jūsų duomenų arba perduoti trečiosioms šalims, pavyzdžiui, reklamuotojams.

VPT saugo jus, kai ir jūs naudojatės internetu keliaudami. Kadangi didieji teikėjai siūlo programas mobiliesiems, jūsų anonimiškumas ir duomenys yra apsaugoti apsauga nuo IP nuotėkio, kai jūs prisijungti prie nesaugių viešųjų „WiFi“ tinklų.

Pasirinkite VPN, kuris vykdo griežtą neprisijungimo politiką ir jūsų visiška apsauga yra visiška. Nulinio žurnalo politika reiškia, kad jūsų VPN neregistruoja jokios jūsų informacijos savo serveriuose, todėl vyriausybės agentūros neturi nieko, kas galėtų patekti į rankas.

Privalumų sąrašas dar nesibaigia. Jūs taip pat mėgaujatės transliacija be skelbimų - jokių erzinančių ar nesavalaikių iššokančių skelbimų, kai esate kriminalinio proto šokiruojančio tyrimo viduryje.

Aukščiausios kokybės paslaugos taip pat saugokite kenkėjiškas programas, reklamines programas ir sukčiavimo bandymus, apsaugoti savo įrenginius nuo žalingo turinio.

3 geriausi VPT, žiūrintys kriminalinį protą, 15 sezonas

1. „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra neabejotinai mano geriausias pasirinkimas transliuoti kriminalinių minčių 15 sezoną iš bet kurios vietos. Su įspūdingu JAV tinklas, kuriame yra daugiau nei 1600 serverių, galite peržvelgti „CBS All Access“ geografinius blokus ir mėgautis patikimas ryšys transliuojant kriminalinius protus.

Aukščiausios kokybės paslauga atsiduria mano sąrašo viršuje dėka „SmartPlay“ technologija. Naudodami „SmartPlay“ galite saugiai sprogdinti pagal geografinius apribojimus ir „NordVPN“ suteikia jums prieigą prie specializuotų srautinių serverių be rankinės konfigūracijos. Nusipirkti kriminalinius protus dar niekada nebuvo taip lengva.

Norite srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašą HD be užšaldytų taškų ar atsilikimo? Žinoma, jūs darote. „NordVPN“ suteikia jums neribotas pralaidumas ir žaibiškas greitis - greičiausias, kurį išbandžiau iš tikrųjų. Turėdami greitį ir visą reikalingą pralaidumą, nepraleisite nė vieno įmanomo nusikalstamo profiliavimo momento.

Kalbant apie saugumą, „NordVPN“ sunku įveikti. Karinio lygio AES 256 bitų šifravimas pateikia jūsų duomenis ir tapatybę toli gražu ne internetinių klausytojų pasiekiamumui.

Su „NordVPN“ jūsų neskelbtini duomenys dvigubai apsaugomi dviguba VPN funkcija. Jūsų duomenys keliauja du saugūs serveriai tokiam šifravimo lygiui, kurio nesugeba nulaužti net labiausiai patyrę įsilaužėliai.

An automatinis žudymo jungiklis neleidžia jūsų IP adreso matyti neužtikrintame internete, nutraukdami interneto ryšį, jei staiga prarasite ryšį su „NordVPN“, net jei iš karto nesuvokiate, kas nutiko.

Registracija Panamoje reiškia, kad „NordVPN“ toli gražu nekelia rūpesčių dėl duomenų saugojimo įstatymų. Todėl ji gali vykdyti griežtą be žurnalų politiką, kad užtikrinsite, kad ji nerinks jūsų duomenų ir neleis niekam prieiti prie jų.

Jūsų anonimiškumas ir duomenys yra apsaugoti, bet kaip su jūsų prietaisais? Jomis rūpinasi ir „NordVPN“. „CyberSec“ blokuoja kenkėjiškas programas ir neleidžia atsirasti iššokančių skelbimų sugadindami savo žiūrėjimo patirtį.

Reikia šiek tiek pagalbos diegiant arba kyla klausimų dėl funkcijų? Ekspertų tiesioginių pokalbių palaikymas yra prieinamas visą parą.

Norite sužinoti, ar „NordVPN“ gyvena iki galo? Naudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti visas funkcijas nerizikingai ir jų dėka galite pasidalyti su šeima šešios įrenginio jungtys.

Jei jums patinka sklandus transliavimas ir papildomas saugumas, kurį teikia „NordVPN“, peržiūrėkite mūsų puslapį kupono puslapis už didelę jūsų prenumeratos kainą.

Norite sužinoti daugiau apie VPN greitį ir našumą? Patikrinkite mūsų eksperto nuodugni NordVPN apžvalga.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5400+ pasaulinių serverių, turinčių daugiau nei 1 600 JAV
 • „SmartPlay“ technologija geoblokams įveikti
 • Žaibo greičiai ir neribotas pralaidumas
 • Stiprus karinio lygio šifravimas
 • Griežta neprisijungimo politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Šešios įrenginio jungtys vienu metu
 • 24/7 tiesioginių pokalbių klientų palaikymas
 • Veikia su: „CBS All Access“, „Sling TV“, „Hulu“, „Philo“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Disney“+
 • Suderinamas su: „Windows“, „Chrome“, „macOS“, „iOS“, „Firefox“, „Android“, „Linux“, „Android TV“, „Raspberry Pi“, maršrutizatoriais

Žiūrėkite kriminalinių minčių 15-ąjį sezoną naudodamiesi „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Nesibaigiantis įkrovimas ir buferizavimas gali jus tikrai išvesti iš zonos, kai bandote pergudrauti kriminalinius protus. Laimei, „ExpressVPN“ turi svaiginantis greitis ir neribotas pralaidumas taigi buferizavimas, daug laiko reikalaujantis krovimas ir vėlavimas yra seniai pamirštos problemos.

„CBS All Access“ geografiniai blokai neatitinka „ExpressVPN“ JAV serverių tinklas, paplitęs 25 vietose tautoje. Tai suteikia jums daugybę pasirinkimo IP adresų, kad būtų galima panaikinti praeities geografinius apribojimus bet kuriai JAV transliacijos paslaugai, įskaitant „CBS All Access“.

Jei norite atblokuoti turinį iš viso pasaulio, turite daugiau 3000 serverių pasirinkti iš.

Srautas bet kuriame savo įrenginyje ar jie palaiko VPN, ar ne su „MediaStreamer“. Naudodamiesi šia funkcija, jums leidžiama transliuoti mėgstamiausius išmaniuosius televizorius ir žaidimų pultus, kuriuose nėra „ExpressVPN“ programos. Neatsilikite nuo bet kokių savo mėgstamų TV žiūrėjimo įrankių.

Jei esate didelis TV transliacijų gerbėjas, būsite įvertinti padalintas tunelis. Jūs pasirenkate, kurias programas ir paslaugas šifruoti per VPN, o kurias galite naudoti naudodamiesi jūsų vietiniu IP adresu. Tai reiškia, kad galite apsipirkti internetu vietoje ir tuo pačiu metu transliuoti kriminalinius protus ir kitą turinį. Be to, užšifruodami tik dalį srauto, jūsų garinimas gali dar labiau paspartėti!

BAU agentai gali tapti daugybės niekingų nusikaltėlių aukomis, bet jūs to nepadarysite Populiariausios „ExpressVPN“ saugos funkcijos. Kieta karinio lygio šifravimas apsaugo nuo elektroninių vagysčių - ar kas nors kitas - pavogdamas jūsų duomenis ar stebėdamas, ką darote internete.

Naršymo, srautinio perdavimo ir atsisiuntimo veikla skirta tik jūsų „ExpressVPN“, nes ji veikia griežta nulio registravimo politika. Nei viena jūsų veikla internete ar slapta informacija nelieka serveriuose. Kai atsijungsite, jis nebebus.

Prie papildomų pažangių saugos funkcijų priskiriama: automatinis užmušimo jungiklis ir nuotėkio nepraleidžiančios programos, abu jie neleidžia jūsų duomenims ar tapatybei pasirodyti atvirame žiniatinklyje.

Jei vidury nakties transliuojate kriminalinį protą ir prarandate ryšį, nesijaudinkite, palaikymas teikiamas visą parą, naudojant visą parą veikiantį tiesioginį pokalbį.

Pasinaudoti a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti „ExpressVPN“ funkcijas ir našumą su nerizikinga galimybe, leidžiančia grąžinti visą pinigų sumą, neužduodant jokių klausimų. Bandomojo važiavimo metu ir bet kuriuo metu transliuokite iki penki vienu metu veikiantys prietaisai. Leiskite savo namų ūkio nariams pasitraukti į kriminalinio proto tyrimus savo laiku.

Jei nuspręsite tęsti prenumeratą, sutaupykite sau pinigų naudodami puiki nuolaida jūsų „ExpressVPN“ planui.

Norite daugiau informacijos apie „ExpressVPN“ prieš įsipareigodami? Patikrinkite mūsų išsami apžvalga.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • Virš 3000 serverių daugiau nei 90 šalių, įskaitant JAV
 • „MediaStreamer“, skirta naudoti visuose įrenginiuose
 • Neribotas pralaidumas, ypač greitas greitis, nereikia droselio
 • Tvirtas karinio lygio šifravimas
 • Griežta nulinių žurnalų politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Leidžiami penki vienu metu jungiami įrenginiai
 • Ekspertas 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „CBS All Access“, „Hulu“, „Philo“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, HBO, „YouTube“
 • Suderinamas su: maršrutizatoriais, išmaniaisiais televizoriais, „Android“, „iOS“, „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Safari“, „Chrome“, „Firefox“, žaidimų konsolių

„Stream“ kriminalinių minčių sezonas 15 su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ gali būti ne toks greitas kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“, tačiau tai už tai kompensuoja specializuoti srautiniai serveriai sklandžiam kriminalinių minčių žiūrėjimui. Yra specialus CBS srautinio perdavimo profilis, kad būtų galima patikimai prisijungti, o jo greitis vis dar yra pakankamai greitas, kad būtų galima išgyventi seriją po epizodo su jokio buferio.

„CyberGhost“ suteikia daugybę pasirinkimų JAV serverių, daugiau nei 1000. Tai reiškia, kad važiuodami per geografinius blokus, nereikia nerimauti dėl vieno serverio perkrovos. Yra daug, kur apeiti.

Plius, neribotas pralaidumas ir be jokių droselių garantuoja nemokamą kriminalinių minčių ar bet kokio kito pasaulinio turinio transliaciją.

Su „CyberGhost“ esate saugiose rankose. Nesulaužomas AES 256 bitų karinio lygio šifravimas išlaiko internetinę veiklą ir anonimiškumą saugu ir neatsekiama. Srautas ramiai, žinodamas, kad niekas tavęs nežiūri. Tiesiog jūs žiūrite paskutinį kriminalinių minčių sezoną.

Kitos geriausios saugumo funkcijos apima automatinę naikinimo jungiklis, nepralaidžios programos ir griežta nerašymo politika. Naudodamiesi „CyberGhost“, esate visiškai apsaugoti nuo išorinių grėsmių.

Jei dar nesate prisijungę prie VPN, „CyberGhost“ labai lengva naudoti paprastos ir intuityvios programos. Bet jei jums reikia tam tikrų patarimų, tiesioginių pokalbių palaikymas galima kalbėtis su jumis visais klausimais.

Išbandykite puikias „CyberGhost“ transliacijos funkcijas 45 dienos nerizikinga, turėdama dosnią pinigų grąžinimo garantiją. Bendrinkite savo prenumeratą su šeima ir draugais ir išbandykite jos galimybes septyni vienu metu jungiami įrenginiai.

Jei atsiliepimai yra geri, nepamirškite gauti a labai daug jūsų „CyberGhost“ prenumeratos.

Mūsų tinklalapyje yra daug daugiau informacijos, kuri gali padėti priimti sprendimą išsami „CyberGhost“ apžvalga.

Pagrindinės „Cyberghost“ savybės

 • 5800 ir daugiau serverių 90 šalių, daugiau nei 1 000 JAV serverių
 • Serveriai, optimizuoti srautiniam perdavimui
 • Neribotas pralaidumas ir greitas greitis
 • AES 256 bitų šifravimas, užmušimo jungiklis
 • Griežta politika be žurnalų
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • Reaktyvus tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „CBS All Access“, „Sling TV“, „Disney +“, „BBC iPlayer“, „YouTube TV“, „Hulu“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Hotstar“
 • Suderinamas su: „Linux“, „Chrome“, „macOS“, „Android“, „Windows“, „iOS“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“, maršrutizatoriais, žaidimų pultomis

Žiūrėkite „Criminal Minds“ 15 sezoną naudodamiesi „CyberGhost“!

Apibendrinant

Apeiti geografinius CBS visiškos prieigos ir transliuokite „Kriminalinių minčių sezoną 15“ iš bet kurios vietos, naudodami aukščiausio lygio VPT.

Mano Pirmasis pasirinkimas transliuoti kriminalinius protus yra „NordVPN“. Jis turi platų JAV serverių tinklą, siūlantį didžiulį greitį, patikimą saugumą ir nepriekaištingą našumą. Ir tai yra viena iš geriausių paslaugų pralaužti geoblokus.

Kiekvieną kartą prisijungdami prie interneto naudokite VPN, nes geriausios saugos funkcijos, tokios kaip karinio lygio šifravimas, suteikia jums apsaugą, kurios jums reikia norint apsaugoti savo privatumą.

Reikia atblokuoti daugiau JAV turinio, perskaitykite mūsų vadovas, kaip lengvai gauti JAV IP adresą.

Ar norite gauti išsamų supratimą apie žudymo jungiklius? Jokiu problemu. Labai išsamiai tai paaiškiname paštu apie nužudymo jungiklius.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me