Kaip žiūrėti, kad Filadelfijoje „Netflix“ visada yra saulėta | 2020 metai


Filadelfijoje visada saulėta, veikia „Netflix“! Deja, „Netflix“ blokuoja savo turinį neleisti tam tikrose šalyse esantiems vartotojams prieiti prie jo.

Kiekvienoje šalyje yra skirtingos „Netflix“ bibliotekos, todėl jos yra matomos turinys skiriasi priklausomai nuo to, kur esate.

Filadelfijoje, skirtingai nuo „It’s Always Sunny“ įgulos, jums nereikės sukčiauti ar nusivilkti sukčiai, kad galėtumėte ją žiūrėti - galite tiesiog naudokite VPN, kad „Netflix“ patikėtų, jog esate JK!

Naudojant VPN reiškia, kad galite pasiekti turinį, kuriam ribotas geografinis turinys, kad galėtumėte Filadelfijoje žiūrėti „Visada saulėtą“ ar kitas geografiškai užblokuotas laidas iš bet kurios vietos.

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti, kaip Filadelfijoje „Netflix“ visada saulėta

 1. Pasirinkite sau tinkamiausią VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“ dėl jo patikimumo ir puikios transliacijos greičio.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN programinę įrangą ar programą.
 3. Prisijunkite prie serverio tikslinėje šalyje (pasirinkite JK, kad galėtumėte žiūrėti, kad Filadelfijoje yra „Visada saulėta“)
 4. Eikite į „Netflix“, prisijunkite / prisiregistruokite ir mėgaukitės Filadelfijoje žiūrėdami, kad visada yra saulėta!

Pradėkite transliaciją Filadelfijoje visada saulėta!

Kodėl jums reikia VPT, kad Filadelfijoje būtų galima žiūrėti, kad visada saulėta

Filadelfijoje „It’s Always Sunny“ galima rasti „Netflix“, bet tik JK. Taip yra dėl daugelio veiksnių, tokių kaip licencijavimo įstatymai.

Kiekviena „Netflix“ šalis turi savo atskirą pavadinimų biblioteką pasiekiami, o filmai ir laidos, kurių nėra jūsų šalyje, nebus matomi jūsų turimame turinyje. Tai vadinama geobloku arba geografiniu apribojimu.

Filadelfijoje galite žiūrėti tokias laidas kaip „Visada saulėta“, jei esate, pavyzdžiui, JK, bet ne, jei esate JAV. Nepanikuokite - vis tiek galite žiūrėkite tai naudodamiesi savo turima „Netflix“ sąskaita kartu su VPN.

VPN padeda jums išvengti bet kokių geografinių blokavimų apgaudinėdamas „Netflix“ tikėti, kad įsikūri šalyje rodomi norimi filmai ir programos.

Tai daro jis užmaskuoti jūsų IP adresą ir nukreipti ryšį per jūsų pasirinktos šalies serverį (pvz., JK), kad atrodytų, kad esi ten.

Atsargiai: „Netflix“ bando neleisti žmonėms naudotis VPN naudojantis savo paslauga, naudodamas anti-VPN programinę įrangą..

Tai yra svarbu įsitikinti, kad naudojate VPN, kuris visada gali atblokuoti „Netflix“. Laimei, mes reguliariai tikriname visus čia išvardytus VPN, kad įsitikintume, kad jie vis dar gali pasiekti „Netflix“.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Aukštos kokybės VPT suteikia jums saugumą, privatumą ir ramybę, kai esate prisijungę.

A VPN ne tik slepia jūsų IP adresą, bet ir užšifruoja visus duomenis, siunčiamus tarp jūsų įrenginio ir serverio, vadinasi, niekas negalės pamatyti to, ką darai.

Geriausi VPT pateiks karinio lygio saugumas kaip 256 bitų šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis (kuris iš karto sustabdo duomenų perdavimą į ir iš jūsų tinklo, jei nepavyksta prisijungti), ir a griežta politika be žurnalų. 

3 geriausi VPN, žiūrintys, kad Filadelfijoje visada būtų saulėta

Mes išvardyti žemiau trys geriausi VPN, skirti Filadelfijoje žiūrėti „Visada saulėtą“ „Netflix“.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Išbandę šimtus VPN, nustatėme, kad Geriausias „VPN“, skirtas „Netflix“ transliacijai ir geografinių apribojimų sumušimui, yra „NordVPN“.

„NordVPN“ turi sumanią funkciją, vadinamą „SmartPlay“, kuri jungia tave geriausias serveris pagal jūsų specifinius poreikius tuo metu. Tai reiškia, kad bandant prisijungti prie „Netflix“, srautas bus toks automatiškai siunčiamas per serverį, kuris jį atblokuos.

Giriasi 5400+ serverių visame pasaulyje, „NordVPN“ siūlo jums a patikimas ir žaibiškas ryšys visą laiką. Puikūs „NordVPN“ atsiliepimai nėra veltui!

„NordVPN“ pasiūlymai karinio lygio saugumas, dvigubas šifravimas, „CyberSec“ funkcija (kenkėjiška programinė įranga ir skelbimų blokavimo priemonė), automatinis užmušimo jungiklis ir griežta neprisijungimo politika, padedanti visada būti saugiems internete.

„NordVPN“ neturi greičio ar pralaidumo apribojimų ir galite prisijungti prie šeši prietaisai vienu metu. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis sklandžiu, greitu ir patikimu ryšiu, kad galėtumėte žiūrėti „Visada saulėtą“ Filadelfijoje „Netflix“ iš bet kurio įrenginio ar kambario namuose.

„NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimas garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Srautas Filadelfijoje su „NordVPN“ yra visada saulėtas!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ laimi greičio testą su kai kuriais iš geriausi žinomi ryšio greičiai į VPN!

Gali pasigirti daugiau nei 3000 greitųjų serverių 190 ir daugiau vietų, jūs patirsite patikimos jungtys ir puikus greitis naudojant „ExpressVPN“, net jei tai kainuoja šiek tiek daugiau nei kiti panašūs teikėjai.

„ExpressVPN“ turi 256 bitų AES šifravimas, DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis užmušimo jungiklis, užtikrinant, kad esate kuo labiau apsaugoti internete.

Ji taip pat teikia klientų aptarnavimą žvaigždutėmis ir yra pelniusi puikius vartotojų atsiliepimus.

„ExpressVPN“ suteikia jums penki prietaiso jungtys vienu metu, tai reiškia, kad galite mėgautis žiūrėdami naujausius „It’s Always Sunny“ Filadelfijoje epizodus iš bet kurio prietaiso ir bet kur.

„ExpressVPN“ taip pat teikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir a 7 dienų nemokamas bandymas „iOS“ ir „Android“ programoms.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Srautas Filadelfijoje visada yra saulėtas su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ sulaukė teigiamų atsiliepimų, nes pasiūlė stabilią, greitą ir intuityvią VPN paslaugą.

Jos 3500 greitų ir patikimų serverių visame pasaulyje, kartu su savo srautiniu skirtuku su skirti „Netflix“ serveriai, reiškia, kad Filadelfijoje galite mėgautis „Sunny“ visada saulėta be erzinančio atsilikimo ar buferio.

Su karinio lygio šifravimas, kenkėjiška programa ir skelbimų blokavimo funkcijos, ir griežtas ne žurnalų politika, galite atsipalaiduoti ir žinoti, kad esate saugūs prisijungę arba transliuodami.

„CyberGhost“ taip pat siūlo jums 7 vienu metu jungiami įrenginiai, kuri yra dosnesnė nei dauguma VPN teikėjų.

„CyberGhost“ yra su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija dėl trumpų planų ir a 45 dienų garantija pagal šešių mėnesių ar ilgesnius planus.

Tu taip pat gali išbandykite „CyberGhost“ 24 valandas nemokamai todėl galite nuspręsti, ar tai jums skirtas VPT.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Srautas Filadelfijoje visada yra saulėtas su „CyberGhost“!

Santrauka

Jei norite žiūrėti Filadelfijoje, „Netflix“, visada yra saulėta, tačiau to dar nėra jūsų vietoje, nesijaudink. Jūs galite tiesiog naudokite VPN, norėdami prieiti prie jo iš bet kurios pasaulio vietos - nereikia jokių sukčiavimų!

Pasirinkę a patikimas VPN kad reguliariai atnaujina savo programinę įrangą, esant dideliam greičiui ir stipriam saugumui, galėsite lengvai transliuoti.

Mes rekomenduojame išbandyti „NordVPN for Netflix“, nes tai yra puikus pasirinkimas norint transliuoti „Netflix“.

Papildoma literatūra.

Pasiruošę išbandyti „NordVPN“? Peržiūrėkite mūsų „NordVPN“ kupono puslapis norėdami sutaupyti pinigų iš savo prenumeratos.

Ar patyrėte „Netflix Proxy“ klaidą? Sužinokite, kaip tai ištaisyti, skaitydami „Netflix“ tarpinio serverio klaida - kaip ją ištaisyti naudojant VPN (labai lengvas nulaužimas).

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me