Kaip žiūrėti juodąjį sąrašą, 7 sezonas nemokamai internete!


Intriga tęsiasi, kai „Blacklist“ grįžta į 7 sezoną. Taigi patraukite savo „Fedora“ ir prisijunkite prie Džeimso Spaderio viename geriausių nusikaltimų trilerių televizijoje..

Kiekvieną epizodą galite transliuoti per NBC.com. Tačiau priklausomai nuo to, kur žiūrite, galite susidurti su erzinančiais žodžiais „Deja, šis vaizdo įrašas negalimas iš jūsų vietos.'

NBC riboja turinį iš užsienio, kurį gali pasiekti žiūrovai. Šis procesas, vadinamas geoblokavimas, gali sustabdyti jūsų dėmesį nuo naujausios „Juodojo sąrašo“ dramos.

Tu gali šalin NBC geoblokus naudodamiesi priemoka, pasiekite šimtus geografiškai ribotų pavadinimų VPT.

Šiame vadove mes jums parodysime kaip žiūrėti „The Blacklist“ 7 sezoną naudojant VPN. Be to, mes jums pateiksime savo populiariausios laidos transliacijos rekomendacijos.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti „Juodojo sąrašo“ 7 sezoną NBC

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais JAV. „ExpressVPN“ žaibiškai greitai!
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programinę įrangą.
 3. Atidarykite programą ir prisijunkite prie nuotolinio serverio JAV.
 4. Eikite į NBC.com ir pradėkite transliuoti „juodąjį sąrašą“ jau šiandien!

Žiūrėkite „Juodąjį sąrašą“ 7 sezonas dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti juodąjį sąrašą, 7 sezonas

Dėl autorių teisių ir licencijavimo apribojimų tokie tinklai kaip NBC stebėkite, kas stebi jų turinį, ir iš kur.

Jie tai daro atsekti jūsų IP adresą. Naudodamas sudėtingas geografinės vietos nustatymo priemones, NBC gali tiksliai nustatykite savo geografinę vietą ir neleiskite jums prieiti į geografiškai apribotas laidas, pvz., „Juodąjį sąrašą“.

A VPT darbai prijungti įrenginį prie vieno iš tūkstančių nuotolinių serverių visame pasaulyje. Tokiu būdu jūs galite užmaskuokite savo IP adresą ir nuslėpti savo fizinę vietą.

Tiesą sakant, VPN gali padės žiūrėti geografiškai ribotą turinį iš bet kurios vietos prisijungdami prie nuotolinio serverio JAV. Taigi kitą kartą eisite į „Juodąjį sąrašą“, NBC manys, kad žiūrite iš įrenginio, esančio JAV ir suteiks jums prieigą.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN yra puikiai tinka pasiekti filmus su geografine apimtimi ir TV laidas, bet tai gali padaryti daug daugiau. Tai puikus būdas saugokite savo internetinę veiklą.

Prijungdami įrenginį prie nuotolinio serverio per VPN, sukuriate saugus tunelis, kuris užkoduoja jūsų duomenis.

Apvyniodami savo asmeninius duomenis nepermatomo kodo sluoksniais, a VPT saugo slaptą informaciją, pvz., Slaptažodžius ir kredito kortelės informaciją nuo smalsių akių.

VPN yra suderinamas daugelyje įrenginių. Taigi, galite transliuoti tiesiogiai iš savo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar „Smart TV“ apsisaugokite nuo įsilaužėlių, sukčių ir net vyriausybės priežiūros.

Autorius nuslėpti savo IP adresą, VPN leidžia tyrinėti internetą nesukeliant pavojaus savo tapatybei. Taigi, jei norite mėgautis nevaržomas internetas saugiai ir anonimiškai, VPN puikiai tinka.

Dabar jūs žinote, ką gali naudoti VPN, pažvelkime į tris mėgstamiausius.

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti juodąjį sąrašą, 7 sezonas

1. „ExpressVPN“

Kaip žiūrėti juodąjį sąrašą, 7 sezonas nemokamai internete!

Srauto srautui į juodąjį sąrašą svarbiausia yra greitis. Su žaibo greičiu ir neribotas pralaidumas, tai nenuostabu „ExpressVPN“ yra vienas iš greičiausiai įvertintų VPN.

Be to, su neribotas serverio perjungimas, „ExpressVPN“ užtikrina, kad gausite visas dramas, nenaudodami jokio buferio. Yra daugybė serverių, iš kurių galite rinktis 3000 saugių serverių 94 šalyse, įskaitant JAV.

Tačiau „ExpressVPN“ yra ne tik puikus atblokuoti JAV televiziją. Tai taip pat siūlo puikias apsaugos funkcijas. Su 256 bitų AES šifravimas, a nėra rąstų politika, an automatinis užmušimo jungiklis, ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, jūsų veikla yra privati ​​ir saugi.

Peržiūrėkite mūsų pilna „ExpressVPN“ apžvalga arba išbandyk tai šiandien su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija be klausimų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „Blacklist“ 7 sezoną naudodami „ExpressVPN“!

2. „NordVPN“

nordvpn

Savo kukli kaina, „NordVPN“ siūlo platų funkcijų spektrą. Kaip ir nuosekliai apeinant geoblokus, tai vartotojams suteikia optimizuotas transliacijos našumas dėka savo unikalaus „SmartPlay“ DNS technologija.

Tai taip pat siūlo vieną didžiausių JAV serverių asortimentą. „NordVPN“ gali pasigirti 5500 ir daugiau serverių visame pasaulyje, o daugiau nei 1800 - JAV. Ir su apdovanojimus laimėjęs klientų palaikymas, galite gauti pagalbą visą parą.

Nepaisant to, kad „NordVPN“ yra vienas iš pigesnių variantų, jame yra pramonėje populiariausių saugumo protokolų. Jos dvigubas VPN funkcija suteikia antrasis šifravimo sluoksnis o jos „CyberSec“ programa panaikina skelbimus ir kenkėjiškas programas.

Perskaitykite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti su mumis visa „NordVPN“ apžvalga arba pradėkite transliaciją dabar naudodami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „Juodojo sąrašo“ 7 sezoną kartu su „NordVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Vienas didžiausių „CyberGhost“ pranašumų yra jo optimizuoti srautiniai serveriai. Turėdami skirtus serverius JAV televizijos kanalams, tokiems kaip NBC, žiūrėkite „juodąjį sąrašą“ greitas, lengvas ir efektyvus.

Nors jis nėra toks greitas kaip kai kurie kiti VPN, jis vis tiek siūlo neribotas pralaidumas daugiau nei 1000 JAV serverių srautui be buferio.

Jūsų naršymo veikla bus saugi dėka 256-AES bitų šifravimas technologija ir griežta nėra rąstų politika. „CyberGhost“ taip pat teikia skirta programinė įranga, kad skelbimai ir kenksmingas turinys išliktų nuošalyje.

Peržiūrėkite mūsų pilna „CyberGhost“ apžvalga arba pradėkite transliuoti „The Blacklist“ dabar su įspūdingu 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite „Juodąjį sąrašą“ 7 sezonas su „CyberGhost“!

Santrauka

Norėdami apeiti NBC geografinius apribojimus, neprivalote būti šnipas. Atsisiųskite vieną iš mūsų rekomenduojamų VPN stebėti Raudonąją ir bendrą veiklą šiandien.

Jei norite džiaugtis ypač greitas srautas, neribotas pralaidumas ir ekspertų saugumas, „ExpressVPN“ yra mūsų geriausias pasirinkimas.

Papildoma literatūra

Norite sužinoti apie geoblokus ir kaip VPN juos apeina? Štai viskas, ką reikia žinoti apie geoblokavimą.

Norite sužinoti daugiau apie VPN naudodami nemokamus bandymus? Perskaitykite mūsų patogus vadovas.

Jei esate blogos nuotaikos nuotaika, peržiūrėkite mūsų 6 geriausi VPN srautiniams filmams.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me