Kaip žiūrėti iš proto apie jus bet kur nemokamai, 2020 m


Dešimtojo dešimtmečio hitas „sitcom“ vėl grįžo. Nesvarbu, ar jūs tik pirmą kartą prisiregistruojate, ar esate tvirtas gerbėjas, atsiremiantis į savo praeitį, „Mad About You“ grįžo į ekranus dar kartą.

Vis dėlto yra šiek tiek kliūčių. „Mad About You“ eteryje eina spektras, kuris yra išskirtinis JAV. Jei bandote srautą iš bet kurios kitos pasaulio vietos, susidursite su geoblokais.

Aš turiu sprendimą. Įdiegę VPN savo įrenginyje, galite žiūrėti „Mad About You“ iš bet kur paliekant jūsų vietą nematomą, ir aš jums parodysiu.

Skaitykite toliau pažiūrėkite, kuriuos tris VPN rekomenduoju transliuoti „Mad About You“ bet kurioje pasaulio vietoje.

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti iš proto apie tave spektre

 1. Pasirinkite VPN. Rekomenduoju „NordVPN“ dėl JAV serverio aprėpties, žaibiško greičio ir įspūdingų atblokavimo galimybių.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programinę įrangą.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV.
 4. Eikite į „Spectrum TV“ ir užsiregistruokite. Atminkite, kad jums reikės JAV pašto kodo.
 5. Raskite „Mad About You“ ir paspauskite žaisti!

Pradėkite „Apie jus“ transliacija dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti iš proto apie jus

Spektre naudojama geografinės padėties nustatymo technologija išlaikyti jo turinį išskirtinai JAV. Tai daro jis jūsų buvimo vietos stebėjimas, kuri yra vieša ir prieinama per jūsų įrenginio IP adresą.

Jei esate ne JAV, „Spectrum“ blokuoja visą turinį ir negalėsite žiūrėti „Mad About You“.

Sprendimas? VPN.

Įdiegę VPN savo įrenginyje, galite prisijungti prie serverio JAV. Tai sukuria saugų ryšį ir perduoda visą jūsų srautą per užšifruotą tunelį, kuris padaro jį nematomu pašaliniams žmonėms. Tai visiškai atskirtas nuo įprastų internetinių srautų.

Kaip jūs esate paslėptas, tai taip pat reiškia niekas negali sekti jūsų IP adresas. Taigi, „Spectrum“ nežino, iš kur žiūrite.

Apgaulę savo buvimo vietą, jūs turite prieigą prie kiekvieno „Mad About You“ epizodo, kad galėtumėte transliuoti iš bet kur..

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Žinoma, VPT padeda jums surasti geoblokus lengvai transliuojamas „Mad About You“, bet taip pat apsaugo jus nuo srauto. Tai taip pat siūlo daugybę kitų privalumų.

Jūsų duomenys eina per užšifruotą tunelį, kuris jūsų nematys. Tai reiškia jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) negali matyti, prie kurių svetainių prisijungiate, bet tai taip pat reiškia, kad jokių įsilaužėlių, vagysčių iš privačių asmenų ir kitų trečiųjų šalių nemato.

Visi jūsų duomenys ir internetinė veikla yra visiškai saugūs ir anonimiški, net viešajame „Wi-Fi“ tinkle, kur rizikuojate, kad žmonės snigs.

VPN taip pat gali jums padėti apeikite griežtą skaitmeninę cenzūrą. 

Daugelis šalių, pvz., „Google“, „YouTube“ ir socialinė žiniasklaida, riboja svetaines, kuriose gali lankytis jų gyventojai. Turėdamas galingą šifravimą, VPN leidžia saugiai atrakinti šias svetaines, jus paslėptus ir saugius naršydami ar transliuodami.

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti iš proto apie tave

1. „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas transliacijai „Mad About You“.

Tai turi daugiau nei 5000 serverių 55 ir daugiau šalių, įskaitant JAV, su geriausiais JAV vaizdais, kuriuos aš kada nors mačiau VPT.

Yra daugiau nei 1500 serverių vien JAV, o tai reiškia, kad galima pasirinkti daug IP adresų, ir nereikia jaudintis dėl labai perkrautų serverių.

Tai gali lengvai atblokuokite spektrą, taip pat kitas populiarias transliacijos svetaines, tokias kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“.

„NordVPN“ turi neribotas pralaidumas, taigi turite žaibiškus ryšius per bet kurį JAV serverį. Tai reiškia nulinis atsilikimas ar buferis, tiesiog aukštos kokybės, HD transliacija.

Yra nėra duomenų dangtelių arba, taigi, galite žiūrėti visą sezoną nuo pradžios iki pabaigos, nevalgydami, į ribotą duomenų išmoką.

Jo aukštas greitis sujungs jus bet kur. Faktiškai, prisijungimas prie „NordVPN“ serverio dažnai padidina greitį, nes iš jūsų IPT nėra jokio droselio. Perskaitykite greičio testų rezultatus ir sužinokite daugiau apie šią paslaugą mūsų tinklalapyje išsami „NordVPN“ apžvalga.

Su „NordVPN“ esate nepaprastai saugus karinio lygio šifravimas, griežta nerašymo politika ir automatinis žudymo jungiklis. Kiekviena iš šių savybių užtikrina jūsų anonimiškumą internete.

Tai taip pat turi įmontuotas skelbimų blokatorius, kuris apsaugo jus nuo erzinančių ar rizikingų skelbimų tai gali pakenkti jūsų privatumui ar užkrėsti jūsų įrenginį.

Tu turi šešios vienalaikės jungtys, taigi ne tik galite žiūrėti „Mad About You“ namuose ar keliaudami, bet taip pat galite apsaugoti kiekvieną savo namų ūkio prietaisą.

Reikia palaikymo? Išbandykite tiesioginį „NordVPN“ pokalbį–Pasiekiama visą parą.

Galite išbandyti nerizikingai naudodami „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ir prieš registruodamiesi, naudokitės mūsų išskirtinė nuolaida norėdami sutaupyti pinigų prenumeratai.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5000 ir daugiau serverių daugiau nei 55 šalyse
 • Žaibiškas greitis
 • Neribotas pralaidumas ir duomenų perdavimas
 • AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis
 • Griežta politika be žurnalų
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „Spectrum“, „Netflix“, „Disney +“, „Amazon Prime Video“, ESPN, CBS, BBC iPlayer
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „macOS“, „iOS“, „Linux“, „Apple TV“, kai kuriais maršrutizatoriais

„Stream Mad About You“ su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ pasaulinė aprėptis yra įspūdinga 3000 ir daugiau serverių daugiau nei 90 vietų, įskaitant JAV.

Tai gali gauti praeityje beveik bet kurio geobloko. Tu turi neribota prieiga prie „Spectrum“ žiūrėti „Mad About You“ visur, kur esate, su nėra pralaidumo ar duomenų viršutinės ribos.

Jos greitis yra neįtikėtinai greitas. Tiesą sakant, taip greitai net negalite suvokti, kad esate prisijungę prie VPN, todėl galite srautas ultra HD, be buferio.

Jis turi lengvai naudojama jūsų prietaiso programa, su paprasta sąsaja, jungiančia jus vienu mygtuko paspaudimu.

„ExpressVPN“ saugo jus anonimiškai ir saugiai AES 256 bitų šifravimas, keli saugumo protokolai ir automatinis užmušimo jungiklis. Jei norite sužinoti daugiau apie aukščiausią „ExpressVPN“ saugumą, peržiūrėkite mūsų išsami apžvalga.

Jūs gaunate DNS ir IP apsauga nuo nuotėkio, kuri apsaugo jus nuo nutekėjimų kurie gali atskleisti jūsų buvimo vietą ar veiklą internete.

Jos nulio registravimo politika užtikrina, kad liksite privatūs–Niekas jūsų duomenų nelieka serveryje.

Jei norite transliuoti „Mad About You“, bet tuo pačiu metu naudoti ir kitas programas, pasinaudokite „ExpressVPN“ galimybėmis padalijimo tuneliu funkcija. Tai užkoduoja dalį jūsų srauto kad galėtumėte žiūrėti „Spectrum TV“, IP adresą nematant, bet taip pat naršykite naudodami vietinį IP adresą.

Galite prisijungti prie „ExpressVPN“ įjungę penki jūsų įrenginiai vienu metu. Ir jei jums reikia palaikymo, yra 24/7 tiesioginis pokalbis.

Išbandykite save be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Prisimink naudok mūsų kuponą norėdami sutaupyti pinigų prenumeratai.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių daugiau nei 90 šalių
 • Nepriekaištingas greitis HD kokybės srautiniam perdavimui
 • Karinio lygio šifravimas, automatinis žudymo jungiklis
 • Padalijimo tuneliu funkcija
 • Nulio registravimo politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „Spectrum“, „Amazon Prime Video“, „ITV Hub“, „Netflix“, „Sky Go“, „Hulu“, „HBO GO“
 • Suderinamas su: „iOS“, „macOS“, „Android“, „Windows“, „Linux“, „Smart TV“, maršrutizatoriais

„Stream“ apie tave su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ pasauliniu mastu aprėpia „ daugiau nei 5700 serverių 90 šalių. JAV yra daugybė serverių, kuriuos galite prisijungti prie „Mad About You“.

Tai gali lengvai pasiekia „Spectrum“ ir yra optimizavęs srautinių platformų serverius. Jie suteikia dar geresnį greitį ir žiūrėjimo kokybę.

Tu turi ypač greitas HD kokybės srautas, ir tai „adblocker“ sustabdo erzinančius iššokančius langus nuo to, kad netrukdote žiūrėti televizorių.

Yra neribotas pralaidumas ir duomenys Norėdami pradėti tikrai nevaržomą transliaciją, pradėkite.

Jos programą lengva naršyti ir nustatykite - atlikdami tik kelis paprastus veiksmus. Idealu, jei esate VPN naujokas.

„CyberGhost“ esate saugūs AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir griežta be žurnalų politika. Turėdami šias saugos funkcijas jūsų gale, Niekas, o ne trečiosios šalys ar įsilaužėliai, gali pasiekti jūsų duomenis arba pamatyti, ką naudojate internete.

Tai leidžia iki septyni vienalaikiai ryšiai, kad galėtumėte pabaigti tą „Mad About You“ epizodą, kad ir kur būtumėte.

Jei turite klausimų ar jums reikia palaikymo, yra tiesioginių pokalbių.

Gauk greitą, saugų srautinį transliavimą nerizikuodamas naudodamasis „CyberGhost“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Žinoma, mes turime išskirtinė nuolaida taigi galite sumažinti savo prenumeratos kainą.

Jei norite daugiau sužinoti apie „CyberGhost“ funkcijas prieš prisiregistruodami, perskaitykite mūsų išsami apžvalga.

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • Daugiau nei 5700 serverių visame pasaulyje
 • Neribotas pralaidumas ir duomenys
 • Pažangus saugumo ir karinio lygio šifravimas
 • Neregistravimo politika
 • 1 dienos nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • Galimas tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „Spectrum“, „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Showtime“, „Crackle“, ESPN, MTV
 • Suderinamas su: „Windows“, „macOS“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android“, „Linux“, „Apple TV“

Sklaidykite apie jus su „CyberGhost“!

Apibendrinant

Spektras skirtas tik JAV, todėl norint praeiti geografinius apribojimus ir atrakinti „Mad About You“ epizodus už JAV sienų, reikia VPN.

VPN jungia jūsų įrenginį su saugiu serveriu JAV. Jis naudoja galingą šifravimą, kad paslėptų jūsų IP adresą, kad galėtumėte žiūrėti „Mad About You“ bet kurioje pasaulio vietoje.

Mano rekomendacija Nr. 1 yra „NordVPN“. Gana sunku įveikti jo greitį, saugumą ir JAV serverių aprėptį.

Nesate įsitikinę, kad VPN gali padidinti jūsų greitį? Pažvelkite į rezultatus mūsų testai su penkiais greičiausiais VPN- galite būti nustebinti.

Jei norite žiūrėti daugiau JAV televizijų, perskaitykite mūsų apžvalgą geriausi VPN, skirti atblokuoti „Hulu“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me