Kaip žiūrėti geras merginas internete iš bet kur NEMOKAMAI


Jei stebėjote dramatiškus ir juokingus „NBC“ gerų merginų posūkius, tikriausiai jaučiatės susijaudinęs dėl naujojo sezono. Ar už nusikalstamą veiką reikia mokėti, ar merginos bus sugautos už nusikalstamą veiklą?

Sužinokite naudodamiesi mūsų lengvu vadovu stebi „Good Girls“ iš bet kurio pasaulio krašto.

Geros žinios laidos gerbėjams yra tai, kad „Good Girls“ gali būti transliuojamos tiesiogiai NBC svetainėje. Bloga žinia yra ta, kad ši transliacijos paslauga prieinama tik žiūrintiesiems, esantiems JAV. Kiekvienas tai stebės ne iš JAV, tai suras „NBC“ blokuoja jų turinį.

Laimei, jūsų „Good Girls“ pataisymas gali būti greitas ir paprastas naudojant gerą VPN.

Kaip žiūrėti: Trumpas vadovas

  1. Pasirinkite tokį VPN optimizuotas greitam srautui su serveriais, esančiais JAV. „CyberGhost“yra puikus pasirinkimas.
  2. Pasirinkti JAV esantis serveris.
  3. Eikite į NBC svetainę.
  4. Pasirinkite epizodą ir pasiruoškite dramai!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti į geras merginas

Jei gyvenate ne JAV arba keliaujate dėl darbo ar atostogų, negalėsite naudotis NBC transliacijos paslauga. Taip yra todėl, kad NBC naudoja geografinės padėties nustatymo programinę įrangą blokuoti ne JAV žiūrovus.

Geras VPN padės jums tai išvengti maskuoti savo IP adresą ir sujungs jus su NBC svetaine per JAV serverį.

Tai verčia svetainę galvoti apie tai, ką žiūrite iš JAV.

Geriausi VPN taip pat yra saugūs apsaugoti savo eismą nuo sekimo ir įsilaužimo.

Norėdami transliuoti geras merginas iš JAV, turėsite pasirinkti tinkamą VPN pagal savo poreikius. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti tą, kuris yra optimizuotas transliacijai, su serverių, esančių JAV, puikus greitis ir geras saugumas.

Geriausi gerų merginų stebėjimo VPN

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ yra vienas iš geriausių transliacijos VPN, siūlantis skirtas transliacijos profilis. Tai daro ypač lengva naudoti kadangi šie nustatymai yra sukonfigūruoti iš anksto - viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti profilį ir mėgautis savo laida.

„CyberGhost“, turinti 6 000 ir daugiau nei 90-yje šalių esančių serverių, teikia daugybę vietų JAV greitas NBC srautas.

Dėl populiariausių „CyberGhost“ saugos funkcijų jis tampa populiarus. Integruotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius ir karinės klasės AES-256 bitų šifravimas visos jos garantuoja saugų ir nepertraukiamą žiūrėjimą.

„CyberGhost“ VPN

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Jei norite naudoti vieną saugiausių transliuojamų VPN aplink, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. A dvigubas VPN du kartus užšifruoja duomenis naudodamas 256 bitų šifravimą, DNS apsauga nuo nutekėjimo, an automatinis užmušimo jungiklis, ir a griežta neprisijungimo politika.

„NordVPN“ taip pat puikiai tinka aplenkiant geoblokus. „SmartPlay“ technologija automatiškai sujungia jus su geriausiu srautiniam serveriui, todėl „NordVPN“ yra vienas iš lengviausių VPN, kurį galima naudoti mėgstamų laidų žiūrėjimui..

Didelės spartos transliacija taip pat lengva naudojant „NordVPN“ 5300 ir daugiau pasaulinių serverių. Išbandykite tai naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija arba perskaitykite daugiau puikių vartotojo nuomonių čia.

„NordVPN“

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei norite neprilygstamo greičio, „ExpressVPN“ 3000 ir daugiau serverių užtikrins 160 vietų 90-yje šalių žaibiškas srautas.

DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, a neprisijungimo politika, ir AES 256-CBC šifravimas visi „ExpressVPN“ yra labai saugūs. Paslauga suderinama su beveik visais prietaisais ir platformomis, ir jūs galite prijunkite 3 įrenginius vienu metu.

„ExpressVPN“ gali būti brangesnis nei kiti variantai, tačiau mes manome, kad jis yra vertas visų rūšių patogumo ir aukščiausios klasės paslaugų. Galų gale todėl mūsų skaitytojai rekomenduoja. Pažiūrėkite patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“

4. „Surfshark“

Kaip žiūrėti geras merginas internete iš bet kur NEMOKAMAI

„Surfshark“ yra vienas iš naujausių VPN rinkoje nuoseklios atblokavimo galimybės kai reikia transliuoti geografiškai ribotas laidas - ypač JAV.

500 ir daugiau serverių 50 ir daugiau šalių suteikia jums greitą srautinį srautą ir „Surfshark“ šiuo metu leidžia neribotas įrenginio ryšys po vienu profiliu.

„Surfshark“ taip pat gauna žvalių atsiliepimų dėl saugumo. Karinio laipsnio šifravimas, DNS apsauga nuo nutekėjimo, automatinis nužudyti jungiklį, „MultiHop“ dvigubas VPN, ir a griežta politika be žurnalų saugosite savo eismą. Papildomas „CleanWeb ™“ skelbimas, stebėjimo priemonė ir kenkėjiškų programų blokatorius taip pat užtikrins, kad galite žiūrėti „Good Girls“ be erzinančių trukdžių..

Išbandykite patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

Neribotas pralaidumas ir didelės spartos JAV serveriai visi daro „Hotspot Shield“ aukščiausią pasirinkimą transliacijai iš NBC.

Tvirtos saugos funkcijos yra įtraukti, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti. „Hotspot Shield“ pasiūlymai 256 bitų šifravimas, įmontuota kenkėjiška programa ir apsauga nuo sukčiavimo, an automatinis užmušimo jungiklis, ir a ne žurnalų politika.

„Hotspot Shield“ yra paprasta naudoti ir jūs galite jį nustatyti 5 įrenginiai vienu metu. Ši paslauga taip pat siūlo: nemokamas 7 dienų bandymas su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei vis dar nesate tikri, čia galite perskaityti tikrus vartotojų atsiliepimus.

„Hotspot“ skydas

Santrauka

Nesvarbu, ar gyvenate ne JAV ar keliaudami norite tiesiog žiūrėti „Good Girls“, tai yra VPT greičiausias ir lengviausias būdas transliuoti NBC.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti VPN su JAV įsikūrę serveriai ir dideliu greičiu ir jūs galėsite greitai susigaudyti su Betu ir gauja.

Jei vis dar nežinote, kuris VPN jums tinka, nepamirškite pažvelgti į geriausius VPN pasiūlymus, kad padėtume jums apsispręsti..

Papildoma literatūra

Didelis NBC gerbėjas? Sužinokite, kaip galite bet kur žiūrėti „Gerą vietą“.

Vis dar nežinote, kuris VPN jums tinka? Perskaitykite mūsų apžvalgas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me