Kaip žiūrėti FTB 2 sezoną visur nemokamai!


FTB grįžta antrą sezoną ir tai yra emocinis kelionės, kurioje norėsite dalyvauti, kalneliai.

FTB grįžta į „CBS All Access“, kurį galite srautas JAV, Kanadoje ir Australijoje.

Jei keliaujate ar gyvenate kur nors kitur, jus erzins klaidos pranešimas ekrane neleisti jums transliuoti.

Įdiegę aukščiausios kokybės VPN, galite apeiti CBS geografinius apribojimus ir žiūrėti FTB, kur esate. Vis dėlto turėsite užsiregistruoti CBS prenumeratai, nes negalite nemokamai transliuoti FTB.

Perskaitykite toliau 3 VPN, kuriuos rekomenduoju transliuoti FTB 2 sezoną, ir kaip nustatyti CBS sąskaitą.

Trumpas vadovas - kaip žiūrėti FTB 2 sezoną per CBS

 1. Pasirinkite VPN - aš rekomenduoju „NordVPN“ sparčiam HD srautui.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN į savo įrenginį.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV, Kanadoje ar Australijoje.
 4. Eikite į „CBS All Access“, prisiregistruokite / prisijunkite, paspauskite groti!

Pradėkite transliaciją naudodami „NordVPN“ dabar!

Kaip užsiregistruoti CBS

Norėdami žiūrėti FTB 2 sezoną, jums reikės CBS prenumeratos.

CBS bus leisti jums prisiregistruoti tik tuo atveju, jei naudojate mokėjimo metodą iš JAV. Vis dėlto radau kelią aplink tai! Norėdami pradėti, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Eikite į „MyGiftCardSupply“ norėdami įsigyti „CBS All Access“ dovanų kortelę. Įsitikinkite, kad pasirinkote tokią sumą, kuri padengtų jums reikalingos prenumeratos trukmės išlaidas.
 2. Baigę apsilankykite CBS svetainėje ir išpirkite dovanų kortelę.
 3. Įveskite PIN kodą ant jūsų dovanų kortelės (ji yra gale, virš brūkšninio kodo).
 4. Sukurti paskyrą.
 5. Prisijunkite prie savo VPN ir pasirinkti serverį JAV, Kanadoje ar Australijoje.
 6. Dar kartą apsilankykite CBS svetainėje, prisijunkite ir paspauskite žaisti!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti FTB 2 sezoną

Jei bandai žiūrėkite bet kokį CBS turinį ne JAV, Kanadoje ar Australijoje, geografiniai apribojimai bus kliudomi. Taip yra todėl, kad „CBS All Access“ seka jūsų buvimo vietą.

Kai tik būsi už šių trijų šalių ribų CBS blokuoja savo turinį. Taigi, jums reikės papildomo VPN, kad galėtumėte srautiniu būdu paimti iš bet kur.

Įdiegiate VPN į savo įrenginį ir jį prisijungia prie saugaus serverio jūsų pasirinktoje šalyje. Norėdami žiūrėti FTB 2 sezoną, turėsite pasirinkti serverį JAV, Kanadoje ar Australijoje.

Norėdami prisijungti prie serverio, jūsų VPN perduoda jūsų IP adresą per labai užšifruotą tunelį, kuris yra visiškai nematomas. Tai saugo jūsų IP adresą ir reiškia „CBS All Access“ negali stebėti jūsų buvimo vietos.

Kai jūsų ryšys bus baigtas, turėsite neribota prieiga prie CBS turinio. O tai reiškia, kad būsite pasirengę dar kartą sekti Niujorko FTB nusikaltimų bylas, kad ir kur būtumėte.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN yra geriausias būdas gauti praeities geografinio blokavimo turinį ir srautą iš bet kurios pasaulio vietos. Tačiau tai dar ne viskas.

Kaip naudoja VPN aukšto lygio šifravimas kad būtų užmaskuotas jūsų IP adresas, taip pat yra vienas geriausių būdų išlikti saugiam transliuodami ir naršydami.

Viskas, ką darote, praeina nematomu užšifruotu tuneliu. Visa jūsų veikla ir duomenys yra visiškai neatsekiami. Tai ypač svarbu, jei esate prisijungę prie nesaugaus viešojo „Wi-Fi“ tinklo, kur negalite būti tikri, kad įsilaužėliai nesikiša į jūsų duomenis ir vagia juos..

VPT taip pat numušti sudėtingas cenzūros sienas. Jei esate šalyje, kurioje vyriausybė apriboja svetaines tu gali aplankyti, Google “,„ Facebook “ar„ YouTube “, VPT lengvai pateks į šias svetaines.

Atrodo, kad esate kitoje, nei esate iš tikrųjų šalyje, niekas negali atsekti jūsų tikrojo IP adreso. Tai reiškia neribota prieiga prie visų jums reikalingų svetainių.

Net VPN gali pagerinti interneto ryšį. Kai pasirinksite tikslinę šalį, jūs būsite tokia prijungtas prie ypač greitų serverių tai suteiks jums pačią geriausią srautinio perdavimo patirtį kartu su minimalus atsilikimas ir buferizavimas.

3 geriausi VPT stebint FTB 2 sezoną

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti FTB 2 sezoną visur nemokamai!

„NordVPN“ yra mano # 1 rekomendacija transliuoti FTB 2 sezoną, dėka savo didžiulės pasaulinis tinklas, žaibiškas greitis, ir galimybė apeiti geografinius apribojimus.

Su daugiau 5300 serverių 50 ir daugiau šalių, jūs galėsite žiūrėkite CBS iš bet kur.

Bandant neatsilikti nuo didžiausių Niujorko bylų, nėra nieko erzinančio kaip buferių darymas ir miglotos nuotraukos. Tačiau naudojant „NordVPN“ jums dėl to nereikia nerimauti.

Itin greitas greitis reiškia, kad galite transliuoti HD formatu, be erzinančio buferio. Plius, neribotas pralaidumas reiškia, kad nėra jokių ribų, kiek galite žiūrėti, kad galėtumėte srautiškai transliuoti nuo pradžios iki pabaigos.

Jei norite žiūrėti FTB 2 sezoną kelyje, „NordVPN“ jus įtraukė. Tu gali vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių. Pradėkite epizodą namuose ir užbaikite kasdienį darbą.

„NordVPN“ teikia ne tik kokybės srautą, bet ir saugumo priemones. Su 256-AES bitų šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis, ir a griežta politika be žurnalų, galite būti tikri, kad transliuodami esate privatūs. Retu atveju serveris sugenda ir atjungia jus nuo VPN, žudymo jungiklis neleis jums būti surastiems.

„NordVPN“ siūlo įmontuotas skelbimų blokatorius, „CyberSec“, į sustabdykite visus erzinančius iššokančiuosius langus sugriauti jūsų transliacijos sesiją. Taip pat neleidžia kenkėjiška programai užkrėsti jūsų įrenginio blokuodamas įtartinas svetaines.

Kalbant apie aukščiausios klasės VPT, jis nėra daug geresnis nei „NordVPN“. Supaprastintas greitis, patikimumas ir saugumas - tai populiarus pasirinkimas tarp vartotojų.

Išbandykite patys su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ir jei jūs užsiregistruosite, Norėdami sutaupyti pinigų prenumeratai, pasinaudokite mūsų išskirtine nuolaida.

70% nuolaida

Sutaupykite 70% savo „NordVPN“ plano šiandien!

Gaukite 3 metų „NordVPN“ planą už 3,49 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „Sling TV“ ir daugybė kitų transliavimo paslaugų.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, „NordVPN“ turi daug P2P serverių.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“ ir „Linux“. Tai taip pat palaiko „Chrome“ ir „Firefox“ naršykles. „NordVPN“ taip pat suderinamas su daugeliu maršrutizatorių.

Žiūrėkite FTB 2 sezoną naudodamiesi „NordVPN Now“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ tikrai žino savo turinį, kai kalbama apie greitį. Tai turi vieni greičiausių serverių rinkoje, reiškia, kad galite srautas ypač HD netrukdydamas praleisti tas nagų kramtymo akimirkas.

Jūs netgi galite naudoti „ExpressVPN“ greičio testas, skirtas nustatyti, kurie serveriai veikia geriausiai ir surask sau greičiausią.

„ExpressVPN“ turi 3000 serverių 160 vietų srautui iš bet kur. Tai yra suderinamas su dauguma prietaisų, taigi tiesiog atsisiųskite programą į savo pasirinktą įrenginį ir eikite tiesiai į CBS svetainę, kad prisijungtumėte prie dramos.

Geriausias šifravimas klasėje, a griežta politika be žurnalų, ir DNS apsauga nuo nutekėjimo užtikrins jūsų buvimą namuose, vietinėje kavinėje ar kelionėje.

Taip pat galite ja naudotis padalintas tunelis bruožas naršykite internete vietoje naudojant savo tikrąjį IP adresą ir srautiniu būdu užšifruokite mėgstamą nusikaltimų seriją su savo naujuoju IP adresu.

Išbandykite „ExpressVPN“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Prisimink naudokite mūsų kuponą, norėdami nusiskinti pinigus iš prenumeratos jei jūs užsiregistruosite.

Jei norite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“, perskaitykite mūsų nuodugni apžvalga. Aš išbandžiau viską - nuo greičio iki klientų aptarnavimo, kad galėtumėte nuspręsti, ar tai jums VPN.

49% nuolaida

Geriausi greičiai rinkoje su didele nuolaida - sutaupykite iki 49% naudodami „ExpressVPN“!

Sutaupykite 49% savo „ExpressVPN“ plane šiandien!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Amazon Prime Video“, „Netflix“, „Sling TV“, „Hulu“, „Showtime“, HBO, DAZN ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi „ExpressVPN“ serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklėse. Ji taip pat turi programą, skirtą naudoti su keliais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite FTB 2 sezoną naudodamiesi „ExpressVPN Now“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Su daugiau nei 5000 serverių 103 vietose ir a greitas nustatymas, „CyberGhost“ ne tik teikia aprėptį visame pasaulyje, bet ir lengvą naudojimą. A patogi vartotojui sąsaja ir lengva nustatyti padarykite „CyberGhost“ puikiu pasirinkimu, jei ieškote greita ir lengva konfigūracija.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programą į savo įrenginį, pasirinkti CBS kaip savo srautinio perdavimo platformą ir „CyberGhost“ automatiškai suras jums greičiausią galimą serverį.

„CyberGhost“ pasiūlymai greitas greitis ir neribotas pralaidumas aukštos kokybės srautinio perdavimo patirtis su minimaliu buferiu ir atsilikimu, be jokių duomenų naudojimo apribojimų.

Galingas šifravimas apsaugo jūsų IP adresą, taigi esate apsaugoti visur, kur esate.

Taip pat yra ne žurnalų politika, automatinis užmušimo jungiklis, ir pasirenkamas „NoSpy“ serveris už aukščiausią privatumo garantiją.

„CyberGhost“ turi patogią vartotojo sąsają ir slapčiausias saugos funkcijas populiarus pasirinkimas tarp vartotojų.

Išbandykite „CyberGhost“ su nerizikinga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite mūsų kuponą ir sutaupykite pinigų prenumeratai.

79% nuolaida

Sutaupykite 79% savo „CyberGhost“ VPN plane šiandien!

Gaukite 3 metų „CyberGhost“ planą už 2,75 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 45 dienos

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN, „HBO DABAR“, „Sling TV“ ir daugelyje kitų, naudojant specialų srautinio perdavimo profilį su optimizuotais serveriais.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, „CyberGhost“ turi serverius, optimizuotus P2P veiklai.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“. Jis taip pat veikia su daugeliu maršrutizatorių.

Žiūrėkite FTB 2 sezoną naudodamiesi „CyberGhost Now“!

Santrauka

Kaip ir slapta FTB misija, CBS saugo savo turinį nuo kitų, esančių ne JAV, Kanadoje ar Australijoje. Bet naudodamiesi VPN galite prisijungti prie serverio vienoje iš šių šalių, kad apeitumėte geografinius apribojimus ir atrakintumėte kiekvieną epizodą.

Jūs ne tik turėsite visus FTB epizodus po ranka, bet ir VPT užtikrins jūsų anonimiškumą ir saugumą transliuodami naudodami aukščiausio lygio šifravimą, kad paslėptumėte savo IP adresą ir veiklą.

Aš rekomenduoju „NordVPN“ transliuoti FBI 2 sezoną per CBS su geriausiu greičiu, saugos funkcijomis ir srautinio transliavimo patirtimi rinkoje.

Papildoma literatūra

Dabar jūs matėte, kaip atblokuoti CBS turinį, kodėl gi nepažvelgus, kaip atsikratyti „Netflix“ anti-VPN programinės įrangos? Perskaitykite mūsų vadovą geriausi „Netflix“ VPN.

Jei esate Kinijoje ir norite sužinoti daugiau apie griežtų skaitmeninės cenzūros įstatymų nesilaikymą, perskaitykite mūsų aštuonių vadovą geriausi darbo VPN Chinea. Aš net radau du nemokamus!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me