Kaip žiūrėti „FOX Sports GO Online“!


Kai norite pamatyti įvykius iš visame sporto pasaulyje, „FOX Sports GO“ yra tam, kad suteiktų jums tai, ko jums reikia. Nesvarbu, ar tai būtų nacionalinis programavimas, regioninis turinys ar kolegijų konferencijų kanalai, „FOX Sports GO“ siūlo daugybę pasirinkimų. Ir toliau pridedant programas ir kanalus, viskas tik tobulėja.

„FOX Sports GO“ yra puikus pasirinkimas sporto gerbėjams, norintiems stebėti įvairiausius sportus. Bet jei nesate JAV, „FOX Sports GO“ turi geoblokus, kurie neleidžia transliuoti jų pasirodymai ir renginiai.

Tačiau parodysime, kaip naudoti VPN apeiti tuos geografinius apribojimus. Naudodami tinkamą VPN, galėsite lengvai atlikti visus veiksmus, nesvarbu, kur esate.

Trumpas vadovas: Kaip transliuoti „FOX Sports GO“ su ​​savo Televizijos paslaugų teikėjas

Jei šiuo metu turite kabelio, palydovo ar srautinių transliacijų teikėją, galite naudoti VPN, kad padėtumėte prisijungti prie „FOX Sports GO“:

 1. Pasirinkite VPN su JAV serveriais ir greitu srautu. „FOX Sports GO“ rekomenduojame „ExpressVPN“. Užsiregistruokite tarnyboje ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite VPN programinę įrangą ir pasirinkite JAV serverį.
 3. Eikite į foxsportsgo.com svetainę.
 4. Spustelėkite TV SIGN IN, paspauskite Daugiau TV tiekėjų, suraskite ir spustelėkite jūsų TV paslaugų teikėjas, tada prisijunkite ir transliuokite visas savo sporto šakas!

„Stream FOX Sports“ EIK DABAR!

Trumpas vadovas: Kaip transliuoti „FOX Sports GO“ su ​​„Hulu“

Norint prisijungti prie „FOX Sports GO“, reikia atskiro kabelio, palydovo ar srautinio perdavimo paslaugų teikėjo prisijungimo. Vienas variantas yra Hulu.

 1. Prisijunkite prie savo VPN ir pasirinkti greitųjų serverių JAV.
 2. Eikite į „Hulu“ svetainę.
 3. Norėdami tiesiogiai žiūrėti „WWE SmackDown“, pasirinkite „Hulu + Live TV“ paketą. Galėsite nemokamai išbandyti septynias dienas!
 4. Kai užsiregistruosite, apsilankykite „Fox Sports“ svetainėje ir prisiregistruokite / prisijunkite.
 5. Pasirinkite Hulu kaip jūsų TV tiekėjas.
 6. Suraskite naujausią „WWE SmackDown“ seriją ir paspauskite grojimą!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti „FOX Sports GO“

Transliuotojai dažnai reikalaujama, kad žmonės negalėtų transliuoti turinio už savo gimtojo regiono ribų. „FOX Sports GO“ nėra išimtis, ir dėl šių geografinių apribojimų sunku žiūrėti jų turinį už JAV ribų. Geras VPN gali slėpti jūsų buvimo vietą, leisdamas jums žiūrėti žaidimus, kur esate.

VPN (virtualus privatus tinklas) sujungia jūsų įrenginį su serveriu bet kurioje jūsų pasirinktoje šalyje. Jūsų srautui yra priskiriamas tas pats IP adresas, kaip ir VPN serveriui. Tada srautinio perdavimo svetainė mano, kad esate toje pačioje šalyje kaip serveris ir leidžiate prisijungti prie jų turinio.

Jei norite žiūrėti „FOX Sports GO“, turėtumėte naudokite aukštos kokybės VPN. „FOX Sports GO“ serveriai gali aptikti žemos kokybės VPN ir jie užblokuos tuos VPN iš savo serverių. Aukštos kokybės VPT geriau paslėpia save, leisdami jums apeiti geoblokus.

Norėdami transliuoti sportą, ieškokite VPN su greitas, pastovus ryšio greitis. Nenorite praleisti veiksmo, kai kovojate su atsilikimu ar nusivylėte buferiu.

Populiariausi „FOX Sports GO“ stebėjimo VPN

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Kai žiūrite sportą, jums reikia savo srauto greičio. O „ExpressVPN“ įvertintas kaip greičiausias mūsų bandymuose.

Gyva sporto transliacija reikalauja daug ryšio. Jei norite pamatyti visus veiksmus, kad ir kur būtumėte, jūsų VPN turi pasiūlyti daug pralaidumo. „ExpressVPN“ suteikia tą pralaidumą, leidžiant nepertraukiamai transliuoti visas mėgstamas sporto šakas.

„ExpressVPN“ turi platų tinklą aplink pasauli tai garantuoja, kad galėsite naudotis sportu bet kurioje pasaulio vietoje. Jie teikia daugybė serverių JAV, todėl jie yra puikus pasirinkimas, padėsiantis sugauti kiekvieną norimą pamatyti žaidimą.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl „ExpressVPN“ yra geriausias sporto šakų VPN, skaitykite mūsų vartotojų apžvalgas!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: Siūlomas kaip specialių akcijų dalis; susisiekite su klientų palaikymo tarnyba

Žiūrėkite „FOX Sports GO“ „ExpressVPN“ DABAR!

2. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

Mūsų geriausiai vertinamas VPN yra „NordVPN“ puikus pasirinkimas padėti jums apeiti geoblokus visame pasaulyje. Turėdami daugiau nei 5100 serverių 61 šalyje, jūs esate sugadinti dėl pasirinkimo serverių vietose. Ir siūlo didelis greitis padėti jums neatsilikti nuo visų veiksmų.

„NordVPN“ yra žinomas dėl savo stabilios, patikimos jungtys. Naudodamiesi „NordVPN“, jums nereikės jaudintis dėl žaidimo metu prarastų kanalų ar netinkamu metu nutrūkusio ryšio. Vietoj to, jūs galite mėgautis visomis sporto galimybėmis.

Nežinote, ar VPN skirtas jums? Galite išbandyti „NordVPN“ 7 dienos nemokamai! Tada galite patys pamatyti, kaip VPN gali padėti jums išlikti saugu ir užtikrinta internete.

Ar reikia žinoti daugiau apie „NordVPN“? Peržiūrėkite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienos

„Stream FOX Sports GO“ galite naudotis „NordVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Mūsų geriausias pasirinkimas „Mac“ vartotojams, „CyberGhost“ gali padėti jums srautą visi „FOX Sports GO“ veiksmai. Naudodami skelbimų blokatorių, kenkėjiškų programų blokatorius ir karinio lygio šifravimas, „CyberGhost“ saugo jus ir jūsų įrenginius.

Savo „CyberGhost“ licenciją galite naudoti iki 7 įrenginių vienu metu, ar jie yra „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ar „Amazon FireStick“. O jei norite naudoti „Linux“, jie taip pat pateikia instrukcijas, kaip tai nustatyti.

Reikia serverio JAV, kad galėtumėte pamatyti „FOX Sports GO“ iš už JAV ribų? „CyberGhost“ suteikia tai, ko jums reikia.

Nekreipkite dėmesio į tai, skaitykite, ką turi pasakyti mūsų vartotojai!

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

Nemokamas bandymas: 7 dienos „iOS“, „Android“ ir „Windows“

Žiūrėkite „FOX Sports GO“ „CyberGhost“ DABAR!

4. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Palyginti naujas VPN didžiuojasi transliacija, „Surfshark“ yra puikus sportui žiūrėti. Tai greitas, saugus ir suteikia tvirtus ryšius.

Reikia pripažinti, kad „Surfshark“ yra mažesnis tinklas. Tačiau jie auga ir teikia a platus paslaugų spektras kad daugelis didesnių tinklų nesutampa, pvz., baltasis sąrašas, skelbimų blokavimas ir neribotas vienalaikis ryšys.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Surfshark“, pažvelkite į mūsų vartotojų atsiliepimus.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Žiūrėkite „FOX Sports GO“ per „Surfshark“!

5. „HotSpot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

Reikia greitį ir didžiulį serverių skaičių? „HotSpot Shield“ yra skirtas jums.

Turint serverius tik 25 šalyse, „HotSpot Shield“ neapima tiek daug tautų, kiek kitų paslaugų. Bet su daugiau nei 2500 serverių, „HotSpot Shield“ neturi problemų patekti į svetaines, kurios bando užkirsti kelią VPN prieigai.

„HotSpot Shield“ patentuoto duomenų glaudinimo protokolo dėka, srautas yra neįtikėtinai greitas. „HotSpot Shield“ galite be jokių problemų žiūrėti mėgstamas sporto šakas.

Sužinokite daugiau apie „HotSpot Shield“, perskaitydami mūsų vartotojų atsiliepimus.

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

Žiūrėkite „FOX Sports GO“ ant „Hotspot Shield“!

Išvada

„FOX Sports GO“ siūlo platų sporto programų, žaidimų ir renginių pasirinkimą. Jei norite pamatyti viską, ką jie gali pasiūlyti, iš bet kurios pasaulio vietos, jums reikės VPN, kad tai padarytumėte. „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas, kai norite pamatyti, kas vyksta „FOX Sports GO“.

Reikia daugiau paskatų pradėti naudotis „FOX Sports GO“ per VPN? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį ir sutaupykite dar daugiau prenumeratos!

Papildoma literatūra

Norite sužinoti daugiau apie VPN ir tai, kas yra prieinama? Mes jį aprėpėme:

 • Kas yra VPN ir ar jums jo reikia??
 • Geriausi VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me