Kaip žiūrėti BBC iPlayer Australijoje 2020 m. [IN SECONDS]


Jei gyvenate „Down Under“ ir mylite geriausią britų televiziją, pradedant „Eastenders“ ir baigiant „Premier League“, jums reikia „BBC iPlayer“.

Yra viena problema. Techniškai, „iPlayer“ svetainę galite pasiekti tik tuo atveju, jei gyvenate JK.

Mes sakome „techniškai“, nes yra greitas ir paprastas triukas, kaip apeiti šį „bloką“. Viskas, ko tau reikia, yra geras VPN su serveriais JK. Tada jūs galite lengvai pasiekite „iPlayer“ tiesiog vienu paspaudimu, visą kelią nuo Ozo!

Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tai lengva.

Kaip žiūrėti: Trumpas vadovas

Norėdami transliuoti BBC iPlayer Australijoje, jums reikia tik atlikti šiuos paprastus veiksmus:

 1. Įsigykite VPN su serveriais UK.NordVPN yra mūsų mėgstamiausia.
 2. Atsisiųskite VPN ir įdiekite jį į savo įrenginį.
 3. Iš VPN galimų serverių sąrašo pasirinkite JK serverį ir prisijunkite.
 4. Eikite į „BBC iPlayer“ ir pasirinkite laidą, kurią norite žiūrėti.
 5. Mėgaukitės neribota prieiga prie mėgstamų BBC programų!

Pradėkite žiūrėti dabar!

Kodėl jums reikia VPN žiūrėti BBC iPlayer Australijoje

Jei gyvenate ar keliaujate už JK sienų, geoblokai automatiškai neleidžia patekti į „BBC iPlayer“.

Tačiau, jei turite VPN, galite lengvai to išvengti. VPN užmaskuoja jūsų pradinį IP adresą ir priskiria naują pagal jūsų pasirinktą serverio vietą. Tokiu atveju, rinkdamiesi serverį JK priverčia jus pasirodyti ten ir suteikia jums prieigą prie mėgstamiausių BBC laidų.

Taip pat VPN saugo jus ir apsaugo jūsų anonimiškumą internete užšifruodami savo veiklą.

Daugelis nemokamų VPT teigia, kad apeina geoblokus ir saugo jus. Nors tai gali būti viliojanti, šios VPN paslaugos gali būti labai ribotos ar net pavojingos. Kai kurie pažeidžia jūsų privatumą vidutiniškai šifruodami ar net parduoti savo duomenis trečiosioms šalims.

Taigi, svarbu pasirinkti patikimą VPN. Laimei, nemaža dalis siūlo nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas.

Jei ieškote VPN, norėdami pasiekti „BBC iPlayer“ Australijoje, jums reikia jo su didelis greitis, puikus našumas ir daugybė serverių JK. Taip pat labai svarbu neribotas pralaidumas ir patikimos jungtys.

Geriausi Australijos „BBC iPlayer“ žiūrėjimo VPT

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti BBC iPlayer Australijoje 2020 m. [IN SECONDS]

Su „NordVPN“ galite pasirinkti iš 700+ optimizuoti serveriai JK. Tai taip pat taupo jus nuo buferio su žaibas greitas ryšio greitis ir neribotas pralaidumas. Puikiai tinka pasiekti „BBC iPlayer“.

VPT tai patvirtina užtikrindamas hermetišką apsaugą. Be kitų funkcijų, „NordVPN“ turi a griežta neprisijungimo politika, automatinis užmušimo jungiklis ir dviguba VPN funkcija. Jūsų srautas šifruojamas du kartus, kad srautui suteiktumėte papildomą saugos lygį.

Nesunku suprasti, kodėl „NordVPN“ yra bendras, # 1 geriausiai vertinamas VPN. Tai taip pat siūlo a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Su 370 JK serverių, šis VPN ilgą laiką buvo vienas populiariausių transliacijų BBC iPlayer tinkle Oz. „CyberGhost“ lengvai aplenkia kanalo ypač griežtus aptikimo ir geoblokavimo įrankius, teikiantys ypač greitą srautą ir neribotą pralaidumą.

Jūs taip pat gaunate stipriausias prieinamas saugumas, jūsų internetinė tapatybė apsaugota 256 bitų AES šifravimu. „CyberGhost“ patogi vartotojo sąsaja taip pat leidžia tai padaryti populiarus pasirinkimas pradedantiesiems ir profesionalams panašiai.

Norėdami išbandyti šį VPN patys, naudokite 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir nemokamas bandymo laikotarpis (1 diena „Windows“, 7 dienos mobiliesiems įrenginiams).

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Žinomas kaip vienas iš greičiausias rinkos VPN, „ExpressVPN“ teikia funkcijų paketą tarptautiniam srautiniam perdavimui.

„ExpressVPN“ siūlo daugybę serverių JK, optimizuotas pastoviai greitas ir stabilus ryšys į jūsų mėgstamas BBC laidas. Tai taip pat apsaugo jūsų duomenis, nes neregistruoja politika, automatinis žudymo jungiklis ir karinio lygio šifravimas.

Be to, „ExpressVPN“ taip pat turi paprasta sąsaja kuris tinka tiek VPT ekspertams, tiek pradedantiesiems, todėl tai daro mėgstamiausias tarp vartotojų. „ExpressVPN“ yra galingas draugiškumas srautui, didelis greitis, aukščiausio lygio saugumas ir palaikymas visą parą.

Jei nesate tikri, ar „ExpressVPN“ jums tinka, galite tai išbandyti naudodamiesi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuriai taikoma politika, į kurią neklausiama.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4.Surfshark

„Surfshark“ prietaisai

„Surfshark“ yra „kylanti VPN pasaulio žvaigždė“ srautiniu būdu optimizuotus serverius įsikūręs 3 skirtinguose JK miestuose. Mažesnis nei dauguma VPN, „Surfshark“ naudoja šį pranašumą skristi po radaru ir apeiti sunkiausius geoblokus pasaulyje. 

Mažesnis dydis nereiškia, kad „Surfshark“ greičiu lenkia konkurentus. Šis VPN garantuoja jums a patikimas ryšys be buferio „BBC iPlayer“, net jei esate nutolę nuo Didžiosios Britanijos daugiau nei 15 000 kilometrų.

„Surfshark“ taip pat atsikrato skelbimų ir stebėjimo priemonių tai sugadina jūsų žiūrėjimo patirtį ir sunaudoja pralaidumą, užblokuodami juos serverio lygiu. Be to, tai saugo jūsų tapatybę anonimiškai ir duomenis saugiai, su karinio lygio 256 bitų šifravimu, griežta nerašymo politika ir automatiniu žudymo jungikliu.

Dėl visų šių nuostabių savybių „Surfshark“ pelnė savo vietą kaip populiariausių naujokų VPN tarp mūsų skaitytojų. Pažvelkite į save 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Peržiūrėkite „Surfshark“ pasiūlymus

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Kaip jau minėjome, a greitas ryšys yra didelis veiksnys renkantis VPN srautiniam perdavimui, bet jūs taip pat norite to, kuo būtų lengva naudotis. „PrivateVPN“ puikiai patenkina abu poreikius.

Šis Švedijoje esantis teikėjas skirtas pradedantiesiems vartotojams, kurie tiesiog mokosi apie VPN, su paprasta sąsaja, lengvu diegimu ir nuostabus klientų palaikymas kiekviename žingsnyje. Sudėkite visa tai ir jūs neteršite BBC transliacijos.

Vis dėlto „PrivateVPN“ pradedantiesiems pritaikytas paketas dar nereiškia, kad jis paaukojo saugumą. Su automatiniu užmušimo jungikliu, griežta neprisijungimo politika ir apsauga nuo IPv6 ir DNS, galite būti tikri, kad naudojatės šiuo VPN, esate saugūs, paslėpti. Nesunku suprasti, kodėl vartotojai giedojo už šią paslaugą.

Naudodamiesi „PrivateVPN“ neturėsite problemų prisijungdami prie vieno iš daugelio JK serverių ir pasiekdami BBC iš bet kurios Ozo vietos. Išbandykite patys, nerizikinga ir kartu 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Naudodamasis VPN, mėgautis „BBC iPlayer Down Under“ yra paprasta ir lengva. Tiesiog nepamirškite pasirinkti paslaugų teikėjo, neturėdami greičio ar pralaidumo apribojimų ir turinčio gerą serverių tinklą JK.

Be apeinant „iPlayer“ blokus, patikimas VPT taip pat užšifruoja jūsų duomenis ir slepia jūsų internetinę tapatybę, kad galėtumėte naršyti elektroninėje erdvėje nekeldami rūpesčių dėl privatumo..

Žinoma, VPN yra skirti ne tik vartotojams, norintiems prisijungti prie „iPlayer“ iš Australijos. VPN yra visiems, ir mes galime jums suteikti daugybė priežasčių kodėl šiandien turėtum susitvarkyti rankas.

Pradėkite nemokamą „NordVPN“ bandomąją versiją dabar!

Papildoma literatūra

Ketinate transliuoti „Netflix“? Čia yra 5 geriausi VPN, skirti darbui. 

Per metus išbandėme 100 VPN. Perskaitykite mūsų išsamų geriausių VPN reitingą.

Jei esate didelis mėgėjas žiūrėti JK televiziją užsienyje, turime jums vadovą.

 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me