Kaip žiūrėti ATP taurę internetu iš bet kurios vietos, 2020 m


Kuri tauta namo neš ATP taurės laimėjimus? Jis prasideda 24 šalių komandomis, kurios varžosi kaip pirmosios, keliančios taurę, ir baigiasi vienos komandos pergale.

Dešimt dienų truksiančio ATP taurės teniso įspūdžiai Australijoje nesibaigia, bet jei keliaujate ne iš Australijos ar kitų šalių, kurios yra turnyro dalis, galbūt nematysite rungtynių ir žinoti, kas laimėjo ir judėjo toliau, o kas pralaimėjo.

Taip yra todėl, kad dėl geografinių apribojimų negalima žiūrėti veiksmo iš Brisbeno, Perto ir Sidnėjaus. Tačiau yra būdas išvengti šių blokų norint transliuoti turnyrą: VPN.

VPN padeda išvengti geografinių apribojimų ir žiūrėkite viską, kas vyksta ATP taurėje. Tai daro leisdamas jums pasirinkite virtualią savo įrenginio vietą. Kai bet kuri srautinio perdavimo paslauga patikrina jūsų IP adresą, ji mato, kad esate toje pačioje šalyje ir atblokuoja turinį. Naudojant VPN patekti į teniso čempionatą reikia mažai laiko ir tai yra paprastas procesas.

Iš savo kaip sporto gerbėjų patirties, Manau, kad NordVPN yra geriausias transliuoti tiesioginį sportą ir apeiti geoblokus.

Čia yra visas sąrašas VPN, kuriuos rekomenduoju transliuoti ATP taurei.

Žiūrėkite ATP taurę naudodamiesi „NordVPN“ dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Australijos transliaciją 9 kanale

 1. Pasirinkite VPT teikėją su dideliu greičiu ir serverius Australijoje. „NordVPN“ yra greičiausias teniso stebėjimo tinklas ir galimybė įveikti geografinius blokus.
 2. Užregistruokite, atsisiųskite ir įdiekite VPN ir tada pasirinkite serverį Australijoje.
 3. Eikite į www.9now.com.au ir prisiregistruokite.
 4. Kai laikas transliuoti rungtynes, prisijunkite ir mėgaukitės!

Žiūrėkite ATP taurę dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Ispanijos transliaciją per TVE

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Ispanijoje. „NordVPN“ lengvai pasiekia geografiškai užblokuotus srautus iš viso pasaulio ir turi žaibišką greitį.
 2. Prisiregistruokite prie savo VPN ir prisijunkite, kad galėtumėte pasirinkti serverį Ispanijoje.
 3. Eikite į www.rtve.es.
 4. Srauto turnyras!

Žiūrėkite ATP taurę dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti ATP taurę

Jei ateis laikas kitoms ATP taurės varžyboms, jūs galite patirti tam tikrą nusivylimą, jei negalite žiūrėti, nes esate šalyje, kurioje nerodomi srautai. Tai rezultatas, jei transliacijos paslauga blokuoja turinį tiems, kurie bando srautą iš šalies.

Naudodamiesi VPN, galite stebėti kiekvieną ATP taurės tašką. Jūs pasirenkate šalį, o srautas vyksta per tos vietos serverį. Transliuotojas mato tą serverį kaip jūsų vietą ir atblokuoja srautą. Tada jūs galite žiūrėkite visus norimus tenisus, nesvarbu, kur esate.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi VPN gali pasiekti geoblokuotą turinį, todėl pasirinkti aukščiausios kokybės paslaugą stebėti ATP taurę. „Premium VPN“ turi didelius serverių tinklus su daugybė šalių pasirinkimų, kaip atrakinti užblokuotą turinį.

VPT suteikia interneto laisvę. Matai, ko nori, iš ko nori, nesvarbu, kur eini. Kai jūs užsiregistruosite, sporto pasaulis yra tavo.

3 geriausi VPT, skirti stebėti ATP taurę

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti ATP taurę internetu iš bet kurios vietos, 2020 m

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • Veikia su: „Channel 9“ (Australija), TVE, ESPN, „Amazon Prime Video“, „Sling TV“, „BBC iPlayer“, „Showtime“, „Hulu“, „Netflix“, „HBO GO“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Amazon Fire TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriais
 • 5400+ pasaulinių serverių, daugiau nei 250 serverių Australijoje
 • Greitas tinklo greitis, nėra duomenų ar pralaidumo apribojimų
 • Pažangios transliacijos funkcijos
 • Prijunkite ne daugiau kaip šešis įrenginius vienu metu
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 24/7 tiesioginis pokalbis

Turėdami didžiausią galimą transliacijos greitį, Aš rekomenduoju „NordVPN“ už ATP taurės stebėjimą.

Daugiau nei 5400 serverių 59 šalyse suteiksite daugybę galimybių savo teniso pataisymui, ir jei norite, kad jūsų virtuali vieta būtų ten, kur vyksta visi veiksmai, turite 260 Australijos serverių po ranka.

Su „SmartPlay“ funkcija, be jokių minčių gausite vientisą ryšį su tinkamu savo srauto serveriu, nes tam nereikia rankinio nustatymo. Be to, tuo pačiu metu apeinamas ribotas turinys. Jokiu problemu.

Paprasta, žemėlapiais pagrįsta sąsaja leidžia lengvai rasti jūsų ATP taurės ryšį. Jūs tiesiog pasirenkate šalį žemėlapyje ir esate prisijungę. Jums taip pat leidžiama šešios vienalaikės jungtys, taigi visi namų ūkio nariai gali žiūrėti savo įrenginiais.

Reikia šiek tiek laiko nuspręsti, ar jis jums tinka? „NordVPN“ suteikia naujiems abonentams 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, nerizikinga galimybė pamatyti, kaip ji veikia. Tai taip pat yra galimybė išbandyti VPN, jei jums to reikia tik trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui, kelionės metu. Bet galbūt jūs tiesiog tai pamėgsite ir nuspręsite prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus.

Norite sužinoti daugiau? Pamatyti mūsų nuodugni ekspertų apžvalga ir išsamiai pažvelkite į „NordVPN“ transliaciją ir kitas funkcijas.

Žiūrėkite ATP taurę naudodamiesi „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • Veikia su: TVE, „Channel 9“ (Australija), ESPN, „Sling TV“, „Amazon Prime Video“, „HBO GO“, „Netflix“, „Spotify“, „YouTube TV“, NBC
 • Suderinamas su: „Chrome“, „iOS“, „Android TV“, „Windows“, „Linux“, „macOS“, „Firefox“, „Android“, „Amazon Fire TV Stick“, „Safari“, maršrutizatoriais, žaidimų konsolėmis
 • 3000 serverių 94 šalyse, įskaitant tris „ATP Cup Australia“ vietas
 • Didžiulis greitis transliacijai
 • Neribotas pralaidumas be jokių droselių
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Parama teikiama per 24/7 tiesioginius pokalbius

Patikimas tinklas su kai kuriomis iš didžiausias srauto greitis ir įrodytas sugebėjimas pūsti per geoblokus, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas, norint neatsilikti nuo visų ATP taurės teniso varžybų.

Tai daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse įsitikinkite, kad turite daugybę galimybių žiūrėti geriausius teniso žaidimus. Tai netgi suteikia galimybę prisijungti prie serverių visose Australijos „ATP Cup“ vietose - kaip ir ten, kur vyksta veiksmas.

„ExpressVPN“ tinklo greitis ir neribotas pralaidumas jus užtikrina pamatyti visas HD srautų detales, net jei atsitiksite kitoje Žemės rutulio pusėje.

Jei jums reikia palaikyti vietinį interneto ryšį, tarkime, apsipirkti vietoje internetu, „ExpressVPN“ siūlo patogų padalijimo tuneliu funkcija. Tai leidžia jums nuspręsti, kuris ryšys eina per VPN tunelį, o kuris paprastai prieina prie interneto.

„ExpressVPN“ galite naudoti iki penki prietaisai vienu metu, suteiks jums lankstumo namuose ar kelyje, kai būsite pasiruošę ATP taurės laimėtojams ir pralaimėtojams.

Pirmą kartą naudodamiesi galite pasinaudoti „ExpressVPN“ teikiamomis galimybėmis 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Išbandykite tai mėnesį ir ištirkite visas jo transliacijos funkcijas žiūrėdami teniso turnyrą. Tai yra nerizikinga galimybė.

Žiūrėkite ATP taurę naudodami „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • Veikia su: „Channel 9“ (Australija), TVE, ESPN, „Eurosport“, „Sling TV“, „DAZN“, „BBC iPlayer“, „Hotstar“, „Netflix“, „Hulu“
 • Suderinamas su: „Amazon Fire TV“, „Linux“, „macOS“, „Firefox“, „iOS“, „Windows“, „Android TV“, „Chrome“, „Android“, žaidimų konsolių, maršrutizatorių
 • 5900 serverių 90 šalių, 100 ir daugiau Australijoje
 • Serveriai, skirti transliacijai
 • Greitas tinklo greitis
 • Septyni vienu metu jungiami įrenginiai
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Gyvas pokalbis

„CyberGhost“ teikia jums papildomą srautinio perdavimo pagalbą siūlant specializuoti srautiniai serveriai. Kiekvienas iš šių serverių yra pritaikytas vienam transliuotojui. Kai pasirenkate to transliuotojo serverį, esate užtikrintas tvirtas ryšys su tuo srautu.

Net jei nerandate savo transliuotojo serverio, pvz., „Channel 9 Australia“, „CyberGhost“ tinklas vis dar yra ypač greitas ir patikimas transliacijos VPN ATP taurė. Jame yra serverio stiprumas ir numeriai, skirti įveikti geoblokus ir pritraukti jus prie teniso srauto.

Tinklas apima daugiau nei 5900 serverių 90 šalių, ir jei norite prisijungti per Australiją, nesvarbu, kur esate, jūs turite 100 pasirinkimų. 

„CyberGhost“ yra turtingesnė dėl savo įrenginių jungčių, nes jums leidžiama ja naudotis septyni prietaisai vienu metu transliuoti tai, ko norite. Jei tenisas yra jūsų dalykas, turite daug galimybių.

Yra dar daugiau „CyberGhost“ dosnumo. Jo pinigų grąžinimo garantija yra 45 dienos. Skirkite pusantro mėnesio ir mėgaukitės visa savo transliacijos galia - daug laiko, kad galėtumėte aprėpti jus per ATP taurę.

Žiūrėkite ATP taurę naudodami „CyberGhost“ dabar!

Apatinė eilutė

Prasideda naujas teniso sezonas. Tai prasideda nuo nacionalinis pasididžiavimas ATP taure. Prisiregistruodami prie VPN galite pamatyti kiekvieną tarnavimą ir tinklinį, nesvarbu, kur esate nuo sausio 3 iki 12 dienos.

Jei vis tiek negalite nuspręsti, kurią paslaugą pasirinkti, „NordVPN“ turi puikų greičio, funkcijų ir kainos derinį. Tai taip pat yra vienas geriausių geografiškai riboto turinio srautinio perdavimo variantų. Visa tai daro mano geriausiu pasirinkimu žiūrėti ATP taurę, kur bebūtumėte.

Būtinai patikrinkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapis norėdami pamatyti, kaip galite sutaupyti prenumeruodami.

Ar jums taip pat patinka aukščiausio lygio ledo ritulys? Perskaitykite mūsų įrašą kaip transliuoti NHL iš bet kur.

Ar koledžo langai yra tai, ko jūs negalite gauti pakankamai? Peržiūrėkite mūsų straipsnį kaip iš bet kur žiūrėti NCAA vyrų kolegijos krepšinį.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me