Kaip žiūrėti apylinkių 2 sezoną nemokamai internete!


Laikas grįžti į LA, nes „The Neighborhood“ 2 sezonas dabar transliuoja Hulu. Bet kadangi „Hulu“ gali pasiekti tik žiūrovai JAV, jūs taip pat norint žiūrėti laidą iš šalies, reikia VPT.

VPT suteikia jums ryšį su JAV serveriu, kad suteiktumėte jums reikalingą JAV IP adresą apeiti Hulu geografinius apribojimus.

Perskaitykite toliau kaip naudoti VPN, norint iš arti žiūrėti „The Neighborhood“ ir išsiaiškinti, kokie yra geriausius VPN šiam darbui.

Trumpas vadovas: Kaip stebėti „Hulu“ kaimynystę

Vykdykite šį paprastą 4 žingsnių vadovą ir juokitės iš „The Neighborhood“, kad ir kur būtumėte.

 1. Pasirinkite geriausiai vertinamą VPT. Mes rekomenduojame „NordVPN“, nes jame yra įspūdingas JAV serverių tinklas, didelis greitis ir išskirtinės saugos funkcijos.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą į savo įrenginius.
 3. Norėdami prisijungti prie serverio JAV, naudokite savo VPN.
 4. Važiuokite į Hulu ir pradėkite transliuoti „The Neighborhood“.

Žiūrėkite „Kaimynystė dabar“!

Kaip prisiregistruoti Hulu

„Hulu“ yra srautinio perdavimo paslauga, kuria gali naudotis tik JAV gyventojai. Tai reiškia, kad norint prisijungti prie paskyros, jums reikės JAV adreso ir mokėjimo būdo. Yra tikrai paprastas būdas to išvengti.

 1. Eikite į „MyGiftCardSupply“ ir įsigykite „Hulu“ dovanų kortelę.
 2. Vykdykite dovanų kortelės instrukcijas ir pritaikykite kortelės likutį savo „Hulu“ sąskaitoje.
 3. Prisijunkite prie Hulu ir pradėkite žiūrėti „The Neighborhood“.

Kodėl jums reikia VPN, norint stebėti kaimynystę

Vietos yra daugybei srautinio perdavimo paslaugų, pavyzdžiui, „Hulu“ jų turinio geografinius apribojimus, kad jis būtų prieinamas tik JAV vartotojams. Jei neprisijungsite prie „Hulu“ naudodami JAV IP adresą, jums nebus suteikta prieiga prie bet kurio jo turinio, įskaitant „Kaimynystės“ 2 sezoną..

Su premium VPN, galėsite apeiti šiuos geoblokus.  VPT slepia jūsų IP adresą, užkoduoja jūsų srautą ir nukreipia jį per serverį jūsų pasirinktoje vietoje.

Naudodami VPN prisijungsite prie serverio JAV, jūs būsite toks priskirtas JAV IP adresas. Tai atblokuos „Hulu“, kad galėtumėte transliuoti savo mėgstamiausias laidas iš bet kur.

Populiariausių VPN yra įspūdingi visame pasaulyje greitaeigių serverių tinklai su tūkstančiais reguliariai atnaujinamų IP adresų. Kuo daugiau IP adresų turi VPN, tuo didesnė tikimybė, kad jis galės apeiti „Hulu“ anti-VPN technologiją.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Didelis VPN naudojimo pranašumas yra tai, kad galite pasiekti geoblokuotą turinį iš transliavimo paslaugų visame pasaulyje. Tačiau VPN taip pat yra labai naudingas jūsų internetiniam saugumui.

Aukščiausio lygio VPT saugo jūsų internetinę veiklą ir saugo ją šifruoti interneto srautą ir duomenis.

Dėl to jūsų interneto paslaugų teikėjui, tiksliniams reklamuotojams, įsilaužėliams ar kitiems smalsiems žmonėms neįmanoma stebėti jūsų internetinės veiklos.

karinio lygio šifravimas aukščiausios kokybės VPN apsaugo jūsų neskelbtiną informaciją ir asmeninius duomenis, saugokite jį net tada, kai naudojate neužtikrintus viešuosius „Wi-Fi“ tinklus.

Naudodamiesi premium VPN, galite naršyti, transliuoti, pirkti ir žaisti žaidimus, nesijaudindami, kad jūsų duomenys bus perimti.

3 geriausi kaimynystės stebėjimo VPN

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

„NordVPN“ turi vien tik 1 800 greitųjų serverių vien JAV, todėl jums garantuojamas patikimas ryšys ir greitas greitis transliuojant „The Neighborhood“ 2-ąjį sezoną su „Hulu“.

Srautinės transliacijos nėra lengvos, nes tai paprasta užduotis vienu paspaudimu. Plius, „SmartPlay“ DNS nustatymai užtikrina, kad srautai būtų kuo sklandesni, taip pat palengvina perėjimą tarp transliacijos paslaugų.

Saugumas yra svarbiausias „NordVPN“ prioritetas. Siūloma karinio lygio šifravimas, „OpenVPN“ palaikymas įvairiose platformose, griežta nerašymo politika ir automatinis žudymo jungiklis.

Tada yra „CyberSec“ rinkinys, kuri teikia skelbimų blokavimą ir papildomą apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Vartotojai tikrai vertina įspūdingas „NordVPN“ funkcijas, ir jūs galite išbandyti jas patys, nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Jei jums patinka jūsų patirtis „NordVPN“, gaukite geriausią pasiūlymą dėl prenumeratos planų su šiomis puikiomis nuolaidomis.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Srautas kaimynystėje su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN, kurį išbandėme, todėl tai puikus „VPN“ tinklas transliuojant „The Neighborhood“ 2 sezoną Hulu. Be to, ačiū neribotas pralaidumas, platus JAV serverių tinklas ir stabilūs ryšiai, per didelis visų mėgstamų laidų žiūrėjimas bus vėjas.

„MediaStreamer“ funkcija būtinai prašome aktyvių transliuotojų, nes tai leidžia transliuoti platformose, nepalaikančiose VPN, tokiose kaip tam tikros žaidimų pultai, „Apple TV“ ir kai kurie išmanieji televizoriai..

„ExpressVPN“ greitis nekyla saugumo sąskaita. Jūsų privatumas yra apsaugotas patikimas šifravimas, „OpenVPN“ palaikymas, nepralaidžios programos, apsauga nuo perjungimo ir griežta nulio registravimo politika.

Sužinokite daugiau apie „ExpressVPN“ su realiais vartotojų atsiliepimais, o jei jums patinka tai, ką skaitote, peržiūrėkite puikias nuolaidas, kurias galite gauti prenumeratos pasiūlymuose..

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Srautas kaimynystėje naudodamas „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ yra puikus universalus VPN be to, ji yra lengvai naudojama, turinti paprastą sąsają ir sąranką vienu paspaudimu.

Puikus pradedantiesiems skirtas VPN, „CyberGhost“ turi visus būtiniausius elementus, reikalingus sklandžiam „The Neighborhood with Hulu“ srautui, įskaitant daugiau nei 1 300 JAV serverių, spartus ir patikima prieiga, kai prisijungiate prie bet kurios srautinių transliacijų paslaugos.

„CyberGhost“ yra puikus VPN pasirinkimas, užtikrinantis privatumą, įskaitant saugos funkcijas kietas šifravimas, nepralaidžios programos, nulio registravimas ir automatinis užmušimo jungiklis.

Laiminga „CyberGhost“ vartotojų galimybė yra galimybė tinkinti jūsų ryšį ir jūs galite eksperimentuoti su savo širdies turiniu naudodami 45 dienų grąžinimo laikotarpis.

Nepamirškite peržiūrėti puikių „CyberGhost“ prenumeratų pasiūlymų.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Transliuokite kaimynystę naudodamiesi „CyberGhost“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Kam žiūrėkite „Kaimynystės“ 2-ąjį sezoną ne JAV, jums reikia papildomo VPN.

Mes rekomenduojame naudoti „NordVPN“ atblokuoti Hulu ir žiūrėti laidą. Jame yra didžiulis JAV serverių tinklas, greitas greitis, reikalingas sklandžiam srautiniam perdavimui, taip pat saugos funkcijos, kad jūsų internetinė veikla būtų privati..

Kiekvieną kartą naudodamiesi tinklu naudokitės VPN ir niekada neturėsite jaudintis, kad rizikuojate savo saugumu.

Papildoma literatūra

 • Kaip atrakinti „Hulu“ bet kur 2019 m. [VISIEMS ĮRENGINIAMS]
 • Ar „NordVPN“ dirba su „Hulu“ 2019 m.? Tik jei taip darote
 • 5 geriausi „Hulu“ VPN, kuriems garantuojamas darbas 2019 m
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me