Kaip žiūrėti akivaizdų 2-ąjį sezoną 2020 m


Kas šaudė kas? Į šį klausimą laukiame atsakymo, kai „Manifest“ grįš į mūsų ekranus patraukliam antrajam sezonui.

Jei esate JAV, galite tiesiogiai transliuoti „Manifest 2“ sezoną tiesiogiai NBC kiekvieną savaitę. Bet jei esate bet kur kitoje pasaulio vietoje, pamatysite tik tai: „Atsiprašome, šis vaizdo įrašas negalimas iš jūsų vietos“.!

Tačiau tai nesibaigia jūsų paieškai žiūrėti „Manifest“. Aš turiu apeiti šią kliūtį. VPN yra jūsų sprendimas transliuoti 2 sezoną bet kurioje pasaulio vietoje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie JAV serverio, pereiti prie NBC ir paspausti groti. Tai taip paprasta.

Skaitykite toliau pažiūrėkite, kuriuos tris VPN aš rekomenduoju „Manifest 2“ sezono transliacijai, kad ir kur būtumėte. Vis dėlto aš jums galvosiu, mano pasiūlymas Nr. 1 yra „NordVPN“. Sunkiai įveikiama dėl galimybės skristi pro geoblokus didžiausio galimo srautinio perdavimo greičiu.

Spustelėdami galite tiesiogiai patekti į populiariausių „Manifest“ transliavimo rekomendacijų sąrašą čia.

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti manifestinį 2-ąjį sezoną NBC

 1. Pasirinkite savo VPN - Aš rekomenduoju „NordVPN“, dėl greičio, JAV serverio aprėpties ir galimybės apeiti geoblokus.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programinę įrangą.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV.
 4. Eikite į NBC ir susikurkite nemokamą sąskaitą.
 5. Paspauskite „Manifest 2“ sezono grojimą ir sugaukite kiekvieną žavų momentą!

Pradėkite „Manifest 2“ sezono transliaciją dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti manifesto 2 sezoną

Ar yra kas nors labiau erzinančio nei bandymas žiūrėti pirmąjį mėgstamo sugrįžimo šou epizodą, tik norint susidurti su klaidos pranešimu?

Kaip žiūrėti akivaizdų 2-ąjį sezoną 2020 m

Tai todėl Norėdami nustatyti jūsų vietą, NBC naudoja geografinės vietos nustatymo technologiją. Sužinoję, kad esate už JAV ribų, geografiniai blokai užkerta kelią bet kokiam turiniui, kurį bandote pasiekti. Tai reiškia, kad negalite žiūrėti „Manifest 2“ sezono.

Prisimeni, sakiau, kad turiu sprendimą? Aš darau. Jei įrenginyje įdiegiate VPN, galite prisijungti prie serverio JAV. 

Jūsų tikrasis IP adresas yra paslėptas ir jums bus suteiktas laikinas JAV IP adresas vietoj to. Tai verčia NBC galvoti, kad renkatės muziką iš JAV, taigi galite transliuoti tiek, kiek norite. Protingas, teisus?

Prieš pasirinkdami: ką dar gali padaryti VPT??

Nors norite VPN, jei norite žiūrėti „Manifest 2“ sezoną iš bet kurios pasaulio vietos, VPN taip pat gali suteikti daug daugiau privalumų.

Visų pirma, tai yra geriausias būdas išlaikyti internetinį saugumą. Kaip jūs klausiate? Tai paprasta. Kai prisijungiate prie kito serverio, jūsų eismas eina per užšifruotą tunelį.

Tai jūsų vieta, duomenys ir visa tai, ką darote internete, bus visiškai paslėpti iš pašalinių asmenų. Pagalvokite apie įsilaužėlius, duomenų vagis ir bet kurį asmenį, norintį pasidomėti jūsų informacija. Jie neturi ieškoti.

VPN taip pat gali padės išvengti skaitmeninės cenzūros ir patekti į kitas ribotas svetaines.

Šiame sąraše esantys VPN yra patikimi norint atblokuoti NBC, tačiau jie taip pat gali pasiekti „Netflix“, BBC iPlayer, socialinės žiniasklaidos svetaines, „Google“... sąrašas yra beveik begalinis. Jei atsidursite labai apribotoje šalyje, VPN yra jūsų vartai į interneto laisvę.

Tarsi tai nėra pakankamai gerai, VPT nerodo jūsų greičio arba. Jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) paprastai nustato jūsų greitį, ypač kai transliuojate. Bet VPT slepia jus nuo IPT ir sustabdo jūsų interneto ryšio trikdymą.

Nauda vis tiek išlieka. Tu esi saugesni atviruose „WiFi“ tinkluose, kurie paprastai nėra apsaugoti, o jūs esate aiški nuo sukčiavimo ir kenkėjiškų programų bandymų jūsų įrenginiuose.

3 geriausi VPN, skirti žiūrėti manifestinį 2 sezoną

1. „NordVPN“

„NordVPN“

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 1600 ir daugiau serverių 20-yje JAV vietų
 • Žaibiškas greitis
 • „SmartPlay“ funkcija, skirta srautiniam perdavimui
 • Neribotas duomenų kiekis
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Nulinių žurnalų politika
 • Šeši prietaiso jungtys
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: NBC, CBS, „Netflix“, „Disney +“, „Hulu“, BBC iPlayer, „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“, „Android TV“, maršrutizatoriais

Įspūdingas „NordVPN“ JAV serverių tinklas yra tik viena iš priežasčių, kodėl jis yra mano pasirinktas numeris 1. Tai turi daugiau nei 1600 serverių JAV, apimanti 20 vietų. Visame pasaulyje ji turi daugiau nei 5400 serverių.

Didelis serverių skaičius reiškia, kad galima pasirinkti iš daugybės IP adresųir tu nereikia jaudintis dėl perkrautų serverių iš kitų vartotojų. Spūstys prilygsta lėtam greičiui, ir to nenorite, kai esate „suklupusių“ manifesto akimirkų viduryje.

Dėl greičio, „NordVPN“ yra vieni geriausių. Tai yra greičiausias VPN bet kokio, ką radau, taigi jūs turite žaibiškos jungtys su kiekvienu „Manifest 2“ sezono HD raiška.

Jos „SmartPlay“ funkcija sukurta specialiai srautiniam perdavimui. Tai suderina intelektualųjį DNS ir VPN technologiją, kad būtų galima lengvai apeiti geoblokus, tačiau visada palaikykite savo saugumą. Norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ „SmartPlay“ funkciją? Peržiūrėkite išsamią apžvalgą.

„NordVPN“ pasiūlymai neribotas duomenų kiekis kiekviename serveryje, taigi, skirtingai nei „Montego Air Flight 828“ keleiviai, jūs nesinaudojate skolintu laiku. Neįmanoma apriboti, kiek epizodų galite žiūrėti.

Yra 256 bitų AES šifravimas kad jūsų buvimo vieta ir internetinis srautas būtų paslaptis, be to, automatinis užmušimo jungiklis ir griežta nerašymo politika siekiant maksimalaus privatumo.

Pavargote nuo skelbimų, pertraukiančių jūsų TV laiką? „NordVPN“ turi a įmontuotas skelbimų blokatorius, „CyberSec“, kuris ne tik sustabdo iššokančius langus, bet ir apsaugo jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų ir kitų kenksmingų virusų.

Jei norite transliuoti antrąjį „Manifest“ sezoną keliuose įrenginiuose, galite. „NordVPN“ leidžia iki šešios vienalaikės jungtys.

Jūs taip pat turite prieigą prie 24/7 tiesioginis pokalbis bet kokių klausimų, susijusių su prisijungimu prie JAV serverių ar kitomis standartinėmis funkcijomis.

Jei esate pasirengęs prisiregistruoti, įsitikinkite, kad naudojate mūsų išskirtinę nuolaidą už dideles jūsų prenumeratos santaupas. Taip pat turėtumėte žinoti, kad jūsų pinigai yra apsaugoti „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

„Stream Manifest 2“ sezonas su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Kaip žiūrėti akivaizdų 2-ąjį sezoną 2020 m

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • Serveriai daugiau nei 20 JAV vietų, daugiau nei 3000 pasaulinių serverių
 • Liepsnos greičiai ir įmontuotas greičio testas
 • Neribotas duomenų kiekis
 • Padalintas tunelis, skirtas lanksčiam srautui
 • 256 bitų AES šifravimas ir nulis žurnalų
 • Vienu metu leidžiami penki prietaisai
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: NBC, „Lightbox“, „Hotstar“, „Disney +“, „Netflix“, BBC iPlayer, „Hulu“, „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: Windows, Linux, Firefox, Safari, Android, iOS, macOS, Chrome, maršrutizatoriais

„ExpressVPN“ yra greitasis VPN su 3000 ir daugiau serverių visame pasaulyje ir 20 JAV vietų. Nesvarbu, ar norite „Manifest 2“ sezoną transliuoti iš Niujorko ar Vašingtono, jūs turite nuspręsti.

Jos greitis yra greitas ir patikimas, todėl jis idealus žiūrint mėgstamą antgamtinę dramą, epizodą po epizodo HD. Yra neribotas duomenų kiekis žinoma, tai reiškia, kad jums nereikia trumpinti 2 sezono.

Ar naudojate „Windows“ ar „Mac“? Tuomet siūlau išbandyti „ExpressVPN“ greičio testas. Ji integruota programoje, kad galėtumėte greitai pamatyti, kurie serveriai veikia geriausiai. Tai garantuoja jums greitą transliaciją kiekvieną kartą.

Jei esate sąmoningas saugumo atžvilgiu, jums patiks „ExpressVPN“ karinio lygio šifravimas ir automatinis žudymo jungiklis. Taip pat yra Apsauga nuo DNS ir IP ir nulio registravimo politika siekiant maksimalaus privatumo.

Jums leidžiama penki vienu metu jungiami ryšiai, bet jei įdiegiate programą maršrutizatoriaus lygiu, ji yra beribė. Jei jums reikia pagalbos dėl to, tiesiog naudokite „ExpressVPN“ 24/7 tiesioginis pokalbis arba nuoseklūs vadovai.

„ExpressVPN“ leidžia lankstus srautas, turintis padalyto tunelio funkciją, taigi galite pasirinkti palikti programas iš VPN. Šios programos naudoja jūsų vietinį IP adresą, tačiau vis tiek galite srautiniu būdu transliuoti NBC. Sužinokite daugiau apie „ExpressVPN“ padalinimą tuneliu mūsų apžvalgoje.

Galite išbandyti rizikingai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi po mėnesio 100% pinigų yra vėl kišenėje. Tai puiki idėja, jei jums reikia trumpalaikio VPN.

Nori užsiregistruoti? Mes neleisime jums eiti be kupono? Pasinaudokite mūsų išskirtine nuolaida su jūsų prenumerata.

„Stream Manifest 2“ sezonas su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • Daugiau nei 1 000 serverių 11 JAV miestų
 • Serveriai, optimizuoti transliuoti NBC
 • Greitas greitis
 • Lengvas nustatymas ir naršymas
 • Aukščiausios klasės šifravimo ir nužudymo jungiklis
 • Neregistruoti politika
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: NBC, HBO GO, „Hulu“, „Amazon Prime Video“, „ITV Hub“, „Sky TV“, „Netflix“
 • Suderinamas su: „Chrome“, „Firefox“, „Android“, „Linux“, „macOS“, „iOS“, „Windows“, „Chromebook“, maršrutizatoriais

Visiškai nauja VPN? Nesijaudink. „CyberGhost“ leidžia greitai transliuoti, nes greitai nustatoma ir skirti srautiniai profiliai.

Tai turi serveriai, optimizuoti žiūrėti NBC, taigi viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti „NBC“ ir jis ras geriausią, kuris bus jums žiūrėti „Manifest Season 2“.

Arba, jei norite tai padaryti patys, galite pasirinkti iš „CyberGhost“ Daugiau nei 1 000 serverių 11 JAV miestų. Ir jei norite judėti aplink pasaulį, ji turi daugiau nei 5800 serverių 90 šalių.

Tu turi ypač greiti ryšiai neatsilikti nuo didelės raiškos su keleiviais, kai jie atsižvelgia į savo skambučių balsus ir vizijas.

Be greito greičio, yra ir neribotas duomenų perdavimas, o tai yra būtina, jei ketinate žiūrėti 2 sezoną nuo pradžios iki pabaigos.

„CyberGhost“ būstinė yra Rumunijoje, gerai už priežiūros aljansai, taigi dirba griežta politika be žurnalų už aukščiausius įmanomus privatumo protokolus.

Taip pat yra 256 bitų AES šifravimas, keli saugos protokolai ir automatinis užmušimo jungiklis. 

Apsauga nuo DNS ir IP užtikrina, kad jūsų DNS užklausos ir vieta visada būtų saugūs. Ir tai vyksta iki septyni jūsų įrenginiai vienu metu, taip pat.

Gyvas pokalbis? Taip. Tai yra po ranka, jei jums gali kilti bet kokių klausimų.

Jei norite daugiau sužinoti apie „CyberGhost“ prieš prisiregistruodami, Peržiūrėkite mūsų apžvalgą.

Kai būsite pasirengę žengti į priekį su „CyberGhost“, naudok mūsų kuponą tuo pačiu pasinaudodamas ilgiu 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ši pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko išbandyti, norint transliuoti „Manifest“ ir kitas jūsų mėgstamiausias NBC laidas..

„Stream Manifest 2 sezonas su„ CyberGhost “!

Apibendrinant

Kaip ir Niujorko „Manifest 2“ sezonas, NBC gali naudotis tik JAV gyventojai. Jei esate kur kitur, negalite prisiderinti.

Bet naudodamiesi VPN, galite prisijungti prie saugaus serverio JAV, paslėpkite savo buvimo vietą ir lengvai praeikite per NBC geografinius apribojimus.

Mano geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“. Dėl plačios JAV serverių aprėpties, didelio greičio ir „SmartPlay“ funkcijos srautinė transliacija tampa be vargo. O lengvas gyvenimas yra geras gyvenimas, tiesa?

Norite žiūrėti mėgstamas britų TV laidas visame pasaulyje? Sužinokite, kurie VPN yra geriausi „BBC iPlayer“.

Jei jums viskas yra nepertraukiamo srautinio perdavimo, kodėl gi ne? peržiūrėkite geriausių (ir blogiausių) skelbimų blokatorių, turinčių VPN, apžvalgą?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me