Kaip internete žiūrėti keršto 1 sezoną!


Pažadėjęs kruviną kerštą iš negailestingo femme fatale, kurį vaidina Abigail Spencer, „Reprisal“ 1 sezonas bus nuostabus.

Bet jei nesate JAV negalėsite pasiekti „Hulu“, kur transliuoja tamsi trilerių serija, nes „Hulu“ pateikia geoblokus savo turiniui. Nesijaudinkite, naudodamiesi VPN niekada nepraleisite akimirkos, kai Doris Dearie atkeršys.

Aukščiausia kokybė VPT gali įveikti Hulu geografinius apribojimus, suteikdami jums JAV IP adresą, kad galėtumėte žiūrėti „Reprisal“ 1 sezoną iš bet kur.

Tęskite skaitymą, kad sužinotumėte kaip naudoti VPN, norint žiūrėti „Reprisal“ Hulu ir mano rekomendacija už geriausias priemokas už darbą.

Trumpas vadovas - kaip stebėti kerštavimą „Hulu“

 1. Pasirinkite tvirtą VPN. Mano pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“ dėl ypač greito greičio, patikimo saugumo ir didelio JAV serverių tinklo.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą savo įrenginiuose.
 3. Norėdami prisijungti prie serverio JAV, naudokite savo VPN.
 4. Prisiregistruokite arba prisijunkite prie Hulu ir pradėkite „Reprisal“ 1 sezono transliaciją.

Pradėkite „Srautinio keršto“ transliaciją dabar!

Trumpas vadovas - Kaip prisiregistruoti „Hulu“

„Hulu“ reikalinga JAV kreditinė kortelė, tačiau yra paprastas įsilaužimas, kuris apeina šį apribojimą.

 1. Apsilankykite „MyGiftCardSupply.com“.
 2. Įsigykite išankstinio mokėjimo „Hulu“ dovanų kortelę pasirinktai prenumeratos trukmei.
 3. Pristatykite dovanų kortelės likutį į savo „Hulu“ sąskaitą.
 4. Mėgaukitės visu puikiu Hulu pasiūlytu turiniu.

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte stebėti keršto veiksmus

„Hulu“ blokuoja savo turinį taigi prieiti gali tik JAV žiūrovai. Jei neturėsite JAV IP adreso, jums bus užkirstas kelias srautiniu būdu transliuoti bet kokį „Hulu“ turinį, įskaitant „Reprisal“.

Su premium VPN, galite įveikti šiuos geografinius apribojimus. VPT užmaskuoja jūsų IP adresą, kad paslėptų jūsų tikrąją vietą, užšifruoja jūsų duomenis ir perduoda kanalus per jūsų pasirinktos šalies serverį..

Naudokite savo VPN, kad prisijungtumėte prie serverio JAV, ir jūs turėsite JAV IP adresas, kurį turite pasiekti Hulu ir žiūrėkite „Reprisal“ iš bet kur.

Geriausi VPT turi didžiuliai greitųjų serverių tinklai, pasklidę visame pasaulyje. Tai suteikia prieigą prie tūkstančių reguliariai atnaujinamų IP adresų. Kuo daugiau IP adresų yra VPN, tuo didesnė tikimybė, kad jis galės apeiti geoblokus ir anti-VPN technologijas.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Pagrindinis „premium VPN“ pranašumas yra galimybė atblokuoti visuotinį turinį iš mėgstamų srautinių transliavimo paslaugų, įskaitant „Reprisal“ 1 sezoną per „Hulu“. Tačiau VPT gali padaryti daug daugiau.

Piratai tampa vis sudėtingesni ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) greičiausiai stebi jūsų veiklą internete, apsaugoti savo privatumą internete niekada nebuvo svarbesnis.

„Premium VPN“ apsaugo jūsų neskelbtinus duomenis ir apsaugo jūsų anonimiškumą internete užšifruoti savo duomenis ir užmaskuoti tikrąjį IP adresą. Tai neleidžia įsilaužėliams sulaikyti jūsų duomenų ar jūsų IPT, reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims nuo jūsų internetinės veiklos stebėjimo ar registravimo..

Tai reiškia, kad kiekvieną kartą prisijungę prie interneto - nesvarbu, ar tai srautas, torrentas, naršymas ar žaidimas - jus saugo jūsų VPN, net kai esate prisijungę prie viešųjų „Wi-Fi“ tinklų, kurios paprastai yra neužtikrintos.

3 geriausi VPN, skirti stebėti kerštą

1. „NordVPN“

„NordVPN“

Su daugiau 1500 greitųjų serverių vien JAV, patekti į „Hulu“ yra vos už kelių paspaudimų. Visose „NordVPN“ programose yra jos unikali „SmartPlay“ technologija kad būtų galima užtikrinti greičiausią ir sklandžiausią srautinį srautą, tuo pačiu palengvinant perjungimą iš srautinių platformų.

„NordVPN“ yra vienas geriausių VPN, kai kalbama apie saugumą. Tai ne tik siūlo karinio lygio šifravimas, bet ir du kartus užšifruoja naudodamas „DoubleVPN“ funkciją.

Tai taip pat apsaugo jūsų duomenis nuo įsilaužėlių ir kitų trečiųjų šalių apsauga nuo nuotėkio, nulio registravimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis. Be to, „NordVPN“ siūlo pramonės standarto „OpenVPN“ protokolo palaikymą visose platformose.

„NordVPN“ siūlo 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija, kuris suteikia jums daug laiko išsiaiškinti, ar tai VPN, kuris tinka jums. Jei „NordVPN“ jums tinka, įsitikinkite, kad su mūsų planu gaukite geriausią pasiūlymą kupono puslapis.

Peržiūrėkite mūsų išsamią informaciją „NordVPN“ apžvalga sužinoti daugiau apie „premium VPN“ funkcijas.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5 200 + serverių 59 šalyse
 • „SmartPlay“ technologija srautiniam perdavimui
 • Jokių greičio ar pralaidumo apribojimų
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija šešiuose vienu metu veikiančiuose įrenginiuose
 • Dirba su: „Hulu“, „Netflix“, „Amazon Prime“, „BBC iPlayer“, „SlingTV“, „HBO“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriais

Srautas „Reprisal“ su „NordVPN“! 

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Naudodamiesi „ExpressVPN“, galite transliuoti visą norimą turinį dėka neribotas pralaidumas ir be jokių droselių. Platus pasaulinis serverių tinklas, įskaitant vietas JAV, suteikia pūslių greitį, kad būtų galima srautiniu būdu transliuoti „Reprisal“ ir kitą „Hulu“ turinį.

Dėl unikalios „ExpressVPN“ srautas bet kuriame įrenginyje yra paprastas „MediaStreamer“ funkcija. Tai leidžia jums srautas įrenginiuose, kurie nepalaiko VPN, pvz., kai kuriuos išmaniuosius televizorius ir žaidimų pultus.

Jūsų transliacija ir kita Dėl 256 bitų šifravimo internetinė veikla yra saugi nuo smalsių akių. Kitos saugos funkcijos apima: „OpenVPN“ palaikymas, neprisijungimas, apsauga nuo DNS nuotėkio ir automatinis užmušimo jungiklis dėl to jūsų duomenys nebus veikiami smalsių akių, jei staiga prarasite VPN ryšį.

Sužinokite daugiau apie „ExpressVPN“ saugos savybes naudodami mūsų ekspertizė. Galite žaisti su visomis puikiomis „ExpressVPN“ funkcijomis naudodamiesi a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nepamirškite patikrinti naujausi „ExpressVPN“ pasiūlymai prieš užsiregistruodami sąskaitą.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių daugiau nei 90 šalių
 • „MediaStreamer“ funkcija
 • Neribotas pralaidumas ir žaibo greičiai
 • 256 bitų šifravimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija penkiems įrenginiams
 • Dirba su: „Hulu“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, ITV grotuvu, HBO, „Amazon Prime“, NBC
 • Suderinamas su: Maršrutizatoriais, „Windows“, „iOS“, „macOS“, „Kindle Fire“, „Android“, „Apple TV“

Srautas keršto būdu su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ turi daugiau nei 1100 serverių vien JAV padėti jums apeiti geografinius Hulu apribojimus. Plius dideli greičiai, neribotas pralaidumas ir skirti srautiniai serveriai leisti jums žiūrėti „Reprisal“ 1 sezoną be buferio ar vėlavimo.

Galite saugiai transliuoti srautą žinodami, kad esate apsaugoti kaip „CyberGhost“ patikimas šifravimas slepia visą jūsų neskelbtiną informaciją, internetinę veiklą ir interneto srautą. Griežtas neregistruoja politika, nepralaidžios programos ir automatinis užmušimo jungiklis sustabdo jūsų duomenų patekimą į netinkamas rankas.

Jei turite kokių nors su paslauga susijusių problemų, visada rasite pagalbos 24/7 tiesioginis pokalbis. Pabandykite sau patogų VPN naudodami: 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Sužinokite daugiau apie Rumunijoje įsikūrusį paslaugų teikėją mūsų išsamiame „CyberGhost“ apžvalga. Patinka tai, ką matai? Pažvelkite į naujausios „CyberGhost“ nuolaidos.

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5700 ir daugiau serverių 90 šalių
 • Specializuoti srautinio perdavimo serveriai
 • Greitas greitis ir neribotas pralaidumas
 • Tvirtas šifravimas
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija septyniems įrenginiams
 • Dirba su: „Hulu“, „BBC iPlayer“, CBS, „Netflix“, „Amazon Prime“, „Disney +“, „Comedy Central“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Amazon Fire TV“, „Linus“, „iOS“, „macOS“, „Chrome“, „Android“

Siųskite repliką naudodamiesi „CyberGhost“!

DUK

Naudojasi VPN, kad pasiektų „Hulu legal“?

Jei turite mokamą „Hulu“ prenumeratą, naudotis VPN prieigai prie paslaugos yra visiškai teisėta. Kai kurios šalys, kurios riboja arba uždraudžia naudoti VPT, įskaitant Iraką, Rusiją ir Kiniją. Jei atostogaujate užsienyje, nesijaudinkite dėl nemalonumų. Nė vienas turistas niekada nebuvo sulaikytas už naudojimąsi vienu iš šių rajonų.

Kokių funkcijų turėčiau ieškoti „Hulu“ VPN?

Serverio pasiekiamumas, greitis ir galimybė apeiti stiprią geografinio blokavimo techniką yra tik keletas svarbiausių funkcijų, kurių reikia ieškoti. Mūsų straipsnis „Kaip atblokuoti„ Hulu “bet kur 2020 m.“ Pateikia išsamią informaciją apie tai, kokios funkcijos yra geriausios srautinio „Hulu“ transliacijai. Taip pat rasite informacijos apie kitus geriausius VPN tiekėjus, kurie siūlo funkcijas, kurių jums reikia srautiniam „Hulu“ turiniui transliuoti iš bet kurios pasaulio vietos..

Kodėl turėčiau naudoti VPN, net neprisijungdamas prie srautinio perdavimo paslaugos?

Naudodamiesi VPN galite tai padaryti „torrent“, naršyti internete ir prisijungti prie visų abonentų. Kai esate prisijungę prie VPN, privatūs duomenys, tokie kaip jūsų vartotojo vardai ir slaptažodžiai, tikroji vieta ir naršymo istorija yra apsaugoti.

Kaip? Aukščiausios kokybės paslaugos, tokios kaip „NordVPN“, teikia jums karinio lygio šifravimas apsaugoti jūsų duomenis keliaujant internetu. Tai taip pat siūlo apsaugą nuo DNS nuotėkio saugokite savo veiklą internete ir vietą nuo įsilaužėlių, vyriausybinių agentūrų ir net interneto paslaugų teikėjų.

Apibendrinant

„Reprisal“ 1 sezono transliacija su „Hulu“ iš bet kurios pasaulio vietos naudojant aukščiausios kokybės VPN. Peržiūrėkite mūsų ekspertų pasiūlymus geriausi „Hulu“ VPN.

Aš rekomenduoju „NordVPN“ žiūrėti „Reprisal“, nes jame yra saugus ir sklandus srautinis perdavimas, kurį teikia didelis JAV greitųjų serverių tinklas ir aukščiausios kokybės saugos funkcijos.

Jei naudojate VPN kiekvieną kartą prisijungę, o ne tik transliuodami, jūsų neskelbtini duomenys ir interneto srautas bus privatūs ir jų nebus galima atsekti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me