Kaip ieškoti internete be Google


„Google“ yra tokia populiari, kad „kažko ieškoti“ yra dažniausiai naudojama frazė. Daugybė žmonių naudojasi „Google“, tačiau ne visi žino, kad yra stebimi - nuo jūsų tualetinio popieriaus pasirinkimo iki mėgstamos spalvos - „Google“ žino viską apie jus. Šiuos duomenis jis naudoja norėdamas pritaikyti skelbimus, kuriuos matote, kai lankotės socialinėje žiniasklaidoje ar bet kurioje svetainėje su „Google“ skelbimais.

Jei nelaikėte savo paieškų privačiomis, „Google“ žino daugiau apie jus nei apie savo gyvenimo partnerį. Nemalonu tai girdėti? Gal būt turėtumėte naudoti tai, kas jūsų neapgaudinėja - mažiau „Google“.

Pristatome jums geriausius būdus internete ieškoti daiktų, jų nestebint. Net jei privatumas nėra pagrindinis rūpestis, šios „Google“ alternatyvos gali jums padėti, kai norite paslėpti savo juokingiausias ir neįprastiausias paieškas nuo smalsių šeimos narių..

Čia yra geriausi paieškos varikliai, kurie nestebi jūsų paieškų:

 1. „DuckDuckGo“
  „DuckDuckGo“ yra saugi paieškos sistema nestebi jūsų istorijos teikdamas paieškos sąsają, panašią į „Google“. Tai siūlo geriausią paieškos patirtį ir greitai pateikia rezultatus.
  Jis turi keletą papildomų funkcijų - pvz, „DuckDuckGo“ siūlo greitus atsakymus, tokius kaip „Google“, kad jums nereikėtų spustelėti jokios nuorodos, kad gautumėte trumpą atsakymą į savo klausimą.  Jame yra kelios paieškos kategorijos, tokios kaip žiniatinklis, vaizdai ir vaizdo įrašai. Jame taip pat yra receptų kategorija, kurioje galite rasti paieškos termino receptų rezultatus.
  Kai ieškosite naudodamiesi šiuo varikliu, nerasite susijusių skelbimų savo socialinės žiniasklaidos tinkluose. Tai netgi leidžia išsaugoti paieškos parametrus debesyje.
 1. Pradinis puslapis
  Pradiniame puslapyje yra paieškos galimybių, nestebint to, ko ieškote. Kai naudojate „Pradinis puslapis“, jis naudoja tarpinį serverį, kad atidaromos svetainės negalėtų sekti jūsų buvimo vietos ar IP adreso. Galite pridėti pradžios puslapį prie savo naršyklės, kad būtumėte apsaugoti, kol naudojatės internetu.
 1. Volframas Alfa
  „Wolfram Alpha“ yra mažiau paieškos variklis ir daugiau skaičiuoklės, bandančios rasti tikslius atsakymus į jūsų klausimus. Tai geriausiai tinka klausimams, kurių prigimtis yra „kas“, „kur“ ir „kiek“, bet ne „kodėl“. Jis nestebi jūsų paieškų ir pateikia klausimų pasiūlymų, jei nežinote, kaip frazuoti. Nesvarbu, ar ieškote sveikatos ir medicinos, muzikos, finansų ar norite ką nors apskaičiuoti, „Wolfram Alpha“ yra geriausia vieta tiksliam rezultatui gauti ir be pūkų.
 1. „PrivateLee“
  „PrivateLee“ yra dar viena galimybė, jei norite ieškoti daiktų, nesinaudodami stebimais internete. Jame yra keletas „Power Search“ komandų, kurios palengvina paiešką.
  Pvz., Jei norite ieškoti vaizdų, prie paieškos galite pridėti „/ i“. „Power Search“ yra panaši į „Google“ kodus, taigi, jei ieškodami naudojate „Google“ kodus, „PrivateLee“ yra geriausia ne „Google“ parinktis. Tai taip pat galima įsigyti kitu pavadinimu - Qrobe.it. „Qrobe“ siūlo tas pačias funkcijas kaip ir „PrivateLee“.
 1. Hulbee
  „Hulbee“ taip pat teikia greitus paieškos rezultatus, nestebint jūsų paieškos. Jis turi patrauklią sąsają ir pagrindiniame puslapyje pateikia įprastas ir populiarias paieškas, todėl jums gali tekti net nerašyti paieškos. Tai taip pat naudinga, jei naršote temas, apie kurias reikia skaityti.
  „Hulbee“ užšifruoja jūsų paieškas, todėl nėra duomenų nutekėjimo ar tarpininkų atakų. Jis taip pat nestebi jūsų buvimo vietos, todėl, jei nenurodysite vietos, gausite rezultatų iš viso pasaulio.

Kadangi yra tiek daug kompetentingų paieškos sistemų, kodėl verta pasikliauti nepatikimu „Google“? Gali prireikti šiek tiek laiko, kad priprastumėte prie naujo paieškos variklio, tačiau tai padarę būsite dėkingi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me