Kaip iš bet kur stebėti UEFA Europos lygą! | Atnaujinta 2020 m


UEFA Europos lyga grįžo, o grupės etapas grįžo į veiksmą. Keturiasdešimt aštuonios komandos turi galimybę įrodyti, kad yra vertos patekti į nokauto etapą. Bet jei esate užsienyje, galbūt negalėsite pamatyti rungtynių įspūdžių.

Vis dėlto nesijaudinkite. Mano trumpame vadove parodyta, kaip galite pamatyti kiekvieną jums svarbų mačo momentą!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Austrijos transliaciją „Puls4“

„Puls4“ transliuoja kai kurias UEFA Europos lygos rungtynes ​​Austrijoje. Štai, ką reikia daryti norint transliuoti UEFA Europos lygą „Puls4“:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Austrijoje. „ExpressVPN“ yra mano pasiūlymas žiūrėti futbolą, atsižvelgiant į jo greitį ir saugumo ypatybes.
 2. Prisiregistruokite ir atsisiųskite savo VPN, prisijunkite ir pasirinkite serverį Austrijoje.
 3. Eikite į www.puls4.com.
 4. Atidarykite tiesioginį srautą ir mėgaukitės!

Žiūrėkite UEFA Europos lygą dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Belgijos transliaciją per RTBF

RTBF rodo UEFA Europos lygos transliaciją prancūzų kalba Belgijoje. Norėdami stebėti UEFA Europos lygos rungtynes ​​per RTBF, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite aukščiausios kokybės VPN, turinčius Belgijos serverius. Mano rekomendacija yra „ExpressVPN“ skirtas stebėti greito futbolo srautus.
 2. Prisiregistruokite ir įdiekite pasirinktą VPN, atidarykite jį ir prisijunkite, tada prisijunkite prie serverio Belgijoje.
 3. Eikite į www.rtbf.be ir sukurkite nemokamą prisijungimą.
 4. Prisijunkite prie RTBF ir transliuokite rungtynes!

Žiūrėkite UEFA Europos lygą dabar!

Trumpas vadovas - žiūrėkite Belgijos transliaciją „Sporza“

„Sporza“ transliuoja UEFA Europos lygos transliaciją olandų kalba Belgijoje. Vykdykite šias instrukcijas, kad nedelsdami pradėtumėte UEFA Europos lygos transliaciją „Sporza“:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Belgijoje. „ExpressVPN“ paslauga yra geriausia UEFA Europos lygos transliacijai dėl greitų serverių.
 2. Užregistruokite ir įdiekite VPN, prisijunkite ir pasirinkite Belgijos serverį.
 3. Eikite į sporza.be.
 4. Pasirinkite savo srautą ir mėgaukitės veiksmu!

Žiūrėkite UEFA Europos lygą dabar!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte stebėti UEFA Europos lygą

Transliuotojai dažnai reikalaujama blokuoti žmones transliuodami turinį už savo gimtojo regiono ribų. Dėl šių geografinių apribojimų sunku žiūrėti norimą transliaciją, kai esate užsienyje.

Geras VPN gali slėpti jūsų vietą, leisdamas jums tai padaryti stebėkite UEFA Europos lygos varžybas, nesvarbu, kur esate.

VPN sujungia jūsų įrenginį su serveriu bet kurioje jūsų pasirinktoje šalyje. Jūsų srautui yra priskiriamas tas pats IP adresas kaip ir VPN serveriui, dėl ko srautinio srauto svetainė galvoja esate toje pačioje šalyje kaip serveris. Tai leidžia prisijungti prie turinio.

Jei norite žiūrėti UEFA Europos lygą, turėtumėte naudokite aukštos kokybės VPN. Srautinės svetainės gali aptikti žemos kokybės VPT naudodamos anti-VPN programinę įrangą ir blokuoti tuos VPN iš savo serverių.

Aukštos kokybės VPT geriau paslėpia save, tai leidžia jums apeik geoblokus be problemų.

Norėdami transliuoti sportą, ieškokite VPN su greitas, pastovus ryšio greitis. Jūs nenorite praleisti stebuklingo tikslo dėl vėlavimo ir buferio problemų.

3 geriausi VPN žiūrėjimui UEFA Europos lyga

1.ExpressVPN

„ExpressVPN“ įrenginiai

Viskas eina greitai. Žaidėjai juda greitai, kamuolys juda greitai, žaidimas juda greitai. Jums reikia daug pralaidumo neatsilikti nuo veiksmo. „ExpressVPN“ padeda neatsilikti, nes siūlo kai kurias iš greičiausias galimas tinklo greitis.

Jo platus tinklas daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse suteikia daugybę galimybių transliuoti UEFA Europos lygos žaidimus.

Programa automatiškai pasirenka protokolą, arba galite pasirinkti patys iš „OpenVPN“, „L2TP / IPsec“ ir „PPTP“.

Bendrinkite savo tinklą tarp VPN ir vietinių svetainių naudodamiesi padalijimo tuneliu funkcija. Tai leidžia jums prisijungti prie nešifruotų svetainių srautiniu būdu per šifruotus tunelius iš viso pasaulio.

Turėdami 256 bitų AES šifravimą kaip standartą su „ExpressVPN“, gausite tai karinio lygio šifravimą neleidžia internetiniams pagrobėjams, įsilaužėliams ir vyriausybėms bandyti pasiekti ir pamatyti jūsų duomenis.

Nulinio žurnalo politika garantuoja, kad VPT nerenka jokių jūsų duomenų įskaitant DNS užklausas, naršymo istoriją ir dar daugiau. „ExpressVPN“ saugo jūsų veiklą saugią ir privačią.

Turite vieną sąskaitą naudoti iki penkių įrenginių vienu metu. Leiskite visiems namuose transliuoti mėgstamas komandas ir žiūrėti tuo pačiu metu.

Jei kyla problemų dėl ryšio ar jums reikia pagalbos kitaip, 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas yra.

Ar norite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ saugos ir srautinio perdavimo funkcijas? Būtinai perskaitykite mūsų išsami apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: Per 30 dienų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
ESPN, „Eurosport“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:
Visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
Tam tikri maršrutizatoriai, „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Žiūrėkite UEFA Europos lygą „ExpressVPN“ dabar!

2. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

Aukščiausio lygio VPT už priimtiną kainą, „NordVPN“ suteikia jums viską, ko tikitės transliuodami internetu. Su greitaisiais serveriais visame pasaulyje -daugiau nei 5100 serverių 59 šalyse- Tai suteikia daug prisijungimo galimybių UEFA „Europa League“ transliacijai.

Jo „SmartPlay“ funkcija padeda gauti ir palaikykite tvirtą srautinį ryšį ir lengvai apeikite geoblokus.

Karinio lygio šifravimas neleidžia niekam patekti į jūsų duomenis, užtikrinant saugumą ir anonimiškumą prisijungus. „CyberSec“ apsaugo jūsų įrenginį nuo kenksmingo turinio, skelbimų, kenkėjiškų programų ir įtartinų svetainių blokavimas.

Dvigubas VPN suteikia jums papildomą šifravimo sluoksnį nukreipti eismą dviem saugiais tuneliais. Kai atsijungiate, „NordVPN“ tęsiasi apsaugoti jus su savo griežta politika be žurnalų. 

Prijunkite ne daugiau kaip šešis įrenginius vienu metu su savo „NordVPN“ planu. Jei turite klausimų, 24/7 tiesioginis pokalbis yra labai naudinga. Mėnesį išbandykite „NordVPN“ ir pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Perskaitydami mūsų galite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ saugos protokolus pilna ekspertų apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: Bet kada per 30 dienų.

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Eurosport“, ESPN, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:
Yra P2P specialūs serveriai.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir kai kurie maršrutizatoriai.

Žiūrėkite UEFA Europos lygą su „NordVPN Now“!

3. „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ įrenginiai

Visiems, kas dar nėra srautiniai per VPN, „CyberGhost“ tai palengvina. Tai suteikia ypatingą, srautiniams serveriams sukurta pralaužti geoblokus ir išlaikyti greitą, stabilų jūsų srauto ryšį. Raskite serverį, skirtą tiesioginėms futbolo varžyboms transliuoti.

„CyberGhost“ siūlo platų tinklą su 5700+ serverių 90 šalių. Tai apima daugybę serverių visoje Europoje, kurie visą sezoną gali stebėti UEFA Europos lygą.

Karinė apsauga saugo jūsų duomenis internete naudojant AES 256 bitų šifravimą, kuris yra tvirtovė, kurio niekas negali pasiekti.

„CyberGhost“ programa blokuoja stebėjimo priemones, skelbimus ir kenkėjiškas programas iš jūsų įrenginio, neleidžiant jūsų įrenginiui pasiekti kenksmingų iššokančiųjų langų ir kito kenksmingo turinio.

nulio žurnalų politika saugo jus anonimu kai atsijungsite. Nei viena naršymo ar srautinio perdavimo veikla nelieka serveryje.

Naudokite jungtis iki septynių prietaisų vienu metu transliuoti gyvas futbolo varžybas!

Kai turite klausimų ar problemų, kreipkitės į tiesioginių pokalbių funkciją „CyberGhost“.

Jei norite išbandyti prieš priimdami ilgalaikį pirkimo sprendimą, turite Per 14 ar 45 dienas ir jums gali būti grąžinta visa grąžinimas jei persigalvosite. Per trumpą laiką galite pasirinkti 24 valandų nemokama bandomoji versija.

Perskaitykite mūsų in nuodugni ekspertų apžvalga  sužinoti daugiau apie „CyberGhost“ ir sužinoti, ar tai jums.

Pinigų gražinimo garantija: 14 dienų pagal trumpus planus, 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus.

Nemokamas bandymas: 24 valandų bandymas.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
ESPN, „Eurosport“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Amazon Prime Video“, „HBO DABAR“ ir „DAZN“..

Palaiko kankinimą:
Galimi „Torrenting“ skirti serveriai.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir kai kuriuose maršrutizatoriuose.

Žiūrėkite UEFA Europos lygą naudodamiesi „CyberGhost Now“!

Santrauka

Dalyvauja keturiasdešimt aštuonios komandos dar viena galimybė čempionate UEFA Europos lygoje. Prisiregistruokite gauti VPN šiandien ir įsitikinkite, kad galite pamatyti šias komandas kovojant dėl ​​dar vieno šanso dėl titulo.

Vis dar nežinote, kuris VPN jums tinka? Rekomenduoju „ExpressVPN“ stebint UEFA Europos lygą. Jos greitis ir saugumo savybės yra sunkiai įveikiamos.

Pažiūrėk į mūsų kuponų puslapis išsaugoti, kai jūs užsiregistruosite!

Papildoma literatūra

Norite sužinoti daugiau apie VPN ir ką jie gali padaryti už jus? Peržiūrėkite šiuos puslapius:

 • Kaip žiūrėti JK televiziją užsienyje - tai tikrai veikia!
 • Kurie VPN iš tikrųjų gali pasiekti DAZN?
 • Kaip gauti Ispanijos IP adresą iš bet kurios vietos
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me