Kaip iš bet kur stebėti Solheimo taurę 2020 m


Europa ir JAV vėl eina vienas prieš kitą Šimtmečio Šimtmečio kursuose 16-oji Solheimo taurė. Bet jei esate užsienyje, galite praleisti tris dienas nuo didžiausių komandinių varžybų moterų golfe. Taip yra todėl geoblokai neleidžia srautiniu būdu transliuoti turinio už šalies ribų.

Nesijaudink, mes galime padėti. Naudokitės mūsų trumpu vadovu kiekvieną akimirką transliuokite geriausią konkurenciją LPGA.

Trumpas vadovas: žiūrėkite JK ar Airijos transliaciją „Sky Sports“

„Sky Sports“ transliuoja Solheimo taurę JK ir Airijoje. Turite būti „Sky TV“ klientas, norėdamas transliuoti „Sol Sports Cup“ per „Sky Sports“. Norėdami pamatyti „Sky Sports“ sporto salę „Solheim Cup“:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su JK ar Airijos serveriais (mes rekomenduojame „NordVPNfor golf“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą JK ar Airijoje.
 3. Eikite į www.skysports.com ir sukurkite paskyrą svetainėje.
 4. Eikite į www.sky.com ir susiekite „Sky“ paskyrą su savo svetainės paskyra. Jums reikės „Sky“ sąskaitos numerio.
 5. Kai būsite pasiruošę, prisijunkite prie „Sky Sports“ ir transliuokite Solheimo taurę!

Stebėkite Solheimo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite JK ar Airijos transliaciją DABAR televizijoje

Tu gali naudoti DABAR TV transliuoti „Sky Sports“ be „Sky“ paskyros. Norėdami transliuoti žaidimus DABAR televizijoje, turite įvesti JK adresą. Norėdami pamatyti Solheimo taurę DABAR televizijoje:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN tiekėją ir serverius JK ar Airijoje (mūsų rekomendacija yra „NordVPNservice“). Prenumeruokite ir įdiekite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą JK ar Airijoje.
 3. Eikite į nowtv.com ir įsigykite dienos ar mėnesio leidimą „Sky Sports“ (jei neturite JK ar Airijos kredito kortelės, įsigykite DABAR TV dovanų kortelę svetainėje currys.co.uk ir vykdykite instrukcijas, kad galėtumėte išpirkti į dovanų kortelę. ).
 4. Prisijunkite prie DABAR TV ir mėgaukitės!

Stebėkite Solheimo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite JAV transliaciją golfo kanale

Golfo kanalas transliuoja Solheimo taurę JAV. Norėdami žiūrėti „Golf Channel“ srautą, jums reikia TV tiekėjo (pavyzdžiui, „Sling TV“, „DirecTV“ ar „DISH“). Norėdami pamatyti Solheimo taurę golfo kanale:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su JAV serveriais (mes rekomenduojame „NordVPNfor streaming golf“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą JAV.
 3. Eikite į srautas.golfchannel.com/golf, prisijunkite prie savo TV tiekėjo * ir transliuokite turnyrą!

* Jei neturite JAV televizijos paslaugų teikėjo, „Sling TV Blue“ galite naudoti kartu su „Sports Extra“ paketu, jei neturite JAV mokėjimo metodo. Įsigykite „Sling TV“ dovanų kortelę svetainėje „MyGiftCardSupply.com“ ir vykdykite instrukcijas, kad išpirktumėte kortelę ir užsiprenumeruotumėte „Sling TV“..

Stebėkite Solheimo taurę DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, norint stebėti Solheimo taurę

Solheimo taurė žada Europą prieš JAV, kad ji turėtų didžiausias transatlantines girtis. Bet jei esate už šalies ribų, geoblokai gali neleisti pamatyti visų veiksmų iš Šimtmečio kursų. Taip yra todėl, kad srautinio perdavimo svetainės yra dažnai reikalaujama blokuoti bet kurį asmenį už savo šalies ribų.

Čia gali padėti VPT. Kai prisijungiate prie VPN, pasirenkate serverio vietą jūsų tinklo srautas praeina. Tada, kai prisijungiate prie srautinio perdavimo svetainės, jie mato tą serverio vietą, tarsi tai būtų jūsų vieta. Jie atblokuoja srautą ir jums leidžiama stebėk jų srautą.

Kai naudojate VPN, geografiniai apribojimai nebėra problema. Bet tai dar ne viskas, ką jie gali padaryti. Jie taip pat apsaugoti jus internete.

VPT užkoduoja jūsų tinklo srautą, neleisti niekam pamatyti tai, ką darai internete. Vyriausybės, įmonės ir asmenys nuolat bando ieškoti jūsų duomenų. Su VPN, užšifruojančiu jūsų duomenis, Tu esi saugus iš visų, kurie nori pavogti jūsų duomenis.

Tiesiog būtinai pasirinkti aukščiausią VPN. Transliuotojai dažnai gali atpažinti žemos kokybės VPT ir blokuoti jų ryšius. Aukštos kokybės VPT geriau paslepia save, padėdamas jums pralaužti geoblokus.

Interneto laisvė ir interneto saugumas. Tai yra geriausias iš abiejų pasaulių. Taigi prisiregistruokite gauti VPN šiandien ir įsigykite internetą, kurio esate verti.

Geriausi VPT stebint Solheimo taurę

1.NordVPN

„NordVPN“ pranašumai

Naudodami „NordVPN“ gausite daugybę puikių funkcijų, kurios daro jį mūsų # 1 Bendra VPN paslauga. Tai apima „SmartPlay“, skirtą geresniam srautiniam perdavimui, „CyberSec“, skirtą jūsų įrenginiui apsaugoti, ir dvigubą VPN, skirtą geresnei saugai. Ir visos šios savybės yra galima įsigyti už labai priimtiną kainą.

„NordVPN“ yra pramonės lyderė duomenų apsaugos srityje. Tinklas yra greitas, patikimas ir sukurtas saugumui, privatumui ir turinio atblokavimui. Be to, yra „NordVPN“ serverių, išsidėsčiusių visame pasaulyje, kurie suteikia jums daugybė prisijungimo galimybių.

Vartotojo sąsaja yra aiški ir lengvai naudojama, net pradedantiesiems. Norėdami prisijungti, netgi galite naudoti vieną „NordVPN“ paskyrą iki 6 įrenginių vienu metu. Griežta jų neprisijungimo politika apsaugo jūsų anonimiškumą net atsijungus.

Jei norite sužinoti daugiau apie „NordVPN“ ir kodėl tai yra puikus pasirinkimas jums, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Stebėkite Solheimo taurę „NordVPN“ DABAR!

2.ExpressVPN

„ExpressVPN“ pranašumai

Jums reikia daug pralaidumo neatsilikti nuo mažo, balto rutulio, judančio per žalią plotą. „ExpressVPN“ suteikia tą pralaidumą, kartu su kai kuriais iš greičiausias ryšio greitis rinkoje. Be to, jai nėra problemų atblokuoti turinį visame pasaulyje.

Pažangios funkcijos apima galimybę pasirinkti savo tinklo protokolą. Taip pat galite padalinti srautą tarp VPN ir vietinio ryšio, palaikydami ryšį su vietiniais įrenginiais. Jie apima ir žudymo jungiklį apsaugoti jus, jei netikėtai nutrūks jūsų VPN ryšys.

Norėdami prisijungti, galite naudoti „ExpressVPN“ iki 5 įrenginių vienu metu. Ir jei jums kyla problemų, 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas Ar jums padėti kiekviename žingsnyje.

Norėdami sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ ir jo paslaugas, skaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Stebėkite Solheimo taurę „ExpressVPN“ DABAR!

3.CyberGhost

„CyberGhost“ VPN

Jei ieškote šiek tiek papildomos pagalbos dėl VPN, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas. Jie teikia specialiai sukonfigūruoti srautiniai serveriai kurios leidžia lengvai rasti jums reikalingą ryšį. Šie serveriai jums padeda pralaužti geoblokus ir palaikyti stabilų ryšį tau sraute.

„CyberGhost“ taip pat siūlo daugybę serverių visame pasaulyje kurie padeda užmegzti reikalingus ryšius. Jūs netgi galite prisijungti iki 7 įrenginių vienu metu, leis jums palaikyti ryšį bet kur.

„CyberGhost“ programa padeda blokuoti internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenksmingą turinį. Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų duomenis internete. Ir visos šios savybės yra galima įsigyti už priimtiną kainą.

Norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“? Tada pažvelkite į mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Stebėkite Solheimo taurę „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

Solheimo taurė per 3 dienų mačo varžybas dar kartą aplenks Europą prieš JAV. Galite būti pasirengę konkursui naudodamiesi VPN. Taigi užsiregistruok šiandien ir mėgaukitės kiekvienu smūgiu, kuris taurę pristato į žemyną.

Vis tiek negaliu nuspręsti, kurį VPN pasirinkti? Mes rekomenduojame „NordVPN“ skirtas transliuoti golfą. Apsilankę mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapyje, galite sutaupyti dar daugiau!

Papildoma literatūra

Galite sužinoti daugiau apie VPN ir tai, ką jie gali padaryti už jus, kai paruošiate šiuos straipsnius:

 • Geriausi kelių įrenginių VPN & Ryšiai
 • Geriausias VPN naudojant nemokamus bandymus
 • Geriausi „BBC iPlayer“ VPN, kuriuos galima žiūrėti užsienyje internetu
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me