Kaip iš bet kur stebėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m


„One Day International“ kriketo premjera bus pristatyta į Angliją ir Velsą 2019 m. Pasiruoškite, nes 2019 m. ICC kriketo pasaulio taurė čia! Taigi prisiregistruokite gauti VPN dabar ir pamatyti visas rungtynes, pradedant „The Oval“ ir baigiant „Lord‘s“!

Dešimt komandų išgyveno kvalifikaciją ir pateko į pasaulio taurę. A pasaulio čempionas netrukus bus rastas. Bet jei esate užsienyje, galite praleisti visas rungtynes.

Tačiau galite stebėti kiekvieną akimirką, kuri sukuria čempioną. Tiesiog prisiregistruokite gauti VPN ir pasinaudokite mūsų trumpu vadovu žiūrėti geriausius tarptautiniame krikete!

Trumpas vadovas: žiūrėkite ICC kriketo pasaulio taurės transliaciją Australijoje

9 kanalas demonstruoja ICC pasaulio kriketo taurę Australijoje. Norėdami žiūrėti ICC pasaulio taurę:

 1. Pasirinkite VPN teikėją su dideliu greičiu ir serveriais Australijoje (mes rekomenduojame „ExpressVPN“ dalyvauti ICC kriketo pasaulio taurėje). Užregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Australijoje.
 3. Eikite į www.9now.com.au prisiregistruokite.
 4. Kai ateis laikas rungtynėms, prisijunkite ir mėgaukitės!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite JK transliaciją apie ICC kriketo pasaulio taurę

„Sky Sports“ transliuoja ICC kriketo pasaulio taurę JK. Jei norite prisijungti prie JK transliacijos, jums reikės „Sky Sports“ paskyros. Jei norite žiūrėti JK transliuojamą ICC pasaulio taurės transliaciją:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN paslaugą su JK serveriais („ExpressVPN“ paslauga yra mūsų rekomendacija dėl ICC kriketo pasaulio taurės). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį JK.
 3. Eikite į www.skysports.com ir užsiregistruokite. Jums reikės JK pašto kodo ir „Sky Sports“ sąskaitos ID.
 4. Prisijunkite ir mėgaukitės varžybomis!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite ICC kriketo pasaulio taurės transliaciją Indijoje

„Hotstar“ demonstruoja ICC kriketo pasaulio taurę Indijoje. Norint prisijungti prie „Hotstar“, jums reikia mobiliojo telefono numerio Indijoje. Norėdami žiūrėti „Hotstar“:

 1. Pasirinkite VPN su dideliu greičiu ir serverius Indijoje (mes rekomenduojame „ExpressVPN“ dalyvauti ICC kriketo pasaulio taurėje). Užregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir prisijunkite prie serverio Indijoje.
 3. Eikite į www.hotstar.com ir užsiregistruokite. Norėdami prisijungti, jums reikės mobiliojo telefono numerio Indijoje.
 4. Prisijunkite prie „Hotstar“ ir mėgaukitės!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite ICC kriketo pasaulio taurės transliaciją Naujojoje Zelandijoje

„Fan Pass“ transliuoja ICC kriketo pasaulio taurę Naujojoje Zelandijoje. Norėdami žiūrėti „Fan Pass“:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Naujojoje Zelandijoje („ExpressVPN“ paslauga yra geriausia kriketui). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir prisijunkite prie serverio Naujojoje Zelandijoje.
 3. Eikite į fanpass.co.nz ir prisiregistruokite.
 4. Rungtynių dieną prisijunkite ir mėgaukitės!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Pakistano transliuojamą ICC kriketo pasaulio taurę

PTV transliuoja ICC pasaulio kriketo taurę Pakistane. Norėdami žiūrėti PTV:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Pakistane („ExpressVPN“ paslauga yra geriausia kriketui). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir prisijunkite prie serverio Naujojoje Zelandijoje.
 3. Eikite į sports.ptv.com.pk/public/sportslive ir mėgaukitės!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite ICC kriketo pasaulio taurės transliaciją Pietų Afrikoje

„SuperSport“ demonstruoja ICC pasaulio kriketo taurę Pietų Afrikoje. Norėdami žiūrėti „SuperSport“:

 1. Pasirinkite greitą VPN su serveriais Pietų Afrikoje (mes rekomenduojame „ExpressVPN“ dalyvauti ICC kriketo pasaulio taurėje). Užregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Pietų Afrikoje.
 3. Eikite į www.supersport.com ir užsiregistruokite. Jums reikės mobiliojo telefono numerio Pietų Afrikoje.
 4. Kai varžybos prasideda, prisijunkite prie „SuperSport“ ir mėgaukitės!

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti ICC kriketo pasaulio taurę

Didžiausias ODI turnyras pasaulyje vyksta, o jūs norite žiūrėti. Bet geografiniai apribojimai neleidžia žiūrėti rungtynių. Jums reikia būdo, kaip juos stebėti, bet tu negali būti būdamas už šalies ribų.

Gali padėti VPN. Prisijungdami prie VPN pasirenkate serverį, į kurį bus nukreiptas visas jūsų interneto srautas. Tada, kai transliuotojas patikrins jūsų buvimo vietą per jūsų IP adresą, jie pamanys, kad esate ten, kur tas serveris.

Tai reiškia, kad galite prisijungti prie VPN serverio, kad ir kur būtumėte, ir stebėk savo srautą. Būsite išlaisvinti nuo geoblokų, leisdami žiūrėti, ko norite, iš kur norite, kur esate.

Tiesiog įsitikinkite, kad jūs pasirinkti aukštos kokybės VPN. Transliuotojai dažnai gali aptikti žemos kokybės VPT ir jas blokuoti. Aukštos kokybės VPT yra sunkiau atpažinti, tai leidžia jums prisijungti prie srautų, kuriuos norite žiūrėti.

Bet tai nėra vienintelis dalykas, kurį jie daro. Jie taip pat užšifruokite savo tinklo veiklą, apsaugo jus nuo visų, bandančių užfiksuoti jūsų interneto srautą. Tai reiškia, kad VPT padeda saugok tave net tuo metu, kai jie suteikia jums daugiau interneto nei bet kada anksčiau.

Geriausi VPT stebint ICC kriketo pasaulio taurę

1.ExpressVPN

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ turi kai kurias iš geriausi jungties spartos VPN rinkoje. Tai idealiai tinka žiūrėti tiesioginį sportą ir neturi problemų ištuštinti turinį iš daugybės svetainių ir pasaulio šalių iki 3 įrenginių vienu metu.

Teikėjas siūlo palaikymą tiesioginiu pokalbiu visą parą, visą parą, kad padėtų jums kiekvieną žingsnį. Išplėstinės funkcijos apima tvirtas šifravimas ir jūsų pasirinktų protokolų pasirinkimas, plius galimybė padalyti srautą ir palaikyti ryšį su vietiniais įrenginiais žiūrint rungtynes.

Vartotojų pamėgtas ir saugumo ekspertų gerbiamas „ExpressVPN“ užtikrins lengvą prieigą ir sklandus visos ICC pasaulio taurės transliacija. Tai taip pat puikus pasirinkimas kankinančiai ir kitai didelio pralaidumo veiklai.

Pažvelkite į mūsų vartotojų atsiliepimus ir sužinokite, kodėl „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas jums!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę „ExpressVPN“ DABAR!

2.NordVPN

Kaip iš bet kur stebėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m

Už prieinamą kainą „NordVPN“ lengvai ir patogiai tvarko srautinį turinį atblokuoja turinį iš bet kurios vietos. Jie siūlo didžiulį tinklą, išsidėsčiusį visame pasaulyje, suteikiantį jums daug prieigos prie srautų aplink pasauli.

„NordVPN“ daugiausia dėmesio skiria saugumui, privatumui ir turinio atblokavimui. Jie yra pramonės lyderė duomenų apsaugos srityje. Viena prenumerata leidžia jums prijunkite iki 6 įrenginių vienu metu, ir „SmartPlay“ dėl šios funkcijos neįtikėtinai lengva tiesiogiai transliuoti įvykius.

Panamos paslaugų teikėjas naudojasi karinio lygio šifravimas ir geriausios papildomos funkcijos, įskaitant Dvigubas VPN ir „CyberSec“, kurie blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas. Griežta politika be registravimo garantuoja jūsų anonimiškumą srautiniu būdu.

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus ir sužinokite, kodėl „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas jums!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę „NordVPN“ DABAR!

3.CyberGhost

„CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ yra dar vienas patikimas pasirinkimas stebint ICC pasaulio taurę, su iš anksto sukonfigūruotas srautinio perdavimo profilis tai palengvina prisijungimą pradedantiesiems VPN.

Šis VPN baigėsi 5700 serverių visame pasaulyje, suteikiant jums prieigą prie turinio pasaulio. Vienu metu jungiamos iki 7 įrenginių leisti jums pasidalyti paskyra su draugais visi gali stebėti veiksmą.

Programos taip pat blokuoja internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenksmingą turinį, o 18 mėnesių planas yra pirkinys, jei ateityje ketinate ir toliau žiūrėti sportą..

Rumunijoje veikiantis VPN turi daugybę teigiamų vartotojų atsiliepimų, jis siūlo specialius serverius, skirtus torrenting ir kitiems failams dalintis..

Norėdami sužinoti daugiau apie šį VPN ir tai, ką jis gali padaryti už jus, peržiūrėkite mūsų vartotojų apžvalgas!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę „CyberGhost“ DABAR!

4.Surfshark

Kaip iš bet kur stebėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m

A srautams pritaikytas tinklas, „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems atblokuoti ICC pasaulio taurę. Jų tinklas yra greitas, saugus ir specialiai sukurtas, kad pritrauktų jus prie norimo turinio.

Jei norite naudoti daug prietaisų, jie siūlo neribotos jungtys. Jei nerimaujate dėl saugumo, jų „CleanWeb“ funkcija blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius, kenkėjiškas programas ir sukčiavimo bandymus. Jei nerimaujate dėl sekimo, jie turi griežta politika be prisijungimo ir žudymo jungiklis jei prarandamas ryšys.

Norite sužinoti daugiau apie „Surfshark“? Peržiūrėkite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„Surfshark“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę „Surfshark“ DABAR!

5.PrivatusVPN

Kaip iš bet kur stebėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m

Mažesnis VPN tinklas „PrivateVPN“ VPN rinkoje neišsiskiria. Bet ir tas mažas dydis juos išlaiko transliuotojams nežiūri. Mažas dydis iš tikrųjų gali jiems padėti, nes jie dažnai gali be problemų susisukti į geoblokus.

Nors mažame tinkle taip pat pristatomos galimos kliūčių problemos, jų yra labai daug lengva dėl jūsų biudžeto. Jų puikios apsaugos savybės ir neribotas pralaidumas padės jums patekti visur, kur jums reikia.

Ar jus nervina diegti savo VPN? Tai nekelia problemų su „PrivateVPN“! Galite paskambinti klientų aptarnavimo agentui, ir jie padės įdiekite savo VPN programinę įrangą nuotoliniu būdu!

Jei norite sužinoti daugiau apie šį mažą, bet galingą VPT, sužinokite, ką turi pasakyti mūsų vartotojai!

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Stebėkite ICC pasaulio kriketo taurę „PrivateVPN“ DABAR!

Santrauka

ICC pasaulio kriketo taurė yra pasirengusi vainikuoti geriausią „One Day International“ kriketo komandą. Naudodamiesi VPN, galite transliuoti visas rungtynes, kurios nulems pasaulio čempionatą. Registruokis šiandien ir būk pasiruošęs kiekvienai akimirkai!

Jei nesate tikri, kuris VPN jums tinka, mes rekomenduojame „ExpressVPN“ dalyvauti ICC kriketo pasaulio taurėje. Pažvelkite į mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį, o jūs galite sutaupyti dar daugiau!

Papildoma literatūra

Norėdami sužinoti daugiau apie VPN, peržiūrėkite šiuos straipsnius:

 • Geriausi „BBC iPlayer“ VPN, žiūrintys užsienyje internetu (tik tie, kurie dirba)
 • Geriausi (išbandyti) VPN be prisijungimo | Lieka anonimu & Privatus
 • Kaip išsirinkti geriausią VPN - patarimai pradedantiesiems VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me