Kaip iš bet kur stebėti Afrikos tautų taurę 2020 m


Puikios puikių tautų komandos susiduria viena su kita Savas Afrikos čempionatas. Į Egiptą atvyksta 24 komandos, norinčios įrodyti save žemynui ir pasauliui. Užsiregistruokite VPN šiandien ir jūs galite pamatyti geriausius Afrikoje savo didžiausioje scenoje.

Tai įvykis, kurio negalima praleisti. Apie šio čempionato renginius bus kalbama ilgus metus į ateitį. Bet jei esate užsienyje, galbūt nepamatysite nė minutės veiksmo.

Vis dėlto, nereikia nieko praleisti. Naudodami VPN galite likti kiekvieno žaidimo viršuje. Naudokitės mūsų trumpu vadovu ir įsitikinkite, kad jūs pamatyti viską, ką reikia pamatyti!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Afrikos transliaciją „SuperSport“ svetainėje

„SuperSport“ transliuoja Afrikos tautų taurės žaidimus visoje Afrikos dalyje. Norėdami transliuoti žaidimus „SuperSport“:

 1. Pasirinkite didelės spartos ir serverių Afrikos VPT teikėją Afrikoje (mes rekomenduojame „NordVPNfor“ transliuoti Afrikos tautų taurę). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą Afrikoje.
 3. Eikite į now.dstv.com ir prisiregistruokite. Jums reikės mobiliojo telefono numerio iš Afrikos tautos. Mes rekomenduojame naudotis www.avoxi.com.
 4. Žaidimo dieną prisijunkite prie DSTV ir mėgaukitės!

Stebėkite Afrikos tautų taurę DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Europos transliaciją „Eurosport“

„Eurosport“ transliuoja Afrikos tautų taurės žaidimus visoje Europoje, įskaitant JK. Norėdami transliuoti žaidimus „Eurosport“:

 1. Pasirinkite didelės spartos ir serverių VPT teikėją Europoje (mūsų rekomendacija yra „NordVPNservice“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverio vietą Europoje.
 3. Eikite į eurosportplayer.com ir įsigykite prenumeratą. Galite naudoti „PayPal“.
 4. Žaidimo dieną prisijunkite prie „Eurosport Player“ ir mėgaukitės!

Stebėkite Afrikos tautų taurę DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, norint stebėti Afrikos tautų taurę

Transliuotojai dažnai privalo blokuoti jų srautus iš bet kurio regiono, esančio už jo ribų. Tai reiškia, kad norėdami srautiniu būdu perduoti turinį būdami užsienyje, galite negauti prieigos. Štai kur VPN gali jums padėti.

Prisijungę prie VPN galite pasirinkti vietą, į kurią nukreiptas eismas. Tai reiškia, kad galite prisijungti prie transliuotojo iš vietos, kurios jie neužstoja. Transliuotojas mano, kad esate ten, kur yra tas serveris, ir leidžia žiūrėti jų srautą.

Turinio atblokavimas nėra vienintelis VPN pasiūlymas. Papildomas saugumas taip pat yra puiki priežastis. VPT užkoduoja srautą tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio. Tai apsaugo jus nuo visų, bandančių pamatyti, ką darote internete.

Piratai nori pamatyti, ką darai, kur eini ir kokią informaciją įvedei internete. Piratai gali būti vieniši problemų sukėlėjai arba pagrindinės vyriausybės. VPT apsaugo jus nuo smalsių akių pridėdami papildomą šifravimo sluoksnį prie savo srauto.

Įsitikinkite, kad jūs pasirinkti aukštos kokybės VPN tarnyba. Žemos kokybės paslaugos gali būti ne tokios saugios, o transliuotojai dažnai gali jas atpažinti ir blokuoti. Kokybiški VPT geriau paslėpia save, leidžia išvengti geografinių apribojimų ir pamatyti tai, ką nori pamatyti.

Pasinaudokite visais šiais privalumais prisijungus prie VPN. Tokiu būdu jūs galite pamatyti tai, ką norite pamatyti, ir būkite saugūs tai darydami.

Geriausi VPT stebint Afrikos tautų taurę

1.NordVPN

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

Prieinamą kainą ir nepaprastai galingą, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas būti jūsų VPT. Dėmesys saugumui ir privatumui saugo jus internete. Ir jų pastangos atblokuoti turinį padeda jums pamatyti visus veiksmus, kuriuos norite pamatyti.

Jų patogi vartotojo sąsaja tai daro lengva prijungti kur norite prisijungti. O jų funkcijų sąrašas paverčia jų tinklu, greitas, stabilus ir puikus srautiniam turiniui.

Nuolat puikūs vartotojų atsiliepimai padarė „NordVPN“ mūsų # 1 Bendra VPN paslauga, ir tai idealiai tinka sklandžiai prieigai prie Afrikos tautų taurės žaidimų.

Jei norite sužinoti, kodėl „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas jums, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus.

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Stebėkite Afrikos tautų taurę „NordVPN“ DABAR!

2.ExpressVPN

„ExpressVPN“ pranašumai

Jei jums reikia greičio, „ExpressVPN“ pristatys. Jie turi keletą iš geriausiu greičiu VPN rinkoje. Tai padeda neatsilikti nuo žaidimų, kuriuos norite žiūrėti.

„ExpressVPN“ turi platų sąrašą serverių visame pasaulyje kurie nuves jus ten, kur jums reikia būti. Jei iškiltų problema, jos palaikymas visą parą veikiantis tiesioginių pokalbių pagalba padės išspręsti problemą. Jūs netgi galite padalinti srautą, kad užtikrintumėte ryšį su vietiniais įrenginiais, kol transliuojate.

Mėgsta vartotojai ir gerbia saugumo ekspertai, „ExpressVPN“ užtikrins lengvą prieigą ir sklandų srautinį perdavimą kiekvienam įvykiui. Tai taip pat puikus pasirinkimas kankinančiai ir kitai didelio pralaidumo veiklai.

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų vartotojų apžvalgas, kad sužinotumėte, kodėl „ExpressVPN“ gali būti jūsų VPN!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Stebėkite Afrikos tautų taurę „ExpressVPN“ DABAR!

3.CyberGhost

„CyberGhost“ VPN

Visiems, kurie daug transliuoja, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas. Jie siūlo serveriai, specialiai sukonfigūruoti srautiniam perdavimui. Tai užtikrins stabilų ryšį ir optimalų greitį, kurio jums reikia žiūrint žaidimus.

Jų gausus serverių sąrašas suteikia daugybę galimybių, kai norite prisijungti visame pasaulyje. Ir jie netgi leidžia jums prisijungti prie iki 7 įrenginių vienu metu, leis jums išlaikyti savo srautą namuose ar kelyje.

„CyberGhost“ apsaugo jus internete, blokuodama stebėjimo programinę įrangą, skelbimus ir kenksmingą turinį. Jie naudoja karinio lygio šifravimas jų tinkle, padėdami jums išlikti saugiems. Jie netgi siūlo dideles nuolaidas, užtikrindami, kad gausite puikus aptarnavimas už prieinamą kainą.

Negalima tik žodžio už tai tarti. Peržiūrėkite mūsų vartotojų apžvalgas ir sužinokite, kodėl „CyberGhost“ turėtų būti jūsų VPN!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite Afrikos tautų taurę „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

Komandos yra sukomplektuotos, žaidynės ateina, didikai yra pasirengę žaisti. Afrikos tautų taurė čia surasti žemyno masto čempioną. Prisiregistruokite gauti VPN dabar ir jūs galite pamatyti sukurtas legendas.

Jei vis dar nežinote, kuris VPN jums tinka, mes rekomenduojame „NordVPN“ Afrikos tautų taurės žaidynėms. O apsilankę mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapyje, galite dar daugiau sutaupyti prenumeratoje!

Papildoma literatūra

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN, pažiūrėkite čia:

 • Kaip padaryti VPN neaptinkamą ir apeiti VPN blokus
 • Geriausi (išbandyti) VPN be prisijungimo | Lieka anonimu & Privatus
 • Kaip bet kur gauti Pietų Afrikos IP adresą [+ VIDEO]
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me