Kaip iš bet kur žiūrėti 71-ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą


71-asis „Primetime Emmy“ apdovanojimai tikrai bus įdomūs šiais metais. Kaip jie negali būti? Su gerbėjų mėgstamiausiais, tokiais kaip „Fleabag“, „Schitt’s Creek“, „Russian Doll“ ir „Game of Thrones“, visi šiemet apdovanojami dešimtimis nominacijų, šiais metais apdovanojimais, Rugsėjo 22 d. 17 val. PT (Rugsėjo 23 d. 13 val. GMT) bus kniedytos. Tai paskutinis kartas, kai daugelis šių aktorių narių, įskaitant Emiliją Clarke (GOT), Julia Louis-Dreyfus (paskutiniojo VEEP sezono favoritę) ir Kit Harington (GOT), kada nors malonins raudonąjį kilimą žaisdami šiuos mylimus personažus..

Jei nenorite jos praleisti ir gyvenate ne JAV, turėsite problemų žiūrėdami laidą be VPN. Laidą transliuoja „Fox“ televizijos tinklas, kuris yra užblokuotas už JAV ribų. Taigi, ar jūs gyvenate ne JAV, ar esate JAV gyventojas, kuris šį mėnesį keliaus į užsienį, jums reikės patikimo virtualaus privataus tinklo (VPN), kad galėtumėte apeiti tuos geoblokus kad galėtumėte žiūrėti realiu laiku.

Tinklas bendradarbiauja su keliomis OTT / transliacijos platformomis. Galite transliuoti laidą realiu laiku naudodamiesi šiomis paslaugomis:

 • „Hulu“ tiesioginė televizija
 • „PlayStation Vue“
 • „fuboTV“
 • „YouTube TV“ (prenumeratos paslauga)
 • „SlingTV“
 • „Fox Now“ programa

Geros žinios yra tai, kad mes išsprendėme problemą, kaip iš bet kur, naudojant VPN, žiūrėti 71-uosius „Primetime Emmy“ apdovanojimus.. Skaitykite toliau, kad išmoktumėte mūsų paprastą, „žingsnis po žingsnio“ metodą ir gautumėte pagalbos renkantis geriausią VPN.

Kaip žiūrėti: Trumpas vadovas

Geras VPN leis prisijungti prie srautinių transliacijų paslaugų, teikiančių visas geografiškai užblokuotas JAV televizijos stotis, įskaitant „Fox“. Tai yra mūsų paprastas 3 žingsnių metodas gaukite prieigą prie geografiškai blokuotų laidų, tokių kaip „Primetime Emmys“, nesvarbu, kur esate:

 1. Pasirinkite patikimą VPN. (Jums patiks „CyberGhost“.)
 2. Norėdami prisijungti prie serverio JAV, naudokite VPN.
 3. Prisijunkite prie interneto tiekėjo, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginę transliaciją

Kaip žiūrėti 71-uosius „Primetime Emmy“ apdovanojimus per „Hulu Live“

Jei ketinate žiūrėti per „Hulu Live“, procesas skiriasi, nes platforma priima tik mokėjimus iš JAV esančių bankų ar kreditines korteles..

 1. Eikite į „MyGiftCardSupply“ ir įsigykite „Hulu“ dovanų kortelę. Tai leis jums prisijungti prie „Hulu Live TV“ be JAV adreso ar kredito kortelės.
 2. Eikite į „Hulu“ dovanų išpirkimo puslapį, jei norite išpirkti dovanos kodą ir prisiregistruoti gauti „Hulu Live TV“ paslaugą.
 3. „Primetime Emmy“ apdovanojimų transliavimo dieną prisijunkite prie „Hulu“ ir vykdykite nurodymus, kad eikite į „Fox“ kanalą tiesioginėms transliacijoms. Norėdami pradėti žiūrėti, būsite paraginti prisijungti prie savo „Hulu“ paskyros.

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti 71-uosius „Primetime Emmy“ apdovanojimus

Kaip ir visi pagrindiniai Amerikos televizijos tinklai, „Fox“ galima įsigyti tik JAV. Todėl nesvarbu, kuria srautinio perdavimo paslauga naudojatės, jei jūsų IP adresas yra ne JAV, geoblokai neleidžia jums žiūrėti „2019 Primetime Emmys“. Maskuojant tikrąją jūsų buvimo vietą ir leidžiant jums pasirinkti naują IP adresą JAV, VPN praeina tuos geografinius apribojimus, kad galėtumėte pamatyti „Emmy“ apdovanojimus ir visas mėgstamiausias JAV laidas.

Tačiau ne visi VPN teikėjai. Kai kurie VPN sulėtina jūsų interneto ryšį, o kiti yra nestabilūs ir sukelia erzinančius paslaugų trikdžius. Jei norite užmegzti lėtą, nepatikimą ryšį, dėl kurio sunku žiūrėti vaizdo įrašą, labai svarbu nesisiejant su blokais. Štai kodėl mūsų ekspertai ištyrė daugybę galimų VPN, kad surastų geriausius pasirinkimus žiūrėti 2019-ųjų „Emmy“ be vargo..

Geriausi VPT, žiūrintys 71-uosius „Primetime Emmy“ apdovanojimus

Siekdami kuo geresnės „Emmys“ žiūrėjimo patirties, jums reikia VPN tiekėjo, žinomo dėl didelio greičio, patikimumo, ir serverių, optimizuotų srautui. Čia yra geriausi VPN, naudojami „Emmy“ žiūrėti, ir tai, kas juos išskiria aukščiau kitų.

„CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ siūlo vieną patogiausių VPN sąsajų šiandien rinkoje, taip pat puikias saugos funkcijas, iki penkių vienu metu veikiančių jungčių ir platų serverių spektrą, apimantį visą pasaulį. Tai taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų priemokų VPN, laimėjęs mūsų 2018 metų apdovanojimą už Geriausia VPN vertė. Buvo gauta pranešimų apie paslaugų teikimo nutraukimus sunkaus naudojimo metu, todėl gali būti, kad šis VPN nėra toks patikimas kaip du ankstesni. Tačiau entuziastingi vartotojų atsiliepimai rodo, kad šios problemos yra retos, ir yra pagrindo manyti, kad „CyberGhost“ suteiks jums puikią „Emmys“ žiūrėjimo patirtį..

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

 „NordVPN“

Kaip iš bet kur žiūrėti 71-ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą

„NordVPM“ siūlo greitus ir patikimus ryšius su serveriais visoje JAV, optimizuota srautui. Pažangūs skaitikliai garantuoja, kad visada turėsite prieigą prie greičiausio turimo serverio. Tiesą sakant, „NordVPN“ laimėjo mūsų 2019 metų geriausio bendro VPN apdovanojimas. „NordVPN“ neturi jokių pralaidumo pralaidumo juostų, jokių paslaugų nutraukimo ir iki šešių jungčių skirtinguose įrenginiuose. Tai suteikia puikią „Primetime Emmy“ apdovanojimų transliavimo patirtį jūsų visai šeimai. Puikios saugumo priemonės užtikrina, kad jūsų veikla internete niekada nebus stebima. Perskaitykite mūsų vartotojų apžvalgas, kad sužinotumėte dar daugiau priežasčių, kodėl „NordVPN“ yra minios mėgstamiausia.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

„ExpressVPN“

Kaip iš bet kur žiūrėti 71-ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą

„ExpressVPN“ yra pagrindinis VPN, jei norite išvengti sulėtėjimo, kai srautas internete yra didelis, o tai tikrai bus 71-osios „Primetime Emmy“ apdovanojimų metu. Dėl didelio JAV serverių tinklo, garantuojančio 99% veikimo laiką, „ExpressVPN“ buvo mūsų apdovanojimų laimėtojas Geriausias greičio VPN Be to, įrodytas „ExpressVPN“ sugebėjimas praeiti VPN blokuojančią programinę įrangą, kurią naudoja kai kurios srautinio perdavimo paslaugos. Dėl puikių saugos funkcijų, tokių kaip 256 bitų AES sauga, DNS / IPv6 apsauga nuo nuotėkio ir užmušimo jungiklis, šis VPT yra populiarus pasirinkimas tarp VPN vartotojų.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

„PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

„PrivateVPN“ yra kylanti žvaigždė VPT rinkoje. Nors „PrivateVPN“ turi žymiai mažiau serverių nei aukščiau išvardyti VPN, šie serveriai yra gerai paskirstyti JAV ir visame pasaulyje, užtikrinant, kad jums nebus sunku prisijungti prie „Primetime Emmy Awards“ transliacijos. „PrivateVPN“ taip pat siūlo viską, ko reikia srautiniam VPN, įskaitant šešis ryšius, privatumo apsaugos politiką be prisijungimo ir greitą. Turint visas šias savybes ir labai prieinamą kainą, nesunku suprasti, kodėl, nepaisant to, kad esate vienas didžiausių VPT, vartotojai šį paslaugų teikėją vertina kaip vieną geriausių.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

Privati ​​interneto prieiga (VIP)

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

Ar jūs ieškote patikimo, biudžetą palaikančio VPN su visomis svarbiomis funkcijomis, tokiomis kaip neribotas pralaidumas ir AES šifravimas saugumui? Tuomet privatus interneto ryšys (VIP) gali būti idealus pasirinkimas. Nors PIA turi mažiausiai serverių tarp šiame sąraše esančių paslaugų teikėjų (tik 25 visame pasaulyje), PIA vis tiek teikia greitį, pritraukia jus prie geoblokų ir saugo jūsų privatumą naudodamas „SOCKS5 Proxy“ ir prievadų peradresavimo galimybes. Dėl mažų trumpalaikių abonementų PIA yra geras pasirinkimas žmonėms, kuriems VPT reikia tik trumpam, pavyzdžiui, keliaujant. Deja, jo ribotas serverių masyvas reiškia, kad šis teikėjas negali pasiūlyti prieigos prie specializuotų serverių srautiniam perdavimui, o tai gali sukelti nedidelių problemų didelio srauto laikotarpiais. Nepaisant to, daugelis vartotojų labai vertina šį VPN.

Peržiūrėti VIP pasiūlymus

Santrauka

Neleiskite, kad geografiniai blokai neleistų jums mėgautis visais linksmybėmis ir jauduliu dėl tiesioginių transliacijų, transliuotų tiesiogiai. Dabar, kai jūs žinote, kaip žiūrėti 71-uosius „Primetime Emmy“ apdovanojimus iš bet kurios pasaulio vietos, viskas, ką turite padaryti, turite prisijungti prie VPN. Tikimės, kad mūsų ekspertų patarimai padėjo jums nuspręsti, kuris jums tinkamiausias. Tačiau kaip dauguma Populiariausi VPT, mes rekomenduojame pasiūlyti pinigų grąžinimo garantijas arba nemokamus bandomuosius bandymus, galite juos išbandyti nerizikuodami.

Mes netgi galime padėti jums gauti geriausią įmanomą pasiūlymą dėl jūsų pasirinkto VPN. Kad būtų patogiau, mūsų komanda sudarė šį kuponų kodų sąrašą, kad gautumėte mažiausią galimą šių VPN kainą.

Pradėkite nuo VPN šiandien, taigi, kai ateis rugsėjo 22-oji, būsite pasiruošę sėdėti ir mėgautis „Emmys“.

Pradėkite savo „CyberGhost“ NEMOKAMĄ BANDYMĄ dabar!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me