Kaip iš bet kur gauti Kipro IP adresą 2020 m. [+ VIDEO]


Jei nesate Kipre, žiūrėti mėgstamiausias laidas per RIK1 arba naujienų reportažas apie Sigma gali būti sunku. Galite net pastebėti, kad negalite pirkti ar pervesti pinigų iš savo Kipro banko sąskaitų.

Kai kurios Kipro svetainės riboja arba užblokuokite prieigą, jei jūsų IP adresas yra kitoje šalyje. Tai vadinama geografiniu blokavimu, todėl salą gali pasiekti sunkiau nei naršant internete, nei plaunant..

Vis dėlto galima apeiti geoblokus. Norėdami patekti į bet kurią jums reikalingą svetainę, jums tiesiog reikia naujo IP adreso Kipre iš patikimos paslaugos.

Mes jums parodysime, kaip per kelis paprastus veiksmus galite gauti Kipro IP adresą naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu (VPN). Taip pat paaiškinsime keletą iš daugelio kitų būdų, kaip VPN gali pagerinti jūsų internetinę patirtį.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Kipro IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Kipre. „NordVPN“ yra mūsų pasirinkimas Nr. 1.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį ar kitą įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Kipre.
 4. Patikrinkite savo naująjį Kipro IP adresą naudodami specialų įrankį.

Turinys

 • Kaip VPT gali jums suteikti Kipro IP adresą
 • VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską
 • Ko reikia ieškoti VPN
 • Geriausi VPT gauti Kipro IP adresą

Kaip VPT gali jums suteikti Kipro IP adresą

VPN jungia jūsų kompiuterį ar įrenginį prie jūsų pasirinktoje vietoje esančio saugaus serverio - proceso, vadinamo tuneliu. Aukščiausio lygio VPT turi serveriai visame pasaulyje, iš kurių galite rinktis.

Jei tu pasirinkite VPN serverį Kipre, visas jūsų interneto srautas keliaus per tą serverį prieš pasiekiant norimas aplankyti svetaines. Perduodant duomenis kartu su serveriu faktinį IP adresą pakeičia savo Kipro IP.

Šis naujas IP adresas leidžia atrodyti taip, lyg jūs naršytumėte iš šalies. Dėl to svetainės jums duos prieiga prie visko, ko jums reikia Kipre.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Maskuodami savo tikrąją vietą galite žiūrėkite kiekvieną laidą per „Omega TV“, sumokėkite sąskaitas saloje, sekite vietines naujienas Nikosijoje ir netgi gaukite Specifiniai Kipro paieškos rezultatai graikų kalba. Naudodami tinkamą VPN, galite padaryti daug daugiau.

Jei investuojate į verslą ar nekilnojamąjį turtą Kipre, tai suteikia Kipro IP prieiga prie informacijos, kurios kiti investuotojai negali gauti. Tik vietiniai aukcionai ir ataskaitos rodo tikrąją turto vertę ir rinkos tendencijas.

Geriausi VPT taip pat naudoja stipriausią pasaulyje šifravimą ir kitas pažangiausias saugos funkcijas saugokite savo duomenis ir tapatybę internete. Galite naršyti nebijodami būti nulaužti ar stebimi. Net viešuose wi-fi tinkluose, niekas negali pasiekti jūsų įrenginių.

Kita galimybė gauti Kipro IP adresą yra nemokama tarpinio serverio paslauga, tačiau ji neapsaugos jūsų privatumo ar įrenginių. Dauguma nemokami tarpiniai serveriai naudoja silpną šifravimą, kurį įsilaužėliai nulaužė. Jie taip pat naudoja lygiaverčius tinklus, kurie suteikia kitiems vartotojams prieigą prie jūsų ryšio.

Keletas nemokami VPN kuriuos saugu naudoti yra labai nepatikimi srautiniam perdavimui. Jų ribotus serverių tinklus srautinėmis svetainėmis lengva aptikti ir blokuoti. Serveriai taip pat veikia lėtai, todėl jūsų „Smuggling Hendrix“ žiūrėjimo vakarėlis bus kamuoja pertraukimai ir buferiai.

Pagrindiniai rekomenduojami VPN turi didžiulius pasaulinius žaibiškų serverių tinklus. Ne tik tai, kad premium VPN gali apeiti ir sunkius geografinius blokus, ir VPN ekranus, kad suteiktumėte jums prieiga prie svetainių, tokių kaip „Netflix“ ir BBC iPlayer, be visko, ko tik nori Kipre.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Kipre: Norint gauti Kipro IP adresą, jums reikia bent vieno.
 • Atblokavimo galimybės: VPN, galintys įveikti geografinius blokus, kuriuos naudoja JAV „Netflix“ ir „Sky Go“, yra geriausias pasirinkimas transliuoti televizijos kanalus Kipre.
 • Didelis greitis: Jei norite transliuoti filmus ir TV laidas, kankinti ar žaisti žaidimus, greiti serveriai yra būtini.
 • Išplėstinė sauga: VPN su AES šifravimu, užmušimo jungikliu ir DNS nuotėkio apsauga užtikrins jūsų ir duomenų saugumą, nesvarbu, kur einate prisijungę..
 • Draugiškas vartotojui: Intuityvios programos ir visą parą veikiantis klientų palaikymas užtikrina, kad galite be vargo nustatyti ir naudoti savo VPN.

Geriausi VPT gauti Kipro IP adresą

1. „NordVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - bendras # 1 VPN

„NordVPN“ įrenginiai

SPECIALUS PASIŪLYMAS: PABAIGKITE SAVO 70% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Kipro IP adresą „NordVPN“ DABAR!

„NordVPN“ turi 4 serveriai Kipre ir daugiau nei 5000 visame pasaulyje, taigi lengvai rasite serverį, atitinkantį jūsų poreikius. Srautinės transliacijos mėgėjams patinka „SmartPlay“ funkcija, kuri automatiškai perjungia jus į geriausią serverį, kad atblokuotumėte kiekvieną norimą naudoti srautinio perdavimo paslaugą..

„NordVPN“ naudoja AES 256 bitų ir 2048 bitų šifravimą ir a Dvigubas VPN (multi-hop) protokolas kad jūsų internetinis srautas visada būtų apsaugotas. Unikalus „CyberSec“ rinkinys blokuoja kenkėjiškas programas ir erzinančius iššokančius skelbimus.

Tu gali pritvirtinkite iki 6 įrenginių turėdami vieną „NordVPN“ sąskaitą, todėl visas jūsų namų ūkis gali būti saugus. Pagalba yra spustelėjimas 24/7 per tiesioginį pokalbį kanalo ir „NordVPN“ internetinės vadovėliai yra tokie geri, kad mes juos panaudojome mokyti rašytojus pažengusioje VPN konfigūracijoje.

Visas naujas „NordVPN“ prenumeratas taip pat saugo a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „NordVPN“ ekspertų apžvalga.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - greičiausias VPN, kurį išbandėme Kipre

„ExpressVPN“ pranašumai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą Nr. 1 VPT & išbandykite 30 dienų be rizikos

Teikiant greičiausias bet kurio asmeninio VPN ryšys rinkoje, „ExpressVPN“ yra populiarus pasirinkimas visame pasaulyje. Tai taip pat yra neriboto pralaidumo čempionas, geoblokų pertraukiklis, todėl jūs galite žiūrėti ANT 1 ir „Alpha TV“ viską, ko norite.

„ExpressVPN“ tinklas 148 vietos visame pasaulyje apima kelios Kipro IP parinktys. Karinio lygio šifravimas yra paremtas žudikliu ir keliais apsaugos nuo nuotėkio tipais, kad jūsų tikroji vieta niekada nebūtų atskleista..

Jei keliaujate, jums patiks reta „ExpressVPN“ funkcija, padalinta iš tunelių. Tai leidžia tiesiogiai prisijungdami prie vietinių paslaugų, pvz., konsjeržo programų, vis dar naudodamiesi Kipro svetainėmis.

„ExpressVPN“ taip pat veikia pagal griežtą, patikrintą neprisijungimo politiką ir priima mokėjimą „Bitcoin“, kad suteiktų jums galimybę visiškas anonimiškumas. Galite išbandyti „ExpressVPN“ patys naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. HMA VPN

Bendras įvertinimas: 4,6 - „Premium VPN“, apimantis daugumą šalių

„HideMyAss“ VPN!

SPECIALUS PASIŪLYMAS: SUKURKITE SAVO 75% NUOLAIDĄ, kad gautumėte IP adresą Kipre su HMA DABAR!

HMA veikia serverių beveik visose pasaulio šalyse, įskaitant 2 Kipre. Jums nebus problemų žiūrėti pasaulinį turinį internete iš bet kur, naudojant HMA, o ryšiai yra tvirti ir patikimi.

Dėl HMA vaizdinių, lengvai naudojamų programų prisijungimas yra labai paprastas. Tiesiog pasirinkite iš anksto nustatytas vietos režimas norėdami gauti Kipro IP adresą per keletą paspaudimų. Būsite apsaugoti AES-256 šifravimu, nuotėkio prevencija ir užmušimo jungikliu, todėl naudoti viešąjį „Wi-Fi“ nėra problemų.

Naudotojai taip pat yra sužavėti HMA greito failų įkėlimo paslauga. Galite greitai dalytis dideliais failais, nenaudodami el. Pašto ar FTP paslaugų - nemokamai! Tai yra didžiulis laiko taupymas, jei dirbate nuotoliniu būdu.

HMA taip pat turi serveriai, skirti srautiniam perdavimui, taigi Brousko sklandžiai galėsite žiūrėti bet kada, kada norite. Kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą ir paklauskite apie nemokamas bandymas, arba tiesiog užsiregistruokite saugant 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami HMA ekspertų apžvalga.

HMA gali atblokuoti: 

 • „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 •  Taip, galimi paskirti P2P serveriai

HMA veikia šiuose įrenginiuose:

 •  „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai.

Gaukite HMA dabar!

Papildoma literatūra

Sutaupykite pinigų savo VPN dabar, peržiūrėdami naujausius pasiūlymus mūsų pasiūlymų puslapyje!

Norite neatsilikti nuo svarbiausių BBC dramų? Parodysime jums geriausius VPN transliuoti BBC per „iPlayer“.

Naudodamiesi mūsų gidu, saugokitės interneto pavojaus keliaudami į užsienį.

Ar dirbate keliaudami? Jums reikia vieno iš geriausių skaitmeninių klajoklių VPT.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me