Kaip „Google Chrome AdBlocker“ paveiks torrentus


„Torrent“ svetainių lankytojai tiki, kad dalijasi turiniu, taigi, norėdamos gauti pajamų, šios svetainės daugiausia pasikliauja skelbimais. Nors iš skelbimų iš naujo nereikia gauti tiek daug pinigų, naudojant naują „Chrome“ skelbimų blokavimo funkciją, „torrent“ klientų padėtis gali dar labiau pablogėti..

Nors daugelis vartotojų savo naršyklėse jau yra įdiegę skelbimų blokatorius, dabar tiems, kurie naudoja „Chrome“, bus automatiškai užblokuoti skelbimai.  

Tai dar labiau sumažins „torrent“ svetainės pajamas, o tai labai kelia nerimą „torrent“ svetainės administratoriams ir gali sukelti išjungimą.

Tinklalapiuose, kurie 2020 m. Vis dar auga, peržiūrėkite mūsų geriausių „torrent“ svetainių dešimtuką.

Ką „Torrent“ svetainių savininkai gali padaryti, kad gautų pajamų

Mažėjant skelbimų žiūrimumui, vis dar yra keletas pajamų būdų, kuriuos gali ištirti torrentų svetainių savininkai:

1. Paprašykite aukų

Daugelis „torrent“ svetainių jau prašo aukų. Tačiau tai nėra tvarus uždarbio modelis. Nors surenkama dalis pajamų, neužtenka sumokėti už prieglobos ir aparatūros išlaidas.

2. Atmeskite blokatorius

Daugelis svetainių nerodo savo turinio, kai lankytojo naršyklėje aptinka skelbimų blokatorių. Tokiais atvejais, vartotojui atvykus į svetainę, jis apie tai informuojamas jiems reikia išjungti skelbimų blokatorių, kitaip jiems nebus leista žiūrėti svetainės turinio. „Torrent“ svetainės galėjo pasirinkti, kaip sekti pavyzdžiu.

3. Siūlykite parduoti įkėlimo kreditą

Kiekvieną kartą atsisiųsdami „torrent“ failą, kartu įkelkite jį. Tokiu būdu visi torrent vartotojai ne tik gauna, bet ir teikia turinį, o tai palaiko torrent sistemos veikimą.

Jei įkeliate daugiau nei atsisiunčiate, galite gauti įkėlimo kreditą. Pvz., Jei atsisiuntėte 20 GB ir įkėlėte 24 GB, jūsų kreditas yra 4 GB. Tai leidžia jums atsisiųsti daugiau 4 GB, nesukeliant deficito.

Jei trūksta įkėlimo kredito, jums nebus leista tęsti siuntimą. Todėl, norėdami gauti daugiau kredito, turėsite skirti laiko jau atsiųsto turinio įkėlimui. Tačiau antras pasirinkimas yra įsigyti kreditą - tai dar vienas būdas „torrent“ svetainei užsidirbti pinigų. Šį mokėjimą galima surinkti per „Bitcoin“ ar kitas kriptovaliutas.

4. Naudokite piratų monetą

Prieš keletą mėnesių „The Pirate Bay“ atliko vienos dienos eksperimentą, kurio metu jie pridėjo kalnakasį prie savo paieškos ir kategorijų puslapių. Vartotojai, kurie netyčia pateko į tuos puslapius, pasidalino savo apdorojimo galia su svetaine, kuri vėliau ją panaudojo išgaudama „Monero“ monetas. Daugelis svetainės lankytojų pastebėjo padidėjusį procesoriaus naudojimą ir suprato tik kodėl „Pirate Bay“ vėliau paskelbęs tinklaraščio įrašą apie jų eksperimentą.

Tai numatoma kitos „torrent“ svetainės gali bendradarbiauti su „The Pirate Bay“, kad išgautų naują kriptovaliutą - „Pirate Coin“, kurias vėliau būtų galima naudoti norint įsigyti papildomų funkcijų, tokių kaip HD transliacija ar prioritetiniai atsisiuntimai. Jis taip pat galėtų būti naudojamas perkėlimo kreditui pirkti.

Iš visų keturių variantų piratų moneta atrodo tvariausia. Nepaisant to, sprendimas, ar norima išminuoti, turėtų būti priimtas vartotojo. Taip pat labai svarbu, kad kasyba nenaudotų tiek daug energijos, kad vartotojas pastebėtų esminį skirtumą naudojant CPU.  

Ilgalaikis poveikis - ar kitos interneto svetainės pasirinks piratų monetų modelį? 

Be „torrent“ svetainių, daugelis kitų svetainių gauna pajamų iš skelbimų, o naudojant naująjį „Chrome“ skelbimų blokavimo įrankį, greičiausiai ir jų svetainės. Esant nedaug uždarbio galimybių, tai gali paskatinti plačiai naudoti „Pirate Coin“ modelį.

Tačiau negalime būti tikri, kad visos svetainės bus apdairios ribodamos kasybos veiklą. Tai kartu su tikėtinu tinklo neutralumo panaikinimu ir dėl to atsirandančiais interneto paslaugų teikėjų atsilikimais gali sulėtinti interneto greitį sraigės greičiu..

Tikėkimės, kad taip neatsitiks.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me