Kaip „Fortnite“ atrakinti mokykloje ar darbe 2020 m


Parengta raketa į priešo teritoriją iš darbo ar mokyklos? Mes galime jums parodyti kaip!

Daugelis mokyklų ir darbo vietų naudojasi užkardos jūsų interneto prieigai valdyti. Jei esate aistringas „Fortnite“ gerbėjas, ugniasienė pavers jūsų ryšį priešo zombiu ir sustabdys jus įsitraukti į mūšį per vietinį tinklą..

Bet jei tu naudokite VPN, norėdami užmaskuoti ryšį, jūs greitai „susitvarkysite“ savo kelią į „Fortnite“ serverius.

VPN yra lengviausias ir saugiausias būdas atblokuoti „Fortnite“. Maskuojant jūsų IP adresą, geras VPT gali apeiti ugniasienes ir geografinius blokus, kad suteiktumėte neribotą prieigą prie interneto. Ir todėl, kad VPT užkoduoja jūsų interneto srautą, jūsų mokytojas ar viršininkas negalės pamatyti, ką darote internete.

Taigi, jei esate alkanas dėl pergalės rojaus, tiesiog vykdykite mūsų trumpą „Fortnite“ atblokavimo vadovą mokykloje, darbe ar kur kitur, kur norite žaisti. Mes jums parodysime, kaip pravažiuoti užkardas, ir padėsime pasirinkti jums tinkamiausią VPN.

Trumpas sąrašas: Geriausi VPT, kad „Fortinite“ būtų užblokuotas bet kur

 1. „NordVPN“
  Atsisveikinkite su atsilikimu, VPN blokais ir užkardomis naudodamiesi greitaisiais „NordVPN“ serveriais ir neribotu duomenų kiekiu.
 2. „ExpressVPN“
  Nesudėtinga pereiti į „Pakreiptus bokštus“ su „ExpressVPN“ - greičiausio priemoka VPN rinkoje.
 3. „CyberGhost“
  Greitas ir patogus naudoti „CyberGhost“ veikia praktiškai bet kuriame įrenginyje, įskaitant „PS4“ ir „Xbox One“.
 4. VyprVPN
  Naujoviška „Chameleon“ technologija nugali ugniasienes ir VPN blokus, kad galėtum sutelkti dėmesį į priešo sunaikinimą.
 5. „IPVanish“
  Kai slaptas dalykas, „IPVanish“ užšifravo kiekvieną įrenginį nuo galo iki galo.

Atblokuokite „Fortnite“ DABAR!

Kodėl jums reikia VPN norint pasiekti „Fortnite“ & Kaip tai veikia

Jei negalite gauti pakankamai „Fortnite“, Jei jūs turite atsijungti, kai einate į mokyklą ar darbą, galite sugadinti jūsų dieną. Kaip jūs ketinate sutelkti dėmesį į darbą, kai viskas, apie ką galite galvoti, yra kitas jūsų „Battle Royale“ iššūkis?

Mokyklos ir įmonės naudoja ugniasienes, kad apsaugotų jus nuo svetainių, kurios, jų manymu, blaško dėmesį, ir, deja, daugelio jų naudokite šią technologiją „Fortnite“ blokuoti. Nesvarbu, ar naudojate savo įrenginį, ar jų, nes blokavimas veikia visą tinklą.

Nors mes neskatinkite nesilaikyti taisyklių, dėl kurių jums gali kilti problemų, mes tikime, kad visi turi teisę laisvai naudotis internetu. Mes visi esame už tai, kad jūsų darbas būtų atliktas, bet visiems reikia pertraukos!

Geras VPN gali apeiti tinklo ugniasienę į vos keliais paspaudimais atblokuokite „Fortnite“. Tai veikia sujungiant jus su nuotoliniu serveriu ir priskiriant įrenginiui virtualų IP adresą, todėl atrodo, kad žaidimą naudojate iš kitos vietos.

VPN taip pat užšifruoja visus jūsų duomenis, taigi tinklo administratoriai ir IPT nemato jūsų naršymo veiklos. Užkarda negali aptikti prie kurių svetainių, prie kurių prisijungiate, todėl ji negali užkirsti kelio jums žaisti!

Turėdami tinkamą VPN, turėsite greitą, privačią prieigą prie „Fortnite“. Taip pat galėsite pasiekti kitas užblokuotas svetaines ir žaidimus iš bet kurios pasaulio vietos. Bet ne visi VPT yra lygūs, o jūs turite būti atsargūs pasirinkdami „Fortnite“ VPN.

„Fortnite“ naudoja „anti-VPN“ technologiją „Battle Royale“ režime, kad neleistų vartotojams sukčiauti. Jei sistema aptinka, kad naudojate VPN, negalėsite žaisti. Net buvo pranešimų apie tai, kad vartotojų sąskaitos buvo nubaudžiamos po to, kai jie pasinaudojo VPN.

Tačiau oficialus žaidimo kūrėjų žodis yra tas, kad jūs tiesiog negalėsite žaisti tol, kol neišjungsite savo VPN. Taigi reikia pasirinkti VPN, turinčią įrodytą galimybę apeiti „Fortnite“ VPN blokus nepastebėtas - žinai, čiaudulio priepuolis!

Geriausias „Fortnite“ naudojamas VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Su didelės spartos serveriai, neribotas duomenų kiekis, ir įmontuota DDoS apsauga, „NordVPN“ yra „Fortnite“ stiprintuvo VPN. Teikėjas eksploatuoja daugiau nei 5000 serverių 62 šalyse ir nuolat juos atnaujina, kad užtikrintų, jog galite galia per VPN blokus.

„NordVPN“ Dvigubas VPN technologija šifruoja jūsų interneto srautą ne vieną kartą, bet du kartus, užtikrinant visišką anonimiškumą. Tuo tarpu jos „CyberSec“ funkcija gina jus nuo kenkėjiškų programų ir žlugdančių skelbimų.

„NordVPN“ siūlo programas ir plėtinius visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „Windows“, „Mac OS“, „iOS“ ir „Android“. Jūs netgi galite suburti visą klaną ir vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių.

Išbandykite „NordVPN“ patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žaisk su „NordVPN“ DABAR!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Su neribotas pralaidumas ir ypač greitas ryšys, „ExpressVPN“ yra populiarus pasirinkimas žaidžiant „Fortnite“. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, nes yra taip lengva nustatyti - būsite pasiruošę žaisti mažiau nei per penkias minutes!

Galite naudoti „ExpressVPN“ novatoriško padalijimo tuneliu funkcija palaikyti ryšį su belaidžiais prietaisais jūsų biure naudodamiesi vietiniu IP adresu žaisdami „Fortnite“ per VPN. Tai reiškia, kad dirbti ir žaisti tuo pačiu metu yra paprasta!

Naršymo veikla ir asmeninė informacija bus laikomi paslaptyje naudojant „ExpressVPN“ 256 bitų šifravimas. Šifravimas kuriamas automatinis užmušimo jungiklis užkirsti kelią neapsaugotiems duomenims patekti į jūsų bendrąjį tinklą, retu atveju, kai jūsų VPT nepavyksta.

„ExpressVPN“ reguliariai atnaujina savo serverio IP įveikti anti-VPN programinę įrangą, todėl tai idealiai tinka „Fortnite Battle Royale“. Programos yra prieinamos beveik visoms platformoms, įskaitant žaidimų pultus!

Geriausia, kad jūs galite tai išbandyti nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir a 7 dienų nemokamas bandymas mobiliuosiuose įrenginiuose.

Žaisk su „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ supranta žaidėjus ir palaiko juos 5700+ spartūs, DDoS atsparūs serveriai aplink pasauli. Jūs slapstysite praeities ugniasienes ir VPN blokus, o tokios aukštos kokybės saugos funkcijos kaip automatinis užmušimo jungiklis pasirūpinkite savo saugumu ir privatumu internete.

„CyberGhost“ yra mėgstama minios ir dosni 45 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko išsiaiškinti, kodėl. Jums patiks švari, vizuali vartotojo sąsaja ir galimybė naudoti VPN iki 7 įrenginių vienu metu.

Žaisk su „CyberGhost“ DABAR!

4. VyprVPN

Kaip „Fortnite“ atrakinti mokykloje ar darbe 2020 m

„VyprVPN“ patentuota technologija „Chameleon“ gali lengvai apeiti ugniasienes ir VPN blokus. „VyprVPN“ taip pat išimtinai valdo ir prižiūri visus 700 savo serverių, suteikdamas šiam VPN aiškų pranašumą, kai reikia greitis ir patikimumas.

Stiprios saugumo funkcijos, tokios kaip karinio lygio šifravimas ir DDoS apsauga, apsaugos jūsų asmeninę informaciją ir saugokite savo „Fortnite“ sesijas paslaptyje iš tinklo administratorių ir jūsų IPT.

Šiandien galite išbandyti „VyprVPN“, nerizikuodami, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žaisk su „VyprVPN“ DABAR!

5. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

„IPVanish“ siūlo visas funkcijas, kurių jums kada nors prireiks VPN, norint žaisti „Fortnite“, įskaitant daugumos pagrindinių platformų šifravimą iš vienos pusės į kitą ir iki 10 vienalaikių įrenginių jungčių išlaikyti visą klaną!

Patogu pradėti naudotis „IPVanish“ paprasta vartotojo sąsaja, o tai priverčia VPN pradedančiuosius jaustis kaip senais prof. Tiekimo lašai bus greitai sunaikinti!

Šiandien galite išbandyti „IPVanish“ naudodami 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, arba sužinokite daugiau pamatydami, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie šį VPN.

Žaisk su „IPVanish“ DABAR!

Santrauka

Geras VPN yra paprastas, saugus, prieinamas ir saugus būdas atrakinti „Fortnite“ nesvarbu, kur esate. Geriausia, kad tai paslėps jūsų interneto srautą ir užtikrins jūsų žaidimų paslaptį nuo mokyklos administratorių ir įžūlių bendradarbių!

Norėdami sužinoti daugiau apie viską, ką VPN gali padaryti norėdamas pagerinti jūsų žaidimus ir visą jūsų internetinę veiklą, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip išsirinkti jums geriausią VPN..

Norėdami įsitikinti, kad visi jūsų draugai taip pat gali atblokuoti „Fortnite“, pasidalykite geriausiais VPN pasiūlymais ir kuponais su savo klanu.!

Gaukite „NordVPN“ DABAR!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me