Kaip betarpiškai žiūrėti 2020 m. „Mis Amerikos“ varžybas!


2020 m. „Mis Amerika“ konkurso finalas jau beveik čia, o jo talentų šou, interviu su teisėjais ir „raudonojo kilimo“ varžybos sudaro įdomų vakarą.. Jei turite NBC ar „Sling TV“ paskyrą, pamatysite, kuris iš 15 finalininkų pasveiks 2019 metų laureatę Nia Franklin. 

Bet jei jūs gyvenate ne JAV, susidursite su geografiniais apribojimais ir negalėsiu būti didžiojo įvykio liudininku.

Vis dėlto, vis dar yra būdas žiūrėti ir pažiūrėkite, kas vainikuota Mis Amerikoje!

Su aukščiausio lygio VPN, galite apeiti bet kurį geobloką „Ling TV“ (kuri transliuoja NBC kanalą) yra vietoje. VPN slepia jūsų tikrąjį IP adresą, kai prisijungiate prie vieno iš jo JAV serverių, ir „Sling TV“ mano, kad esate JAV.

Tuomet atrakina savo kanalus, ir jūs galite vykti į NBC ir mėgautis varžybomis!

Aš vedžiau testus trise geriausius VPT, kad būtų galima transliuoti 2020 m. „Mis Amerika“ konkursą ir apeiti „Sling TV“ geografinius apribojimus. Jie visi yra labai patikimi greitis ir saugumas. 

Trumpas vadovas - kaip stebėti „Miss America“ konkursą per „Sling TV“

 1. Pasirinkite VPN. Rekomenduoju „NordVPN“ už „Sling TV“ geoblokų aplenkimą.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN.
 3. Prisijunkite prie JAV serverio, kuriame galima naudotis „Sling TV“.
 4. Prisijunkite / užsiregistruokite „Sling TV“ ir pasiruoškite teisėjo korteles!

Pradėkite transliuoti 2020 m. „Mis Amerika“ konkursą dabar!

Trumpas vadovas - Kaip prisiregistruoti naudotis „Sling TV“

„Sling TV“ yra JAV transliavimo paslauga, apimanti NBC. Visuose savo kanaluose jis naudoja geografinius apribojimus, jei gyvenate ar dirbate ne JAV ir bandote prieiti prie jo iš kitų regionų. Be to, norint turėti „Sling TV“ sąskaitą, jums reikia JAV kredito kortelės. Jokiu problemu. Yra išeitis. Perskaitykite mano vadovą, ir jūs greitai turėsite „Sling TV“ sąskaitą, nesvarbu, kur esate.

 1. Prijunkite savo VPN prie JAV serverio.
 2. Prisijunkite arba prisiregistruokite gauti „PayPal“ sąskaitą.
 3. Eikite į JAV dovanų kortelių parduotuvės puslapį „PayPal“ svetainėje.
 4. Paieškos juostoje įveskite „Sling TV“ ir nusipirkite „Sling TV“ dovanų kortelę.
 5. „PayPal“ siunčia jums virtualią dovanų kortelę jūsų „PayPal“ el. Pašto adresu.
 6. Eikite į „Sling TV“.
 7. Eikite į „Gaukite pasiūlymų“ ir spustelėkite „Išpirkti dovanų kortelę“.
 8. Perskaitykite instrukcijas, kaip prisiregistruoti prie sąskaitos ir išpirkti dovanų kortelę.
 9. Užsisakykite „Sling Blue“ paketą, kurį gabena NBC.
 10. Eikite į NBC kanalą ir patraukite savo popkorną!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti 2020 metų „Mis Amerika“ konkursą

„Sling TV“ galioja licencijavimo apribojimai, tai reiškia, kad ji naudojasi bet kurio žiūrovo, esančio už JAV ribų, geografinius blokus. Nėra FX. Nėra maisto tinklo. Nėra NBC.

Tu gali apeiti bet kurį iš šių geografinių apribojimų ir mėgaukitės daugybe „Sling“ TV kanalų su papildomu VPN.

Kai jūs gaunate VPN, turite daugybė JAV serverių po ranka. Kai prisijungiate prie JAV serverio, VPT slepia tikslų jūsų IP adresą ir užkoduoja jį saugiu tuneliu. 

„Sling TV“ mato, kad jūsų „naujasis“ adresas yra JAV ir atblokuoja visą turinį, įskaitant vienos nakties „Mis Amerika“ renginį.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

„Sling TV“ yra puiki transliacijos paslauga, kurią galite naudoti filmams, sportui ir TV laidoms mėgaukitės tvirtu VPN, nesvarbu, koks jūsų IP adresas. 

Bet tai tik visų dalykų, kuriuos gali padaryti VPT, pradžia tau.

Dėka daugybės pasaulinių serverių, VPT atveria duris beribiams srautams visame pasaulyje. Netrukus galite peršokti iš „Rai TV“ į „BBC World News“.

Nepraleisite pastabos apie Mis Alabamos operos dainavimą, nes tai turi patikimas VPN neribotas pralaidumas, kuris neleidžia buferizuoti ir dažnių juostos pločio.

Buvimas internete reiškia, kad esate atviri iššokantiems skelbimams arba, dar blogiau, įsilaužėliams. Tvirtas VPT saugo visus šiuos pavojus ir susierzinimus puikios kibernetinio saugumo savybės. 

Žiniatinklyje snaiperiai negali anksčiau naudotis tokiomis saugumo priemonėmis kaip karinio lygio šifravimas ir DNS nuotėkio apsauga.

Jei turite klausimų, pvz., Apie VPN kankinimo galimybes, geriausios VPN paslaugos teikia tiesioginį pokalbį taip pat plačią internetinę žinių bazę.

3 geriausi VPT stebint 2020 m. „Mis Amerika“ konkursą

Panašiai kaip „Mis Amerika“ konkursas, mes išbandėme kiekvieną VPT atlikdami griežtus testus, kad sužinotume, kas yra geriausias. Pažiūrėkite, kas yra nugalėtojai.

1. „NordVPN“

„NordVPN“

Ir laimi ... NordVPN.

Šis VPN yra mano # 1 pasirinkimas nes siūlo iš viršaus į apačią geriausios bendros savybės. Tai viršija 1500 JAV serverių taigi galite rasti optimaliausią jungtį „Sling TV“ ir „Mis Lietuva 2020“ varžyboms.

Mano „NordVPN“ greičio testai yra nuoseklūs ir nenuleidžiami. Jos neribotas pralaidumas išsklaido visus buferius ir tai pašalina IPT išstūmimo grėsmę.

Jos pasaulinis serverių skaičius - 5300+ leidžia transliuoti ne tik „Sling TV“, bet ir daugelį „Netflix“ regionų, tokių kaip JAV „Netflix“ ir „Netflix UK“.

Jei atsiliekate laiku pradėti 2020 m. „Mis Amerika“ varžybas, jos „SmartPlay“ funkcija–Pasiekiama visose jos programose pagal numatytuosius nustatymus–suranda greičiausią JAV „Sling TV“ serverį.

Reklaminė ir kenkėjiška programinė įranga niekada nėra linksma, ir „NordVPN“ „CyberSec“ funkcijų blokai bet koks jų bandymas sudužti „Miss America“ partijai. Jei esate internetinis žaidėjas, „CyberSec“ taip pat apsaugo nuo DDoS atakų tuo atveju, jei jūsų žaidimų varžovas žaidžia nesąžiningai.

„NordVPN“ kibernetinio saugumo funkcijos, tokios kaip AES 256 bitų šifravimas apsaugo visus įsilaužėlius ir stebėtojus nuo jūsų internetinių duomenų.

VPN yra Panamoje, kuri yra toliau nuo 14 akių stebėjimas. „NordVPN“ neprivalo perduoti jūsų duomenų, net paprašius.

Jos griežta politika be žurnalų reiškia nepalieka pėdsakų jūsų interneto istorijoje kad bet kuri vyriausybė ar trečiosios šalys galėtų tai pamatyti.

Kitos saugos funkcijos apima: an automatinis užmušimo jungiklis ir dvigubas VPN. LAN nematomumo nustatymas saugo jūsų prietaisą vietiniuose tinkluose.

Tiesioginis pokalbis galimas visą parą atsakyti į bet kokius klausimus, pradedant turimomis srautinio perdavimo paslaugomis ir baigiant nerūpestingo maršrutizatoriaus prijungimu. „NordVPN“ suteikia jums šešios įrenginių jungtys vienu metu! 

Manau, kad „NordVPN“ yra pats patikimiausias VPN, ir jūs sužinosite, kodėl mūsų naujausia apžvalga. Išbandykite patys, prieš priimdami galutinį sprendimą pasinaudodami  30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Mes net turime „NordVPN“ kuponas taupant jūsų prenumeratą.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 1 500+ JAV serverių, 5 300 ir daugiau pasaulinių serverių
 • AES 256 bitų šifravimas, „SmartPlay“ funkcija, „CyberSec“ funkcija
 • Neregistravimo politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „Sling TV“, „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, ESPN, „YouTube TV“
 • Suderinamas su: „macOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriais

„NordVPN“ transliuoja 2020 m. „Mis Amerikos“ varžybas!

2. „ExpressVPN“

išreikšti pardavėjo įvaizdį

Į „Miss America“ finalistus teisėjų galutiniai klausimai ateina greitai, bet ne taip greitai kaip „ExpressVPN“. Jos žaibiškos spartos jungtys per kelias sekundes pateks į „Sling TV“, ir „ExpressVPN“ sukuria atsarginę kopiją neribotas pralaidumas ir jo įmontuotas greičio testas.

„ExpressVPN“ turi nemažas skaičius JAV serverių skirtas „Sling TV“ jungtims. Kai „Miss America“ konkursas pasibaigs, galite rasti daugybę kitų tiesioginių transliacijų renginių, kuriuos galėsite žiūrėti prisijungę prie vieno iš jų „ExpressVPN“ 3000 ir daugiau pasaulinių serverių.

Jei greitai judate aplink pasaulinius serverius, visada norite apsaugos. „ExpressVPN“ „TrustedServer“ technologija yra kiekviename serveryje ir nuvalo kiekvieno serverio atmintį kai tik išlipsi.

Ši apsauga dvigubai sumažėja pasidalijimas tuneliu ir tobula priekio paslaptis kuris naudoja naują šifravimo raktą kiekvieną kartą prisijungdamas prie serverio.

„ExpressVPN“ saugo visus jūsų internetinius duomenis už savo kibernetinio saugumo pilies. Pirma bet kokio kibernetinio vagio kliūtis yra ji AES 256 bitų šifravimas. Jūsų internetinei informacijai niekada nerizikuoja nulio žinių DNS, įmontuotas užmušimo jungiklis ir nulio registravimo politika.

Mandagus ir informatyvus 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas greitai reaguoja. Kol kas neigiama yra tai, kad nėra palaikymo telefonu, tačiau tai gali būti ne problema, jei internetiniai pokalbiai yra greitesnis sprendimas jums.

„ExpressVPN“ kainuoja šiek tiek daugiau nei konkurentai, tačiau jūs galite nuspręsti, ar verta mūsų išlaidų pilna peržiūra. Plius, a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kurią sudaro penki prietaisų sujungimai vienu metu (su bet kuria prenumerata) gali padėti nuspręsti, ar „ExpressVPN“ jums tinka.

Patraukti an „ExpressVPN“ kuponas šiandien ir sutaupykite, kai užsiregistruosite.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių 160 vietų
 • AES 256 bitų šifravimas, „TrustedServer“ technologija, puikus priekinis slaptumas
 • Griežta politika be žurnalų
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Penki prietaiso jungtys
 • 24/7 tiesioginių pokalbių klientų palaikymas
 • Veikia su: „Sling TV“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“, „Showtime“, „HBO GO“, „BBC iPlayer“, „YouTube“, „Sky TV“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“, „Amazon Fire TV“, „Apple TV“, „Kindle Fire“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriais

„ExpressVPN“ transliuokite 2020 m. „Mis Amerikos“ varžybas!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Nepaisant savo šmaikštaus pavadinimo, „CyberGhost“ yra prieinamas VPN su maža kaina ir draugiškos pradedantiesiems funkcijos ir pritaikomas programas. 

„CyberGhost“ greičiu naudojasi beveik visu greičiu 1000 JAV serverių, ir ji siūlo neribotas pralaidumas, todėl nepraleisite nė vieno žingsnio po Mis Niujorko baleto rutiną.

Man patinka Išmaniųjų taisyklių funkcija. Tai randa greičiausią ryšį viename iš savo 5500 pasaulinių serverių, jei jums prireiks futbolo srauto „BBC Sport“ sraute.

Jos adresas Bukarešte, Rumunijoje, nurodo „CyberGhost“ už 5 ir 14 akių aljanso jurisdikcijos ribų, todėl dalijimasis žvalgybos informacija nekelia rūpesčių.

Griežta politika be žurnalų Visada saugo visus jūsų duomenis. Jos nepralaidžios programos ir 256 bitų AES šifravimas užkirsti kelią kibernetinėms atakoms, kai esate prisijungę.

 „NoSpy“ serveriai- „premium“ funkcija su „CyberGhost“ -suteikia dar didesnį greitį ir didesnį pralaidumą nei įprasti serveriai.

Jei daug kankinate, siūlo „CyberGhost“ serveriai, optimizuoti kankinimui. Jos įmontuotas skelbimų blokatorius ir automatinis užmušimo jungiklis yra skirti apsaugoti jus transliuojant, kankinant ar žaidžiant.

„CyberGhost“ turi galimas tiesioginis pokalbis, ir siūlo plačią žinių bazę bei išsamius DUK.

Jei norite žinoti kiekvieną „CyberGhost“ detalę, apsilankykite mūsų svetainėje nuodugni apžvalga. Jei po peržiūros jaučiatės gerai dėl „CyberGhost“, galite tai išbandyti patogiai a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jūs taip pat galite mėgautis septyni prietaiso jungtys už sąskaitą.

Sutaupote daug „CyberGhost“, jei užsisakote metus, o dar daugiau galite sutaupyti naudodami mūsų kuponas.

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5500 pasaulinių serverių, 1 000 JAV serverių
 • Patogi vartotojui sąsaja ir pritaikomos programos
 • Karinio lygio šifravimas, „NoSpy“ serveriai
 • Griežta nulinių žurnalų politika
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Septyni vienu metu jungiami įrenginiai
 • Gyvas pokalbis
 • Veikia su: „Sling TV“, ESPN, DAZN, „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „Showtime“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Hotstar“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Android TV“, „Amazon Fire TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, maršrutizatoriais

„CyberGhost“ transliuokite 2020 m. „Mis Amerikos“ varžybas!

Apibendrinant

Kam reikalinga laimėti 2020 metų „Mis Amerika“ konkursą? Ar Miss New York pakartos, ar Miss Louisiana pagaliau laimės pirmą kartą?

Įsijunkite į visas dramas per „NBC“ ir „Sling TV“. Jei esate ne JAV, galite tai padaryti lengvai apeik geoblokus naudodamas vieną iš mano rekomenduojamų VPN.

Turėdami patikimą VPN, gausite viską reikiamos apsaugos internete transliuodamas „Miss America“ su kibernetinio saugumo funkcijomis, tokiomis kaip karinio lygio šifravimo ir neprisijungimo politika.

Jeigu nori greičiausias VPN, kuris taip pat turi aukščiausią saugumą transliuodamas 2020 m. „Mis Amerika“ varžybas, rekomenduoju vykti kartu „NordVPN“.

Norite atlikti daugiau tyrimų apie VPN ir kaip galite transliuoti savo mėgstamiausias TV laidas „Hulu“? Peržiūrėkite mūsų straipsnį geriausi „Hulu“ VPN, kurie nuolat veikia.

Sužinokite daugiau apie VPN saugumą mūsų informaciniame tinklaraštyje kokius VPN pasirinkti saugumui.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me