Kaip atrakinti Piratų įlanką ir pasiekti ją visur 2020 m


Šalių, kurios užblokavo Piratų įlanką, sąrašas nuolat auga, taip pat staigiai auga ir tų draudimų vykdymas. Vien per pastaruosius metus vien JAV kankintojams buvo iškelta daugiau kaip 1000 autorių teisių pažeidimo bylų.

Piratų įlanka nėra keista, kad pritrauktų teisinių institucijų dėmesį, tačiau nauji apribojimai, priimti anksčiau „atvirose“ šalyse kaip Rumunija ir Graikija pabrėžė, kaip sunku pasiekti svetainę.

Gera žinia ta vis tiek galite apeiti Pirate Bay blokus naudojant VPN. Tiesą sakant, dėl saugumo, privatumo ir teisinių priežasčių „The Pirate Bay“ jums labai rekomenduoja naudokite VPN kiekvieną kartą, kai tikrsitės.

Vis dėlto nepasitikėkite savo kankinančiu saugumu bet kuriam VPN. Kai naujos šalys visą laiką žvalgosi į kerinčias svetaines, tai yra daug svarbiau nei bet kada žinoti, kuriuos VPN ir serverio vietas saugu naudoti.

Štai ką reikia žinoti norint atblokuoti „Pirate Bay“ bet kurioje pasaulio vietoje be baimės.

Kaip atblokuoti „Pirate Bay“ naudojant VPN: Trumpas vadovas

Naudodamiesi tinkamu VPN, „Pirate Bay“ atblokavimas užtruks tik keletą paprastų žingsnių, nesvarbu, kur esate.

 1. Pasirinkite VPN su greitais serveriais šalyje, kuri neužstoja „The Pirate Bay“. Žemiau pateikėme saugių šalių sąrašą, o mūsų VPN rekomendacija yra pirma „NordVPN“idealiam greičio ir privatumo deriniui.
 2. Prisijunkite prie paslaugos ir atsisiųskite programą.
 3. Vykdykite VPN teikėjo instrukcijas, kad galėtumėte prisijungti prie serverio šalyje, kurioje saugiai veikia.
 4. Štai viskas - jūs esate visiškai apsaugoti ir „The Pirate Bay“ yra atblokuota. Tiesiog eikite į svetainę ir pradėkite kankintis!

Žemiau mes rekomenduosime keletą kitų patikimų VPN, taip pat galite peržiūrėti mūsų naujausią įrašą apie geriausius „Pirate Bay“ VPN..

Atblokuokite „Pirate Bay“ DABAR!

Kodėl jūsų šalyje užblokuota piratų įlanka?

Pats „torrenting“ išlieka legalus beveik kiekvienoje šalyje, tačiau daugumoje pasaulio šalių neleistina atsisiųsti ir dalintis autorių teisėmis saugoma medžiaga be leidimo. Primename, kad mes nepripažįstame neteisėto failų bendrinimo, tačiau palaikome pasirinkimo laisvę.

Kadangi P2P svetainės gali būti naudojamos tiek legaliam, tiek neteisėtam failų bendrinimui, šalys skiriasi savo politika link Piratų įlankos. Kai kurie atrodo visiškai kitaip, kai kurie priima draudimus, bet jų neįgyvendina, o kai kurie riboja agresiją.

Nepaisant to, Dabartinė pasaulinė tendencija yra griežtesnis autorių teisių įstatymų vykdymas. Panašu, kad rimtos teisinės kankinimų pasekmės buvo mažai tikėtinos, tačiau kankinančioms dabar daugelyje šalių gresia vis griežtesnės bausmės.

Kai kuriose šalyse net atsisiuntę vieną autorių teisių saugomą failą, galite užtraukti didelę baudą.

Šalys, kurios blokuoja Piratų įlanką

Kaip rašyti, „Pirate Bay“ blokai yra vykdomi daugiau nei 20 pasaulio šalių, įskaitant Australiją, Belgiją, Kiniją, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Rusiją, Nyderlandus ir JAV bei JK. Į šį sąrašą taip pat galite įtraukti Rumuniją ir Graikiją.

Be to, svetainė yra blokuojama daugelyje mažų šalių, joje nėra specialių įstatymų, draudžiančių, nes šios šalys naudojasi skaitmeniniais tinklais su savo didesniais kaimynais. Taigi blokai išsikiša dar toliau, nei atrodo iš pradžių.

Kur vis dar galima rasti piratų įlanką?

Norėdami saugiai patekti į Piratų įlanką, turite prisijungti prie VPN serverio šalyje kad:

 • neriboja P2P failų bendrinimo ir
 • priglobia serverius, valdomus patikimo VPN, su greitaisiais ryšiais.

Čia yra šalių, kurias rekomenduojame naudoti:

Šveicarija

„Torrenting“ Šveicarijoje yra teisėtas, jei jūs atsisiunčiate failus asmeniniam naudojimui. Į Piratų įlanką negalima patekti.

Meksika

Teisės aktai, reglamentuojantys failų dalijimąsi Meksikoje, yra neaiškūs ir greičiausiai išliks tokie artimiausiu metu. Tai daro ją dar viena gera vieta susisiekti su „The Pirate Bay“.

Brazilija, Baltarusija, Honkongas

Šiuo metu šie regionai neuždraudžia ir neriboja kankinančių vietų. Jums neturėtų kilti problemų pasiekti „Pirate Bay“ per bet kurio iš jų serverius.

Kanada

Šiuo metu Kanadoje egzistuoja „kankinimas“ legalioje pilkojoje zonoje, kurioje IPT nėra reikalaujama blokuoti kankinančių svetainių. Nors daugelis VPN Kanadoje siūlo daugybę greitų serverių, mes nesiryžtame juos rekomenduoti „The Pirate Bay“, nes kyla rizika, kad padidės autorių teisių gynimas.

Taip pat nėra jokių aiškių apribojimų, kaip kankintis Kosta Rika, nors JAV, kaip pranešama, grasino uždaryti šalies domenų vardų registrą, nebent jis užblokuotų „The Pirate Bay“. Taigi jums bus saugiau naudotis viena iš aukščiau išvardytų šalių.

Kodėl Niekada neturėtumėte pasiekti Pirate Bay be VPN

Piratų įlankos blokai vykdomi lSP, paprastai po teismo įsakymo reikalaujant tai padaryti. Tai reiškia, kad jūs turite patekti į „The Pirate Bay“ reikia prisijungti prie serverio regione, kuriame vyriausybė neuždraudė svetainės.

VPN tai palengvina, nukreipdamas srautą per bet kurį tinklo pasirinktą serverį. Jums priskirtas naujas IP adresas leidžia atrodyti, kad esate toje šalyje, kurioje yra tas serveris, a procesas, vadinamas VPN tuneliu.

Paslėpdami savo tikrąją vietą, jums nebus sunku pasiekti „Pirate Bay“. Tačiau yra dar daugiau priežasčių naudokite VPN kiekvieną kartą, kai tikrsitės, net jei „Pirate Bay“ yra pasiekiama jūsų šalyje!

P2P (lygiaverčiai) tinklai leidžia kiti vartotojai galėtų pasiekti jūsų ryšį. Be VPN jūsų tikrasis IP ir visi jūsų įrenginiai būtų veikiami bet kurio tinklo nario, palikdami jus pažeidžiamus įsilaužimų, kenkėjiškų programų ir „DoS“ išpuolių.

Ko ieškoti „The Pirate Bay“ VPN

Norint apeiti „Pirate Bay“ blokus, apsisaugoti nuo saugumo grėsmių ir išvengti teisinių padarinių, pasirinkti tinkamą VPN yra labai svarbu. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų VPN yra didelis serverių tinklas, įskaitant vietas saugiose aukščiau išvardytose šalyse.

Visame pasaulyje IPT ir vyriausybės imasi griežtesnės pozicijos, kai reikia atsisiųsti ir keistis failais. Tai reiškia, kad turėtumėte įsitikinti savo VPN nerenka vartotojo duomenų ir nekaupia veiklos žurnalų, taigi nėra jūsų veiklos įrašų.

Labai svarbu naudoti VPN su svarbiausiomis saugos funkcijomis, kad būtumėte anonimiški. Jie apima karinio lygio šifravimas, apsauga nuo nuotėkio, ir a nužudyti jungiklį sustabdo duomenų perdavimą, jei nutrūksta jūsų ryšys su VPN serveriu.

Galiausiai, norėdami, kad kankinančios sesijos netaptų visos dienos reikalais, norėsite VPN su ypač greitas ryšio greitis.

Keletas geriausių VPT netgi siūlo skirti torrenting serveriai arba iš anksto sukonfigūruoti režimai, kad būtų užtikrinta greita ir saugu.

Geriausi VPT, kad atblokuotų „The Pirate Bay“ & Perženkite draudimą

1. „NordVPN“

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

„NordVPN“ yra mūsų geriausiai vertinamas VPN dėl rimtos priežasties. Vartotojai mėgsta tai, kad kartu naudojama tvirta privatumo politika ir didelis greitis, pramonėje pirmaujantis saugumas, ir milžinišką serverių tinklą.

„NordVPN“ nelaiko jokio vartotojo žurnalo, o visose programose yra žudymo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga už pridėtą ramybę. Įtaisytą „CyberSec“ funkciją sudaro kenkėjiškų programų filtras.

Turėdama daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, „NordVPN“ suteikia galimybę lengvai prisijungti prie bet kurios iš aukščiau išvardytų saugių šalių ir siūlo dedikuoti P2P serveriai todėl galite būti tikri, kad esate apsaugoti. Viena prenumerata apsaugos iki 6 įrenginių vienu metu. Naujiems vartotojams „NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau mažai tikėtina, kad jums to reikės.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ yra gerai žinomas dėl greito greičio, paversti vartotoją mėgstamiausiu atsisiuntimui. Tai taip pat lengvai apeina IPT blokus ir geografinius apribojimus. Bandydami šį straipsnį, mes neturėjome problemų pasiekti „Pirate Bay“ naudodami „ExpressVPN“.

VPT apima karinio lygio šifravimas, a nužudyti jungiklį, ir DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir teikėjas laikosi a griežta politika be žurnalų. „ExpressVPN“ tinklas yra įspūdingas ir apima serverius visose geriausiose šalyse.

„ExpressVPN“ nėra pigiausias variantas kiekvieną mėnesį, tačiau prisiregistravę ilgesnei prenumeratai sutaupysite daug. Viena prenumerata apsaugo iki 5 įrenginių vienu metu. „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nėra jokių klausimų, jei prieš prisiimdami įsipareigojimą išbandytumėte paslaugą..

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ suderina vartotojui skirtas programas su svarbiausias saugumas, ir jūs galite apsaugoti iki 7 įrenginių su viena paskyra. Taikomosios programos apima naikinimo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nuotėkio ir pagal numatytuosius nustatymus naudoja ypač saugų „OpenVPN“ protokolą.

Masinis „CyberGhost“ tinklas, turintis daugiau nei 3000 serverių vietų visame pasaulyje, apima daugybę saugių šalių, kuriomis galima pasiekti „Pirate Bay“, įskaitant visas aukščiau išvardytas. Neturimi jokie vartotojo žurnalai.

Iš anksto sukonfigūruotas „Torrent“ anoniminis profilis suteikia jums tiesioginę apsaugą, todėl „CyberGhost“ tampa idealus pasirinkimas P2P pradedantiesiems. Uosto ekspedijavimas užtikrina, kad galėsite nusiųsti failus į kankinančias svetaines nepalikdami pėdsakų.

„CyberGhost“ nusipelno savo vietos kaip viena geriausiai vertinamų VPT tiekėjų ir siūlo dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija naujiems vartotojams kartu su nemokamas bandymas mobiliųjų įrenginių vartotojams.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Santrauka

Kadangi visame pasaulyje didėja autorių teisių įstatymų įgyvendinimas, tampa sunkiau pasiekti tokias kankinančias svetaines kaip „The Pirate Bay“. Net jei prieiga yra įmanoma iš jūsų vietos, jūsų IPT ar vietos valdžios institucijos gali registruoti jūsų veiklą.

Torrentų atsisiuntimas be VPN taip pat kelia pavojų saugumui. Nerizikuokite.

Geras VPN padės jums surasti ne tik „The Pirate Bay“ blokus, bet ir geografinius apribojimus tokiose populiariose svetainėse kaip JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer. Visą tą laiką jūsų tapatybė, duomenys ir įrenginiai bus saugūs, nesvarbu, kur prisijungtumėte.

Pradėkite nemokamą „NordVPN“ bandymą DABAR!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me