Kaip atrakinti kanalus „Roku“ ir transliuoti viską, ko tik norite


Ar džiaugiamės galėdami nustatyti „Roku“ daugialypės terpės grotuvą - kol atradote ribotas jūsų šalyje galimų tinklo programų pasirinkimas? Na, mes turime jums puikių naujienų!
Mūsų ekspertai nulaužė kodą.

Mes jums parodysime, kaip tai padaryti naudokite VPN, kad lengvai atrakintumėte visus „Roku“ kanalus iš bet kurios pasaulio vietos.

Daugelis „Roku“ tinklo ir transliacijos paslaugų programų yra tokios pasiekiama tik žiūrintiesiems JAV, paliekant likusį pasaulį nusivylimą. Jūs sumokėjote tą pačią kainą kaip ir amerikiečiai - ar net daugiau - už savo „Roku“ įrenginį, bet galite pasiekti tik pusę turinio.

Net visame pasaulyje galimi kanalai yra labai apriboti. „Netflix“ ir „Hulu“ naudoja geoblokavimą apriboti turinį, kurį galite žiūrėti, atsižvelgiant į jūsų vietą. Tu praleiskite didžiulį pasirodymų ir filmų katalogą galima įsigyti kitose šalyse.

Jei tai skamba pažįstamai, tada mūsų greitas ir lengvas VPK naudojimo Roku vadovas yra skirtas tau. A VPN apeina geoblokavimą atrakinti išskirtinį visų mėgstamų srautinių transliacijų paslaugų turinį, tuo pačiu užtikrinant saugų ir anoniminį interneto ryšį.

Svarbu, kad „Roku“ įrenginiui pasirinktumėte geriausią VPN, kad užtikrintumėte saugią, neribotą prieigą ir sklandų srautinį perdavimą. Čia yra viskas, ką reikia žinoti.

Greita suvestinė: geriausi VPN, skirti atrakinti Roku

 1. „NordVPN“
  Didelės spartos „NordVPN“ serveriai siūlo nuolat sklandžią „Roku“ transliacijos patirtį. VPN lengva įdiegti daugumoje maršrutizatorių. Komplekte yra įmontuoti skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatoriai.
 2. „ExpressVPN“
  „ExpressVPN“ yra greičiausias aukščiausios klasės VPN rinkoje, todėl jums niekada nebereikės susitaikyti su nusivylimo buferiais per filmų maratonus!
 3. „CyberGhost“
  Paprasta naudoti „CyberGhost“ sparti paslauga pateikiama su iš anksto sukonfigūruotu srautiniu profiliu, kad būtų galima automatiškai atblokuoti geografiškai ribotą turinį ir optimizuoti jūsų žiūrėjimą.
 4. „IPVanish“
  Žaibiškas „IPVanish“ veikia praktiškai bet kuriame įrenginyje, įskaitant „Roku“, kai jį įdiegiate į savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte duomenis ir išvengtumėte geoblokų..
 5. VyprVPN
  „VyprVPN“ naudoja patentuotą „Chameleon“ technologiją, kad padidintų praeities geografinius blokus, net svetainėse, kuriose rodomi VPN, suteikiant jums neribotas pramogas.

Atblokuokite „Roku“ svetaines DABAR!

Ko turėtumėte ieškoti Roku VPN

„Geoblocks“ veikia aptikdami jūsų vietą iš jūsų IP adreso, o tada užrakinti bet kokį turinį, neturintį licencijos transliuoti jūsų regione. Taigi, norėdami išnaudoti visas „Roku“ grotuvo galimybes ir pasiekti geografiškai užblokuotas transliacijos paslaugas, turite pakeisti savo IP.

Yra keli būdai, kaip gauti naują IP adresą, kad būtų galima nuslėpti tikrąją vietą, tačiau naudojant VPN yra pats saugiausias ir lengviausias būdas praeiti blokus išlaikant saugų interneto ryšį.

Jūsų pasirinktas VPN teikėjas turėtų veikti didelės spartos serveriai aplink pasauli. Tinklui tai ypač svarbu įtraukti serverius JAV, nes ten yra visos „Roku“ programos. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta paslauga taip pat teikiama neribotas pralaidumas.

Taip pat labai svarbu, kad jūsų VPN galėtų apeiti VPN blokus, kuriuos naudoja tokios įmonės kaip „Netflix“ ir Hulu. Čia turėsite būti atsargūs labai nedaug VPN iš tikrųjų tai gali padaryti.

Kaip įdiegti VPN „Roku“ įrenginyje?

Negalite iš tikrųjų įkelti VPN programos tiesiai į „Roku“ įrenginį, todėl jums to reikės pasirinkti paslaugą, kurią galima įdiegti jūsų maršrutizatoriuje. Nesijaudinkite, tai yra daug lengviau, nei atrodo, ir mes turime paprastą, išsamus montavimo vadovas kad eitum pro tave.

Kaip didžiulė premija, maršrutizatoriaus įdiegimas jūsų VPN apsaugos bet kokį įrenginį, kuris naudoja jūsų interneto ryšį - todėl turėtumėte ieškoti VPN teikėjo, kuris leistų keli tuo pačiu metu jungiami įrenginiai.

Papildomi VPN naudojimo „Roku“ ir visuose jūsų įrenginiuose pranašumai

Privatumo apsauga

VPN šifravimas apsaugo jūsų duomenis nuo įsilaužėlių vyriausybės ar IPT priežiūra. Net jei kibernetiniai nusikaltėliai ar vyriausybinės agentūros pasinaudoja jūsų duomenimis, šifravimas daro juos neįskaitomus ir niekas negalės sekti jūsų naršymo veiklos.

Anonimiškumas internete

Geriausias VPN naudojimas aukščiausios klasės saugumo savybės pvz., automatinius užmušimo jungiklius ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo į išlaikyti savo tapatybę visiškai paslėptą internete. Šios funkcijos blokuoja duomenis iš jūsų įrenginio, retais atvejais, kai nepavyksta prisijungti prie VPN.

Jūsų pasirinktas VPN taip pat turėtų būti griežta politika be žurnalų taigi nėra įrašų apie jūsų veiklą.

ISP prevencijos prevencija

Jei jūsų ryšys patiria mažą greitį, jūsų IPT gali jį atjungti - sprendimas gali būti VPT. Siųsdamas srautą per užšifruotą tunelį, VPT jį padaro sunkiau jūsų IPT stebėti jūsų pralaidumo naudojimą.

Populiariausi net VPN suspauskite savo duomenis, kad padidintumėte perdavimo greitį.

Geriausi „Roku“ VPN ir kodėl juos mylime

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ kombainai didelis greitis, neribotas pralaidumas ir saugumas kariškiams funkcijos, kurios suteiks jums geriausią „Roku“ VPN. Jos svetainėje pateikiami nesudėtingi vadovai sąranka beveik bet kuriame maršrutizatoriuje.

„CyberSec“, įmontuotas „NordVPN“ skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė, pašalina erzinančius iššokančiuosius skelbimus ir gina jūsų įrenginius nuo virusų ir įsilaužimo.

Su 5000 ir daugiau serverių 62 šalyse, įskaitant 1 961 serveris JAV vienas - galėsite lengvai apeiti geoblokus ir VPN blokus iki 6 įrenginių vienu metu.

Ir lyg to nepakaktų, netgi galite išbandyti „NordVPN“ nerizikingai naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ant visų prenumeratos paketų.

Srautas su „NordVPN“ DABAR!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ yra vienas iš greičiausias VPT prieinamas Roku - iš tikrųjų tai yra mūsų greičio bandymo čempionas! Turėdamas neribotą pralaidumą ir prieigą prie daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse, vėjas aplenkia geoblokus ir VPN blokus naudodamas „ExpressVPN“..

„ExpressVPN“ nustatymas jūsų telefone maršrutizatorius yra paprasta, o teikėjas taip pat turi skirtų programų visoms pagrindinėms platformoms. Viena prenumerata leidžia apsaugoti iki 5 įrenginiai vienu metu.

„ExpressVPN“ paslauga yra aprūpinta saugos funkcijomis, įskaitant 256 bitų šifravimą, ir automatinis užmušimo jungiklis, ir griežta politika be žurnalų. Retas padalijimo tuneliu funkcija leidžia apsaugoti naršymą neprarandant prieigos prie vietinių įrenginių, tokių kaip spausdintuvas.

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų, nekyla klausimų, pinigų gražinimo garantija visomis savo paslaugomis. Taigi, prieš įdiegdami jį į savo maršrutizatorių, lengvai išbandysite šį geriausiai vertinamą VPN.

Srautas naudojant „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Įspūdingos „CyberGhost“ saugos funkcijos leis jūsų internetinę veiklą išlaikyti privačią, kol jūs skristi per geoblokus ir VPN blokus pasiekti visas „Roku“ programas ir kanalus.

Taip pat galite visą savo buitį linksminti (ir ramiai, kol mėgaujatės savo filmų maratonu) programų visoms operacinėms platformoms ir sugebėjimas prijunkite iki 7 įrenginių Tuo pačiu metu.

„CyberGhost“ siūlo milžinišką 45 dienų pinigų grąžinimo garantija visose jo paslaugose, kad galėtumėte patys išsiaiškinti, kodėl jis yra minios mėgstamiausias.

Srautas su „CyberGhost“ DABAR!

4. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

„IPVanish“ siūlo visas funkcijas, kurių jums kada nors prireiks „Roku“ VPN - ir taip, ji gyvena pagal savo vardą! Jums patiks visiškas anonimiškumas internete su visų įrenginių šifravimu nuo galo iki galo, įskaitant maršrutizatorius.

lengvai suprantama sąsaja pradedant naudotis „IPVanish“ tampa paprasta, net jei esate VPN pradedantysis. Jums patiks žaibiškas greitis ir neribotas pralaidumas apie iki 10 įrenginių nė karto.

Šiandien galite išbandyti „IPVanish“ naudodami 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, arba sužinokite daugiau pamatydami, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie šį VPN.

Srautas su „IPVanish“ DABAR!

5. VyprVPN

Kaip atrakinti kanalus „Roku“ ir transliuoti viską, ko tik norite

„VyprVPN“ „Chameleon“ technologija lengvai aplenkia geoblokus ir anti-VPN programinę įrangą kuriomis naudojasi tokios paslaugos kaip „Netflix“. Jos tinklas 700 serverių (išimtinai priklauso teikėjui, retas tarp VPN) apima 70 šalių, įskaitant JAV.

„VyprVPN“ yra greitas ir saugus, suteikiantis jums paslaugas neribota prieiga prie visų populiariausių „Roku“ programų. Geriausia tai, kad nustatyti savo maršrutizatorių yra labai lengva. Su tokiomis saugumo funkcijomis kaip karinio lygio šifravimas ir a NAT ugniasienė, jūsų tinklas bus beveik apsaugotas nuo kibernetinių išpuolių.

Išbandykite šį naujovišką VPN patys nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Srautas su „VyprVPN“ DABAR!

Santrauka

Jei gyvenate ne JAV, „Roku“ programų pasirinkimas ir srautinio turinio pasirinkimas gali atrodyti labai nuviliantis. VPN yra puikus sprendimas atrakinti kiekvieną laidą, filmą ir paslaugą Roku bibliotekoje.

Geriausi VPN netgi gali apeiti VPN blokatorius, suteikdami visišką prieigą prie labai apribotų paslaugų, tokių kaip JAV „Netflix“ ir Hulu. Jie taip pat apsaugos jūsų asmeninę informaciją ir užtikrins jūsų anonimiškumą internete.

Dar geriau, ko nepadarys geriausi VPT - tuščia piniginė! Geriausi paslaugų teikėjai reguliariai siūlo dideles nuolaidas prenumeratos planams, todėl peržiūrėkite mūsų kuponų kodų puslapį, kuriame rasite naujausius šiuo metu galimus pasiūlymus.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me