Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti


Nuo pat savo veiklos pradžios 2005 m. HMA užėmė audrą audringai. Turėdama įspūdingas galimybes ir funkcijas internetinio saugumo, privatumo ir laisvės srityje, ji laikoma vienu geriausiai vertinamų VPT tiekėjų..

Pradėti naudoti HMA yra gana paprasta ir mes jums tiesiog parodysime, kaip. Žemiau yra žingsnis po žingsnio vadovėlis apie tai, kaip prisiregistruoti, įdiegti ir naudoti HMA programą.

Kaip atsisiųsti ir įdiegti HMA

1. Eikite į svetainę.

Pagrindiniame HMA svetainės puslapyje spustelėkite „Pirkti dabar“.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti

2. Pasirinkite pakuotę.

HMA siūlo tris skirtingus. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį kainų planą ir spustelėkite „Pirkti dabarMygtuką po juo

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti

3. Pasirinkite mokėjimo metodą

Užpildykite visą informaciją formoje. Pradėkite nuo išskleidžiamojo meniu, iš kurio galite pasirinkti mokėjimo metodą. Įvairios mokėjimo metodų parinktys gali skirtis atsižvelgiant į šalį, kurioje esate. Kai pasieksite išskleidžiamąjį meniu su užrašu „ŠalisIr pasirinkite savo vietą, toje šalyje galimi mokėjimo metodai bus rodomi skiltyje „Mokėjimo būdas" išskleidžiamasis meniu. Užpildę likusią reikiamą informaciją spustelėkite „Pateikite užsakymą

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti4. Susikurkite savo paskyrą

Šiuo metu būsite nukreipti į paskutinį prisiregistravimo proceso etapą, kuriame sukursite savo HMA paskyros kredencialus. El. Laiške pasirinkite savo HMA paskyros slaptažodį, patvirtinkite slaptažodį ir spustelėkite „Sukurti

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti5. Atsisiųskite VPN

Kai spustelėsite „Sukurti“, Naujausia HMA programos versija bus atsisiųsta automatiškai. Svetainė nustato jūsų naudojamą operacinę sistemą ir atsisiunčia suderinamą programą.

6. Atidarykite failą norėdami įdiegti

Kai atsisiuntimas bus baigtas, spustelėkite norėdami atidaryti sąrankos failą arba atidaryti jį iš aplanko, į kurį atsisiuntėte. Pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma administracinio leidimo atidaryti failą. Spustelėkite "Taip“.

Pirmasis diegimo žingsnis būtų pasirinkti kalbą, kuria norite naudoti programą. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite kalbą ir spustelėkite „Gerai“.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegtiKita dalis yra gana standartinė. Pradėdami nuo licencijos sutarties skyriaus, spustelėkite mygtuką, pažymėtą radijo mygtuku „priimti susitarimąIr spustelėkite „Kitas“.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegtiDabar turite pasirinkti vietą savo kompiuteryje, kurioje norite įdiegti programą, spustelėdami „NaršykiteIr pasirinkite vietą. Kita vertus, galite tiesiog palikti ją kaip numatytąją vietą ir spustelėti „Kitas

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti7. Įdiekite VPN

Mes beveik baigėme. Tiesiog spustelėkite „DiegtiPradėti procesą ir leisti jam eiti savo keliu.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegtiBaigę diegti, įsitikinkite, kad pažymėtas žymimasis laukelis „Pradėkite HMA! Pro VPNYra pažymėtas ir spustelėkite „Baigti“, Norėdami baigti diegimo procesą ir paleisti HMA programą.

8. Norėdami pradėti, įveskite savo kredencialus

Kai HMA programa bus paleista, jūsų bus paprašyta prisijungti naudojant paskyros kredencialus arba įvesti licencijos raktą. Spustelėkite "Prisijungti“.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegtiĮveskite savo HMA paskyros kredencialus, pradedant nuo vartotojo vardo ar el. Pašto adreso, kurį naudojote registruodamiesi. Tada įveskite slaptažodį, kurį naudojote kurdami paskyrą, ir spustelėkite „Įveskite“.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegti9. Konfigūruokite savo VPN

Dabar, kai esate prisijungę ir pasiruošę prisijungti, sąsaja ir naršymas programoje yra labai lengvas ir aiškus. Viskas susideda iš 3 skirtingų režimų: momentinis režimas, leidžiantis vienu mygtuko paspaudimu automatiškai prisijungti prie tinkamiausio serverio; vietos režimas, kuris leidžia pasirinkti iš serverių tam tikrą vietą, prie kurios norite prisijungti; ir galiausiai, laisvės režimas, kuris leidžia apeiti stipriausias užkardas, jei esate vietoje, kurioje yra griežti internetiniai apribojimai.

Kaip atidaryti HMA VPN sąskaitą ir ją įdiegtiTaip pat galite valdyti daugiau nustatymų naudodami meniu mygtuką, esantį viršutiniame kairiajame programos lango krašte.

Tikimės, kad jums patinka naudotis HMA. Papasakokite, kaip sekėsi jūsų diegimas. Parašykite apžvalgą mūsų bendruomenei.

 

Na, viskas. Norėdami sužinoti daugiau apie HMA ir vartotojų patirtį, nedvejodami peržiūrėkite mūsų išsamią apžvalgą.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me