Kaip apsaugoti savo tinklalapį ir internetinę duomenų bazę nuo įsilaužėlių 2020 m


2016 m. JAV rinkimų ciklas padarė tarptautinį įsilaužimą į visuotinio pokalbio dalį. Piratai dabar yra viena iš plačiausiai aptariamų grėsmių visuose profesiniuose sektoriuose. Nors Rusijos įsilaužimai dominavo politinėje srityje, Kinijos įsilaužimai yra didžiausia korporacijų grėsmė. Kiekvienas iš eilės įsilaužimų, apie kuriuos pranešta naujienose, buvo padarytas įmonės vis geriau supranta savo sistemų pažeidžiamumą.

Hacks gali turėti didelį ekonominį poveikį įmonės pelnui, bet tai paprastai neužmezga ir nepažeidžia verslo. Didelės įmonės turi išteklių, kad galėtų atlaikyti pardavimo nuosmukį ar didelius ieškinius. Tačiau mažesnės įmonės gali tai pastebėti net nedidelis saugumo pažeidimas gali atimti visą jų operaciją.

Bet kuri įmonė, didelė ar maža, turėtų būti pasiryžę įsitikinti, kad jų svetainės ir duomenų bazės yra saugios, tiek savo verslo, tiek klientų labui. Niekas nenori jų matyti visos infrastruktūros, sunaikintos kenkėjiškų programų užpuolimo, Taip pat klientai nenori, kad jų duomenys būtų veikiami pasaulio. Piratai yra nuolat kintanti grėsmė kurių gali būti sunku išvengti. Vis dėlto, efektyvių kibernetinio saugumo priemonių įgyvendinimas nėra toks bauginantis, kaip gali pasirodyti.

Kaip apsaugoti savo tinklalapį ir internetinę duomenų bazę nuo įsilaužėlių 2020 m

Kaip Hack gali sužlugdyti jūsų verslą

Mažesnės įmonės gali patikėti, kad nežinoma jų būklė apsaugo jas nuo įsilaužimų. Net jei neturite žinių apie pažangiausias komercines paslaptis, nedidelio laiko įsilaužimai gali turėti didelę įtaką jūsų pajamoms. Ne visi įsilaužimai yra vienodi, net jei jie lemia panašius rezultatus.

Piratai naudoja daugybę strategijų, atsižvelgiant į jų galutinį tikslą. Pats paprasčiausias įsilaužimas, kurį gali patirti jūsų verslas, yra paprasta tapatybės vagystė; pavyzdžiui, pavogti jūsų įmonės kreditinę kortelę ir sumokėti nesąžiningus mokesčius. Jei vykdote el. Prekybos verslą, svetainių įsilaužimai gali sukelti tūkstančius prarastų klientų. Kai įsilaužėliai turi lengvą prieigą prie jūsų sistemos, jie gali pradėti nukreipti savo svetainę į vieną iš jų.

Štai dar vienas pavyzdys. Jei jūsų pagrindinės pajamos gaunamos iš skelbimų talpinimo jūsų puslapyje, įsilaužėlis gali pavogti jūsų pajamas nukreipdamas svetainę į savo pačių skelbimus. Nors šiuo atveju pasekmės vartotojams yra santykinai nedidelės, tačiau vis tiek gali pakenkti jų pasitikėjimui jūsų svetaine.

Daugelis įsilaužėlių yra daug kenksmingesni. Jie įsteigė fiktyvias svetaines, kurios atrodo kaip jūsų, kad apgautumėte klientus, kad jie dalijasi savo asmeniniais įgaliojimais. Iš ten jie gali lengvai išnaudoti klientų duomenis.

Turėdami visus savo klientų duomenis savo duomenų bazėse, įsilaužėliai gali ne tik pakenkti vartotojų pasitikėjimui jūsų verslu bet ir vogti tiesiai iš vartotojo. Dažnai, klientų kredencialai iš vienos svetainės gali padėti įsilaužėliams pasiekti keletą kitų paskyrų.

Piratai gali naudoti šiuos metodus pavogti iš jūsų ir jūsų klientų keliais būdais. Jei jūsų svetainė sumažės net kelioms valandoms, tai gali sukelti: ženkliai sumažėjo pardavimai. Kai 2014 m. „Sony“ ir „Microsoft“ užpuolė „DDoS“ arba „Distributed Denial of Service“ išpuolis, spėjama prarado net 40 000 USD per valandą. Nors tai buvo didelis technikos milžinų hitas, jie turėjo išteklių atsitraukti. Smulkaus verslo pasekmės bus nepaprastos.

Piratai siekia ne tik pavogti asmens tapatybę ar kelioms valandoms išjungti jo sistemą. Intelektinės nuosavybės ir komercinių paslapčių vagystės didėja. Praėjusiais metais prisipažino buvęs „Tesla“ darbuotojas pavogti įmonės paslaptis prieš perduodant jas pašaliniams asmenims. Jis tai pasiekė parašęs programą, kuri nulaužė „Tesla“ programinę įrangą. Ekspertai vertina, kad už tokius įsilaužimus jau atsakinga prarasdamas milijonus dolerių pajamų.

Reikia atsižvelgti į dar vieną įspėjimą. Nuo 2018 m, bet kuri svetainė, veikianti pagal ES jurisdikciją, turi atitikti GDPR (Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą). Jei ES sužinos, kad nesiėmėte tinkamų priemonių savo svetainei apsaugoti, galite būti priversti sumokėti didelę baudą be nuostolių, kuriuos jūsų verslas patiria dėl įsilaužimo.

Štai kodėl svetainės ir duomenų bazių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami apsaugoti savo verslą.

Galite pamanyti, kad jūsų svetainės saugojimo išlaidos yra per didelės. Vis dėlto, įsilaužimas kainuoja žymiai brangiau nei tai yra jūsų tinklo apsauga. Išlaikyti saugumą yra nuolatinis iššūkis, tačiau verta investuoti, jei norite apsaugoti savo turtą.

Kaip apsaugoti savo tinklalapį ir internetinę duomenų bazę nuo įsilaužėlių 2020 m

Piratai realiame pasaulyje

Remiantis „Cimcor Inc“ 2019 m. Sausio mėn. Ataskaita, beveik 60% mažų įmonių uždaromos per šešis mėnesius nuo įsilaužimo. Tai yra niūri realybė verslo savininkams. Tačiau smulkusis verslas yra toli nuo pagrindinių tikslų. „Business Insider“ 2018 m. Rugpjūčio mėn. Atskleidė, kad 80–90% bandymų prisijungti bet kurioje mažmeninės prekybos svetainėje yra įsilaužėliai naudojant pavogtus dokumentus. Tiesą sakant, kaip mes atskleidėme kovo mėn, 1 iš 4 „Fortune 500“ bendrovės patyrė tam tikrą įsilaužimo formą 2018 m. 20% šių bendrovių patyrė daugiau nei vieną įsilaužimą.

Šie nulaužimai svyruoja nuo sukčiavimo bandymai kenkėjiškų programų išpuoliams ir duomenų nutekėjimui. Mažos įmonės gali būti pažeidžiamesnės, tačiau duomenys rodo tiesą priešingai. 70% iš dešimties „Fortune 500“ bendrovių per pastarąjį dešimtmetį patyrė įsilaužimą. Šios įmonės apima geriausi bankai ir draudimo firmos; Kitaip tariant, įmonės, kurių duomenų bazėse yra neskelbtinos informacijos apie savo klientus.

Yra rimta priežastis, kad didelėms įmonėms labiau tikėtina įsilaužimo. Nes jie turi daugiau infrastruktūros, įsilaužėliai turi didesnį „užpuolimo paviršių“. Tai reiškia, kad jie turi daugiau galimybių atverti savo sistemą. Jų sistemos taip pat yra sudėtingesnės nei mažesnių įmonių. Kuo sudėtingesnė programinė įranga, tuo daugiau klaidų yra. Daugiau klaidų reiškia daugiau būdų įsilaužėliams išnaudoti sistemą savo naudai.

Praradus milijardus dolerių, tai gali būti didžiosios kompanijos nulaužimo pasekmė. Tačiau padėtis gali atrodyti dar labiau beviltiška net didžiosios technologijų kompanijos stengiasi tinkamai apsaugoti savo duomenis. Etiniai įsilaužėliai gali padėti įmonėms aptikti pažeidžiamumų jų sistemose, tačiau taip pat gali paviešinti šias ataskaitas išryškinti šiuos silpnųjų veikėjų trūkumus. Piratai gali išnaudoti tas silpnybes dar prieš įmonei uždarant pažeidimą.

Įsilaužimo finansiniai padariniai yra aiškūs, tačiau yra ir kitų būdų, kaip duomenų nutekėjimas gali smarkiai paveikti vartotojus. Dauguma žmonių nerimauja dėl to, kad mažmeninės prekybos tinklalapyje jų sąskaitos informacija atskleidžia finansinį nuosmukį. Tačiau net tada, kai kreditinės kortelės informacija ar adresai yra neaiški, tiesiog atskleisti pirkėjo mažmeninės prekybos istoriją gali būti pavojinga.

Kai praėjusių metų kovo mėnesį atskleidėme pažeidimą Kinijos internetinio mažmenininko „Gearbest“ duomenų bazėje, tai buvo keletas iš jų neskelbtini duomenys, kuriuos pasiekėme, buvo klientų užsakymų istorija ir vieta. Pvz., Nesunkiai pamatėme, kad vyras klientas Pakistane nusipirko keletą įvairių dydžių silicio dildo. Daugybė kitų sekso žaislų pirkinių, kuriuos radome „Gearbest“ duomenų bazėje, vyko seksualiai liberaliose šalyse. Tačiau Pakistane šis pirkinys yra kur kas svaresnis dalykass.

Neištikimybė ir priešvedybinis seksas Pakistane laikomi kriminaliniais nusikaltimais. Panašiai baudžiama ir už homoseksualumą. Tai reiškia šiam klientui gali kilti rimtų teisinių padarinių, jei Pakistano valdžios institucijos sužinojo jo pirkimo istoriją. Tas pats nutekėjimas taip pat atskleidė jo vardą, pavardę, adresą ir IP adresą, todėl vietos teisėsaugai jį lengvai surado. Nei viena įmonė nenori kilti gaisro, kad klientams būtų leista imtis teisinių veiksmų.

Be finansinių paskatų, kodėl kitaip įsilaužėliai taiko įmones?

Kaip apsaugoti savo tinklalapį ir internetinę duomenų bazę nuo įsilaužėlių 2020 m

Kodėl jie tai daro: Piratų motyvų supratimas

Dėl daugybės skirtingų priežasčių įsilaužėliai atskleidžia įmonės duomenis. Daugelis nenori priversti teisėsaugos bausti piliečius. Kai kurie įsilaužėliai tiesiog maloniai sukelk chaosą. Tokiais atvejais labiau tikėtina valstybės remiami įsilaužėliai nukreipia į konkuruojančias šalis, kad pastūmėtų juos į politinę krizę. Tačiau jei pažvelgsime į 2016 m. Amerikos rinkimus, pasirodė, kad Rusijos įsilaužėliai turi kelis tikslus.

Pradedantiesiems, tai nėra pirmas kartas, kai rusai konkuruojančioms šalims sukelia politinę netvarką. Estija ir Gruzija buvo DDoS atakų iš Rusijos taikiniai. Nors rusai patys negali nulaužti balsavimo kabinų, daugelis mano, kad jų veiksmai padėjo išrinkti vyriausybę, kuri labiau suprato Rusijos interesus. Kai kurie mano, kad ši įvykių grandinė pasitarnavo susilpninti konkuruojančią šalį. Nepaisant politikos, suvokimas, kad vyriausybė yra saugi, sumenkina, kai jas taip lengva nulaužti.

Vis dėlto, Rusijos įsilaužėliai toli gražu nėra vienintelė grėsmė Vakarų interesams. Kinijos įsilaužimo pastangos ir toliau didėjo, nepaisant trumpos pauzės per Obamos administraciją. Kinijos įsilaužėlių taikiniai paprastai skiriasi nuo rusų. Apskritai, pastaraisiais metais kinai atsilieka nuo didelių įmonių įsilaužimų.

Skirtingai nuo mažesnių kompiuterių, naudojančių klientų duomenis, Kinai nori išnaudoti saugumo spragas, kad pavogtų komercines paslaptis. Už šių duomenų pažeidimų slypi Kinijos vyriausybės įgaliojimas, vadinamas „Pagaminta Kinijoje 2025“. Jos tikslas - padaryti Kiniją pasaulio technologijų ir inžinerijos pažangos lydere. Dauguma įmonių hakerių gali būti atsekti vyriausybės remiamos įsilaužimo agentūros. Šioms įmonėms pavyko pasinaudokite saugumo trūkumais, kad atskleistumėte slapčiausias projektavimo planus. Kai kurie iš šių įsilaužimų yra tokie slapti, kad įmonės supranta, kad jų duomenys buvo pažeisti tik tada, kai Kinijos konkurentas išleido identišką įtaisą prieš tai, kai originalus produktas pateko į rinką.

Net ir Jungtinių Valstijų armija nėra apsaugota nuo Kinijos kišimosi. Netrukus po to, kai kariškiai debiutavo dviem naujais naikintuvais F-22 ir F-35, Liaudies išsivadavimo armija pradėjo gaminti tuos pačius purkštukus sau. Kinijos įsilaužėliai nusitaikė į kiekvieną technologijos sektorių, įskaitant medicinos technologijas, kosmoso inžineriją ir robotiką. Šie saugumo pažeidimai gali neturėti tokio paties individualaus poveikio, tačiau vis tiek gali lemia didelius nuostolius pajamoms.

Bendrovės piratavimas gali turėti keletą privalumų viename pakete. Be aukščiau išvardytų pranašumų, įsilaužėliai pakenkia jų konkurencijai vienu esminiu būdu: klientai mažiau linkę pasitikėti prekės ženklu, kuris patyrė viešųjų duomenų pažeidimą.

Kai tiek daug rizikuojate kibernetiniu saugumu, turite stebėtis kokius veiksmus galite atlikti, kad sumažintumėte įsilaužimo riziką.

Kaip apsaugoti savo tinklalapį ir internetinę duomenų bazę nuo įsilaužėlių 2020 m

Svetainių ir serverių apsaugos vadovas

Internetinių duomenų apsaugos veiksmai yra sudėtingi, tačiau tai nereiškia, kad jie nėra neįmanomi. Jei jūsų verslas priklauso nuo didesnio įrangos kiekio, galite pasitarti su kibernetinio saugumo ekspertu, tačiau pagrindai išlieka tie patys. Čia yra keletas patarimų, kuriuos patariame jums paisyti, kad jūsų šansai būti nulaužtiems būtų kuo mažesni. Pradėsime nuo pagrindų.

1. Visada saugokite savo duomenis aukšto lygio šifravimu. Galbūt manote, kad užtenka tiesiog užšifruoti duomenis, tačiau yra nemažai svetainių, kurios palengvina žemo šifravimo lygio iššifravimą. Kuo aukštesnis šifravimo lygis, tuo saugesni bus jūsų duomenys.

Šiuo metu yra aukščiausias šifravimo lygis AES 256 bitų šifravimas. Tai yra standartinis lygis, kurį kariškiai naudoja siekdami apsaugoti labai įslaptintus duomenis. „AES-256“ dažnai pasirenkamas dėl to, kad jis yra stiprus, tačiau nėra pakankamai intensyvus skaičiavimui internete. Kita vertus, RSA taip pat yra stipri, tačiau daug lėtesnė.

2. Kurkite slaptažodžius, kuriuos sunku nulaužti. Galbūt net geriau pasitarnaus slaptafrazė. Slaptafrazė yra visas sakinys, kuris gali būti naudojamas vietoje vieno žodžio. Dėl ilgo ir sudėtingo jų aiškinimo gali būti sunkiau. Slaptažodžiai visada turėtų būti ilgesni nei aštuonių simbolių ir sudaryti iš daugybės skaičių ir specialių simbolių. Kartoti sekas, pvz., 123123, yra per daug nesunku. Savo slaptažodyje turėtumėte vengti tokios identifikuojančios informacijos kaip gimtadienis.

Tai taip pat nepaprastai svarbu kiekvienai paskyrai pasirinkite unikalius slaptažodžius tu turi. Vieno slaptažodžio naudojimas kelioms sąskaitoms gali pakenkti kelioms sistemoms, jei ta informacija pateks į netinkamas rankas. Dėl šios priežasties taip pat pravartu naudoti saugų slaptažodžių tvarkytuvą arba saugoti slaptažodžius rašikliu ir popieriumi.

Be to, kad pasirenkate saugų slaptažodį, galite naudoti ir tokius biometrinius veiksnius kaip pirštų atspaudas ar veido atpažinimas. Unikalus šablonas, iš kurio susidaro asmens pirštų atspaudai, padeda užtikrinti, kad kiti žmonės negali jo tiesiog atkurti, kad atrakintų jūsų paskyras..

3. Naudokite dviejų veiksnių autentifikavimą. Dviejų faktorių autentifikavimui reikia antrojo slaptažodžio įvedimo žingsnio, kad būtų galima pasiekti nurodytą sąskaitą. Paprastai tam reikia turėti antrą įrenginį, kuris suteiks jums vienkartinį laikiną kodą, kuris padės apriboti prieigą prie sąskaitos. Tokiu būdu, net jei įsilaužėlis užvaldo jūsų slaptažodį, yra mažiau tikėtina, kad jie turės antrąjį leidimą.

4. Anksčiau užtaisykite ir dažnai užtaisykite. Reguliarus programinės įrangos pataisų dėjimas siekiant uždaryti potencialius išpuolių kanalus yra vienas iš geriausių būdų, kaip apsaugoti savo aparatinę ir programinę įrangą. Vėluojant pataisoms gali atsirasti galimybių naudotis ir paskelbtomis CVE, todėl svarbu, kad jūsų programos būtų kuo atnaujinamos..

5. Apsaugokite savo debesies serverį: Sukurti atskirą debesies serverių saugos protokolą gali būti sudėtinga dėl dizaino įvairovės. Tačiau jie taip pat įrodė, kad yra vieni pažeidžiamiausių nutekėjimų. Niekada neturėtumėte manyti, kad numatytųjų parametrų pakanka, kad duomenys būtų saugūs. Čia yra keletas aktyvių priemonių, kurių galite imtis, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti, nesvarbu, kokį serverį naudojate.

 • Jei įmanoma, priskirkite skirtingas prieigos taisykles.
 • Naudokite dviejų faktorių autentifikavimą.
 • Pasirinkite stiprius ir unikalius slaptažodžius.
 • Sukurkite prisijungimo ir išėjimo protokolus, kad abonemento negalima palikti atidaryto.
 • Apribokite įrenginius, kurie gali pasiekti paskyras, dar vadinamus baltuoju sąrašu.
 • Ištirkite naudojamo debesies serverio pažeidžiamumus ir saugos procedūras. Pavyzdžiui, jei pasirenkate tam tikrus „Amazon“ serverius, prieš įkeldami duomenis turite žinoti, ar galioja prieigos apribojimai..

6. Apsaugokite savo serverius: Tai turbūt labiausiai techninė šio vadovo dalis, tačiau ji taip pat viena iš svarbiausių.

 • Išvalykite įvestį programoje. Norite išvengti tokių programų pažeidžiamumų kaip SQLi, XSS, CSRF. Tai padeda apsisaugoti nuo kodo įvedimo per bet kokius įėjimus ar parametrus svetainėje.
 • Kūrėjai turėtų būti išmanantys apie įvairius įsilaužimo būdus, kurie naudojami jų specializuotose srityse. Tai apima supratimą apie įprastas problemas ir dizaino modelius, dėl kurių kodas gali būti labiau pažeidžiamas įsilaužėlių.
 • Naudokite HTTPS. Yra keletas instrukcijų kūrėjams, kurios išsamiau paaiškina, kodėl HTTPS yra toks svarbus.
 • Atnaujinkite savo operacinę sistemą. Tai vyksta kartu su programinės įrangos pataisomis.
 • Patikrinkite savo serverį norėdami pamatyti, ar nėra angų, kurių ten neturėtų būti. Shodan.io yra viena svetainė, kuri gali jums padėti tai padaryti.
 • Bendraukite su serveriu tik su užšifruotais protokolais.
 • Pakeiskite numatytuosius nustatymus kad serveryje galėjo būti įrengta. Tai ypač apima administratoriaus įgaliojimus.
 • Ištirkite naudojamus serverius. Tai yra geras būdas išsiaiškinti bet kokius galimus sistemos trūkumus. Galite tik įdiegti procedūras, kad išvengtumėte pažeidžiamumų ir išnaudojimų, apie kuriuos žinote.
 • Baltojo sąrašo administratorių grupės į konkrečius IP adresus.
 • Naudokite WAF (žiniatinklio programų ugniasienę), IDS (įsibrovimo aptikimo sistemą) ir IPS (apsaugos nuo įsilaužimo sistemą). už daugiasluoksnį požiūrį į saugumą. Tai yra keli ugniasienės konfigūravimo metodai, kurie geriau veikia kartu, kai naudojami kartu, nei bet kuris iš jų gali, kai naudojamas atskirai.
 • Išbandykite savo svetainę norėdami pamatyti, ar neskelbtini duomenys neatskleidžiami naudojant dažniausiai pasitaikančius išpuolių metodus. Piratai dažnai sugriebia informaciją išbandydami šiuos metodus, kurie apima reklaminių juostų griebimą, svetainės naršymą, „Google dorking“ ir uosto nuskaitymą. Piratai tuos metodus naudoja norėdami rinkti informaciją, kaip jie gali nulaužti jūsų svetainę. Jei nesate tikri, kaip atlikti šiuos testus, tai yra gera vieta paprašyti profesionalo pagalbos.

Tačiau nėra jokio būdo, kaip apsaugoti savo serverius, Kuo daugiau metodų naudosite, tuo sunkiau bus surinkti jūsų duomenis. Kibernetinio saugumo ekspertai tai vadina „gilia gynyba“. Jūs galbūt negalėsite sustabdykite kiekvieną įsilaužimą, tačiau galite juos sulėtinti padarydami savo sistemą tvirtesnę. Norėdami gauti išsamesnį patarimų apie saugius serverius sąrašą, galite rasti šį išsamų sąrašą iš „rackaid“.

7. Naudokite tinkamas prieigos taisykles. Prieigos taisyklės yra būdas valdyti, kaip vartotojai ir sistemos bendrauja su išorės tinklais ir sistemomis. Norint išlaikyti aukštą saugumo lygį, reikia nustatyti keletą pagrindinių taisyklių.

 • Suteikite kuo mažiau privilegijų: Moduliai turėtų turėti prieigą tik prie informacijos ir šaltinių, reikalingų jų konkrečiam tikslui pasiekti.
 • Atmeskite neapibrėžtus vartotojus ir anonimas: Apriboti prieigą prie „gerų“ vartotojų, kuriuos pažįstate ir kuriais pasitikite, gali padėti sumažinti nutekėjimą.
 • Vykdykite nesėkmingo prisijungimo apribojimus. Geras būdas užkirsti kelią žiaurių pajėgų išpuoliams arba jų atgrasyti yra sustabdyti arba atidėti prieigą prie paskyrų, kurios užklumpa tam tikrą skaičių nepavykusių prisijungimų..

Tai yra visi elementai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kuriant jūsų sistemą pirmą kartą. Tai padės apsaugoti jūsų tinklą nuo pat pradžių, užuot turėję grįžti atgal ir įdiegti saugos protokolus tik supratę, kad jūsų sistema nėra saugi.

8. Niekada nepalikite atviros interneto sistemos nereikalaudami leidimo. Daugybė lengvai prieinamų programų buvo sukurtos naudoti viduje saugiame tinkle. Jų paskirtis yra įdiegti į konkrečią sistemą, o tai reiškia, kad pagal numatytuosius nustatymus jie neturi daugelio aukščiau išvardytų protokolų. Daugelis vis dar prieinami iš išorės, todėl kyla pavojus saugumui. Norėdami sumažinti šią riziką, geriausia įsitikinti, kad jie sukonfigūruoti be išorinės prieigos, nebent tai būtų absoliučiai būtina.

9. Naudokite VPN: Vykdydami aukščiau aprašytus veiksmus, VPN padeda įvairiais būdais apsaugoti jūsų duomenis. Geras VPN naudos savo asmeninius serverius, todėl jūsų duomenys nebus veikiami viešuose kanaluose, kuriais galima lengvai naudotis. Jie taip pat užšifruoja bet kokius duomenis, vykstančius tarp jūsų įrenginio ir serverio. Tokiu būdu, net jei yra nuotėkio, jūsų veikla turės papildomą apsaugos sluoksnį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti VPN savo verslui, paskelbėme naudingą vadovą.

10. Pati ištirkite galimus pažeidžiamumus. Aukščiau išvardyti veiksmai yra tik pagrindai, kai reikia išlaikyti jūsų sistemą saugią. Norėsite toliau skaityti tokias temas, kaip naujas išnaudojimas ir užpuolimo vektoriai. Reguliariai skelbiami nauji tyrimai, kaip rasti nutekėjimą. Geriausias būdas apsaugoti savo sistemą yra žinoti apie galimas grėsmes jūsų saugumui, net kai jos gali neatrodyti iškart susijusios su jūsų sistema..

Santrauka

Įsilaužę į savo svetainę ar nutekėję duomenų bazės duomenys gali būti pragaištingas jūsų verslui. Kai net geriausios įmonės tapo užsienio įsilaužimo aukomis, svarbu žinoti apie galimą jūsų sistemos pažeidžiamumą. Tai lengviau padaryti Pradėkite nuo nulio naudodami saugią sistemą nei grįžti ir sutvarkyti, kai jau bus nustatyti jūsų protokolai. Be to, jei jūsų sistema nuo pat pradžių nebuvo saugi, galbūt nežinote, kad patyrėte duomenų pažeidimą.

Nors jūsų sistemos saugojimas gali atrodyti kaip bauginanti užduotis, kiekvienas jūsų atliktas veiksmas daro skirtumą. Galbūt norėsite pasamdyti profesionalą, kuris padės įgyvendinti šiuos pasiūlymus. Įsilaužimo būdai visada keičiasi, todėl nepamirškite nuolat žinoti apie įdiegtas saugos priemones. Žinojimas visada yra geriausia vieta pradėti. Šis vadovas tik padės jums toliau mažinti poveikio riziką.

Nesivaržykite dalytis ir kopijuoti šį įrašą ar jo dalis į savo svetainę, tinklaraštį ar socialinius tinklus. Mes tik prašome, kad jūs jį priskirtumėte vpnMentor.com

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me