Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys


Gerai, kad jei vis dar ieškote langelio norėdami rasti idealų VPT ar jau kurį laiką jį naudojate, žinosite, kad yra viena gyvybiškai svarbi „padaryk ar sulaužyk“ savybė, kurios visi ieškome: stabilus ryšys.

Net jei niekada anksčiau nenaudojote VPN, jums tikrai nėra svetimas nestabilus „WiFi“ ryšys - pasitraukite ir pertraukite darbo srautą. Tai atsitinka. Vis dėlto visai kitas dalykas yra prarasti VPN ryšį. Galų gale, koks yra VPN, jei nutrūksta ryšys su serveriu - pakeisite savo brangius, privačius duomenis atgal per savo IPT? Beveik būtų taip, lyg niekad neturėtumėte VPN.

Jums bus malonu žinoti, kad yra keletas būdų, kaip apsaugoti ir apsaugoti save pagal šį beveik neišvengiamą scenarijų. Taigi, prieš pradėdami eilę daugiau „Torrentų“ ar įsikurdami žiūrėti „Netflix“, turėsite įsitikinti, ar nepavykus jūsų VPN, ar ne, kai jūsų duomenų srautas sustoja, užuot gręžęsis į jūsų rankas ISP.

Nesvarbu, ar naudojate „Windows“, „Mac“ ar „Linux“, pateikiami keli sprendimai:

 1. Pasirinkite VPN, kuriame yra „Kill Switch“

  Tai yra dievo atsiųstas naujokas ar intelektualiai nesinaudojantis vartotojas, norintis išvengti galimai daug laiko reikalaujančios užduoties koreguoti savo kompiuterio parametrus. VPN „Kill Switch“, kažkada praktiškai neegzistuojanti funkcija, šiandien yra vienas iš svarbiausių VPN tiekėjų pardavimo taškų..

  Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

„Kill Switch“, integruotas į daugelį VPN programinės įrangos, yra toks pat paprastas, kaip pažymėti langelį - kartais jiems suteikiami kiti vardai (pvz., Aukščiau yra „Mullvad“). Nesvarbu, kas nutiktų, suteikiama absoliuti ramybė, kad nepavykus jūsų VPT nepavyks išvengti jokio kompiuterio srauto. Kai kurios programos net automatiškai bandys prisijungti iš naujo - tai patogi premijos funkcija, jei planuojate būti bet kada nuo savo kompiuterio.

Taigi, jei jūsų dabartiniame VPT nėra šios niūrios funkcijos, galbūt laikas ateiti į kelią ir pereiti į kitą įmonę, kuri žino, kaip rūpintis savo klientais.

Čia pateiktas sąrašas geriausių įmonių, kurios į savo programinę įrangą įdiegė „nužudymo jungiklį“:

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

„Torrent“ vartotojai turėtų naudoti „VUZE“ („Windows“, OSX)

Tai „VPrent“ palaikantis „Torrent“ klientas, turintis galimybę nustatyti, ar jūs naudojate VPN. „Vuze“ rūpi tiek, kad net paprašys įspėjamojo pranešimo, suteikiančio galimybę naudoti klientą per VPN. Ačiū Vuze.

Spustelėjus taip, tai reikia sukonfigūruoti automatiškai. Jei ne, tada ne prakaitas - jį nesunku nustatyti rankiniu būdu.

 • Eiti į Įrankiai >> Galimybės. Spustelėkite „Išplėstinė“ po antrašte: „Vartotojo kvalifikacija“Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys
 • Dabar spustelėkite Ryšys >> Išplėstiniai tinklo nustatymai

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

 • Peržiūrėkite dešinėje pateiktą sąrašą ir pasirinkite IP adresą, atitinkantį jūsų VPN.
 • Nukopijuokite ir įklijuokite sąsajos pavadinimas į 'Prisijunkite prie vietinio IP adreso ar sąsajos'
 • Dabar spustelėkite „Vykdykite IP įrišimus ...'

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

Sužinosite, ar „Torrent“ srautas yra nukreipiamas per VPN, kai maršruto parinkimo piktograma, apačioje dešinėje, virsta ŽALIA. Kai nutrūksta jūsų VPN ryšys, sustoja ir visi procesai. Phew. Piktograma gali užtrukti kelias sekundes, kol užsidegs žalia spalva, tačiau būkite tikri, kad nesustojant VPN, jokie duomenys nesandarūs.

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

 

 

 1. parsisiųsti „VPNetMon“ - tik „Windows“ vartotojams

Jei jūsų dabartinis VPN tiekėjas arba tas, kuriam įjungėte savo širdį, neturi įmontuoto „žudymo jungiklio“, nenusiminkite. „VPNetMon“ yra labai madinga, nemokama programinė įranga, skirta tik „Windows“ vartotojams, skirta automatiškai uždaryti programas, kurios prisijungia prie interneto, kai prarandamas VPN ryšys. Nors patys turėsite tai sukonfigūruoti, tai yra labai paprasta.

Parodykime, kaip tai veikia:

 • Atsisiųskite „VPNetMon“ čia: Ištraukite ir paleiskite. Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys
 • Dabar spustelėkite pasirinkti. Dabar galite tiksliai pasirinkti, kurios programos turėtų būti uždaromos praradus VPN ryšį (A).
 • Įveskite pirmieji du skaičiai jūsų VPN IP adreso (rastas skyriuje „IPV4 adresų dėžutės') viduje 'VPN IP pradžia “ dėžutė (B).

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

 • Paimkite jį bandomajam važiavimui, rankiniu būdu atsijungdami nuo savo VPN. Jei matote, kad visos programos yra uždarytos, tada gerai padaryta, sukūrėte savo pasirinktinį „nužudymo jungiklį“.
 • Įsitikinkite, kad paleidote kiekvieną norimą naudoti programą per „VPNetMon“ programą.
 •  Dabar, kai prisijungiate prie savo VPN, vienoje iš apatinių matysite IP adresą ŽALIA „IPV4 adresai“ dėžutės (C).

 

 1. Išbandykite VPN patikrinimą - „Windows“ ir „Linux“

Dar viena stebėjimo programa - šį kartą į vakarėlį kviečiami „Linux“ vartotojai. Ši paprasta, bet efektyvi programinė įranga, kaip „VPNetMon“, užtikrina, kad visos programos (pvz., „BitTorrent“) automatiškai užsidarys, kai nutrūks VPN ryšys..

Tai atskira programinė įranga, kurią galima naudoti kartu su kitomis VPN programomis, tačiau ji geriausiai veikia, kai naudojate „OpenVPN“ su teikėjais, kurie nesiūlo savo „žudiklio jungiklio“.

 • Atsisiųskite nemokamą arba „pro“ versiją čia [http://www.guavi.com/vpncheck_free.html]. Atsisiuntę ir atidarę spustelėkite 'Konfigūracija' Jei naudojate „Windows“, galite įvesti savo VPN vartotojo vardą ir slaptažodį, kad prisijungtumėte prie esamo abonemento teikėjo.Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

 

 • Pasirinkite, kurias programas norite uždaryti, jei jūsų VPN atsijungia spustelėdamas „IP ciklo ciklas“. Galėsite pasirinkti, ar išjungti šias programas, ar net išjungti visą interneto ryšį, jei VPN nepavyks

„Kilpos laikas (sek.)“ yra tai, kaip dažnai norite, kad programa patikrintų, ar aktyvus VPN ryšys. Ekrane rodomas „2“, todėl programa patikrins ryšį kas 2 sekundes.

Kaip apsaugoti duomenis, jei nutrūksta jūsų VPN ryšys

 

Apibendrinti

Nepriklausomai nuo jūsų internetinės veiklos - transliacijos, srautinės transliacijos, atsisiuntimas - tai yra viena sritis, kurios negalite sau leisti ignoruoti, ir naudojant šiuos nemokamus ir įvairius metodus nėra jokios priežasties perduoti duomenis atgal į savo IPT..

Jei norite įdiegti savo „žudymo jungiklį“, gali prireikti šiek tiek rankų darbo, tačiau sudėtingesnis sprendimas yra geriau nei jokio sprendimo. Tai palengvina tai, kad VPT tiekėjai dabar siūlo tai kaip įmontuotą mechanizmą - taupydami laiką, pinigus ir stresą. „Nužudymo jungiklis“ iš tikrųjų yra didžiausias šių dienų privatumo karių skydas.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me